Prestigio 5505DUO

poruka: 2
|
čitano: 3.314
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5505DUO

Zanimaju me iskustva s Prestigiom, planiram kupiti model 5505 DUO- cijena mu je prihvatljiva 1400kn.

Mobitel mi je potreban za poruke,pozive,slike,fb,viber,instagram i to je uglavnom to, možda pokoja nezahtjevna igrica. I samo želim da ne šteka i ne kvari se.

 

Sada imam Samsung galaxy fame i razočarana sam, ne može proći 5 minuta da ne zašteka (ako ga želim otključati, ući u fb, ući u alarm, bilo što- bio je na servisu nekoliko puta, oni samo sruše sve i daju ga nazad), uglavnom završi tako da moram izvaditi bateriju, istina ima samo 512mb rama, kada sam ga kupovala nisam imala pojma o ničemu što se tiče smartphona, ali imam samo najpotrebnije aplikacije i najmanje moguće slika i ne mogu vjerovati da može toliko štekati.

 

Prestigio 5505duo ima 1gb rama, 8gb memorije, 13mp zadnja i 2mp prednja kamera, procesor quad core 1.3ghz, baterija 200mAh- sve bolje od sadašnjeg mobitela samsunga 

Gledala sam recenziju http://www.racunalo.com/prestigio-multiphone-5505-duo-recenzija-dizajn-ekran-kamera/ i solidan je. Može nečije iskustvo sa tim ili sličnim modelom? Strah me da opet ne zabrljam kao sa samsungom.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prestigio 5505DUO
saska04 kaže...

Zanimaju me iskustva s Prestigiom, planiram kupiti model 5505 DUO- cijena mu je prihvatljiva 1400kn.

Mobitel mi je potreban za poruke,pozive,slike,fb,viber,instagram i to je uglavnom to, možda pokoja nezahtjevna igrica. I samo želim da ne šteka i ne kvari se.

 

Sada imam Samsung galaxy fame i razočarana sam, ne može proći 5 minuta da ne zašteka (ako ga želim otključati, ući u fb, ući u alarm, bilo što- bio je na servisu nekoliko puta, oni samo sruše sve i daju ga nazad), uglavnom završi tako da moram izvaditi bateriju, istina ima samo 512mb rama, kada sam ga kupovala nisam imala pojma o ničemu što se tiče smartphona, ali imam samo najpotrebnije aplikacije i najmanje moguće slika i ne mogu vjerovati da može toliko štekati.

 

Prestigio 5505duo ima 1gb rama, 8gb memorije, 13mp zadnja i 2mp prednja kamera, procesor quad core 1.3ghz, baterija 200mAh- sve bolje od sadašnjeg mobitela samsunga 

Gledala sam recenziju http://www.racunalo.com/prestigio-multiphone-5505-duo-recenzija-dizajn-ekran-kamera/ i solidan je. Može nečije iskustvo sa tim ili sličnim modelom? Strah me da opet ne zabrljam kao sa samsungom.

 

 Ja sam prije par mjeseci uzeo ovaj telefon i za sad sam zadovoljan. Ja sam ga uzeo zbog dual LED flasha jer su po mraku slike dosta bolje osvjetljene nego kod telefona sa jednom LED lampom, sve u svemu kamera je zadovoljavajuća, otprilike malo lošija nego kod Samsung Galaxy S3. Preporučujem instalaciju neke kamera aplikacije kao npr. Camera FV-5 jer je ona što dođe na telefonu malo siromašna postavkama. Sve ostalo radi kako treba, ekran je izvrstan, oštra slika, boje odlične, telefon je brz, glasnoća poziva je uredu, WIFI radi bez problema, skoro sve igrice koje sam probao su radile punom brzinom, bilo da su 2D ili 3D, tako da se može igrati na ovom telefonu bez problema. Ekran ima Gorilla Glass 3 i nije mu ništa bilo ni nakon što mi je 3-4 puta ispao na parket. Zamjerke idu na bateriju, izdržaće jedva jedan dan osrednjeg korištenja, ali ja nosim punjač sa sobom uvijek za svaki slučaj, signal mu zna se izgubiti ako se nalaziš u nekoj malo zabačenijoj prostoriji i na kraju nema nikakve futrole niti silikonske maske za njega pa će ti se izgrebati kućište (ali ne i ekran) ako ti bude ispadao ili fuljao se po džepovima ili u torbici sa ostalim stvarima. Ja bih ti preporučio novi model, MultiPhone 5550, cijena bi mu trebala biti ista, a u svemu je bolji od 5505.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice