"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

poruka: 14
|
čitano: 5.620
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

Može me netko prosvijetliti o čemu se tu radi? To je neka kopija ili kaj? Oglas na njušci:

http://www.njuskalo.hr/ostali-mobiteli/s4-oglas-9611440

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

Ma kopija, bjež od toga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

Lijep način za reći kopija 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

Ajoj... sad vidim da kao "feature" ima naveden Samsung logo, "naprijed, nazad"... hahahaha

 

A mislite da taj "S4" ima performanse barem na razini S3, ili je baš totalna truba?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

Mani se toga! 

Rađe kupi s3

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

^ S preporukom se apsolutno slažem. Kupio bih S3 između ostalog i zbog toga što mi je još uvijek svojim oblutak oblikom najljepši Samsung i jedan od najljepših mobitela uopće, a performansama za mene više nego dovoljan pogotovo kad puknem gore Cyanogenmod.

 

Samo nevjerojatno kako ga je teško naći polovnog i za normalnu cijenu. A kod provajdera uglavnom okrnjeni Neo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

Okrnjeni?

512mb rama više nije nikako korak unazad :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

^ Procesor je puno slabiji. Grafički procesor također. Performanse u igrama puno slabije. Tako da je okrnjen, bez obzira što ima više rama:) To je mobitel za one kojima trebaju osnovne funkcije koje će uglavnom raditi manje više fluidno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

S3 je najnefluidniji mob na trzistu, naravno osim ako se na njega ne stavi AOSP jer stock je jedan od najlose izvedenih softwera u povijesti mobitela.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 12:30 (Edge).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

O čem ti pričaš stari?

Pogle bencheve na netu od moto g i od s3. Vidjet ćeš da je snapdragon 400 jači od konfiguracije u s3. Štedljiviji je za bateriju, a pola gige rama je big deal

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: "Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?
maks0806 kaže...

O čem ti pričaš stari?

Pogle bencheve na netu od moto g i od s3. Vidjet ćeš da je snapdragon 400 jači od konfiguracije u s3. Štedljiviji je za bateriju, a pola gige rama je big deal

 

Bench, grijeh je uopce spominjati benchmark ko nesto referentno.

 

Imo sam S3, ima ga jos par frendova, uglavnom uzasno iritirajuce trom mobitel, svi se zale da je trom, nije da sam ja to izmislio ili slicno. Aplikacija Galerija i Phone su osakacene vec par godina, pogotovo na S3, u ulazak se ceka po par sekundi, ta sporost posebno dolazi do izrazaja kad trebas hitno nazvat nekog. Opcenito rad na uredjaju je ekvivalentan radu kamiona koji vuce 15 prikolica punih do vrha uz brijeg.

 

Zato se S3 ne isplati imati ako se na njega ne misli puknut neki AOSP ROM.

 

Govorim iz vlastitog iskustva i iskustva vise osoba za S3, ne za S3 Neo.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
11 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

Ma znam ja sve to i slažem se. Govorim o snazi procesora jer je lik reko da je s3 neo osakaćena verzija s3, a ja samo velim da je s400 bolji od onog exynosa u s3

To što rade odvratno je drugi par rukava

EDIT: joj, onaj post iznad se nije odnosio na tebe :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 12:41 (maks0806).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

^Slobodno nabaci neki link koji to potvrđuje, jer sve što sam ja vidio i pročitao govori u prilog tome da je Snap 400 slabiji od Exynosa u S3.

 

Stock romove koriste oni koji ne znaju napraviti copy-paste, tako da nitko ne govori o stock S3. Samsung je i inače notoran po ubijanju mobitela svojim softverom. Ubija i novije S modele, a da ne bi "siroti" stari S3.

 

A Motoroli G svaka čast po pitanju faktora bang for a buck, samo što je njihov stock puno bolji i bliži vanila Androidu od ovih mutacija koje radi Samsung.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 12:54 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Galaxy S4 i9500 ZA AZIJSKO TRŽIŠTE" - WTF?

Pogledaj na gsmareninoj stranici bencheve za bilokoji s400 powered mobitel, i dodaj još k tome pola gige rama. Vidjet ćeš da je s400 dosta napredniji i jači od exynosa u s3 ili tegre 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice