"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.308
|
čitano: 5.720.878
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

zatrazi povrat para na paypalu jer je receno da neces morati platiti postarinu i dobit ces ih 100%. A onda trazi dalje, mozda ti je adresa na selu pa zato su trazili da platis?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Janer kaže...

Na račun preporuka ovdje sam i naručio od njih.

Da, normalno sam naručio sa njihove stranice i platio Paypalom. 2 ili 3 dana, nisam siguran, nije bilo nikakvog povratnog maila od njih, osim onog generičkog odmah nakon narudžbe. Pa sam im onda poslao mail što je sa mojom narudžbom. I onda su mi u povratno mailu odgovorili da bih im trebao poslati još 32$ kako bi mogli poslati na moju adresu.

 

Od tada sam sa njima razmjenio još nekoliko mailova (pola od njih nije imalo nikakvog smisla, kao da pričam sa dvije različite osobe, a u potpisu je uvijek ista, da bi na kraju u zadnjem mailu poslali da zanemarim neke od tih poruka bez smisla haha), ali za sada nema pomaka na bolje.

 

 Haha,stvarno čudno, možda kako i sam kažeš dvije osobe odgovaraju pa 1 nije upućena ili slično. Srećom tu je paypal ako nešto krene krivo, ali eto, ja nisam imao nikakvih problema. Baš javi kako se razvila situacija.

15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imaj strpljenja, rijesit ce se nesto, paypal te čuva duže vrijeme tako da nemaš brige što se love tiče.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ma znam, nema problema kad je Paypal u igri, što više, čak mi mobitel baš i ne treba, skoro bi da se zakomplicira pa da mi vrate novce haha, jer sam ga uzeo tako, bezveze, da mi novci vide puta. Ali ono, čudno mi, svima prolazi bez problema, pa kud baš na mene

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Janer kaže...

Ma znam, nema problema kad je Paypal u igri, što više, čak mi mobitel baš i ne treba, skoro bi da se zakomplicira pa da mi vrate novce haha, jer sam ga uzeo tako, bezveze, da mi novci vide puta. Ali ono, čudno mi, svima prolazi bez problema, pa kud baš na mene

 pa vjerovatno baš zato

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Upravo naručen letv 1s preko giztopa, 219.99$ iako sam planira da bude u eurima jer je bolji omjer,

paypal me prebacia dolare znači 1600kn. javim dojmove kada dođe

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
  • 2015-11-11 18:07:00Send items to customs1 (Inb) CROATIA, ZAGREB 10003
  • 2015-11-11 15:29:00Receive item at office of exchange (Inb) CROATIA, ZAGREB 10003
  • 2015-11-11 08:00:00Send item abroad (EDI-received) HUNGARY, BUDAPEST 1005
  • 2015-11-10 13:19:00Insert item into bag HUNGARY, BUDAPEST 1005
  • 2015-11-10 13:19:00Receive item at office of exchange HUNGARY, BUDAPEST 1005
  • 2015-11-10 10:31:00Receive item from customer HUNGARY, HU1005

 

Kad mogu mobitel ocekivati kod mene? Dal ide još negdje ili direkt na moju adresu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
IgacCK kaže...
  • 2015-11-11 18:07:00Send items to customs1 (Inb) CROATIA, ZAGREB 10003
  • 2015-11-11 15:29:00Receive item at office of exchange (Inb) CROATIA, ZAGREB 10003
  • 2015-11-11 08:00:00Send item abroad (EDI-received) HUNGARY, BUDAPEST 1005
  • 2015-11-10 13:19:00Insert item into bag HUNGARY, BUDAPEST 1005
  • 2015-11-10 13:19:00Receive item at office of exchange HUNGARY, BUDAPEST 1005
  • 2015-11-10 10:31:00Receive item from customer HUNGARY, HU1005

 

Kad mogu mobitel ocekivati kod mene? Dal ide još negdje ili direkt na moju adresu?

 Prema sadašnjem statusu, upućen je na Carinu.... Nema baš logike.

15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

naručia i bratu xiaomi mi4c sa giztopa, kad sam ja može i on :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Naručivao netko sa merimobiles sa opcijom euroline i nekakva iskustva s njima općenito?

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

http://www.pandawill.com/landingpage/UMIIronPro.html

 

Isplati li se ovo uzeti ili ima nešto bolje za te novce ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
eplati.com kaže...

 Imam Infocus M810

 Hvala svima na savjetima i pomoći, odlučio sam uzeti Xiaomi Mi4c preko ove stranice: http://www.giztop.com/xiaomi/xiaomi-mi4c.html Živili 

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
14 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pitanje;

Dali se meni čini, ili ovi u dhl-u nisu normalni!???

Kada ih zovem, kažu da im je gužva....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Odakle i sto si narucio ako smijem pitati, kad ti DHL carini posiljku? 

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
14 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

gearbest

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
spasitelj kaže...

Pitanje;

Dali se meni čini, ili ovi u dhl-u nisu normalni!???

Kada ih zovem, kažu da im je gužva....

 Ako je poslano DHL-om iz kine, to je najnormalnije da ce ti cariniti paket, em ce ti DHL jos naplatiti debelo uslugu speditera, em ces morati ici na carinu na jankomir dizati EORI broj, DHL ce uzeti za uslugu oko 150-200 kn i jos trosak carine.

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
eplati.com kaže...
spasitelj kaže...

Pitanje;

Dali se meni čini, ili ovi u dhl-u nisu normalni!???

Kada ih zovem, kažu da im je gužva....

 Ako je poslano DHL-om iz kine, to je najnormalnije da ce ti cariniti paket, em ce ti DHL jos naplatiti debelo uslugu speditera, em ces morati ici na carinu na jankomir dizati EORI broj, DHL ce uzeti za uslugu oko 150-200 kn i jos trosak carine.

 DHL operativni troškovi iznose 125 kuna, EORI se izvadi za 15 minuta. Ovdje je nešto gadno pošlo po krivu jer sam i sam nekoliko puta u zadnjih dva mjeseca koristio DHL i bilo bi ocarinjeno isti dan, dostavljeno slijedeći.

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Vidim da je dosta ljudi naručilo Xiaomi Mi4C u zadnje vrijeme.. Otkud ste naručivali? Mislio sam preko Merimobiles (uzeo bi plavi, a rijetko gdje drugdje ga imaju), koliko se čeka?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A kako vidjeti dal mi je mobitel u DHL-u? Posto mi pise na gearbestu da je danas stigao na carinu...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pa ako nisi dodatno platio za DHL onda je dosao obicnom postom, i to je sva mudrost..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Reichz kaže...
eplati.com kaže...

 Imam Infocus M810

 Hvala svima na savjetima i pomoći, odlučio sam uzeti Xiaomi Mi4c preko ove stranice: http://www.giztop.com/xiaomi/xiaomi-mi4c.html Živili 

 Ovde ti je jeftiniji http://merimobiles.com/xiaomi-mi4c-5-0-inch-fhd-qualcomm-snapdragon-808-3-32gb-lte-4g.htm , naravno ako zelis sa 3gb. Ja sam odlucio da narucim mi4c sa 3gb rama. Al se jos dvoumim da li uzeti na 3gb ili 2gb rama.

strunf
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
strunf1986 kaže...
Reichz kaže...
eplati.com kaže...

 Imam Infocus M810

 Hvala svima na savjetima i pomoći, odlučio sam uzeti Xiaomi Mi4c preko ove stranice: http://www.giztop.com/xiaomi/xiaomi-mi4c.html Živili 

 Ovde ti je jeftiniji http://merimobiles.com/xiaomi-mi4c-5-0-inch-fhd-qualcomm-snapdragon-808-3-32gb-lte-4g.htm , naravno ako zelis sa 3gb. Ja sam odlucio da narucim mi4c sa 3gb rama. Al se jos dvoumim da li uzeti na 3gb ili 2gb rama.

 

 nije jeftiniji jer na tu cijenu ide carina,a ako ne želiš carinu onda moraš platiti još 24$ za dostavu preko Euroline i cijena dođe na isto,a 2gb verzija ispada sa poštarinom skuplje.malo čitati o čemu se radi,a ne bubati na pamet.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
16 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ljudi mi smo odradili jednu recenziju Elephonea P8000 (video + tekst). Ako netko ima pitanja neka puca dok je mob još kod nas :-) . Link http://www.balkangadgets.com/elephone-p8000-recenzija/

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jura kaže...
strunf1986 kaže...
Reichz kaže...
eplati.com kaže...

 Imam Infocus M810

 Hvala svima na savjetima i pomoći, odlučio sam uzeti Xiaomi Mi4c preko ove stranice: http://www.giztop.com/xiaomi/xiaomi-mi4c.html Živili 

 Ovde ti je jeftiniji http://merimobiles.com/xiaomi-mi4c-5-0-inch-fhd-qualcomm-snapdragon-808-3-32gb-lte-4g.htm , naravno ako zelis sa 3gb. Ja sam odlucio da narucim mi4c sa 3gb rama. Al se jos dvoumim da li uzeti na 3gb ili 2gb rama.

 

 nije jeftiniji jer na tu cijenu ide carina,a ako ne želiš carinu onda moraš platiti još 24$ za dostavu preko Euroline i cijena dođe na isto,a 2gb verzija ispada sa poštarinom skuplje.malo čitati o čemu se radi,a ne bubati na pamet.

 A gdje je najjeftiniji?

16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
marijanooo kaže...

 A gdje je najjeftiniji?

 ne znam,vjerovatno na toj giztop stranici.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Koji mob je po vama bolje uzeti?
Xiaomi Mi 4c ili Meizu MX5
Naravno verzije s 3 GB RAM-a
Meizu MX5 ima bolju kameru i senzor otiska prsta.
Xiaomi Mi 4c ima type-c, Qualcomm 808 i FM.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mkovnet kaže...
eplati.com kaže...
spasitelj kaže...

Pitanje;

Dali se meni čini, ili ovi u dhl-u nisu normalni!???

Kada ih zovem, kažu da im je gužva....

 Ako je poslano DHL-om iz kine, to je najnormalnije da ce ti cariniti paket, em ce ti DHL jos naplatiti debelo uslugu speditera, em ces morati ici na carinu na jankomir dizati EORI broj, DHL ce uzeti za uslugu oko 150-200 kn i jos trosak carine.

 DHL operativni troškovi iznose 125 kuna, EORI se izvadi za 15 minuta. Ovdje je nešto gadno pošlo po krivu jer sam i sam nekoliko puta u zadnjih dva mjeseca koristio DHL i bilo bi ocarinjeno isti dan, dostavljeno slijedeći.

 Pa što da radim?

Ili nema kolegice koja radi na mom predmetu, ili samo što nije....

I tako već danima

Neugodno mi više zvati, a evo opet došao vikend.

Poslao im sve podatke koje su tražilii i to još prošli tjedan

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
CroDexter kaže...

Koji mob je po vama bolje uzeti?
Xiaomi Mi 4c ili Meizu MX5
Naravno verzije s 3 GB RAM-a
Meizu MX5 ima bolju kameru i senzor otiska prsta.
Xiaomi Mi 4c ima type-c, Qualcomm 808 i FM.

 

ja sam bratu naručia xiamoi mi4c s 16 i 2 gb rama, jbga manje prostora, al

na testovima tih 1gb i nije donosilo neku razliku. mis da je i xiaomi na kraju

krajeva jeftiniji i odluka je na tebi ipak, želiš li manju dijagonalu, koji ti

je dizajnom lijepši tako da

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ma u poslu nema dosade, svaki dan ih daviti ako treba pa cemo vidjeti kom ce prije dojaditi.. Pa nije jedina koja radi tamo da se samo nju ceka da se vrati a cik pauze, i tako 20 dana.. Je*es DHL, cemu dodatno placanje kad ce ti doci u roku kao da si narucio singapurskom postom..
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
14 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
majdo kaže...
Ma u poslu nema dosade, svaki dan ih daviti ako treba pa cemo vidjeti kom ce prije dojaditi.. Pa nije jedina koja radi tamo da se samo nju ceka da se vrati a cik pauze, i tako 20 dana.. Je*es DHL, cemu dodatno placanje kad ce ti doci u roku kao da si narucio singapurskom postom..

 Nikad više DHL. Sad sam opet zvao i obečali u toku dana poslati izračun.

Baš me zanima hoče li...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice