Noa H10

poruka: 82
|
čitano: 47.032
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Telefon je vrh! Nakon One M8 i Lg V10 ja prezadovoljan! I baterija je zakon! Napokon mob koji moze izdurati cijelodnevno maltretiranje...
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Došao mi je rasturen telefon u ruke skoro novi, začudo display još radi touch oštećen. U dijelovima kad ga gledam solidno je složen u kontaktu sa sts naručio sitne dijelove (imaju ih na stanju) i iznenađujuće jeftini! (baterija 80 kn koja čak ima logo noa, kapacitet 4000 mAh, flex kabal i tipke jeftinije nego na Alibabi.), Pohvalno je što hoće prodati dijelove bez ugradnje jer to je dodatni trošak, konkretno za navedenu bateriju 60 kn što je po meni malo preskupo. Od displaya sam odustao jer smatram da je neisplativo platiti 1200 kn za isti te ću naručiti od UMI Z koji je identičan ali tek kad vidim hoću li uspjeti touch odvojiti od ekrana onda ću proći još jeftinije jer sam tuch je 15-ak $, touch+display je 30 $ touch+display+ frame 70$ . Sve u svemu trošak servisa 300-tinjak kuna naspram 1500 koliko su me tražili u servisu za takav telefon, vidim novi na njuškalu se već mogu nabaviti oko 1900 kn :) Uglavnom frend koji ga je razbio ga hvali da je radio super, kako će nakon ovog šoka baš želim provjeriti...

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Registrirao sam se samo zbog nekih ljudi ovdje i njihovog neosnovanog pljuvanja. Ako vas netko pita mišljenje o mobitelu, ako ga niste kristili, ne pišite gluposti.

Koristim NOA H10 skoro pa 3mj (prije toga S6 Edge, G4 i 6S, tako da imam sa čime uspoređivati) i mogu reći samo da je mobitel za svoju cijenu, platio sam ga 2300kn, vrlo dobar.

Neću reći da je odličan jer moglo se par stvari popraviti i bez previše ulaganja.

 

Ajmo redom:

kvaliteta izrade -  na razini iPhona

ekran - daleko od lošega, ali opet daleko od gore nabrojanog trojca

zvučnik - najglasniji

čitač otisaka - relativno loš

kamera - sasvim ok (ako je uspoređujem sa S6, G4 i 6S)

povezivost - odlična (signala uvijek ima, a WiFi hvata kao i svaki dugi)

OS: ne dopušta preveliku customizaciju i luncher mi je zaista ružan (ovo je moje osobno mišljenje), ali zato leti

baterija: odlična i izdržat će dan intezivnog korištenja bez problema (i ovaj usb-c mi se za sada pokazao viđe kao mana nego kao prednost, ali to nema veze sa NOA-om)

Od ostalih mana naveo bih za mene tih glas u slušalici (jbg najviše sam koristio Samsung i tu mu nema ravna) i nedostatak dodatne opreme (prvenstveno maskica, ali lako se sa neta naruče one za UMI Z/Z Pro ili za Ulefone Gemini Pro). Maskicu treba obavezno uzeti jer mobitel je nevjerovatno sklizava. Ispao mi je dva puta, na sreću samo par sitnih ogrebotina.

 

Što se servisa tiče, ne znam o tome ništa, a nadam se da ni neću.

Momci u Hangar centru u ST City Centar One zaista su odlični i svake pohvale na radu, ostao sam ugodno iznenađen.

Ne znam što više reći, kada pogledam koliko su me npr koštali S6 il 6S (novi uz pretplatu) mobitel je zaista super izbor.

Boljih uređaja ima, a sve ovisi što netko traži. Ako netko preferira kameru bolje je uzeti S6, a onome kome su važni brzina i baterija taj će uzeti H10.

Dual SIM i baterija na H10, ja zadovoljan.

 

Eto, nadam se da ću nekome pomoći u odluci.

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Ima tko ovdje a da ima više od nekoliko dana staža na forumu koji može nešto reći o ovom mobu nakon duljeg korištenja?

Ja još ne vidim ijedan jedini razlog da bih dao tolike pare za tu provjereno, nazovimo kvarljivu kvazi marku.

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10

Ako su tebi draži pljuvači sa stažom bez da su uopće imali mobitel u ruci, samo naprijed. Takav uređaj naručen sa nekog webshopa u Kini dođe minimalno 1800kn + 25% PDV.

Meni bi bilo lakše kad sam uzimao uređaj da sam mogao igdje dobiti informaciju, a da nije od ljudi koji imaju prijatelja čiji je prijatelj imao problema. Problem je samo što ljudi zaborave reći koji model koriste,

tipa onoga kako Samsunga ima najviše po servisima. Imam prijatelja, uzeo neki NOA model za 500kn pa okolo priča kako mobitel ne valja i kakvo je sranje i meni se ruga koja sam budala jer sam kupio NOA.

Ako već gledamo marke, jedino sam sa LG.jem na svakom modelu ima problema (L5, 4X, Optimus G i G4) dok su ljudi koje znam sa tim istim modelima bez problema i vrlo zadovoljni.

Od Kineza sam još isprobao, tj koristio više od 3mj, Meizu i Xiaomi, naručene sa dva razlčita webshopa. Meizu stigao i ne radi čitač otisaka, a na mail mi nisu ni odgvorili, kod Xiaomia ne rade push notifikacije...

Hoću reći, previše ljudi ovdje hvali/pljuje po uređajima koje nisu ni vidjeli.

Imaš recenziju ovdje http://mob.hr/noa-h10-recenzija pa odluči.

Sa recenzijom se jedino ne slažem u tome da uređaj nije generički i o mogućnostima kamere.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10

Pozz

Imam pitanje vezano za taj mobitel odnosno dali znaš pod kojim  imenom ta tvrtka sumwire prodaje H10 u kini?

15 godina
protjeran
offline
Noa H10

Nemam ovaj model ali imam noa MG12 sada več godinu dana ne kažem da je najbolji ali toliko sam imao novaca telefon je na pretplatu što se mene tiče ja sam zadovoljan

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Noa je doslovno šrot od mobitela i registrirala sam se samo da to komentiram....Softver je u totalnoj banani, mobitel se sam ukljucuje, stisava zvuk, ne registrira dolazne pozive i masa drugih sitnica. Nikom ga preporucila ne bi...bilo sto uzeti samo to ne.

 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Noa H10
Sevka kaže...

Noa je doslovno šrot od mobitela i registrirala sam se samo da to komentiram....Softver je u totalnoj banani, mobitel se sam ukljucuje, stisava zvuk, ne registrira dolazne pozive i masa drugih sitnica. Nikom ga preporucila ne bi...bilo sto uzeti samo to ne.

 svaka čast sevka sad si me ubila u pojam odustajem od noa MG 12 i prelazim na H10

jevala vas interpunkcija
5 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Evo za sve one skeptike i velike strucnjake sto su mobitel vidli u pakovanju......ili culi od nekog treceg nesto.....to isto ko da 300 ljudi kaze da je neka zena bomba u krevetu a njih 20 bude reklo da nema pojma..(ili mozda oni neznaju sto bi snjom,valjda krumpir gulili umjesto da rade onu stvar) . Uglavnom da prijedem na stvar.....s otvorenim umom sam isao u kupnju Noa H10....dopao mi se mobitel sto se tice izgleda a i sto se tice njegovih specifikacija,mobitel je iskreno malo iznenadenje,koristim ga vec mogu reci  dvije godine,kompletno mi je zamijenio racunalo jer sve obavljam na njemu,u ove dvije godine mobitel je iscrpno koristen sto se tice igara,emulatora PS igara, aplikacija,videa i fotografiranja,znaci nisam ga uzeo da ljepo stoji na stolu,isto tako ljudi koji ga isto imaju su prezadovoljni s mobitelom i do sad nisam imao nikakvih problema ili defekata s njima,jedino sto sam kontaktirao Hangar 18 bilo je zbog zastitne maske i to je to.......mobitel radi na android 7 ili nougat 7.1.1.,i zacudo nema nikakvih znakova da je sporiji,ili da teze obavlja neke stvari,doslovce jos uvjek leti,bez ostecenja. Tko god da ga nabavi nece biti razocaran jer moze parirati i mobitelima s brendom. Ruku na srce jedina uskoro ocekivana zamjena koju cu uraditi ce biti zamjena baterije jer nakon 2 godine i bezbroj punjenja osjeti se da je baterija istrosena,stoga cu to rucno izmjeniti jer je zamjena iste zaista djecja igra,s time da razmatram da ako se voltaza i dimenzije poklapaju da stavim bateriju on N5 koja ima jos veci kapacitet. Jedino sto mi zao jest da nece biti nikakvih daljih nadogradnji androida na oreo ili pie... .eto toliko od mene....a sad tko nije probao nece znati.....a za one negativce evo ekipa ....probajte da vam neko kresne zenu...vi ceze garantirati da je vatra u krevetu...a naci ce se neki koji ce reci da ne valja nista... ;)

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Noa H10

Ma neka si ti nama rekao.

 

Evo idem prodat Note 9 i kupujem čudo od mobitela Noa.

 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Iskreno na poslu prodajem hangar proizvode(6 godina i svasta sam dozivio s njima), iz svog misljenja mogu reci da su se popravili ali uvijek svima preporucam xiaomi, a znas zasto jer se daleko daleko manje kvari i ako dode do kvara Bijelic to rijesi u roku 10 dana, a ne hangarov servis koji potraje po mjesec dana a ono njihovo element jamstvo je cudo, imao sam stranku s kojom sam vodio bitku i napokon mu zamijenili mobitel nakon skoro 3 mjeseca, lol
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Noa H10

Koristio sam taj model par dana kao zamjenski telefon, nije loš kao telefon, ali ne vrijedi ni 1000kn, primarno radi užasne kamere.

 

Hangar ga sad prodaje za 2200kn (1693kn sa rukomet akcijom).

Za 2200 se može nac pocophone koji je xy puta bolji u svemu, a za 1693kn se može uzet note 5 koji je opet x puta bolji od noa.

Razumijem da ima ljudi koji se kuže u telefone, pa im ta noa zvuci ok, ali ne vrijedi novce te nikako.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Noa H10
Sta ti je neko kresnuo zenu pa se razocarala u ljubavniku ili sta? Nisam bas shvatio poantu posta..
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10

A gle dodjem ti popraviti zenu pa mi ti reci koliko si se ti znas iskazati kad treba ;) sala mala, bez ljutnje....ajd gle cijena je malo visa ali opet ....mob zaista nije los....eventualno mozda malo bolja kamera da je,jos stabilizacija slike ali opet da sam htio profi slike kupio bi fotic.....mozda snapdragon procesor za grafiku....itd.....evo koristim ga fakat dugo nisam imao apsolutno nikakvih problema....s tim da kao i svaki mehanicar normalno da sam i gledao ispod haube da vidim kako to sve slozeno....prakticki sve isto kao umidigi pro....jedina razlika sto je za Nou bolje optimiziran android........mislim nisam ko neki da si faca ako imas brend samsung ili slicno tome,zelim samo reci da se isplati na neki nacin dati i priliku nasim mobitelima....cemu davati recimo za mob 7000 kn kad mozes sa slicnim specifikacijama uzet srednju klasu koja cak moze u nekim stvarima parirati i onima na vrhu.....

6 godina
offline
Re: Noa H10

Ima li netko ovdje NOA h10le?  dobila sam ga za valentinovo od dečka,crveni sam uzela,bila sam oduševljena,vrlo je lagan ali je i sklizak, no navikla sam se,teško sam preboljela svoju sony xa ultra, znaci to je bilo prije 7 mjeseci, i meni se zadnja dva,tri mjeseca noa toliko pregrijava,da ga nemogu drzati u ruci, prilikom punjenja, prilikom igrica. prije nije... jel ima nekakva fora sa mobitelima da ga se ocisti i rastereti,stavi neka pasta ( bubam) kao na lapotpima? da se smanji pregrijavanje,vec me strah kad ce eksplodirati....ima preko 65% memorije prazno,nije natrpan,nekoliko bezveznih igrica,jedna zahtjevnija.ali za njega to nebi trebao biti problem sa svojih 10 jezgri ,zar ne? punjenje je i dalje vrlo brzo,ugasen sa 0% do 90% dođe za pola sata +/- 10 min, ovisi o struji

da napomenem da je vrlo otporan na padove i udarce,evo jucer mi je u kuhinji pao na polocice i mislila sam gotova prica,a njemu nista...

 

za usporedbu:

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 0:33 (MazikeeN).
14 godina
offline
Re: Noa H10
Ima moj buraz baš tu Nou.Za taj proc je normalno da se grije,posebno u igrama i u toplijem okolišu.
Ako se pregrijava i kod normalnog korištenja, vjerojatno je uključen performance mod, pa svih 10 jezgri radi. Skini CPU-Z pa provjeri jezgre i temperaturu.
5 godina
offline
Re: Noa H10
MazikeeN kaže...

Ima li netko ovdje NOA h10le?  dobila sam ga za valentinovo od dečka,crveni sam uzela,bila sam oduševljena,vrlo je lagan ali je i sklizak, no navikla sam se,teško sam preboljela svoju sony xa ultra, znaci to je bilo prije 7 mjeseci, i meni se zadnja dva,tri mjeseca noa toliko pregrijava,da ga nemogu drzati u ruci, prilikom punjenja, prilikom igrica. prije nije... jel ima nekakva fora sa mobitelima da ga se ocisti i rastereti,stavi neka pasta ( bubam) kao na lapotpima? da se smanji pregrijavanje,vec me strah kad ce eksplodirati....ima preko 65% memorije prazno,nije natrpan,nekoliko bezveznih igrica,jedna zahtjevnija.ali za njega to nebi trebao biti problem sa svojih 10 jezgri ,zar ne? punjenje je i dalje vrlo brzo,ugasen sa 0% do 90% dođe za pola sata +/- 10 min, ovisi o struji

da napomenem da je vrlo otporan na padove i udarce,evo jucer mi je u kuhinji pao na polocice i mislila sam gotova prica,a njemu nista...

 

za usporedbu:

 Ponovi pad i nadaj se da ce mu biti nesto i onda ces valjda dobiti neki normalan  mob od decka ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Ako joj je dečko kupio nou, mislim da joj je najbolje ulaganje u budućnost da ostavi dečka 🤣
6 godina
offline
Re: Noa H10

Pa ja sam trazila baš taj...on je htjeo meni neki šugavi samsung uzet al to je smeće razvikano, sad čekam da padne cijena ovoj bijesnoj nokii 8 na 1000kn polovni pa cu nju kupiti...mobitel je odlican sta serendate..osim toga jedini je crveni na trzistu,sve radi super osim tog pregrijavanja...dok sam sa sony xa ultra imala svakakve drame, pocne se trest sam od sebe pali se gasi se,ko da ga je demon obuzeo...pa sam ga od stol razbila kad mi je dojadilo to ponasanje...imam lumiu 735 isto savrseno radi mobitel,samo je mali,i slab, zasto su microsoft povukli neznam,super su bili...

5 godina
offline
Re: Noa H10
MazikeeN kaže...

Pa ja sam trazila baš taj...on je htjeo meni neki šugavi samsung uzet al to je smeće razvikano, sad čekam da padne cijena ovoj bijesnoj nokii 8 na 1000kn polovni pa cu nju kupiti...mobitel je odlican sta serendate..osim toga jedini je crveni na trzistu,sve radi super osim tog pregrijavanja...dok sam sa sony xa ultra imala svakakve drame, pocne se trest sam od sebe pali se gasi se,ko da ga je demon obuzeo...pa sam ga od stol razbila kad mi je dojadilo to ponasanje...imam lumiu 735 isto savrseno radi mobitel,samo je mali,i slab, zasto su microsoft povukli neznam,super su bili...

 Pa ja nisam cuo za vece smece ovdje na forumu od noe.... 

 

Al ok ako si ti zadovoljna. Sve super osim pregrijavanja ;) Kad je super sto si vodje uopste ;)

 

Ja godinama koristim samsunge i nikad nikakvih problema.....

 

Mi serendamo a ti si pametna.... Samo nama telefoni rade ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Ma ja sam se samo zezao, nazovi to trollanjem. Imao sam iskustva sa Noa telefonima i nisu baš bila dobra, ali ako je ovaj koji imaš dobar, što mi imamo govoriti
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice