HTC One

poruka: 1.971
|
čitano: 470.624
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
HTC One

Ne mogu vjerovat da još uvijek ne postoji tema za ovaj mobitel?

 

Jedan od 2 najjača modela na tržištu trenutno, po mnogima i najjači.

Svi više manje sve znate o njemu.. Ima li ga tko? Gdje ste ga nabavili? Kako vas služi? Kako stoji aluminij, jel se grebe?

 

Ja sam u kombinacijama i nabavki između S4 ili One-a. Znam da je većina općenito i na forumu za One, a meni se čini da će tako i biti ove godine.

 

Pošto imam S3, zna li itko ima li kakav MOD za HTC One za onaj multiwindow? Prva liga stvar kad se jednom naviknete na nju.. Recimo upališ pjesmu na youtubu, gore na par mm staviš youtube da svira, a dole i dalje visiš na netu, fejsaš, dopkaš se, čitaš vijesti ili slično...

 

Dolazi HTC One Nexus kao što većina zna.. Nažalost, bez fm radia, ir blastera, Zoe, beats audia.. Vjerojatno će neki modovi vratit ove stvari...

 

 

Evo tema i na xda.. Za one koji žele nabacit koji custom rom, možda omogućiti tipku HTC loga (između back i home) ili nešto sasvim treće... :)

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=2115

 

 

Za one koji žele otključati bootloader i rootati svoj One, evo 2 video tutoriala sa xda ;)

 

 

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2013 14:06 (EchoOne).
 
6 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
Ma ima puno tema o njemu ali ni jedna sluzbena u podforumu mobiteli :)

Meni se isto jako svida htc one, ovih dana bi mi trebao doci :),,pa napisem neki kratki review o mobu, makar to i nije potrebno jer sve o njemu su vec rekli ;)

Sto se tice tvojeg pitanja o multiwindows mogucnosti toga htc nema, ali iskreno to mi je jedna od bedastijih mogucnosti na mobu. Imao sam gs3 i note2 i na gs3 to nisam nikad koristio, dok na note2 par puta ali cisto iz dosade jer za mene to je odlicna stvar za tablet od 10.1" ali za male ekrane bas i ne, ali opet to je moje misljenje :D
12 godina
offline
Re: HTC One

I ja sam mislio tako u početku za multiwindow, al onda kad sam se naviko koristiti, u nekim situacijama je baš dobra. Pogotovo na mobitelima ovako malo većih ekrana... :)

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
14 godina
offline
HTC One

HTC ONE je stigao u moje odaje !!!!!! {#}

HTC ONE je stigao !!!!
Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One
pasko kaže...

HTC ONE je stigao u moje odaje !!!!!! {#}

He he he he, ja vidim samo kutiju na slici, daj slikaj malo o mobač {#} !!!!

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
HTC One

Moj u ponedjeljak stize :D Sretan sam kao malo dijete.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One

Imam ga sad već 2 tjedna i mob je savršen {#} Jedino što bih promijenio je broj megapiksela, ostalo je sve super.

 

HTC-ov Sense uopće nije loš, dapače, sve radi super (eventualno bi bilo dobro da se Blinkfeed može maknut). Baterija je sasvim pristojna, meni izdrži 2ipo dana bez problema. Sve u svemu, fantastican mob, zasad bez mane {#}

 

 

This time next year we'll be milionaires
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One
Knez_007 kaže...

Imam ga sad već 2 tjedna i mob je savršen {#} Jedino što bih promijenio je broj megapiksela, ostalo je sve super.

 

HTC-ov Sense uopće nije loš, dapače, sve radi super (eventualno bi bilo dobro da se Blinkfeed može maknut). Baterija je sasvim pristojna, meni izdrži 2ipo dana bez problema. Sve u svemu, fantastican mob, zasad bez mane {#}

 

 


Zar je to stvarno toliki problem? :/ 
Koliko vidim nitko se ne zali oko megapiksela. 

15 godina
offline
HTC One

Ma nije problem, FOV je odlican (sirok kut slikanja), boje su isto super, jedino se vidi razlika kad krenes uvecavati sliku taj nedostatak megapiksela. Meni je kamera taman{#}

This time next year we'll be milionaires
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
HTC One

Eto isao sam po svoj ujutro i do sada sam se malo igrao s njim. Presao sam sa S3 na One i mogu reci da je razlika ogromna, od brzine, kvalitete ekrana, sucelja itd. 
Jednostavno je sve barem za 30% bolje nego na S3.

 

Jedini minus mi je to sto ima nekih gresaka po tom metalnom kucistu, nista strasno.

 

Uskoro cu slike staviti neke. :) 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2013 21:36 (Dodge_167).
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
HTC One
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Evo jos jedne slikice

HTC ONE je stigao !!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One

Postoji li netko u Zagrebu/Dubravi jos bolej da ima One da se zaletim malo isprobat?

 

Dvoumim se izmedu S4 i One a nikak da probam One.

 

 

I ovaj update se cini odlicnim, asd ce biti i menu tipke, doduse preko Home, i svega nečeg jos, dobro sreduju taj One.


Zadnji update je do bola bateriju popravio i kameru, itd itd, stvarno da peglaju do bola, steta samo kaj tako nije izasao.

 

P.S Kakve su to nepravilnosti u metalu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Još 8-9 sati i kod mene je :) Post tek toliko da mi bude među temama u kojima sudjelujem {#}

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One

Ovo je vec peta tema o One-u. Ima i u ovom podforumu, ali je zadnji post 22.3. mozda da moderatori to spoje ili nesto...

 

Inace ja svojeg imam nesto vise od 2 tjedna i super sam zadovoljan. Neki nedostaci ce se sad ispraviti sa novim firmware-om.

 

Evo i par fotki :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One

Daj link ako je na ovom podforumu

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
14 godina
offline
HTC One

Decki koji je zadnji firmware za HTC ONE za mobitele kupljene u Vipu

Hvala

HTC ONE je stigao !!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One
EchoOne kaže...

Daj link ako je na ovom podforumu

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/htc-one/144330.aspx

16 godina
offline
Re: HTC One
Igor666 kaže...

Ovo je vec peta tema o One-u. Ima i u ovom podforumu, ali je zadnji post 22.3. mozda da moderatori to spoje ili nesto...

 

Inace ja svojeg imam nesto vise od 2 tjedna i super sam zadovoljan. Neki nedostaci ce se sad ispraviti sa novim firmware-om.

 

Evo i par fotki :)

Pretpostavljam da su slike direkt iz moba, bez nekakvih obrada..

 

A i nisu tak loše, kak sam čital na raznim rivjuima o HTC1..

Kak si zadovoljan s videom, kolko vidim ima i OIS a to bi trebalo dost doprinjet stabilnijem snimanju videa..

Kak je snimanje po noći, pretpostavljam da fps drastično pada?

 

12 godina
offline
Re: HTC One
Igor666 kaže...
EchoOne kaže...

Daj link ako je na ovom podforumu

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/htc-one/144330.aspx

To je za One X.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
13 godina
offline
Re: HTC One
EchoOne kaže...
Igor666 kaže...
EchoOne kaže...

Daj link ako je na ovom podforumu

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/htc-one/144330.aspx

To je za One X.

molim ? nije za one x nego je za ONE.

11 godina
protjeran
offline
Re: HTC One
Igor666 kaže...
EchoOne kaže...
Igor666 kaže...
EchoOne kaže...

Daj link ako je na ovom podforumu

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/htc-one/144330.aspx

To je za One X.

molim ? nije za one x nego je za ONE.

Pogledaj datum prve poruke i sadrzaj iste. Sto su se poslje uhvatili One modela nije bitno.

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-iPhone3GS-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ-NokiaE71
13 godina
offline
Re: HTC One
zvonac kaže...
Igor666 kaže...

Ovo je vec peta tema o One-u. Ima i u ovom podforumu, ali je zadnji post 22.3. mozda da moderatori to spoje ili nesto...

 

Inace ja svojeg imam nesto vise od 2 tjedna i super sam zadovoljan. Neki nedostaci ce se sad ispraviti sa novim firmware-om.

 

Evo i par fotki :)

Pretpostavljam da su slike direkt iz moba, bez nekakvih obrada..

 

A i nisu tak loše, kak sam čital na raznim rivjuima o HTC1..

Kak si zadovoljan s videom, kolko vidim ima i OIS a to bi trebalo dost doprinjet stabilnijem snimanju videa..

Kak je snimanje po noći, pretpostavljam da fps drastično pada?

 

pa nisu lose, ne znam zasto bi bile lose, mob ima super kameru. i na forumu se automatski smanjuju pa nije puna kvaliteta. ne vjeruj svemu sto procitas, ima svakakvih ljudi, a i vecina reviewa je bila sa onom starijom verzijom softwera, sad je to dosta poboljsano.

 

nisam nesto posebno snimao, ali ono sto jesam je ispalo super. a po mraku nisam primijetio apsolutno nikakav pad fps-a. ali nije bio ukljucen night mod, mozda bi se u tom slucaju primijetio neki pad, ali to trebam jos istestirati :)

13 godina
offline
Re: HTC One
Matijasever kaže...
Igor666 kaže...
EchoOne kaže...
Igor666 kaže...
EchoOne kaže...

Daj link ako je na ovom podforumu

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/htc-one/144330.aspx

To je za One X.

molim ? nije za one x nego je za ONE.

Pogledaj datum prve poruke i sadrzaj iste. Sto su se poslje uhvatili One modela nije bitno.

eh, ne znam zasto se meni ucinilo da pise 2013 godina :)) a dobro, krivi je naslov onda, a i samo prva 2-3 posta su o one x... onda isprike ;)

16 godina
offline
HTC One

@Igor, aj javi u vezi snimanja video sa night modom i bez night moda.

Mada sumnjam da moze konstanto vrtit na 30fps, niš probaj pa javi{#}.

Kolko ti baterija izdrzi, tocnije, screen on time?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One

Moj je jutros došao, oduševljen sam svim aspektima. Veličina je odlična, nakon 4 godine na 3.5" ovakav ekran je svaki put iznenađenje, toliko je brz da o tome ni ne razmišljam jer zastajkivanja nema, zvučnici su odlični, a baterija je potpuno iznenađenje(pozitivno). Jutros sam ga izvadio iz kutije oko 10:30 i tada je bio na 75%, cijeli dan ga koristim da ga nisam ni spojio na punjač i tek sada je na 10%(5:30h screen on time, od toga dosta downloadanja, Youtube, kamera, sve na 3Gu i na 100% brightness)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One
zvonac kaže...

@Igor, aj javi u vezi snimanja video sa night modom i bez night moda.

Mada sumnjam da moze konstanto vrtit na 30fps, niš probaj pa javi{#}.

Kolko ti baterija izdrzi, tocnije, screen on time?

znaci ovako. da, u night modu se dosta spusti fps, ali cim upalim LED-icu i osvijetlim prostor opet se podigne i ok snima. ali naravno sto je manje svijetla to je nizi fps. snimao sam u sobi samo sa upaljenim tv-om.

 

a u normal modu radi ok sa ili bez LED-ice, no naravno, i slabije se vidi okolina...

 

a baterija tako-tako, nisam previse testirao, ali izdrzi me cijeli dan bez problema. evo danas ga i nisam previse koristio (par slika, sad malo testiranje snimanja, par poziva, standard facebook kroz dan..) i sad mi je baterija na 78%, znaci bez igranja i nekog surfanja po netu moze bez problema i 2 dana izdrzati.

ali cim je duze ekran upaljen i jos k tome ako se zaigra neka 3D igra, baterija se trosi ko luda :) tako da ne bi govorio o time on screen. uglavnom postoje jedno 3 ili cak 4 verzije ekrana, i svaki drugacije trosi bateriju, moj je dosta svijetli, pa mislim da mi zato i dosta trosi...

 

sto se tice brzine i fluidnosti, mobitel je vrh vrhova {#} a citam da jos bolje radi sa leak-anim 4.2.2 androidom.

 

ako bude pitanja stojim na raspolaganju ;)

15 godina
neaktivan
offline
HTC One

Ja sam stavio 4.2.2 leak i stvarno bolje radi, iako i sa 4.1.2 je radio savrseno, sada je jos savrseniji :D

Evo nakon 2 dana koristenja mobitela odusevljenju nema kraja. Isto tako mi je drago sto nisam uzeo S4 ili Xperiu Z. Mobitel je stvarno odlican trenutno ne mogu naci nikakvu manu. {#} HTC 

Moj PC  
5 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: HTC One
Dodge_167 kaže...

Ja sam stavio 4.2.2 leak i stvarno bolje radi, iako i sa 4.1.2 je radio savrseno, sada je jos savrseniji :D

Evo nakon 2 dana koristenja mobitela odusevljenju nema kraja. Isto tako mi je drago sto nisam uzeo S4 ili Xperiu Z. Mobitel je stvarno odlican trenutno ne mogu naci nikakvu manu. {#} HTC 

Xperia Z: "HTC One, come with me to the swimming-pool". 

Salu na stranu, dali postoji nacin da se potpuno iskljuci blink feed bez ikakvog roota i prckanja po system folderu? Rado bi probao mobitel na nekih tj dana da vidim sto mi se vise svidja kod njega naspram Xperije Z, jedino sto taj dosadni blink feed me stvarno ubija u pojam. Spoznaja, da mi nesto radi i skida neke vijesti koje me uopce ne zanimaju, mi zvuci potpuno apsurdna.

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-iPhone3GS-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ-NokiaE71
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice