Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.747
|
čitano: 10.862.759
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

sime123456 

 

Nemam osobnih iskustava, ali rodbina je kupovala kod njih neke kuhinjske uređaje i sve prošlo ok. Čini mi se legit trgovina, imaju po istočnoj hrvatskoj prodajne prostore.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 11:34 (Zauzet nadimak).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Inače, preko OnePlus stranice je OP 8 na akciji za BF za 519€. Mislim da je to dobra cijena za takav mob.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zauzet nadimak kaže...

sime123456 

 

Nemam osobnih iskustava, ali rodbina je kupovala kod njih neke kuhinjske uređaje i sve prošlo ok. Čini mi se legit trgovina, imaju po istočnoj hrvatskoj prodajne prostore.

 

Trgovina je OK, vec se po WEB stranicama vidi da se radi o ozbiljnoj trgovini...imaju i web shop i nema bojazni kupnje preko njih.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sime123456 kaže...

Planiram uzeti Poco F2 Pro, i vidim da je u trgovini Centar tehnike najjeftiniji (2799 kn). Ima tko iskustva s tom trgovinom?

https://www.centar-tehnike.hr/xiaomi-poco-f2-pro-6gb-128gb-plavi-proizvod-10422/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

 Ja kupio frižider, a mater perilicu tamo. Bez brige...

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
itomic009 kaže...

Kakav je izbor mobitela za oko 2000kn a da nisu tableti??

Evo nas par tjedana kasnije, jesi uspio naci nesto zanimljivo? Trazim zamjenu za svoju Nokiu 6.1+ koja ima ekran od 5.8'' ali neuspjesno, sve je puno vece. Najvise mi se svidja pixel 4a ali nije lagano dobavljiv...

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
nike098 kaže...
Drza sam taj samsung s20fe, sta da kazem kao neki mob pruje 5 godine filing, i nekako mi debel. Poco je za njega svemirski brod za dojam u ruci

 Tnx..onda neki prijedlog za neki drugi mob u tom cjenovnom rangu,a da je recimo zenskast...da ima koja roza ili sl boja..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Berkut kaže...
nike098 kaže...
Drza sam taj samsung s20fe, sta da kazem kao neki mob pruje 5 godine filing, i nekako mi debel. Poco je za njega svemirski brod za dojam u ruci

 Tnx..onda neki prijedlog za neki drugi mob u tom cjenovnom rangu,a da je recimo zenskast...da ima koja roza ili sl boja..

 Poco F2 Pro imaš u ljubičastoj boji, a Redmi K30 Pro Zoom u mat ljubičastoj samo njega nema u globalnoj verziji.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav :-) opet ja :D

 

Koji je bolji po Vama?

 

 

1 Xiaomi Mi 10 Lite 5G za 250€
0 Xiaomi Mi Note 10 Lite za 260€
0 Redmi Note 9S za 150€
3 Xiaomi Mi 10T Lite 5G za 250€
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 17:33 (Miki_16).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Miki_16 kaže...

Pozdrav :-) opet ja :D

 

Koji je bolji po Vama?

 

 

 Ne znam di to ima Xiaomi MI 10 Lite za 250€ na ruke, s tim da nije verzija od 64GB!

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav jeli i dalje realme 6s najbolja opcija mobitela do 1300 kn ili se nesto promijenilo. Hvala. Lp. 

0 Uzmi realme 6s
0 Ima i boljih opcija
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

I poco f2 je matirna ljubicasta

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bodija kaže...
Miki_16 kaže...

Pozdrav :-) opet ja :D

 

Koji je bolji po Vama?

 

 

 Ne znam di to ima Xiaomi MI 10 Lite za 250€ na ruke, s tim da nije verzija od 64GB!

 Amazon evo ga i za manje ali 64gb

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

I poco f2 je matirna ljubicasta

Je na slikama 

Što nema samo Zoom verzija mat finish, a ove na Poco F2 Pro su sve sjajne, barem je ovaj moj "plavi" sjajan glava boli.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa, može preporuka nekog androida do max 2000kn, a da je manji. Za ove grdosije kao note 9 pro trebaju tri ruke

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

S10E na njuškalu ide s garancijom za 2000kn...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Miki_16 kaže...

 Koliko vidim verzija M10lite je 2025kn. Na Aliju iz Francuske je slična cijena.

 

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Plavi i bijeli su sjajni a sivi i ljubicasti matirani

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozz mze pomoc? jel netko razmislja o kupnji starih flagshipova?  gledam galalxy s10 i uspoređujem ga sa poco f2 pro. s10 bi bio koristen i sa garancijom, f2 novi. ilii neki drugi do 2800 kn?
poredano po bitnosti:
1. performanse
2. ekran
3. baterija
4. kamera
5. dizajn
 
 
Naravno f2 je noviji ima bolji proc itd.  8k kamera, full screen bez notcha, bolju bateriju
samsung OIS, vise rama, ima bolji scren to body ratio, ppi 
 
 
 
imao sam lg g3 dosta dugo a sad imam poco f1 sa pixel romom i zadovoljan sam. Svidja mi se ideja novog f2 prov Al imam osjecaj da sa s10 znam sta dobivam i veci je support
 
 

 

0 S10
4 Poco f2 pro
0 neki drugi (prijedlog)
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 23:35 (golatificon).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

P30 Pro? 

 

Koristim ga godinu dana, nemam primjedbi.

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
golatificon kaže...

pozz mze pomoc? jel netko razmislja o kupnji starih flagshipova?  gledam galalxy s10 i uspoređujem ga sa poco f2 pro. s10 bi bio koristen i sa garancijom, f2 novi. ilii neki drugi do 2800 kn?
poredano po bitnosti:
1. performanse
2. ekran
3. baterija
4. kamera
5. dizajn

1. performanse Exynos vs SD865, SD je puno bolji izbor. Osobno mi se ne sviđa OneUI i puno mi je draži MIUI. Poco + MIUI12 je meni super kombinacija, sve leti.

2. ekran je nešto bolji na S10, ali meni je draži flat od curved displaya uz to Poco ima čisti display bez rupa i zuba tako da između ova dva bi radije Poco display

3. tu se nema što previše pričati, Poco ima daleko bolju bateriju

4. kamere su kompletnije i bolje na S10, ali to ne znači da su na Pocu loše, uz Gcam za point&shoot fotografe će i one biti više nego dobre

5. ne sviđa mi se previše dizajn ni jednog ni drugog, ako gledamo prednju stranu onda Poco radi ekrana, a zadnja Samsung dosadan dizajn, Poco više za mlađe. Moj tip dizajna bi bio Mi 10 Ultra.

 

Od ovih 5 uvjeta rezultat bi po meni bio 3-1-1 za Poco, a blizu je i da bude 4-1 za Poco.

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Slažem se za Exynosa. Lošije performanse, dosta više se grije u zahtjevnim aplikacijama, baterija je bar 20% slabija od ekvivalentnog Samsunga s SD865.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 14:42 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trazim neki novi kompaktniji mob u rangu 1500-2000kn, i nekako mi se izbor sveo na Mi Mix2s i Redmi Note 8 Pro (nije bas kompaktan, ali nije ni grdosija). Eh sad kod Mi Mix2s mi se ne svida sto je vec dosta star model, a meni bi sluzio cca 2 godine, nadalje ima dosta slabu bateriju i cudnu poziciju prednje kamere, ali zato ima bolje specifikacije. Kod Note 8 Pro mi ne pase bas velicina, ali je noviji (duza podrska) i ima vrhunsku bateriju. Nikako ne mogu donijet konacnu odluku pa je svaki savjet dobro dosao, kao i neki drugi, potencijalno bolji model ako postoji u ovom cjenovnom rangu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Realme 7 u mall.hr je 1690kn. Bolji je od RN8 Pro. Ima 90Hz ekran, jaču bateriju i brže punjenje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Realme 7 u mall.hr je 1690kn. Bolji je od RN8 Pro. Ima 90Hz ekran, jaču bateriju i brže punjenje.

Imaš i Moto One Fusion + na Alzi za 243€, sad je na akciji...

U istom shopu Realme 6 Pro 8/128 249€.

Poco X3 kod nas je oko 1950kn 6/64.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 7:53 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
Realme 7 u mall.hr je 1690kn. Bolji je od RN8 Pro. Ima 90Hz ekran, jaču bateriju i brže punjenje.

Imaš i Moto One Fusion + na Alzi za 243€, sad je na akciji...

U istom shopu Realme 6 Pro 8/128 249€.

Poco X3 kod nas je oko 1950kn 6/64.

 

Hvala na preporukama, za Realme jos nisam cuo pa cu istrazit malo.

 

Inace vidim da cu morat odustat od kompaktnosti, doslovce se u nizoj do srednjoj klasi vise ne moze nabavit mobitel manjih dimenzija osim nekih starijih modela.

 

Sto se Alze tice, nazalost uzimam na rate, a ne znam jel to kod njih moguce.

 

Poco mi se svida, al u sad sam naletio na Mi 10 lite koje je trenutno na akciji i ide za 2000kn na ekupi, a ima bolje specifikacije, malo je kompaktniji i ima 5g sto mi se cini kao dobar future proofing prema tome da cu drzat mob 2 godine. Nekako mi se cini da ce to bit odabir.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
gamer34 kaže...
vepar kaže...
Realme 7 u mall.hr je 1690kn. Bolji je od RN8 Pro. Ima 90Hz ekran, jaču bateriju i brže punjenje.

Imaš i Moto One Fusion + na Alzi za 243€, sad je na akciji...

U istom shopu Realme 6 Pro 8/128 249€.

Poco X3 kod nas je oko 1950kn 6/64.

 

Hvala na preporukama, za Realme jos nisam cuo pa cu istrazit malo.

 

Inace vidim da cu morat odustat od kompaktnosti, doslovce se u nizoj do srednjoj klasi vise ne moze nabavit mobitel manjih dimenzija osim nekih starijih modela.

 

Sto se Alze tice, nazalost uzimam na rate, a ne znam jel to kod njih moguce.

 

Poco mi se svida, al u sad sam naletio na Mi 10 lite koje je trenutno na akciji i ide za 2000kn na ekupi, a ima bolje specifikacije, malo je kompaktniji i ima 5g sto mi se cini kao dobar future proofing prema tome da cu drzat mob 2 godine. Nekako mi se cini da ce to bit odabir.

 Ja čekam Mi 10lite ali verziju 6/128 jer nema sd utor. Samo da se nadovežem nije uopće mali i takva verzija dođe oko 2500 kn na rate kod nas u kešu oko 2400.

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kolege jel može savjet za mob do jedno 800 900kn. Smatram da bi bilo najbolje ići na polovni model. Mob je za oca koji koristi mobitel relativno malo i nisu najbitnije performanse, no htio bi da ga može koristiti duži period jer je njemu nepojmljivo mjenjati mobitel svakih god dana. Gledao sam xiaomi mi A3 polovni sa garancijom se može pronači za tu lovu. Koje bi još mogao potražiti u tom budžetu? Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

P40 Lite E je 950kn novi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
nul-3 kaže...

Kolege jel može savjet za mob do jedno 800 900kn. Smatram da bi bilo najbolje ići na polovni model. Mob je za oca koji koristi mobitel relativno malo i nisu najbitnije performanse, no htio bi da ga može koristiti duži period jer je njemu nepojmljivo mjenjati mobitel svakih god dana. Gledao sam xiaomi mi A3 polovni sa garancijom se može pronači za tu lovu. Koje bi još mogao potražiti u tom budžetu? Hvala 

P40 Lite E ako ne trebaš Gapps ili ako ih možeš sam instalirati.

Ako nemožeš onda Realme 5i ili Redmi Note 8.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice