Ne radi Bluetooth na Samsungu d9000i?

poruka: 4
|
čitano: 3.132
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ne radi Bluetooth na Samsungu d9000i ??

Prijateljica mi ima taj mob i ima problema sa Bluetoothom.. Zapravo ona na svom mobitelu vidi ostale mobitele sa Bluetooth vezom i bez problema uspije slat melodije,slike.. Al ostali mobiteli ne vide njenu Bluetooth vezu.. Prvo san mislija da joj je isključena vidljivost Bluetootha al to nije bija problem jer je vidljivost bila uključena.. Any ideas?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne radi Bluetooth na Samsungu d9000i ??

Mislim da imas viska jednu 0 u imenu mobitela.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.5.2008 15:31 (Maximus).
16 godina
offline
Ne radi Bluetooth na Samsungu d9000i ??

Ja imam problem s bluetoothom. Mobitel je Samsung SGH-E250. Kad šaljem nešto sa mobitela na računalo sve je OK, ali kad želim poslati nešto s računala na mobitel onda se javlja greška: Dobiven je nevaljani argument. Napominjem da sam uspio poslati jednu pjesmu sa računala na mobitel i od onda mi se stalno javlja ista greška. Pomagajte!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne radi Bluetooth na Samsungu d9000i ??

Probajte sa ovim codom samo prije izvadite sim karticu.Nisam siguran ali prije napravite backup svega sa moba jer biste u protivnom mogli ostati bez svih podataka.

Kod je:  *2767*3855#

To je tzv. hard reset.Ja sam imao problema sa bluetoothom na D500 i D600.

Michael Schumacher World championships:7,Grand prix wins:91,Pole positions:68 http://www.velika-nagrada.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2008 13:07 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice