Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.795
|
čitano: 10.877.050
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nisam siguran za note 3, ali za Redmi 3 za koji dan izlazi sluzbeni međunarodni ROM, kojeg će prodavači stavljati gore prije slanja, tak da vise neće biti "problema" s ROM-ovima.

Nek samo netko potvrdi dal je ista stvar i za Note 3.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberDemonVZ kaže...

Nisam siguran za note 3, ali za Redmi 3 za koji dan izlazi sluzbeni međunarodni ROM, kojeg će prodavači stavljati gore prije slanja, tak da vise neće biti "problema" s ROM-ovima.

Nek samo netko potvrdi dal je ista stvar i za Note 3.

 Meni je brat vec dobio sluzbeni na redmi3pro, kupljen prije cca 3tjedna. Kupljen kod nas.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
GuardianOTB kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Nisam siguran za note 3, ali za Redmi 3 za koji dan izlazi sluzbeni međunarodni ROM, kojeg će prodavači stavljati gore prije slanja, tak da vise neće biti "problema" s ROM-ovima.

Nek samo netko potvrdi dal je ista stvar i za Note 3.

 Meni je brat vec dobio sluzbeni na redmi3pro, kupljen prije cca 3tjedna. Kupljen kod nas.

 Koliko čitam ovo je "developer" verzija, a uskoro stiže i "Stable", tj konačna stabilna verzija.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberDemonVZ kaže...
GuardianOTB kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Nisam siguran za note 3, ali za Redmi 3 za koji dan izlazi sluzbeni međunarodni ROM, kojeg će prodavači stavljati gore prije slanja, tak da vise neće biti "problema" s ROM-ovima.

Nek samo netko potvrdi dal je ista stvar i za Note 3.

 Meni je brat vec dobio sluzbeni na redmi3pro, kupljen prije cca 3tjedna. Kupljen kod nas.

 Koliko čitam ovo je "developer" verzija, a uskoro stiže i "Stable", tj konačna stabilna verzija.

 Super... iako i ova dev verzija radi bez problema...

10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

@unky

 

Izgleda da nema koristi da ti dalje tupimo kako je Xiaomi daleko najjači stroj među navedenima, uz ubitačno dobar odnos uloženog/dobivenog, pa onda fino skoči do neke trgovine i uzmi A5.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 10:47 (Yo Momma).
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mmihaj kaže...

Pozdrav,

 

tražim preporuke za kupovinu novog mobitela.

Najbitnija stavka mi je _baterija_,  jer sam cijeli dan na faksu/poslu. Trenutno imam Samsung Galaxy S4 mini i imam traume od baterije :(, stoga naginjem ka kinezima(?).

Nadalje, bitno mi je da mi radi _fluidno_, što se tiče njega samog i što se tiče mreže. Gmail mi je jako bitna stavka također, te da ne kasne obavijesti ili ima neke bugove da ne zvoni zvono ili alarm ili nešto slično.

Kamera mi nije toliko bitna, ali bi bilo odlično da nije neki krš.

 

Gledala sam Xiaomi Redmi Note 3(jer koliko tu vidim je najbolji kinez), ali me odbija to što svi mijenjaju ROM, a ja nisam baš vješta s time i velika je vjerojatnoća da bih ga uništila.

Meizu možda?

Nešto treće?

Također bilo bi super kad biste predložili stranice sa kojih je provjereno kupovati :)

 

Unaprijed hvala.

 

Budžet je sa dostavom i svime 250$ (cca 1700kn).

 

Ako ti S4 mini radi dobro (a mislim da bi trebao) po svim stavkama osim baterije, ja bih na tvom mjestu uložio u dodatnu bateriju i vanjski punjač i riješen problem za ukupnih 60 kuna (eBay). Kad iscuri do nule imaš pun mobitel na 100% za 30 sekundi koliko traje izmjena.

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

meni treba neki mob za 500-600kn polovni na kojeg mogu stavljati romove tj da ima dobar support nesto kao motorola moto g samo njih ima malo pa ako ima neki slican tome mi predlozite..:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
5argg kaže...

 Sta zanci zastajkivati? sto trazis od novog mobitela?

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, kupio bi mobitel do nekih 2500kn... naletio sam na HTC One E9+ po specifikacijama mi se cini predobar za tu cijenu, al ne mogu nigdje pronaci nikakve komentare za njega ni nista, cak ni recenziju nema...

Moze li se sto bolje naci u tom cjenovnom ranku? ovaj je 2260kn u mobileshopu...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

@Yo Momma

Imam ga već 2 i pol godine i nije da baš radi onako kako bih ja željela. Baterija nije problem za zamijeniti, ali dosta se zablokira u zadnje vrijeme, odjednom se ugasi (iako baterija nije prazna) ili resetira ili počne nekontrolirano vibrirati i tada jedino mogu izvaditi bateriju da se ugasi i upaliti ga ponovno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 9:00 (mmihaj).
7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zamolio bih za preporuke oko kupnje novog mobitela, spreman sam potrošiti do 2500 kn, trenutno se mislim između

Asus Zenfone 2 i Noa H9. Koji od ova dva je po vama bolji ili imate bolju preporuku? Unaprijed hvala svima na odgovorima

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima,

 

Treba mi što prije novi mobitel. Do 1000kn, odnosno više bih volio dati oko 500,600,700, ako ima kakav dobar za takve novce, ako ne onda neki do 1000kn. Evo neke stvari koje su mi bitne:

 

Android, što noviji to bolji

RAM: 1GB min.

Procesor: barem Quad Core, ako ne i vise

Ekran: 1280x720, 5", 5.5"

Zamjenjiva baterija

 

Znaci, ako mogu prvo prijedlozi za mobitele do 700kn, pa onda do 1000kn. Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomislavivic kaže...

meni treba neki mob za 500-600kn polovni na kojeg mogu stavljati romove tj da ima dobar support nesto kao motorola moto g samo njih ima malo pa ako ima neki slican tome mi predlozite..:)

 

Galaxy S4. Može i S3 ako nisi noob, a čini mi se da nisi kad te zanima "romiranje" :)

 

Podrška rom-ova ne može biti bolja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 11:40 (Yo Momma).
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Je li mi netko može reči jel jedan od ova dva uređaja bi radio kod nas na mreži? hvala :)

 

http://merimobiles.com/samsung-galaxy-note-4-5-7-4g-lte-16gb.htm

 

http://merimobiles.com/samsung-galaxy-note-4-sm-n9100-5-7-4g-lte-16gb.htm

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ako netko kupuje, na njuškalu ima Huawei P8 za 1650 kn, po meni čudno niska cijena pa dobro provjerite prije nego se zaletite

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 18:49 (PetKos).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ideje za polovni mobitel za cca 400kn, starija osoba koja koristi viber i kameru... prvenstveno viber da pokrece kako treba. ideje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Miki_16 kaže...

Je li mi netko može reči jel jedan od ova dva uređaja bi radio kod nas na mreži? hvala :)

 

http://merimobiles.com/samsung-galaxy-note-4-5-7-4g-lte-16gb.htm

 

http://merimobiles.com/samsung-galaxy-note-4-sm-n9100-5-7-4g-lte-16gb.htm

 

 

http://willmyphonework.net/

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 19:32 (Igor Volkin).
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mislio sam uzeti Huawei P9, pa me zanima imate li kakvih primjedbi na sam uređaj i/ili iskustva i što mislite o P9?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kupujem mob do cca 2000kn i definitivno sam htio uzet LG G4, ali vidim da imaju preko previse problem s bootloopom i zamjenama matičnih.

Druge opcije su ajmo reć Huawei P8, P9 Lite, LG G3 i Nexus 5X.

Molim preporuku sto uzeti od ovoga ili ako ima jos neka opcija?

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Lijep pozdrav
S obzirom da moj zenfone 5 polako odlazi u vjecna lovista, trazio bih preporuku nekog mobitela sa slicnim specifikacijama (moze i bolje, ako je moguce) potegnuo bih maksimalno do 200€, ali i to mi je vec plafon posto sam svorc, hvala unaprijed

 

Edit:

Random pitanje: koliko bi se najvise isplatilo dati za lg g3?

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 12:09 (Johnny4286).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ceka se nasljednik Zen 5 a to je Zen 3 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
chaselol kaže...

Ceka se nasljednik Zen 5 a to je Zen 3 

 Zasad lijepo izgleda, nadam se da ce bit puno optimiziraniji od petice, znam iz iskustva. A vidim i dizajn i izrada su puno bolji i kvalitetniji.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dovoljno mi je zivaca ovaj asus popio da kupim jos jednog haha

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Jedini problem sa peticom sto sam imao je potrosnja baterije koje sam rijesio sa nekim podesavanjima, razmisljao sam cak da uzmem ovaj Zen MAX sto ima mrcinu od baterije a onda su najavili Zen 3 koji ce isto imati model sa jakom baterijom :D

Kakve si ti probleme imao, bas me zanima? Meni radi kao od prvog dana.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Malo sam se pogresno izrazio prije, popio mi je zivce samo zadnjih dana, nakon sto mi se taj gumb za paljenje izlizao, sto je bila posljedica konstantnog paljenja i gasenja, jedan cudan factory reset sto je dovelo do toga da ga trenutno ne mogu uopce upalit

 

Inace nikakvih problema nisam imao, doduse osjetio sam tu potrosnju baterije, ali nista sto powerbank nije mogao popraviti. Inace mobitel je bio vrijedan svake kune, malo sam lijen istrazivati, ima kakvih naznaka koliko ce zen 3 kostati?

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

To sam i gledao, narucio si sa te stranice? Mozes napisat samo iskustvo ako je otuda?

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Znaci bitno ti je da ti je slici ovo piše (vidi sliku) da ne placaš PDV i obavezno DHL slanje odabrati, ja sam uzela standard opciju i dobila sam 1. mob u roku 5 dana a drugi u roku 10dana, i sve je bilo ok, na poklon sam dobila neku masku prozirnu i zastitno staklo... što se tiče povrat novca nemam pojma jer je sve ok i uredno stiglo, ali sam uvjrenea da bi kompromis bio u slucaju da stvarno nesto je...

 

Što se tiče mobitela nisam zahtjevan korisnik, zvati, slati poruke, whatsapp, google i koju sliku baciti...ja sam iskreno prezadovoljna... brat mi je na mobu sredio neke stvari tipa one notifikacije sa nekim reklamama itd. i sve super i pet :)   Napravila neki dan Update na MUI 8 koji mi se svida vise nego stari mada nov luncher si uvijek stavim koji god mob imam (nadam se da sam bar malo pomogla)

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice