HTC Wildfire S - dodatan prostor na mobitelu?

poruka: 3
|
čitano: 2.242
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
HTC Wildfire S - dodatan prostor na mobitelu?

Ovako, imam HTC Wildfire S i sada sam ga upravo spojio na računalo kako bi malo očistio višak na njemu i oslobodio ga malo da lakše i brže funkcionira.

I sad, dok sam malo kopao po mapama, naišao sam na datoteku setup_3.0.5527 koja sadrži u sebi 70.6mb što je za moj mobitel iznimno puno.

Zanima me sada, je li moguće da se ta datoteka ukloni ili je ta datoteka upravo ono što pokreće taj android u svemu?

Mislio sam da je ta datoteka slučajno samo za instaliranje nove verzije jer nisam siguran da sam je imao od početka, iako možda i jesam.

Ukoliko se ne može ona ukloniti, znate li možda neke stvari koje su višak da se mogu malo očistiti i osloboditi malo memorije jer ovaj mobitel stvarno dosta uzima.

 

Unaprije hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Wildfire S - dodatan prostor na mobitelu?

to ti je htc sync... mozes to obrisati, i tako je samo instalacija, a uvijek mozes to ponovno skinuti

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Wildfire S - dodatan prostor na mobitelu?

To je na SD kartici, i sve na njoj je praktički nebitno i neće ti ubrzati telefon(više-manje) (karticu možeš i komotno formatirat telefon će raditi)

 

Moja sestra ima isti telefon i više nije imala prostora ni za 1 aplikaciju (a imala ih je manje od 10..)

 

Tako da sam otključao telefon na HTC dev i rooto i stavio costom rom sa APPS2SD i sada ima prostora kolko oćeš i radi puno brže.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice