Haf932 modding

poruka: 80
|
čitano: 29.706
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Haf932 modding

Predstavljam Vam Haf932 Black Edition!

Napokon sam našao vremena da obojam unutrašnjost u crno,sredim kablove i detaljno očistim sve komponente,stoga evo kako je sve počelo:

( inače sve je gotovo i sutra ću stavit ostale slike kako je na kraju ispalo )

 

EDIT: sutra cu stavit slike zbog problema s uploadanjem jer vise nemam zivaca danas.Hvala na razumijevanju !

 

Edit 2 :smanjio  slike pa sad radi !

And Justice For All....... Metallica Forever!
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2010 21:36 (Haf932).
Moj PC  
60 0 hvala 22
13 godina
offline
Haf932 modding

2 DIO :

 

Ostatak sutra !

And Justice For All....... Metallica Forever!
Moj PC  
42 0 hvala 17
15 godina
protjeran
offline
Haf932 modding

eh nebi ja svog hafonju raskopusal tako no way... tak i tak je kistra stalno zatvorena neznam zasto svi farbate unutrasnjost.. to se i nevidi dok neskines stranicu.. no svejedno svaka cas na trudu...{#}

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Haf932 modding
svaka cast na trudu,super si to napravio

samo jedna primjerka,smucilo mi se kada sam vidio ovaj vent i hladnjak na procu...bljak =P
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Haf932 modding
Shaka111 kaže...
svaka cast na trudu,super si to napravio

samo jedna primjerka,smucilo mi se kada sam vidio ovaj vent i hladnjak na procu...bljak =P

da.. malo redovitijeg propuhavanja nebi skodilo.. i ciscenje prednjeg filtera takodjer.. (ja zab napomenuti){#}

13 godina
offline
RE: Haf932 modding
Shaka111 kaže...
svaka cast na trudu,super si to napravio

samo jedna primjerka,smucilo mi se kada sam vidio ovaj vent i hladnjak na procu...bljak =P

Do onda ga nisam jos nijednom ocistio,ali sad ce svaka 3-4 mjeseca ciscenje{#}

And Justice For All....... Metallica Forever!
13 godina
neaktivan
offline
Haf932 modding

Odlicno, ocekujem nastavak slika, odlicno izgleda :D

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Haf932 modding

Hehe, dobra mi je ona slika s "vešom"

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Haf932 modding

Evo novih slika !!{#}

And Justice For All....... Metallica Forever!
Moj PC  
50 0 hvala 15
13 godina
neaktivan
offline
Haf932 modding

Odlično izgleda {#}

EdgeGamersOrganization (=(e)=Botulinum)
Moj PC  
10 0 hvala 2
14 godina
offline
Haf932 modding

Odličan moding, bravo.

Mene zanima gdje ima za kupit ovih malih neonki ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2010 12:28 (ERROR1911).
 
1 0 hvala 2
14 godina
online
Haf932 modding

Stvarno moćno izgleda, posebno mrcine od ventova na sve strane... Svaka čast...

Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
RE: Haf932 modding
14 godina
neaktivan
offline
Haf932 modding

svaka čast na trudu, ovo odlično izgleda

 

dok sam gledao prve slike sjetio sam se kako je moj haf jadno izgledao dok nisam obojao unutrašnjost

 

pitanje za autora teme: koliko je tu slojeva boje?

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Haf932 modding

4 ili 5 slojeva,nisam siguran.

 

And Justice For All....... Metallica Forever!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Haf932 modding

Odlično, stvarno si se potrudio.Vidim da si čak nitne rastavljao i cijelo kučište ponovno ponitnao.Koliko je kučište bučno s obzirom na popriličan broj ventilatora i da je dosta otvoreno?Razmišljam si da to kučište udomi radnu stanicu.

OT:Kolika je cijena HAF-a 932?

 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Haf932 modding

Hm,dosta je tiho kad ventove kontroliram preko potenciometraa st se cjene tice mislim da se krecu oko 1100-1200 kn.

And Justice For All....... Metallica Forever!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Haf932 modding

Svaka cast...{#}

Si ocistio prasinu s V8-ice...

Ak nisi odmah to pocisti...{#}

Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
Haf932 modding

probaj kistru smjestit negdje vise... manje ce prasine usisavati.. na podu je nesto najgore di kistra moze stajati..  {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Haf932 modding

super izgleda o u crnom,jel to potenciometar aerocool v modern,kako radi ako moz  kratko ,mislim jel si zadovoljan

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 23:16 (OŽUJSKO PC).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
RE: Haf932 modding
OŽUJSKO PC kaže...

super izgleda o u crnom,jel to potenciometar aerocool v modern,kako radi ako moz  kratko ,mislim jel si zadovoljan

 

Aerocool je prva liga. Velik ekran,jako mi se svida dizajn sa kucistem i prikazanim glavnim komponentama ,alarm za temperature.Jedini minus je to sto nema prikazivac kolko struje trenutno trosi komp,te mozda datum i vrijeme i podrska za 6 a ne 4 venta.Pase mi sto je crn i zato se izvrsno uklapa u cijeli setup.

Sljedeci tjedan cu vjerojatno kupit ovaj  da popunim jos ta dva prazna mjesta :http://www.links.hr/index.php?naziv=Front+Panel+AEROCOOL+Touch+2000%2C+potenciometar+za+ventilator%2C+2x5.25%27%27+Touchscreen%2C+2xUSB+2.0%2C+eSATA%2C+crni&option=artikl&id_kategorija=05265025&id_artikl=052.650.168

And Justice For All....... Metallica Forever!
13 godina
offline
Haf932 modding
1000kn samo za front panele koje gotovo nicemu ne sluze dobrome osim regulaciji ventova? rekao bih da je to suludo i krajnje bacanja kunica...za te novce si mogao kupit jos jednog hafa,prije bi si mozda i uzeo SSD nego te glue panele...
Moj PC  
9 11 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Haf932 modding
Shaka111 kaže...
1000kn samo za front panele koje gotovo nicemu ne sluze dobrome osim regulaciji ventova? rekao bih da je to suludo i krajnje bacanja kunica...za te novce si mogao kupit jos jednog hafa,prije bi si mozda i uzeo SSD nego te glue panele...

 Neka uzme što ga volja. To su ionako njegovi novci, a ne tvoji.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
offline
Haf932 modding
lol a moj tata je jaci od tvog tate...
Moj PC  
2 12 hvala 0
14 godina
offline
Haf932 modding

Pozdrav imam pitanje gdje mogu nabavit ovakav vent http://www.hardwaresecrets.com/imageview.php?image=7655

ali da je u drugoj boji recimo plavi,crveni ili zeleni i mora biti od coolermastera.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Haf932 modding

Izgleda premoćno! Crveno i crno uvijek idu skupa predobro.

 

Odličano napravljeno,svaka čast na trudu.

 

Bile su mi smiješne ove slike di si dijelove kućišta objesio o štrik ko opranu robu xD.

 

Shaka111 dobro ti vexx5555 kaže, njegovi su novci i pusti ga nek radi s njima šta oće makar to uključuje i namjenu istih za WC papir.

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Haf932 modding

Pozz! Ovako,ima li tko kakvu ideju kako da se naprave ove gume koje se nalaze na rupama za kablove

obsidian 800d obsidian 800d
ili ima toga mozda negdje za kupit?

And Justice For All....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Haf932 modding
Haf932 kaže...
OŽUJSKO PC kaže...

super izgleda o u crnom,jel to potenciometar aerocool v modern,kako radi ako moz  kratko ,mislim jel si zadovoljan

 

Aerocool je prva liga. Velik ekran,jako mi se svida dizajn sa kucistem i prikazanim glavnim komponentama ,alarm za temperature.Jedini minus je to sto nema prikazivac kolko struje trenutno trosi komp,te mozda datum i vrijeme i podrska za 6 a ne 4 venta.Pase mi sto je crn i zato se izvrsno uklapa u cijeli setup.

Sljedeci tjedan cu vjerojatno kupit ovaj  da popunim jos ta dva prazna mjesta :http://www.links.hr/index.php?naziv=Front+Panel+AEROCOOL+Touch+2000%2C+potenciometar+za+ventilator%2C+2x5.25%27%27+Touchscreen%2C+2xUSB+2.0%2C+eSATA%2C+crni&option=artikl&id_kategorija=05265025&id_artikl=052.650.168

    meni je ljepse da imas dva ista kontrolera,nego da sad uzmes drugi neki,,,,,moje misljenje

ja imam haf 932 ,i NZXT sentry lx kojeg san jedva nabavio tu u ZG po cijeni 664 kn

13 godina
offline
Haf932 modding

Odustao sam od kupnje ovoga, jer se ne uklapa u crno-crvenu kombinaciju,te sam u potrazi za ovim  i ovim ,a onda bi vjerojatno prodao modern -v makar mi je zgodan.

And Justice For All....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Haf932 modding

di ste kupili v8-micu?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice