Cubot X6 Octa Core

poruka: 81
|
čitano: 34.148
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa-Core

Pozdrav ekipa!

Svi ste vjerojatno upoznati s markom Cubot i njihovim mobitelima. Na njihovoj official stranici sam naletio i na model X6 kojeg je moguće kupiti ovdje:

 

http://www.tinydeal.com/presell-cubot-px23vuo-p-119640.html

 

Evo i review:

 

 

Vaša mišljenja me zanimaju. Fake ili legit?

 

 

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

Mobitel je samo u prednarudzbi. Sredinom treceg mjeseca stize na trziste, a do onda izlaze puno bolji modeli (nije sve u octacore procesoru) tipa Dakele Small Cola i Yusun Red Chili Pepper. Prije bih uzeo jedan od ta dva nego Cubota :)

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Dolazi 15.3.

Za 180$ dobiti osmojezgreni mobitel i odličnim grafičkim čipom mi je sasvim ok. Ja sam napravio prendarudžbu i nadam se da će mi doći do kraja mjeseca.

Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

Pozdrav,

 

Dali neko vec ima ovaj telefon i kakva su mu iskustva sa ovim telefonom ?

Dali neko slucajno negdje nasao neke negativne strane ovog telefona ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Cubot X6 Octa Core

Izgled samog moba mi se jako svidja.

 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

MOlim vas informaciju gledan da bih uzeo dva mobitela za mene i curu ali neznan kolji je bolji cijena im je tu negdje iNew v3 ili cubot x6. Nemislim na njih ighrat igrice ili tako nešto bitno mi je da ne šteka prilikom normalnog korištenja i bitna mi je kamera da bude pristojna .....za iNew v3 sam čitao da ima pristojnu kameru i da su boje ok ali za cubota ništa nisan našao 


 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
Ni na inew ni na cubotu ti nece stekati, ali cubot ima poprilicno snazniji procesor i grafiku. Treba cekati konkretnije recenzije i, najvaznije, nepristrane. Takve ces naci po raznim forumima jer ljudi pisu i mane. Na youtube vecinom svi dobiju badava pa hvale na sva zvona. Ja sam i svojoj djevojci rekel nek se jos koji mjesec strpi jer ova godina je boom sto se tice kvalitetnih kineza.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
13 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

pozdrav ekipi.

i ja bih želio x6, no nema nikakvih info od naših korisnika na forumu.

pratim ga preko Banggood-a.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

Mob je tek izasao na trziste i ima narudzbi iz HR, pricekaj dok prvi dodju pa da netko napravi review ako te bas zanima taj model

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

možete li mi reći ima li carine i pdv-a, i koliki su?{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

PDV u Hrvatskoj (pa i na uvozu) je 25%. Ako je mobitel koštao 1000kn platiti ćeš i 250kn pdv-a na carini.

Carina će ti poslati pismo gdje te traže račun/izvještaj plaćanja, ti im ga pošalješ mailom i onda platiš poštaru kada ti dođe paket.

naravno kako ima puno posla ne carini se svaki paket

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

jel netko dobio ovaj. Ja ga jučer naručio. Ajde napišite dojmove

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
Ag008 kaže...

PDV u Hrvatskoj (pa i na uvozu) je 25%. Ako je mobitel koštao 1000kn platiti ćeš i 250kn pdv-a na carini.

Carina će ti poslati pismo gdje te traže račun/izvještaj plaćanja, ti im ga pošalješ mailom i onda platiš poštaru kada ti dođe paket.

naravno kako ima puno posla ne carini se svaki paket

da li se radi o ovome mobitelu,

1. http://www.aliexpress.com/item/Original-Cubot-X6-MTK6592-Octa-Core-1GB-RAM-16GB-ROM-Android-Smartphone-5-0-Inch-IPS/1796620225.html

ili o ovom

2.http://www.aliexpress.com/item/Cubot-X6-MTK6592-Cortex-A7-Octa-Core-1-7GHz-Phone-5-0-Inch-IPS/1682210426.html?s=p

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 11:00 (valisaurea).
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
valisaurea kaže...
Ag008 kaže...

PDV u Hrvatskoj (pa i na uvozu) je 25%. Ako je mobitel koštao 1000kn platiti ćeš i 250kn pdv-a na carini.

Carina će ti poslati pismo gdje te traže račun/izvještaj plaćanja, ti im ga pošalješ mailom i onda platiš poštaru kada ti dođe paket.

naravno kako ima puno posla ne carini se svaki paket

da li se radi o ovome mobitelu,

1. http://www.aliexpress.com/item/Original-Cubot-X6-MTK6592-Octa-Core-1GB-RAM-16GB-ROM-Android-Smartphone-5-0-Inch-IPS/1796620225.html

ili o ovom

2.http://www.aliexpress.com/item/Cubot-X6-MTK6592-Cortex-A7-Octa-Core-1-7GHz-Phone-5-0-Inch-IPS/1682210426.html?s=p

 

 

Isti su

12 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
zvonac kaže...
valisaurea kaže...
Ag008 kaže...

PDV u Hrvatskoj (pa i na uvozu) je 25%. Ako je mobitel koštao 1000kn platiti ćeš i 250kn pdv-a na carini.

Carina će ti poslati pismo gdje te traže račun/izvještaj plaćanja, ti im ga pošalješ mailom i onda platiš poštaru kada ti dođe paket.

naravno kako ima puno posla ne carini se svaki paket

da li se radi o ovome mobitelu,

1. http://www.aliexpress.com/item/Original-Cubot-X6-MTK6592-Octa-Core-1GB-RAM-16GB-ROM-Android-Smartphone-5-0-Inch-IPS/1796620225.html

ili o ovom

2.http://www.aliexpress.com/item/Cubot-X6-MTK6592-Cortex-A7-Octa-Core-1-7GHz-Phone-5-0-Inch-IPS/1682210426.html?s=p

 

 

Isti su

kako tako velika razlika u cijeni ako su isti,ipak sam pronašao neku razliku

1.je Quad Core

2.je Octa Core

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 13:55 (valisaurea).
11 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

ja sam ga našao još jeftinijeg :) mislim da je to neka greška

 

 

...to je u rangu E.Digitala gdje prodaju gtx760 grafu u cjenovnom ragu Airwaysa za 5 kuna pa ekipa s foruma odmah naruči 5-6 komada, da se nađe. :) Drugi dan dobiju mejl da je greška u sistemu i ako smo još zainteresirani možemo kupiti za 1950 kuna :(  Moš mislit

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 14:25 (dar01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
valisaurea kaže...
zvonac kaže...
valisaurea kaže...
Ag008 kaže...

PDV u Hrvatskoj (pa i na uvozu) je 25%. Ako je mobitel koštao 1000kn platiti ćeš i 250kn pdv-a na carini.

Carina će ti poslati pismo gdje te traže račun/izvještaj plaćanja, ti im ga pošalješ mailom i onda platiš poštaru kada ti dođe paket.

naravno kako ima puno posla ne carini se svaki paket

da li se radi o ovome mobitelu,

1. http://www.aliexpress.com/item/Original-Cubot-X6-MTK6592-Octa-Core-1GB-RAM-16GB-ROM-Android-Smartphone-5-0-Inch-IPS/1796620225.html

ili o ovom

2.http://www.aliexpress.com/item/Cubot-X6-MTK6592-Cortex-A7-Octa-Core-1-7GHz-Phone-5-0-Inch-IPS/1682210426.html?s=p

 

 

Isti su

kako tako velika razlika u cijeni ako su isti,ipak sam pronašao neku razliku

1.je Quad Core

2.je Octa Core

ovi jeftini svi nestali sa stranice

16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Mobitel mi je došao i od početka tjedna ga koristim. Za sada same riječi pohvale, zadovoljan sam, GPS je super.

Napravio sam i recenziju ali je još moram nadopuniti videom.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

Ajde super si napisao. Moj je ostao na carini već 3 dana i ne šalju mi pismo. Gledao sam tvoj primjer kamere Cubota GT99 sniman u Lovranu i to me rasplakalo. Moje djetinjstvo, odrastanje, prve cure ....

Znači 220 kuna ču još platit hmmm. A mob je zvijer

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Kako koristim mobitel već više od tjedan dana mogu reći da mi je odličan.

Baterija drži oko 1 dana, standradno bi ja rekao, kamera je ok, gps je odličan i ne vidim mu manu.

Ima i početak nekih custom romova, ali za sada samo MIUI koliko vidim.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

Imam ovaj telefon petnestak dana i mogu da vam kazem da fantasticno izgleda, kamera mu je fantasticna sto se tice detalja, a i prednja nije za potcenjivanje..

 Do sad nisam nasao ni jednu igricu da sam imao neki problem. Sto se tice snimanja isto nemam zamerki cak i nocu prosto sam se zacudio. E sad samo je problem sto jos nema romova za njega jer mozete da naidjete na neku prepreku :/ meni je recimo FACEBOOK instaliram aplikaciju i kad udjem preko nje izbaci me, ali nije problem nacicu mu ja zackoljicu :D slicne probleme sam imao i sa ZTE skate naravno romom sve resio tako ce i ovde.

 

 Jedino mi smeta sto nema podesavanje displeja za sensitivity jer nisam naviko jace da pretiskam inace sve ostalo vredi svih para

 A mogu vam reci nesto i o iNEW V3  Imao sam prilike da ga koristim nekoliko dana telefon je fantastican sto se tice plastike sa te strane je nekako mnogo prijatniji u ruci ali je dosta slabiji tako da sam se odlucio za CUBOT inace na njemu sam primetio isto neke stvari ali mislim da su nebitne, ipak to moze biti od telefona do telefona meni je recim bilo cudno nekad mi javi da je napunio telefon posle sat vremena a nekad nemogu da ga napunim dva sata.

Isto tako i kad ga koristim ne trosi bateriju i odjednom mi skine 20% ali nemoj te se obeshrabljivati sve se to resava novim romom. Toliko od mene ako sam mogao da pomognem :D

 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

Total: $171.99
1. http://www.coolicool.com/cubot-x6-mtk6592-17ghz-octa-core-50-inch-hd-screen-android-42-3g-smartphone-g-33039

 

Total $189.99 (-12$ kupon)

2. http://www.banggood.com/CUBOT-X6-5-inch-MTK6592-Octa-core-1_7GHz-Smartphone-p-917451.html

 

Na ova dva razlicita sajta, su i razlicite cijene, dali je netko kupovao na CooliCool i koji je rok isporuke za HR,

Kako sad ide sa Banggod-om, kolika je isporuka kod njih

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Mom prijatelju isto Facebook izbacuje. Skinuo je verziju 9 i radi mu bez beda.

Probaj stariju verziju skinuti,

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

imam ga već 5 dana i pre pre zadovoljan sam. Mobitel je odličan, brz, sve radi savršeno. Ekran je odličan pri svim kutevima kakav i treba biti Retina display. An tu tu skor 28200, Epic Citadel na High Quality izbacuje skor od 56 frejmova na rezoluciji 1280x720 što znači da najnovije igrice na najjačim grafičkim postavkama lete i nema preskakanja frejmova. Kamera odlična i fotke također. GPS brzo locka satelite u par sekundi.

 

Minus mi je što nisu osvjetljene home tipke i nema ledicu za propušteni poziv. Ali sam se naviknuo na to.

 

Za ovu lovu od 1200 kuna imam high end mobitel.

 

Preporuka

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

Neznam jel ste skontali al na BG moze iz UK warehousea, sto bi znacilo bez pdva i carine, a ispada jeftinije neg kad ide iz kine, pogotovo jos ako iskoristite -12$ kupon :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
laviper kaže...

Neznam jel ste skontali al na BG moze iz UK warehousea, sto bi znacilo bez pdva i carine, a ispada jeftinije neg kad ide iz kine, pogotovo jos ako iskoristite -12$ kupon :)

Jučer uočio i sad me 'škaklja' da ga uzmem. Nego, netko je nešto spominjao oko verzija softvera. Ide li automatski mogućnost updatea, ili...?

Čvarci su bomboni od svinje
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Baš i nema nadogradnji a ako i ima, kao i na 99% kineza nadogradnju bi trebao vršiti s računala uz pomoć SP Flasha ili preko CWM-a.

Iako nadogradnja nije ni potrebna jer ga ja imam i sve normalno radi, ne treba riješiti neki bug na njemu

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
Ag008 kaže...

Baš i nema nadogradnji a ako i ima, kao i na 99% kineza nadogradnju bi trebao vršiti s računala uz pomoć SP Flasha ili preko CWM-a.

Iako nadogradnja nije ni potrebna jer ga ja imam i sve normalno radi, ne treba riješiti neki bug na njemu

Super, puno hvala. Jedini je problem što se isparznila zaliha na UK skladištu pa ga opet ima samo u Kini... {#}

Čvarci su bomboni od svinje
9 godina
protjeran
offline
Cubot X6 Octa Core

Kaj uvezi zaslona.. jel dosta osjetljiv i precizan da netrebas stiskat ko  budala ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

Kakav vam je signal? Kod mene je katastrofalno loš. gubi se neovisno koja je kartica unutra. navodno ne radi dobro sa 900/2100 mhz, ali vidim da nitko nista ne spominje u vezi toga

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice