Youtube app za Android

poruka: 17
|
čitano: 2.999
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Youtube app za Android

Koristio sam Youtube Revanced, i sada ne radi jer piše da treba nadogradit na najnoviju verziju, tj google je očito prokužio

kako blokirat kopije youtuve premiuma. 

Dok ne proradi, koristim app NewPipe, 

 

ali on ima neke stvari koje mi se ne sviđaju. Ne mogu pretragu ograničit na današni dan ili ovaj tjedan. 

 

Ne mogu vidjeti povijest gledanja,  aprimjer ono što sam gledao ili slušao da opet slušam kasnije. 

 

Ima li još koja app a da je dobra? Koju vi preporučujete? 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube app za Android

Moraš ažurirati ReVanced koji puta. Ja koristim YouTube verziju 18.32.39 i još uvijek radi savršeno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2024 20:57 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Youtube app za Android

jesam. čak sam brisao stari. Koristio sam ovaj Extended a i ovaj prvi me radi. 

13 godina
offline
Re: Youtube app za Android

Ti imaš neki čudan ReVanced. Pravi ReVanced Manager možeš skinuti s revanced.app. Potom skini YouTube s APKMirror, te ReVanced Managerom zakrpaj aplikaciju. Kad si je zakrpao, spremi APK i instaliraj aplikaciju.

 

https://www.reddit.com/r/revancedapp/comments/xlcny9/revanced_manager_guide_for_dummies/

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2024 21:44 (Marko :D).
8 godina
offline
Youtube app za Android

skinuo sam ali mi ne nudi opcije downloada. obrisao sam sve stare

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube app za Android

Zato ti i kažem, moraš skinuti YouTube APK s APKMirrora, najbolje verziju koju sam linkao u svojoj prethodnoj poruci. Preuzimanje APK-a u samom Manageru još uvijek nije u funkciji, ali radi se na tome. Ionako je potrebno samo jednom zakrpati aplikaciju i sljedeću godinu dana, a vrlo vjerojatno i duže si miran.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2024 22:09 (Marko :D).
8 godina
offline
Youtube app za Android

učinio sam to. 

 

gle sad ovo

 

Radi - isti mail ali drugi korisnićki račun tj drugi nadimak koji inaće ne koristim. 

 

Ne radi - kad prebacim na svoj uobičajen korisnićki račun. baca grešku da mi treba najnoviji youtube. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube app za Android

Dakle, ukloni Google račun s uređaja, deinstaliraj microG, deinstaliraj YouTube aplikaciju. Potom, instaliraj microG, YouTube te se onda prijavi s računom preko aplikacije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2024 23:37 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Youtube app za Android
Marko :D kaže...

Dakle, ukloni Google račun s uređaja, deinstaliraj microG, deinstaliraj YouTube aplikaciju. Potom, instaliraj microG, YouTube te se onda prijavi s računom preko aplikacije.

 napravio sam to, čak stsvio drugi microG jer ima više verzija. 

 

Ne dozvoljava i dalje, moguće je da google vidi da ja previše koristim to  a nisam youtube premium korisnik. 

 

Ali drugi youtube korisnićki račun na istom mailu radi. 

13 godina
offline
Youtube app za Android

Evo ti zadnja verzija pa pokušaj s tim

 

LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube app za Android
T700 kaže...
Marko :D kaže...

Dakle, ukloni Google račun s uređaja, deinstaliraj microG, deinstaliraj YouTube aplikaciju. Potom, instaliraj microG, YouTube te se onda prijavi s računom preko aplikacije.

 napravio sam to, čak stsvio drugi microG jer ima više verzija. 

 

Ne dozvoljava i dalje, moguće je da google vidi da ja previše koristim to  a nisam youtube premium korisnik. 

 

Ali drugi youtube korisnićki račun na istom mailu radi. 

Teško. Jer Google-u se pokaže da ti koristiš originalnu verziju YouTube-a ne zakrpanu. Što kaže službena YouTube aplikacija kada se prijaviš u njoj?

5 godina
offline
Youtube app za Android

@t700 i ja koristim ovaj manager i ova verzija yt radi bez problema... bar još uvijek

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Youtube app za Android

Ljudi, počeo se danas problem pojavljivati i na drugom korisničkom računu.

 

Popravio sam problem. na youtubeu sam našao upute i sada radi

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube app za Android

Meni se to jučer počelo pojavljivat na 18.32.39. Samo napravio patch na 19.09.38 i sve radi savršeno.

8 godina
offline
Re: Youtube app za Android
Marko :D kaže...

Meni se to jučer počelo pojavljivat na 18.32.39. Samo napravio patch na 19.09.38 i sve radi savršeno.

 imao sam i ja najnoviju, mislim da će ti to trajati nekoliko dana kao meni i onda se bude vratilo. 

 

Ako se vrati, napravi kao ja u onom linku.

14 godina
online
Youtube app za Android

Nešto za Android tv? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Youtube app za Android

SmartTubeNext

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice