Ne radi telefon kada je isključen router iz struje

poruka: 5
|
čitano: 3.752
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ne radi telefon kada je isključen router iz struje

Evo imam ovaj model: Siemens Gigaset SX763 WLAN dsl.

I ne radi telefon kada je ovaj router isključen iz struje. Ja sam kupio taj router da mogu ići na internet sa Playstation 3 jer moj stari router je loš. I sada moj stari ne želi priključiti ovaj novi router zbog gore navedenog razloga.

Pa ako mi netko može pomoći bio bih zahvalan.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne radi telefon kada je isključen router iz struje

Nemoj spojiti telefon u router, nego direktno u telefonsku utičnicu, tj. preko splittera. Koji ti je operater?

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Ne radi telefon kada je isključen router iz struje

Ništa; umjesto da Line ide u router iz kojega Phone u telefon, skopčaj direkto line iz splittera u telefon i sve će raditi.

 

Ja koristim na tom routeru oba za telefon pošto mi je jedan telefon malo a imam samo jedna spliter.

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2009 22:34 (191x7).
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Ne radi telefon kada je isključen router iz struje

E stvarno vam hvala!Namigiva

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Ne radi telefon kada je isključen router iz struje

Spoji splitter direktno u glavnu liniju, ruter na ADSL priključak na splitteru a telefon na TEL priključak. Kod mene je situacija malo zapetljana jer je tel. priključak u prizemlju (tu su i 2 telefona), a modem na katu. Splitter je spojen u liniju, jedna rastavljena utičnica u splitter (od 1 tel. priključka na plitteru sam dobio 3) a drugi kabel je provučen do kata di je još jedna rastavljena utičnica jer oni konektori ne pašu (tel. kabel ne ide direktno u ruter nego ide u tu rastavljenu utičnicu a iz nje ide kabel koji sam dobio s modemom u modem/ruter).

 

Ugl, splitter spoji u liniju (ne smije ništa drugo biti spojeno na tu utičnicu) a modem i telefon na splitter.

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice