Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.747
|
čitano: 10.863.950
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala ekipa na pomoci!!! 

3 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

imam trilemu..

Xiaomi Mi 10T pro 5g vs Oneplus8pro vs Samsung S20 FE.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9919&idPhone2=10437&idPhone3=10428

 

Xiaomi i Samsung su skoro pa ista cijena, Oneplus8 pro je 800 kn skuplji....

Kaj uzet od toga?

Uzimam na slijedećih cca 2,5 godine.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Karlek_19 kaže...

Mob za gospođu (majku) do 1500kn iz dućana?

 

Uvjeti: "da baš nije preogroman, da ima donekle kameru da može peseka poslikat, da ne mora svaki dan puniti" 

 

Prelazi s Nokie C3. 

 

Hvala 

 Teško je ispunit tvoje uvjete. Paradoksalno nema jeftinih i manjih mobitela. Za 1500kn možeš kupiti veliki mob sa odlićnom baterijom i ok kamerom.

Ak hoćeš manji za te novce, onda rabljeni p30. On ispunjava sve tvoje kriterije. 

9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kregol kaže...
Karlek_19 kaže...

Mob za gospođu (majku) do 1500kn iz dućana?

 

Uvjeti: "da baš nije preogroman, da ima donekle kameru da može peseka poslikat, da ne mora svaki dan puniti" 

 

Prelazi s Nokie C3. 

 

Hvala 

 Teško je ispunit tvoje uvjete. Paradoksalno nema jeftinih i manjih mobitela. Za 1500kn možeš kupiti veliki mob sa odlićnom baterijom i ok kamerom.

Ak hoćeš manji za te novce, onda rabljeni p30. On ispunjava sve tvoje kriterije. 

Znam, slično sam sebi tražio nedavno i uzeo kako kažeš P30 rabljeni. Njoj je bilo uvjet iz dučana, jer je službeni. Uzeo sam joj P30 lite. 

10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze savjet,gledam sestri uzet mob i mogu za 1000-1200kn uzet rabljeni s9,baterija traje ok,stanje ok.

 

Ima li nesto od ovih drugi modela za te novce da pogledam da je bolje do 1600kn najvise? 1.srednje je ne treba joj neki extra mob,samo da je kamera sto bolja.

 

Kakav je ovaj samsungA51 model?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozz, namjeravam mami i tati kupiti za bozic nove mobitele jer su im trenutni koma, koriste mobitel za pozive, poruke, malo prolistat fejs i tu i tamo koju slikicu i to je to.

budet mi je cca do 1700 kn za svaki mob, dal se isplati kupiti rabljeni mob pa malo bolji (iPhone 7/8) ili neki novi iz ducana pa slabiji? kaj bi bilo dugorocnije i isplatljivije?

gledao sam malo Samsung Galaxy A21 i cini mi se okej

ne pratim bas nesto prodaju moba i to posto imam iphone 8 (radi savrseno od prvog dana kad sam ga kupio a star je 2 god) pa cekam da izade iphone 15 da mogu kupit X

jel ima ko sta za preporucit, savjet itd? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Stane256 kaže...

pozz, namjeravam mami i tati kupiti za bozic nove mobitele jer su im trenutni koma, koriste mobitel za pozive, poruke, malo prolistat fejs i tu i tamo koju slikicu i to je to.

budet mi je cca do 1700 kn za svaki mob, dal se isplati kupiti rabljeni mob pa malo bolji (iPhone 7/8) ili neki novi iz ducana pa slabiji? kaj bi bilo dugorocnije i isplatljivije?

gledao sam malo Samsung Galaxy A21 i cini mi se okej

ne pratim bas nesto prodaju moba i to posto imam iphone 8 (radi savrseno od prvog dana kad sam ga kupio a star je 2 god) pa cekam da izade iphone 15 da mogu kupit X

jel ima ko sta za preporucit, savjet itd? 

 Ja imam sličnu situaciju kao ti, nekome za rođendan želim kupit dobar mob za male pare. Kako sad stvari stoje uzet ću poco x3 nfc, baterija traje vječno, super performance, solidna kamera za taj rang. Smooth ekranić je isto plus. Mislim da je overall best buy

Divide et impera!
4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
omeyer kaže...
Stane256 kaže...

pozz, namjeravam mami i tati kupiti za bozic nove mobitele jer su im trenutni koma, koriste mobitel za pozive, poruke, malo prolistat fejs i tu i tamo koju slikicu i to je to.

budet mi je cca do 1700 kn za svaki mob, dal se isplati kupiti rabljeni mob pa malo bolji (iPhone 7/8) ili neki novi iz ducana pa slabiji? kaj bi bilo dugorocnije i isplatljivije?

gledao sam malo Samsung Galaxy A21 i cini mi se okej

ne pratim bas nesto prodaju moba i to posto imam iphone 8 (radi savrseno od prvog dana kad sam ga kupio a star je 2 god) pa cekam da izade iphone 15 da mogu kupit X

jel ima ko sta za preporucit, savjet itd? 

 Ja imam sličnu situaciju kao ti, nekome za rođendan želim kupit dobar mob za male pare. Kako sad stvari stoje uzet ću poco x3 nfc, baterija traje vječno, super performance, solidna kamera za taj rang. Smooth ekranić je isto plus. Mislim da je overall best buy

 a je to mob koji bi mogao drzati 2 3 god bez prevelikih problema i trzavica? 

malo mi se cini ogroman mob

ako ima ko kakva iskustva s tim mobom

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 14:28 (Stane256).
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, trebao bih preporuku za mobitel za oko 1500kn (plaćanje na rate). Zasad mi je za oko zapeo Realme 6 4/64 (1350kn). Ima li netko iskustva s tim modelom? Imate li kakvih drugih prijedloga u tom cjenovnom rangu?

Mobitel koristim uglavnom za yt, fb i te klasične aplikacije uz tu i tamo neko igranje.

Hvala unaprijed!

Siky1234
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 16:10 (Siky1234).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako i malo pratiš temu, to je je RN9s
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Realme 6s je bolji izbor. 90Hz ekran, fluidniji rad, softverska podrška je solidna i 30W brzo punjenje.

@stane256

Ja bi Moto G9 Plus za 1519kn. Za tatu najbolji izbor 😄

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 19:44 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

S20+ ili P40p ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

U elipsiju je na akciji p40 lite e za 1299kn, jel je to dobar mob? Vrijedi tih para?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bloodborne kaže...

S20+ ili P40p ?

ako ti google servisi nisu bitni ili ti se nije problem zezati sa instalacijom i riskiranjem koliko će dugo raditi onda definitivno P40 Pro.

 

Stane256 kaže...

U elipsiju je na akciji p40 lite e za 1299kn, jel je to dobar mob? Vrijedi tih para?

Vrijedi, ako ti nisu bitni google servisi.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ne vrijedi P40 Lite E te novce. Kirin 710F je za muzej. Za 1300kn ima boljih telefona.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ljudi gledam novi mob,

 

za oko mi zapeo xiaomi mi 10, ima li tko iskustva kakav je mob na duze razdoblje te ima li sta bolje od njeg za njegovu cijenu (gledam novog iz ducana)

 

tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

to me i jebe gmail, gdrive, itd, itd.. prokleti ameri

20+ pored p40p izgleda kao igračka strašno koliko

je huawei naprosto postao bolji. drkam po tom "120" hz 

displayu od samsunga i onda dodem na huawei i njegovih 90hz

kao da je situacija obrnuta, ali nazalost prevelik mi je nedostatak gappsa.

samsung mi je uvijek bio smeće od telefona pogotovo njihov UI 

ali pored sveg ostslog na tržištu ne znam šta je bolje.

 

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bok, planiram djetetu uzeti novi mobitel u cjenovnom rangu 1400-1500kn, obavezan utor za slušalice (novi mobitel, HR dućani). Pred 2 godine sam drugom djetetu uzeo Xiaomi Mi A2 Lite (5.84"), nešto slično bih htio i sada... Imate li neku preporuku mobitela u zadanom cjenovnom rangu i približno te veličine do 6"? Unazad nekoliko stranica, sve preporuke za taj cjenovni rang su bile veličine 6.5" i više...

Ukoliko nema preporuka za traženu veličinu, a gledajući veličinu 6" i više, je li Realme 6S 4GB/64GB i dalje bestbuy za te novce? Hvala na savjetu!

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
6s je best buy, a ekrani ispod 6" su prošlost. Kod 6s je dobro što je težina zadržana ispod 200g, Neke Motorole i Xiaomiji u tom rangu su uglavnom još teži.
Ili recimo P40 Lite. Ako nisu problem Google servisi, ispod 1500kn. Samo 183g i ispod 16cm u visinu, 6/128 i Kirin 810, 40W punjenje...
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 18:53 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Blodboorne imas jedan mi10 na njusci po 3500 mislim..po meni bolji od samsunga a imas sve sto ti treba..imao sam ga i.mislim da neces fulat

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
1950Killer kaže...

ljudi gledam novi mob,

za oko mi zapeo xiaomi mi 10, ima li tko iskustva kakav je mob na duze razdoblje te ima li sta bolje od njeg za njegovu cijenu (gledam novog iz ducana)

tnx

 Imaš temu Mi 10,ima dosta iskustva, pa pročitaj.

Ja imam, meni je odličan.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
R6s uzela na ekupi 1189 jedva cekam pon da stigne....po preporuci ekipe ovdje s foruma 😃
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

U potrazi sam za mobitelom kak božićni poklon za curu.Kakav je A21S?Nesto u tom srednjem rangu bih uzeo,1500-2000 kn,moze naravno i manje ako je mobitel dobar.Bitno da ne šteka pri radu,da ima dobru kameru i prostora za pohranu i da ima dobar prikaz na ekranu.Ima li nesto bolje od a21s te opcenito kakav je?Hvala

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 9:47 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ak mozes protegni se do poco x3..2099 u mi storeu..ili note9...mislim da je bolje nego low tier samsung sigurno..pogledajna njuskalu mozda ima novih zapakiranih

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ako imaš diners, akcija je na web shopu od Pevexa - 50% (08.12):

 

Pogodnost se odnosi na odabrane modele Samsung mobitela:

  • smartphone Samsung - A20E A202 DS 3/32GB,
  • smartphone Samsung A20S A207 DS,
  • smartphone Samsung Galaxy A21S 6,5" 3GB/32GB i
  • smartphone Samsung Galaxy A41 6.1", 4GB/64GB.

 

 

bunch
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
big_guy kaže...

U potrazi sam za mobitelom kak božićni poklon za curu.Kakav je A21S?Nesto u tom srednjem rangu bih uzeo,1500-2000 kn,moze naravno i manje ako je mobitel dobar.Bitno da ne šteka pri radu,da ima dobru kameru i prostora za pohranu i da ima dobar prikaz na ekranu.Ima li nesto bolje od a21s te opcenito kakav je?Hvala

 

Realme 6 8/128GB za 1750kn je po meni bolja ponuda od A21S. Trenutno je u Mobisu i Abrakadabri ta cijena.

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kakvi su to mobiteli hahah,nikad cuo nisam za realme i pocco 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A p40 lite?Kakva je situacija sa googleom odnosno mogu li na njega osnovne aplikacije koje bi cura koristila?Wap,viber,fb,messenger,instagram,igre?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
big_guy kaže...

Kakvi su to mobiteli hahah,nikad cuo nisam za realme i pocco 

 

Realme - podbrend Oppoa

Poco - podbrend Xiaomia

 

Oba proizvodaca su definitivno odlicni, pogotovo kad su low i mid range mobiteli u pitanju, ali i high-end, naravno uz diskontnu cijenu u odnosu na Samsung, iPhone itd.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
A21s uzeti samo ako je prioritet baterija. Sve ostalo je loše. Ekran blijed, lošeg kontrasta, spor i štekav zbog slabog procesora, kamere užas....
Ima ga nećak i trpi ga samo zbog odlične baterije jer visi na mobu 20 sati dnevno 😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice