"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.744.189
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bodija kaže...
vlovrec kaže...

  haier ti ima slabiju bateriju i ne podržava 3G na 900

Tako da odaberi kaj ti je važnije...

 

  Haier ipak ima 3G na 900MHz-a , to su krivi podaci.

Provjerio na tri stranice i nigdje ne stoji 900 MHz 3g/h. Stavi link gdje točno piše da vidimo ili su svi krivo naveli.

 

Edit: Negdje je i navedeno 900MHz , a negdje ne. Pogledao još nekoliko stranica.

 

Relevantno bi bilo da se neko javi tko ga je kupio i da to potvrdi recimo sa tele2 sim karticom van grada.

"Just A Dream ".
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2013 20:06 (Fero).
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

za ovaj mob http://www.banggood.com/Cubot-One-4_7-Inch-8G-ROM-Android-4_2-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-p-78584.html

zanimame kakv je gaming jel podrzava igrice kao sto su real racing, modern combat 4,nfs most wanted, asphalt 8,GTA: Vice City i takve jače igrice . zanimame kakva je kamera i gps . kakav je stražnji zvučnik, kako se cuje na slušalice, ima li kakvih problema s touchom .

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Fero kaže...
bodija kaže...
vlovrec kaže...

  haier ti ima slabiju bateriju i ne podržava 3G na 900

Tako da odaberi kaj ti je važnije...

 

  Haier ipak ima 3G na 900MHz-a , to su krivi podaci.

Provjerio na  tri stranice i nigdje ne stoji 900 MHz 3g/h. Stavi link gdje točno piše da vidimo ili su svi krivo naveli.

 

Edit: Negdje je i navedeno 900MHz , a negdje ne. Pogledao još nekoliko stranica.

 

Relevantno bi bilo da se neko javi tko ga je kupio i da to potvrdi recimo sa tele2 sim karticom van grada.

  Fero Fero, garant ima . Na Forum.hr potvrđeno . I ja sam mislio po speckama pojedinih shopova da nema.

15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja svoga umija x2 nosio na posao i bio mi u dzepu kad sam legao na njega i pukao mi ekran. Ekran radi i sve ali se vide pukotine na bijelome. Zna li netko di bi se mogao nabaviti ekran?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ekran kosta skoro ko i mobitel xD {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2013 0:55 (Marko5552).
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ag008 kaže...

Ti prebacuje kada pišeš poruke? Neke stvari ti se neće rotirati a možda ti misliš da bi trebale.

Btw evo jedan mobitel u istom cjenovnom rangu od 80$ ali malo bolji, s jačim procesorom.

Pa zar ovaj nije bolji za samo 50kn više?! Ja mislim da je...

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
David87 kaže...
Ag008 kaže...

Ti prebacuje kada pišeš poruke? Neke stvari ti se neće rotirati a možda ti misliš da bi trebale.

Btw evo jedan mobitel u istom cjenovnom rangu od 80$ ali malo bolji, s jačim procesorom.

Pa zar ovaj nije bolji za samo 50kn više?! Ja mislim da je...

Znatno bolji. Novi low cost quad i 1gb rama (ovo je definitivno najveća stavka, jer se puno lakše diše). Jedinno Cubot ima IPS ekran, al ne mora nista značit. Može bit da je ovaj ekran bolji od Cubotovog IPS-a.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ma uključena je al svejedno ne rotira...npr...kad idem na youtube tam mi neće al tam moram sam da mi  zarotira...mislim rotira se al sam ak se aplikacije koriste u vodoravnom položaju...

 

ima još ko kakvu ideju

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mad_Badger kaže...
David87 kaže...
Ag008 kaže...

Ti prebacuje kada pišeš poruke? Neke stvari ti se neće rotirati a možda ti misliš da bi trebale.

Btw evo jedan mobitel u istom cjenovnom rangu od 80$ ali malo bolji, s jačim procesorom.

Pa zar ovaj nije bolji za samo 50kn više?! Ja mislim da je...

Znatno bolji. Novi low cost quad i 1gb rama (ovo je definitivno najveća stavka, jer se puno lakše diše). Jedinno Cubot ima IPS ekran, al ne mora nista značit. Može bit da je ovaj ekran bolji od Cubotovog IPS-a.

Jel mu malo ovih 260k boja naspram 16 mil.. koliko je to primjetno?

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Neznam za kvalitetu boja, al mislim da je puno bolji od nekog dualca s 512MB rama. Čak na Antutu daje 17500 što je jako dobro...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
David87 kaže...

Neznam za kvalitetu boja, al mislim da je puno bolji od nekog dualca s 512MB rama. Čak na Antutu daje 17500 što je jako dobro...

Solidni rezultati jer ima manju rezu ekrana nego moj ZP910, CPU je na 100MHZ višoj frekvi.

Na toj rezi taj SGX 544MP bez problema vozi sve, dobar mobać.

iclock2much
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
cassiopean kaže...
Jel mu malo ovih 260k boja naspram 16 mil.. koliko je to primjetno?

Ne zna, ovisi o ekranu. Al ja san picajzla pa meni bi vjerojatno smetalo. Al 512 RAM-a jako brzo primjetiš. 

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nemogu se odlučit trebam vaše mišljenje . Koji od ova tri mobitela Cubot One , zte v967s, Sony xperia s (rabljeni) .Trebam mob za igrice obozavam igrice ne volim da previse stekaju , pa da ima dobar straznji zvučnik. kamera da je dobra . Lijepo surfanje internetom . da se dobro čuje na slušalice . dobar gps . wifi isto da je dobar. Molim vas ako imate od ova tri navedena telefona ili ako zante nesto vise o njima molim da mi javite obavezno. Hvala

13 Cubot one
6 ZTE v967s
1 Sony xperia s (rabljeni)
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Što mislite o kineskom mobitelu thl w11, za 230 dolara i free shipping mi se cini dobar

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Smoke690 kaže...

Što mislite o kineskom mobitelu thl w11, za 230 dolara i free shipping mi se cini dobar

Po meni je bolje za te pare kupiti neo n003 verziju sa 1 gb ram-a.

Frka85
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bok,evo da se i ja prikljucim temi...ja sam kupio kineski smartphone getek s4 5.7",pa ako ima tko iskustva sa njim...ja sam zadovoljan...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
stručnjak kaže...
Cadus kaže...
Skrewdriver kaže...
frulex kaže...

Imam Neo N003 i što se tiče custom ROMova, i nema ih toliko, tek se zajednica počela zagrijavati jer je 2GB/32GB verzija tek 2 mjeseca na tržištu, nisu isto ROMovi za 1/4GB verziju.

 

Ja sam ga naručio sa www.yoymart.com

čekam 23 dana a tracking broj je lažan/ne vrijedi

 

Na Chinapadmall-u ga nema, a i skuplji 30$

 

Kako to mislis lazan? Ja sam ga jucer narucio sa iste stranice - Yoymart... I danas su mi ga vec poslali, a sad cemo vidjeti tijek slanja, nadam se da ce sve dobro proc :)

A sta sa tvojim mobitelom? Sta sa novcima?

I meni su ga poslali odmah idući da i od tada 0 bodova....

 

Ja sam 2 dana nakon plaćanja dobio broj za praćenje i status stoji ovako: "Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)"

I oni tvrde da su poslali, ali ovaj status zapravo znači da su oni naručili dostavu (zatražili dostavljača da dođe kod njih pokupit paket) i odmah su dobili tracking. Ali nema novih informacija što znači da možda/vjerojatno paket nije uopće krenuo od njih

 

Najviše mi je žao izgubljenog vremena. Na supportu šalju neke generički napisane poruke i odgovaraju da čekam 45 dana i da im javim ako u tom roku ne dobijem. A možeš mislit kako ću čekat da ostanem bez love

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
stručnjak kaže...
Skrewdriver kaže...
frulex kaže...

Imam Neo N003 i što se tiče custom ROMova, i nema ih toliko, tek se zajednica počela zagrijavati jer je 2GB/32GB verzija tek 2 mjeseca na tržištu, nisu isto ROMovi za 1/4GB verziju.

 

Ja sam ga naručio sa www.yoymart.com

čekam 23 dana a tracking broj je lažan/ne vrijedi

 

Na Chinapadmall-u ga nema, a i skuplji 30$

Ja ga čekam više od 20 dana isto sa yoymart-a....dali mi track no i piše da je pošiljka u transportu već 20 dana i javim se ja njima pa mi kažu da vjerojatno nije ažurirano i da pričekam par dana.....lol

 

je li kod tebe stoji isti ovakav status kao i kod mene?

 

( ovdje provjeri: http://www.17track.net )

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Skrewdriver kaže...
stručnjak kaže...
Skrewdriver kaže...
frulex kaže...

Imam Neo N003 i što se tiče custom ROMova, i nema ih toliko, tek se zajednica počela zagrijavati jer je 2GB/32GB verzija tek 2 mjeseca na tržištu, nisu isto ROMovi za 1/4GB verziju.

 

Ja sam ga naručio sa www.yoymart.com

čekam 23 dana a tracking broj je lažan/ne vrijedi

 

Na Chinapadmall-u ga nema, a i skuplji 30$

Ja ga čekam više od 20 dana isto sa yoymart-a....dali mi track no i piše da je pošiljka u transportu već 20 dana i javim se ja njima pa mi kažu da vjerojatno nije ažurirano i da pričekam par dana.....lol

 

je li kod tebe stoji isti ovakav status kao i kod mene?

 

( ovdje provjeri: http://www.17track.net )

Pise mi isti status :/ A kako znas da taj status ima zapravo to znacenje? Hjooj, ni meni bas nije do cekanja... Sta ces ti napraviti po tom pitanju?

Kako mislis da bi ostao bez love?

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kineski telefon Timmy E82 sa 4.3 androidom, 5 incha OGS ekranom (1280x720), MTK6582 1.3GHz Quad-core... za 183.87 dolara. Čini se kao dobra ponuda{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2013 9:39 (filterini).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
filterini kaže...

Kineski telefon Timmy E82 sa 4.3 androidom, 5 incha OGS ekranom (1280x720), MTK6582 1.3GHz Quad-core... za 183.87 dolara. Čini se kao dobra ponuda{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2013 9:55 (David87).
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Danas stigao W450, sa geeka. Čekao sam dva tjedna i došao danas sa poštarom. Nisam platio porez,sve skupa 101 dolar. Odličan, antutu 17440,kamera dobra po danu , po noći ne znam.Nikakve kineske aplikacije,ima hrvatski jezik. Došao je sa dvije baterije iako to nije bilo navedeno,folija za ekran i zadnja zaštitna prozirna plastika. Jako zadovoljan za sada.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tbarunovic kaže...
Danas stigao W450, sa geeka. Čekao sam dva tjedna i došao danas sa poštarom. Nisam platio porez,sve skupa 101 dolar. Odličan, antutu 17440,kamera dobra po danu , po noći ne znam.Nikakve kineske aplikacije,ima hrvatski jezik. Došao je sa dvije baterije iako to nije bilo navedeno,folija za ekran i zadnja zaštitna prozirna plastika. Jako zadovoljan za sada.

 

ja sam narucio bio za frenda 2 komada isto prije 2 tjedna i jos uvijek nista :(, ti si valjda imao nesto vise srece :)

 

Inace kakav je ekran, dali je jako los radi toga sto ima 256k boja a ne 16mil,, i kakva je piksalizacija ekrana jer nema bas preveliku rezoluciju 

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ekran je bolji nego što sam očekivao,neznam što ljudi očekuju od ekrana ali meni su i boje i kvaliteta odlična. Prije sam imao huawei y300 a ovaj mi je tri koplja bolji.
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tbarunovic kaže...
Ekran je bolji nego što sam očekivao,neznam što ljudi očekuju od ekrana ali meni su i boje i kvaliteta odlična. Prije sam imao huawei y300 a ovaj mi je tri koplja bolji.

Odlicno, i ovaj koji sam ja narucio je za osobu koja trenutno koristi taj Huawei :d

 

Glavno da se primjeti razlika. 

 

Mene toliko ne zanima broj boja, nego kut gledanja, jel se gube boje kad gledas iskosa?

 

Inace, na stranici proizvodjaca http://www.jajatong.com/product_detail-119.aspx pise da je ekran IPS.

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ništa se ne gubi, sve je ok
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tbarunovic kaže...
Danas stigao W450, sa geeka. Čekao sam dva tjedna i došao danas sa poštarom. Nisam platio porez,sve skupa 101 dolar. Odličan, antutu 17440,kamera dobra po danu , po noći ne znam.Nikakve kineske aplikacije,ima hrvatski jezik. Došao je sa dvije baterije iako to nije bilo navedeno,folija za ekran i zadnja zaštitna prozirna plastika. Jako zadovoljan za sada.

Drago mi je da je netko naručio taj mob, jer je cijena stvarno bagatela a performanse odlične, vjerovatno ću i ja ubosti kojeg uskoro, jer cijene će za mjesec-dva pasti drastično zbog novog MediaTek MT6592 kojeg ću također isprobat. {#}

10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav.

je li ko kupova sa http://www.zopomobileshop.com/

točnije zopo zp820?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
marko4444 kaže...

Pozdrav.

je li ko kupova sa http://www.zopomobileshop.com/

točnije zopo zp820?

 

 

sve je u redu s shopom, bas je to od zopa, dobra stvar je sto dode za par dana i nemas pdv- a i ostalih davanja losa stvar sto je postarina 57 dolara

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice