Gearbest.com

poruka: 1.642
|
čitano: 421.923
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Stigao mi poziv s carine za mobitel kupljen s Gearbest-a (EU skladite) Što da im pošaljem kao dokaz o vrijednosti robe?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
e-zara kaže...

Stigao mi poziv s carine za mobitel kupljen s Gearbest-a (EU skladite) Što da im pošaljem kao dokaz o vrijednosti robe? 

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

10 godina
protjeran
offline
Gearbest.com

Ja sam kompleno zaboravio da sam mogao tražiti povrat novca jer su mi carinili adnroid box za 120kn.

Poršlo je više od 15 dana jeli mi kasno sad to tražiti?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com

Povrat novca na osnovu cega??????

10 godina
protjeran
offline
Re: Gearbest.com

Pa pisalo se na tu temu carinjenja da su neki dobili nazad novce u tom njihovom walletu ili nešto tako.

This time next year we'll be millionaires
8 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com

To mozes traziti i ako su dobre volje mozda ti nesto odobre ali da imas nekakvo pravo na to bas i ne.....

12 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Mislim se naručiti ovaj novi Umi Plus.

 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_446575.html?wid=21

 

Al nakon prolaska kroz ovu temu vidim da gearbest podosta zajebava u zadnje vrijeme? 

 

Sugestije?

 

Stvarno želim ovaj mobitel :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com

Zajebava? Na koji nacin?

12 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Pa neznan vidin da ima dosta svađe ovdje. Neznan na račun čega iskreno baš. Al bolje u to ne ulazit.

 

Ajmo čisto ovako.

 

Želim naručit ovaj mobitel, boli me uvo odakle dolazi bitno da mi stigne i da radi. 

 

Kad stigne, morat ću platit još 25% PDV na cijeli iznos ( mob + dostava jer bi uzeo ovu brzu dostavu ). I jos mi carina uzme vjerovanto nekih 100 kuna zbog carine jelda?

 

Cisto me sad zanima kredibilitet ducana. Da ne dobijem razbijenu ciglu u paketu :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
Don3 kaže...

Želim naručit ovaj mobitel, boli me uvo odakle dolazi bitno da mi stigne i da radi.

Iskustva s kupovanjem kineskih mobitela inače imaš u ovoj temi: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kineski-mobiteli-tema-odabir-rasprave/192996.aspx

 

Don3 kaže...

Kad stigne, morat ću platit još 25% PDV na cijeli iznos ( mob + dostava jer bi uzeo ovu brzu dostavu ). I jos mi carina uzme vjerovanto nekih 100 kuna zbog carine jelda?

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

10 godina
offline
Gearbest.com

naručio sa gearbesta slušalice i gldam sad tracking i piše da je do belgije trebalo 6 dana, da su stigle 30.9. u hrvatsku, a nasi debili iz poste 7 dana ne mogu isporučit prokletu pošiljku

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gearbest.com
Možda slušaju muziku,na tvoje slušalice.😁
10 godina
offline
Re: Gearbest.com
zzz kaže...
Možda slušaju muziku,na tvoje slušalice.😁

 poslao sam im danas mail na info@posta.hr skupa sa brojem posiljke, slikom posiljke i invoiceom

 

čisto sumnjam da ce od toga nesto bit al vrijedi pokusati

10 godina
offline
Gearbest.com

nevjerojatno koliko me oni navlače, nije dosta što već čekam mjesec dana već bi oni čekali još toliko te tek tada dali povrat novaca

 

hebeni gearbest 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
Telefon u ruke i zovi poštu. Što Gearbest ima s našim poštanskim sustavom?
10 godina
offline
Re: Gearbest.com
mbaksa kaže...
Telefon u ruke i zovi poštu. Što Gearbest ima s našim poštanskim sustavom?

 nisam prenio što pošta kaže, mogu si ga fafat

16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com

Nada umire posljednja. Ako tebi GearBest vrati lovu, oni su tu lovu popušili. Ako ti vrate lovu, a paket ti ipak stigne - onda su opet tu lovu popušili, a nisu morali da si ti imao malo više strpljenja. Zato se nadaju da je paket zapeo negdje u poštanskom prometu i da će ti stići u dogledno vrijeme. Dakako, sad je već jako mala vjerojatnost da će ti paket stići, ali oni ne znaju kakva konkretno je situacija s našom poštom.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 16:12 (mbaksa).
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
Del_Boy97 kaže...

naručio sa gearbesta slušalice i gldam sad tracking i piše da je do belgije trebalo 6 dana, da su stigle 30.9. u hrvatsku, a nasi debili iz poste 7 dana ne mogu isporučit prokletu pošiljku

 

Prevrti temu, ljudima je trebalo i do mj dana da im paket stigne iz Belgije u Hrvatistan, kao da su ga poslali na magarcu, a ne cestovnim prometom. Brže izbjeglice dođu iz Sirije do Njemačke nego nekad paket iz Belgije do HR.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
10 godina
offline
Re: Gearbest.com

Narucio 6 puta sa geara, 2 puta nije isporuceno preko belgije i uvijek morao cekat 2 mjeseca da mi vrate novce, također pisalo da je doslo do belgije i isporuceno u HR ali po vremenu se vidi da nije moglo stic u HR za 4 minuta, stoga taj tracking ne vrijedi apsolutno nista, sve u svemu, vise nikada nista preko njih, tko zna kakav deal imaju s tim postanskim uredima, valjda ne placaju pa im poste vise ne dostavljaju

13 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

android box za 60 eura narucen sa eu skladista, prosao bez carine. kutija velicina prosjecnog mobitela, uredjaj velicine skoro ko mobitel. 

tek sad nakon sto sam narucio mob sa eu lagera naletio sam na ovu temu pa cemo vidit rasplet situacije. 

kontaktirao odmah webchat i pitao za carinu, naravno genericki odgovor kako nisu imali problema sa carinom unutar eu i ako ista bude da se javim njima kako bi rijesili to. 

 

budemo vidili sad, mada sam vec sad lud polako a nije ni poslan mob jos.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
laviper kaže...

android box za 60 eura narucen sa eu skladista, prosao bez carine. kutija velicina prosjecnog mobitela, uredjaj velicine skoro ko mobitel. 

Ima si sreće. Prije su prolazili bez problema, a u zadnje vrijeme mnogi nemaju sreće s Android boxevima na carini.

 

laviper kaže...

tek sad nakon sto sam narucio mob sa eu lagera naletio sam na ovu temu pa cemo vidit rasplet situacije.

Carinit će ti ga, bez brige. Osim ako im nekim čudom ne promakne, ali čini se da jako paze na mobitele u paketima.

 

laviper kaže...

kontaktirao odmah webchat i pitao za carinu, naravno genericki odgovor kako nisu imali problema sa carinom unutar eu i ako ista bude da se javim njima kako bi rijesili to.

Bitno je da ti pokupe lovu, a što će biti kasnije, to je tvoj problem.

 

laviper kaže...

budemo vidili sad, mada sam vec sad lud polako a nije ni poslan mob jos.

Probaj otkazati ako si zbog slanja iz EU skladišta mobitel platio više.

14 godina
protjeran
offline
Gearbest.com

Pozdrav,

pošto je sad Singles day rasprodaja na Gearbest-u, razmišljam uzet Cube i7 i Stylus, sad s obzirom da je njihovo EU skladište u bescarinskoj zoni jel mi se više isplati uzet sa China warehousa jer je tam jeftiniji (272 € vs 294 € u EU) + to kaj Stylus nemaju u EU warehouseu i kaj iz njega još i shipping zaračunaju a iz Kine je kakti đabe?

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
ITman kaže...

Pozdrav,

pošto je sad Singles day rasprodaja na Gearbest-u, razmišljam uzet Cube i7 i Stylus, sad s obzirom da je njihovo EU skladište u bescarinskoj zoni jel mi se više isplati uzet sa China warehousa jer je tam jeftiniji (272 € vs 294 € u EU) + to kaj Stylus nemaju u EU warehouseu i kaj iz njega još i shipping zaračunaju a iz Kine je kakti đabe?

Reci ti nama isplati li ti se. Naručivanjem iz Kine ćeš proći nešto jeftinije, ali će ti zato paket (vjerojatno) dulje putovati.

14 godina
protjeran
offline
Re: Gearbest.com
mbaksa kaže...
ITman kaže...

Pozdrav,

pošto je sad Singles day rasprodaja na Gearbest-u, razmišljam uzet Cube i7 i Stylus, sad s obzirom da je njihovo EU skladište u bescarinskoj zoni jel mi se više isplati uzet sa China warehousa jer je tam jeftiniji (272 € vs 294 € u EU) + to kaj Stylus nemaju u EU warehouseu i kaj iz njega još i shipping zaračunaju a iz Kine je kakti đabe?

Reci ti nama isplati li ti se. Naručivanjem iz Kine ćeš proći nešto jeftinije, ali će ti zato paket (vjerojatno) dulje putovati.

 Pa sad ih budu slali na normu iz Kine, kad je rasprodaja bude se začas tanker napunil, razlika je 300-tinjak kn u cijeni, a to i nije malo, pogotovo kad se svejedno carini.

Trust me, I'm a Jedi!
13 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

neznam o cemu je rijec i sto se vama dogadjalo, al eto rasplet moje situacije je taj da je i android box proso bez carine iz eu lagera, takodjer i mobitel od 200 dollara bez ikakve carine dosao sa eu warehousa sa gearbesta danas. neznam dal se stvara bezvezna panika il sam ja totalni sreckovic :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2016 16:04 (laviper).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Gearbest.com
laviper kaže...

neznam o cemu je rijec i sto se vama dogadjalo, al eto rasplet moje situacije je taj da je i android box proso bez carine iz eu lagera, takodjer i mobitel od 200 dollara bez ikakve carine dosao sa eu warehousa sa gearbesta danas. neznam dal se stvara bezvezna panika il sam ja totalni sreckovic :)

 Za koliko ti je stigao paket sa EU warehouse-a?

Trust me, I'm a Jedi!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
Za 10tak dana oba paketa
14 godina
offline
Re: Gearbest.com

S kojom ti je to poštom išlo?? HU?

dak
12 godina
offline
Gearbest.com

Ista stvar kod mene, u prošli petak došao Beelink GT1 sa EU skladišta za 10 dana. Bez carine. Valjda je stvar sreće, nemam pojma.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
Jesu vam paketi imali žutu naljepnicu?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice