SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

poruka: 24
|
čitano: 40.770
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

molio bih pomoc kako otvoriti portove na gore navedenom ruteru...naime pogledo sam tut na portforwardingu al nije uspjelo pa ako bi netko mogao korak po korak ljepo objasnit kako to napravit??

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Normalno ulogiraj se na 192.168.1.1. ukucaj lozinku i kreni.

 

1. Advanced Settings

2. Internet (lijevo u izborniku)

3. Adress translation (NAT)

4. Port forwarding

 

Tu ti je sve. Dalje ćeš znat. Public i local port moraju bit isti a local IP je IP tvog kompa u lokalnoj mreži. Desni klik na Local Area Connection - Status - Support. IP Adress prekopiraj, to je tvoja lokalna IP. Ako je neš nejasno, pitaj.

 

EDIT: slika

 

Nariktane postavke Nariktane postavke
Puno detaljnije upute na ovom linku.

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 21:15 (Sum_of_all_fears).
14 godina
neaktivan
offline
SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Super , i ja sam to tražio!

 

Zanime me jeli  uspio otvorit portove i kju je zašttu postavio!

Želim p...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Može li itko objasnit što mi ne radi! , otvorio sam portove i s port testerom su mi svi zatvoreni! , stvarno ne kužim!

 

Ima li kog tko0 shvača problem kod baždarenja ovog routera koji nikako da otvori portove koji su ukucani!

Želim p...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Odi u cmd upisi ipconfig i pisat ce ti ip adres 192 168 tak nesto i onda tu ip adresu stavis za forwad porta

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Pozdrav,

 

zna li itko zašto meni lokalna mreža ne radi na navedenom ruteru ? Koristimo Windows 7 (dva kopa) + 1 XP ?  Nitko nikoga ne vidi, te me zanima da li treba što podesiti u rutero da to šljaka jer dok sam imao D-linkov G684T radilo je sve kao podmazano preko Wirellesa a sada neće nikako .... :(

 

 

Hvala !

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova
MihaDJ kaže...

Pozdrav,

 

zna li itko zašto meni lokalna mreža ne radi na navedenom ruteru ? Koristimo Windows 7 (dva kopa) + 1 XP ?  Nitko nikoga ne vidi, te me zanima da li treba što podesiti u rutero da to šljaka jer dok sam imao D-linkov G684T radilo je sve kao podmazano preko Wirellesa a sada neće nikako .... :(

 

 

Hvala !

 Moraš podesiti to.

Odi u Internet Explorer i tamo upiši kao adresu:192.168.1.1 i tamo sve podesi što ti nevalja.

Punk's not dead!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Net radi preko wirellesa i sve to ej ok, ali ne vide se kompovi međusobno iako su u istoj workgrupi.....

15 godina
odjavljen
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Uključi Network Discovery na svim kompovima (neznam kako točno ide, pogledaj u helpu)

Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
neaktivan
offline
SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

imam problem sa forwardiranjem portova na routeru- Simens Gigaset SX763.Na stranici port forward nadem svoj router i igru za koju zelim forward a on mi izbaci nesto drugo, kao da uopce nisam odabrao ovaj router.Ako itko razumije sto hocu rec neka mi pomogne!!!!!!!!! eo i link kao objasnjenje mog problema:                                         http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Siemens/GigasetSX763/Call_of_Duty_2.htm

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova
Sum_of_all_fears kaže...

Normalno ulogiraj se na 192.168.1.1. ukucaj lozinku i kreni.

 

1. Advanced Settings

2. Internet (lijevo u izborniku)

3. Adress translation (NAT)

4. Port forwarding

 

Tu ti je sve. Dalje ćeš znat. Public i local port moraju bit isti a local IP je IP tvog kompa u lokalnoj mreži. Desni klik na Local Area Connection - Status - Support. IP Adress prekopiraj, to je tvoja lokalna IP. Ako je neš nejasno, pitaj.

 

EDIT: slika

 

Puno detaljnije upute na ovom linku.

Hvala, ali dali mozes reci kako na win 7 nac lokalni ip?

15 godina
odjavljen
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova
Ludo77 kaže...

Hvala, ali dali mozes reci kako na win 7 nac lokalni ip?

Evo, pa piše ti ovdje da imaš detaljnije upute. Ima i slika u postu kako izgleda ipconfig od Viste/Win7 i označena je linija di je lokana IP. Negdje ispod nje je i Default gateway - adresa rutera.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Jel mi može tko dati portove za CoD4 za ovaj router?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

koliko znam za sve COD igrice najvazniji je port 28960 UDP...
pa probaj samo tog otvoriti... i upali Upnp

 

UDP 20800
UDP 20810
UDP 28960

 

jos ovo naso na netu uspisi u google cod4 ports i naci ce ti hrpu foruma

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 21:02 (Lacko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova
Lacko kaže...

koliko znam za sve COD igrice najvazniji je port 28960 UDP...
pa probaj samo tog otvoriti... i upali Upnp

 

UDP 20800
UDP 20810
UDP 28960

 

jos ovo naso na netu uspisi u google cod4 ports i naci ce ti hrpu foruma

Ali ne znam kako upisati to. Gledao sam videe za Thomsona,D-link,ali nigdje ne mogu naći za ovaj router.I gdje se pali Upnp?

14 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Advanced Settings tab -> Internet -> Address Translation (NAT) -> Port Forwarding

 

I nemoj video gledati, citaj malo manuale kao svi normalni ljudi, plus sad tek vidim da je pri vrhu teme covjek lijepo objasnio postupak.

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2010 14:13 (rustweaver).
13 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova
rustweaver kaže...

Advanced Settings tab -> Internet -> Address Translation (NAT) -> Port Forwarding

 

I nemoj video gledati, citaj malo manuale kao svi normalni ljudi, plus sad tek vidim da je pri vrhu teme covjek lijepo objasnio postupak.

Vi mene ne kužite. Ja upišem portove, ali kad idem na port checker javi mi da nisu upisani. Napravio sam server za cod4, ali drugi ne mogu ući... :( Piše im server connection timed out.

15 godina
offline
SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova
Shpidlo kaže...

Vi mene ne kužite. Ja upišem portove, ali kad idem na port checker javi mi da nisu upisani. Napravio sam server za cod4, ali drugi ne mogu ući... :( Piše im server connection timed out.

Jel imas staticku lan adresu? Jesi li nakon sto si upisao sve potrebne podatke za otvaranje porta pritisnuo onu add tipku desno?

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
13 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Jesam, sve sam napravio. I piše mi da su portovi otvoreni ( na PFportcheckeru ). Ali kad prijatelj proba ući na server kaže mu Server connection timed out.

14 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

Puno je razloga radi kojih bi se ta poruka mogla pojaviti, firewall, losa veza...

Najjednostavniji ti je μTorrent port test, pa ces znati na cemu si i radis li dobro.

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
13 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova
rustweaver kaže...

Puno je razloga radi kojih bi se ta poruka mogla pojaviti, firewall, losa veza...

Najjednostavniji ti je μTorrent port test, pa ces znati na cemu si i radis li dobro.

Jesam. Piše mi da su portovi otvoreni.

12 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova

meni nece local ip pise mi kada upisem "the specified ip address is already used by your device. please choose anthore address" aj pomozi pregledao sam vec sve pa vidje da ntko ovdje mozda nes zna ,patim se vec 2 godine stim serverom za minecarft :

{#}

 

11 godina
neaktivan
offline
RE: SIMENS Gigaset SX763 forwardanje portova
Bok, Ja nerazumijem kako otvoriti taj port. Dal mi mozete objasniti to malo bolje i detaljnije?
Loris
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice