Antec EarthWatst 500W i GTX275

poruka: 6
|
čitano: 2.081
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Antec EarthWatst 500W i GTX275

Imam napajanje iz naslova koje na svakom +12V railu ima 17A, znači sve skupa 34A.

Razmišljam kupiti gtx275 ali postavlja se pitanje može li ju moje napajanje izdržat pošto je ona deklarirana na 550W min. i čini mi se 40A na +12V, ali koliko znam ona što oni napišu često nije pravilo.

Sad me zanima šta mislite bili moje napajanje to izdržalo još s obzirom na moj ostatak konfiguracije (vidi moj komp)??

Evo review mog napajanja i vidim da u njemu uspjeva izvuči do 40A na +12V railu samo je pitanje jeli dobro ga toliko forsirati i koliko će dugo tako.

Ako neide onda idem na GTX260 jer nebih sad trošio još i na novo napajanje. Hvala.

 

To je uredu!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Antec EarthWatst 500W i GTX275

Ide GTX275 bez beda.Niti nečeš iskoristit svu snagu tog napajanja.

Naravno kvalitetna napajanja mogu dat više nego što su deklarirana.

No u tom slučaju je sigurno da ti neče imati isti vijek trajanja kao ono koje je opterečeno u granicama deklarirane snage.

Ja sam koji jesam.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Antec EarthWatst 500W i GTX275
RePlaY kaže...

Imam napajanje iz naslova koje na svakom +12V railu ima 17A, znači sve skupa 34A.

Razmišljam kupiti gtx275 ali postavlja se pitanje može li ju moje napajanje izdržat pošto je ona deklarirana na 550W min. i čini mi se 40A na +12V, ali koliko znam ona što oni napišu često nije pravilo.

Sad me zanima šta mislite bili moje napajanje to izdržalo još s obzirom na moj ostatak konfiguracije (vidi moj komp)??

Evo review mog napajanja i vidim da u njemu uspjeva izvuči do 40A na +12V railu samo je pitanje jeli dobro ga toliko forsirati i koliko će dugo tako.

Ako neide onda idem na GTX260 jer nebih sad trošio još i na novo napajanje. Hvala.

 

Dovoljno je to.

U životu prolazi samo vjeran pas...
15 godina
neaktivan
offline
Antec EarthWatst 500W i GTX275

To ti je da tako kazem - zilavo napajanje. Dosta je jako, kako su vec decki prije mene rekli, bez brige, radit ce ko urica. Slucajno imam i ja to napajanje samo jace i mogu ti rec sve najbolje o njemu za sad, no istina je da je ovo novi komp

Death is not the end, she is a new beginning
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2009 14:34 (Salamander).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Antec EarthWatst 500W i GTX275

Ok, hvala dečki.

To je uredu!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Antec EarthWatst 500W i GTX275

Izdrzat ce to tvoje napajanje jer ta koristi 250 Watti tak da e netrebas brinit nista!Cool

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice