Rudarenje - može li biti isplativo izdvojena tema

poruka: 2.518
|
čitano: 722.312
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Jos jedno pitanje, staviti i CPU da rudari ili samo GPU?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Sideswipe kaže...

Jos jedno pitanje, staviti i CPU da rudari ili samo GPU?

 GPU.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
2021-02-27 18:14:00
247%
0.00015
2021-02-27 17:55:00
233%
0.00013
2021-02-27 17:35:00
379%
0.00010
Isplata svakih 20 min. Ako uzmemo prosjek 0.00013 sto je 0.16e znaci po satu 0.48e, za 24h ispadne 11.5e sto je odlicno. Na nicehashu ni priblizno ovome ne bude. 
14 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
JohnnyBlaze kaže...
2021-02-27 18:14:00
247%
0.00015
2021-02-27 17:55:00
233%
0.00013
2021-02-27 17:35:00
379%
0.00010
Isplata svakih 20 min. Ako uzmemo prosjek 0.00013 sto je 0.16e znaci po satu 0.48e, za 24h ispadne 11.5e sto je odlicno. Na nicehashu ni priblizno ovome ne bude. 

 Gdje ti to rokaš?

14 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Imam RTX 3070

Bio na Nice Hash, poceo malo zezati i varirati dosta sa rudarenjem.

Pročitao kolegin post ( Switch  ) za PhoenixMiner.

Prebacio se, grafa sad stalno radi u punom pogonu i ništa ne zeza.

Još sam malo istrazivao i na MSI Afterburneru sam smanjio Core na -502 MHz a Memory na +1400Mhz, Power limit na 55

Grafa em manje troši, bolje rudari ( sa 50 MH na 61 MH ), i 15C manje temperature

 

WIN-WIN

 

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo

Sad sam se prebacio na Trex, 55Mhz prosjek, sa grafam smo tu negdje. Tek sam poceo sa NiceHash, odvrtim jedno tjedan dana da vidim prosjek. Vidio sam i Phoenix pod Plugine, koristio sam njega, Trex i Excavator.

11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
JohnnyBlaze kaže...
2021-02-27 18:14:00
247%
0.00015
2021-02-27 17:55:00
233%
0.00013
2021-02-27 17:35:00
379%
0.00010
Isplata svakih 20 min. Ako uzmemo prosjek 0.00013 sto je 0.16e znaci po satu 0.48e, za 24h ispadne 11.5e sto je odlicno. Na nicehashu ni priblizno ovome ne bude. 

 Super rezultat čovječe,svaka čast.

Isto pitanje kao što je pitao kolega Sideswipe,gdje majnaš i koju valutu?

PS koji majner koristiš?

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 21:34 (Jurassic Park).
11 godina
neaktivan
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Trebao bih savjet nekakav

Vec evo tjedan dana "rudarim" na Nicehasu i u tih tjedan dana sam "zaradio" 9€, s tim da imam rx 580 8gb i hashrate mi je u prosjeku 30mh/s racunalo je rudarilo uvijek tijekom noci od 20H-07h ujutro dok se nebi vratio iz nocne i onda ga ugasim jer mi je buka od strane ventilatora graficke.. u zadnje vrijeme sam vidio da bez obrzira na cijenu bitcoina na trzistu dnevni "profit" pada iako je hashrate isti uvijek preporuka da se prabacim na neki drugi program za rudarenje ili?

Electronic Dance Music ♥
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 1:35 (Strumf123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Dnevni prosjek vam zavisi i od broja transakcija i trgovanja Ether-om. 


Obzirom da je prije par dana bio veliki pad i svi su se pokusavali rijesiti svojih zaliha ocekivano je da ce ovih dana da malo uspori i samim time i dnevni prosjek zaradjenog Eher-a ce da svima nama bude manji. Evo ja rudarim vec mjesec dana i ovo je prvi put da mi padne ispod 0.005 dnevno. 

 

Strpite se malo, pustite da radi dok se trziste malo ne ustabilizira i vrati u neke normalne tokove. I dok ne zabarane Musku da komentarise sve i svasta na onom Twitteru 

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
NoBru85 kaže...

Koliko rudarenje može uništiti grafičku karticu, tj. skraćuje li se radni vijek kartice.

Vjerujem da se skraćuje, ali koliko značajno?

Ništa se ne zna. Nvidija GeForce 8800 GTX krepavala je kao luda kao i ona Nvidia GeForce GTX 295,a nisu rudarile ali jesu zato trošile struje kao FAP Diesela.
O AMD-u da i ne pričam.. izuzetak je Sapphire koji je stvarno pravio dobre kartice. Zašto.. evo dole...
 

Dr. Vicko kaže...

Postoje cak tvrdnje da kartice koje konstantno npr rade na 50 stepeni se manje trose i dugovjecnije su od kartica koje npr 16h dnevno budu iskljucene i onda nekih 8 sati rade od cega par sati gejmaju i temperature im se penju i do 80 stepeni. 

* * *

Točno. Sve komponente koje rade non-stop daleko su dukotrajnije nego one koje rade cijeli dan (igraš se igrica) i onda ugasiš kada je sve na +80 a ujutru upališ kada je +20.

Prvo stradaju kondezatori (bilo na Grafičkoj, bilo na Matičnoj) a onda zavojnice.. a inače u cijeloj Elektrotehniki još uvijek gorući problem je mjerenje kolika je tempratura unutar primjerice transforamtora ili CPU-a. Ok, imate na vrhu CPU-a ili gdje neku termalnu diodu.. ali kolika je stvarna temperaturama u milijardama sloja tranzistora itekako je teško odrediti.

Bio je jedan lik (možda se netko sjeća) kralj Unreal Tournamenta mislim da je Fatal1ty ili nešto slično se zvao. Po njemu je (ne da mi se sada googlati) neki proizođač davao jednu seriju Matičnih i GPU-ova... ja ne znam da li itko ima (ako ima neka se javi) to a da nije crklo.

11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Envy kaže...
NoBru85 kaže...

Koliko rudarenje može uništiti grafičku karticu, tj. skraćuje li se radni vijek kartice.

Vjerujem da se skraćuje, ali koliko značajno?

Ništa se ne zna. Nvidija GeForce 8800 GTX krepavala je kao luda kao i ona Nvidia GeForce GTX 295,a nisu rudarile ali jesu zato trošile struje kao FAP Diesela.
O AMD-u da i ne pričam.. izuzetak je Sapphire koji je stvarno pravio dobre kartice. Zašto.. evo dole...
 

Dr. Vicko kaže...

Postoje cak tvrdnje da kartice koje konstantno npr rade na 50 stepeni se manje trose i dugovjecnije su od kartica koje npr 16h dnevno budu iskljucene i onda nekih 8 sati rade od cega par sati gejmaju i temperature im se penju i do 80 stepeni. 

* * *

Točno. Sve komponente koje rade non-stop daleko su dukotrajnije nego one koje rade cijeli dan (igraš se igrica) i onda ugasiš kada je sve na +80 a ujutru upališ kada je +20.

Prvo stradaju kondezatori (bilo na Grafičkoj, bilo na Matičnoj) a onda zavojnice.. a inače u cijeloj Elektrotehniki još uvijek gorući problem je mjerenje kolika je tempratura unutar primjerice transforamtora ili CPU-a. Ok, imate na vrhu CPU-a ili gdje neku termalnu diodu.. ali kolika je stvarna temperaturama u milijardama sloja tranzistora itekako je teško odrediti.

Bio je jedan lik (možda se netko sjeća) kralj Unreal Tournamenta mislim da je Fatal1ty ili nešto slično se zvao. Po njemu je (ne da mi se sada googlati) neki proizođač davao jednu seriju Matičnih i GPU-ova... ja ne znam da li itko ima (ako ima neka se javi) to a da nije crklo.

 Sjećam se da je negdje oko 2013. bila serija matičnih po imenu Fatal1ty,proizvodio ih je AsRock .Kad sam tražio preporuku za matičnu te godine onda mi je jedan kolega (dobio je ban,ali je bio dobar) stalno predlagao tu matičnu,zvao se Don Quote ili tako nekako.Bio je veliki fanboy od te serije,ali je bio dosta aktivan i stručan na forumu.Znam da je preporučavao tu matičnu svima.

15 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Jurassic Park kaže...
Envy kaže...
NoBru85 kaže...

Koliko rudarenje može uništiti grafičku karticu, tj. skraćuje li se radni vijek kartice.

Vjerujem da se skraćuje, ali koliko značajno?

Ništa se ne zna. Nvidija GeForce 8800 GTX krepavala je kao luda kao i ona Nvidia GeForce GTX 295,a nisu rudarile ali jesu zato trošile struje kao FAP Diesela.
O AMD-u da i ne pričam.. izuzetak je Sapphire koji je stvarno pravio dobre kartice. Zašto.. evo dole...
 

Dr. Vicko kaže...

Postoje cak tvrdnje da kartice koje konstantno npr rade na 50 stepeni se manje trose i dugovjecnije su od kartica koje npr 16h dnevno budu iskljucene i onda nekih 8 sati rade od cega par sati gejmaju i temperature im se penju i do 80 stepeni. 

* * *

Točno. Sve komponente koje rade non-stop daleko su dukotrajnije nego one koje rade cijeli dan (igraš se igrica) i onda ugasiš kada je sve na +80 a ujutru upališ kada je +20.

Prvo stradaju kondezatori (bilo na Grafičkoj, bilo na Matičnoj) a onda zavojnice.. a inače u cijeloj Elektrotehniki još uvijek gorući problem je mjerenje kolika je tempratura unutar primjerice transforamtora ili CPU-a. Ok, imate na vrhu CPU-a ili gdje neku termalnu diodu.. ali kolika je stvarna temperaturama u milijardama sloja tranzistora itekako je teško odrediti.

Bio je jedan lik (možda se netko sjeća) kralj Unreal Tournamenta mislim da je Fatal1ty ili nešto slično se zvao. Po njemu je (ne da mi se sada googlati) neki proizođač davao jednu seriju Matičnih i GPU-ova... ja ne znam da li itko ima (ako ima neka se javi) to a da nije crklo.

 Sjećam se da je negdje oko 2013. bila serija matičnih po imenu Fatal1ty,proizvodio ih je AsRock .Kad sam tražio preporuku za matičnu te godine onda mi je jedan kolega (dobio je ban,ali je bio dobar) stalno predlagao tu matičnu,zvao se Don Quote ili tako nekako.Bio je veliki fanboy od te serije,ali je bio dosta aktivan i stručan na forumu.Znam da je preporučavao tu matičnu svima.

Jest AsRock. Evo prave i dalje: ASRock > Fatal1ty B450 Gaming K4 (prvo što mi je Google ponudio)
U to vrijeme i Nvidija je pravila čipsetove (sjeverne mostove i južne mostove)... života mi ako netko ima da nije crkla.. plaćam za tu ploču.

Ispričavam se na OffTopicu. 

13 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Jurassic Park kaže...
JohnnyBlaze kaže...
2021-02-27 18:14:00
247%
0.00015
2021-02-27 17:55:00
233%
0.00013
2021-02-27 17:35:00
379%
0.00010
Isplata svakih 20 min. Ako uzmemo prosjek 0.00013 sto je 0.16e znaci po satu 0.48e, za 24h ispadne 11.5e sto je odlicno. Na nicehashu ni priblizno ovome ne bude. 

 Super rezultat čovječe,svaka čast.

Isto pitanje kao što je pitao kolega Sideswipe,gdje majnaš i koju valutu?

PS koji majner koristiš?

 Minerall.io .. https://minerall.io/how-to-start-mining . Ovisi o block lucku, nekad bude 20 minuta nekad 45min. Ali hashrate je 83mhs sto na ostalima nije bilo ni priblizno. Treba bar tjedan dana da vidim jel stvarno isplativo. Buduci da je min isplata 0.1 nek odradi do prve isplate pa cemo vidjet dalje.

13 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Envy kaže...
Jurassic Park kaže...
Envy kaže...
NoBru85 kaže...

Koliko rudarenje može uništiti grafičku karticu, tj. skraćuje li se radni vijek kartice.

Vjerujem da se skraćuje, ali koliko značajno?

Ništa se ne zna. Nvidija GeForce 8800 GTX krepavala je kao luda kao i ona Nvidia GeForce GTX 295,a nisu rudarile ali jesu zato trošile struje kao FAP Diesela.
O AMD-u da i ne pričam.. izuzetak je Sapphire koji je stvarno pravio dobre kartice. Zašto.. evo dole...
 

Dr. Vicko kaže...

Postoje cak tvrdnje da kartice koje konstantno npr rade na 50 stepeni se manje trose i dugovjecnije su od kartica koje npr 16h dnevno budu iskljucene i onda nekih 8 sati rade od cega par sati gejmaju i temperature im se penju i do 80 stepeni. 

* * *

Točno. Sve komponente koje rade non-stop daleko su dukotrajnije nego one koje rade cijeli dan (igraš se igrica) i onda ugasiš kada je sve na +80 a ujutru upališ kada je +20.

Prvo stradaju kondezatori (bilo na Grafičkoj, bilo na Matičnoj) a onda zavojnice.. a inače u cijeloj Elektrotehniki još uvijek gorući problem je mjerenje kolika je tempratura unutar primjerice transforamtora ili CPU-a. Ok, imate na vrhu CPU-a ili gdje neku termalnu diodu.. ali kolika je stvarna temperaturama u milijardama sloja tranzistora itekako je teško odrediti.

Bio je jedan lik (možda se netko sjeća) kralj Unreal Tournamenta mislim da je Fatal1ty ili nešto slično se zvao. Po njemu je (ne da mi se sada googlati) neki proizođač davao jednu seriju Matičnih i GPU-ova... ja ne znam da li itko ima (ako ima neka se javi) to a da nije crklo.

 Sjećam se da je negdje oko 2013. bila serija matičnih po imenu Fatal1ty,proizvodio ih je AsRock .Kad sam tražio preporuku za matičnu te godine onda mi je jedan kolega (dobio je ban,ali je bio dobar) stalno predlagao tu matičnu,zvao se Don Quote ili tako nekako.Bio je veliki fanboy od te serije,ali je bio dosta aktivan i stručan na forumu.Znam da je preporučavao tu matičnu svima.

Jest AsRock. Evo prave i dalje: ASRock > Fatal1ty B450 Gaming K4 (prvo što mi je Google ponudio)
U to vrijeme i Nvidija je pravila čipsetove (sjeverne mostove i južne mostove)... života mi ako netko ima da nije crkla.. plaćam za tu ploču.

Ispričavam se na OffTopicu. 

Envy

 Imao sam ja matičnu ASRock Fatal1ty 990FX Killer radila je bez problema sa AMD FX X8 8350 prodao sam juj prije 2 godine sve je bilo ok.

 

https://www.asrock.com/mb/AMD/Fatal1ty%20990FX%20Killer/

10 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Odlicno mi je kako kad btc pada onda je "problem sto bitcoin nije stabilan", a kad je nestabilan u smjeru prema gore onda sve 5.

Sama cinjenica da imamo ovu cijenu btc je efekt tog "problema nestabilnosti".

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
JohnnyBlaze kaže...
Jurassic Park kaže...
JohnnyBlaze kaže...
2021-02-27 18:14:00
247%
0.00015
2021-02-27 17:55:00
233%
0.00013
2021-02-27 17:35:00
379%
0.00010
Isplata svakih 20 min. Ako uzmemo prosjek 0.00013 sto je 0.16e znaci po satu 0.48e, za 24h ispadne 11.5e sto je odlicno. Na nicehashu ni priblizno ovome ne bude. 

 Super rezultat čovječe,svaka čast.

Isto pitanje kao što je pitao kolega Sideswipe,gdje majnaš i koju valutu?

PS koji majner koristiš?

 Minerall.io .. https://minerall.io/how-to-start-mining . Ovisi o block lucku, nekad bude 20 minuta nekad 45min. Ali hashrate je 83mhs sto na ostalima nije bilo ni priblizno. Treba bar tjedan dana da vidim jel stvarno isplativo. Buduci da je min isplata 0.1 nek odradi do prve isplate pa cemo vidjet dalje.

 Znači te postavke mogu unesti u NiceHash miner? 

14 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
dax-lax kaže...
Daj to malo bolje testiraj jer me zanima. Na 3070 uredno radim sve. Mogu i igrat dok majna samo će hashrate biti niži, ali sam zato na rx580 primjetio da je komp za k dok majna

Mobilni bug. Ovo je odgovor za R3nchija

 

Pito sam i na toms hardwarwe, kazu da je to normalno da mi steka..NAveo sam koju grafu imam.

Imam ja sad drugo pitanje..

Posto moja msi ploca ima 2 picexpress utora..

Jel mogu koristit 2 gpua?

 

Znaci imam jos 1050 i ovu rx6800

Pa sam konto da rx samo rudari i nista vise 

a da ovu 1050 koristim? 

 

I da meni to nesto malo novaca..Od kad sam poceo rudarit (ne rudari 24/7) tek 40kn sam izrudario.u neka cca 3 dana. 

 

Skinio phoenix da probam.. ne kuzim ja to qurca.

bat file neam

il ih imam jedno 30.. Ne kuzim jer ne vidim dastavak datoteke.Ako stavim da mi nadje sve *.bat fajlove u dir. izbaci mijedno 20.

Sta trebam 20 fileova editirat? 

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 11:19 (R3nchi).
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
R3nchi kaže...

Jel mogu koristit 2 gpua?

 

Znaci imam jos 1050 i ovu rx6800

Pa sam konto da rx samo rudari i nista vise 

a da ovu 1050 koristim? 

 

I da meni to nesto malo novaca..Od kad sam poceo rudarit (ne rudari 24/7) tek 40kn sam izrudario.u neka cca 3 dana. 

 možeš, ja sam neko vrijeme koristio 1070 i 1050ti preko risera jer mi nije stala druga grafa u kućište

samo u nicehash (ako ga koristiš) uključiš i isključiš po potrebi pojedinu grafu

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
R3nchi kaže...

Skinio phoenix da probam.. ne kuzim ja to qurca.

bat file neam

il ih imam jedno 30.. Ne kuzim jer ne vidim dastavak datoteke.Ako stavim da mi nadje sve *.bat fajlove u dir. izbaci mijedno 20.

Sta trebam 20 fileova editirat? 

 Odabereš jedan od tih bat fileova, recimo taj prvi, dupliciraj ga copy-paste, editiraj i unutra ubaci svoje podatke wallet, ime minera itd. imaš par stranica unazad kolega je stavio upute. I onda dupli klik na taj bat file i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 13:15 (mzopg).
13 godina
online
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Ja sam isključio majner dok se malo ne popravi situacija ali i dalje trejdam na exchangeu. Jedno i drugo malo po malo. Od 9.1. sam s nicehasha u pare pretvorio oko 1900+ kn, što ne bi da nisam majnao
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
dax-lax kaže...
Ja sam isključio majner dok se malo ne popravi situacija ali i dalje trejdam na exchangeu. Jedno i drugo malo po malo. Od 9.1. sam s nicehasha u pare pretvorio oko 1900+ kn, što ne bi da nisam majnao

 Ja jos uvijek vrtim ali ako nastavi ovako padati pitanje je do koje cijene ce biti koliko toliko profitabilno. 

Ja sam uspio prodati onaj dan kada je krenulo nizbrdo pa sam dobio solidnu cifru ali me poderalo na troskovima transakcije. 

12 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
dax-lax kaže...
Ja sam isključio majner dok se malo ne popravi situacija ali i dalje trejdam na exchangeu. Jedno i drugo malo po malo. Od 9.1. sam s nicehasha u pare pretvorio oko 1900+ kn, što ne bi da nisam majnao

Što konkretno trejdaš?

14 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Napravio sve kao u videu za Phoenixminer i dobijam ovo: Unable to establish secure connection to ssl:// eu1 ethermine.org:4444: wrong version number i pool login failed: Invalid user provided.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 15:50 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Dečki,ja imam oko 94Mh/s prosječno i u proteklih 27h sam zaradio jedva $3.

Da li je to do mene ili je do broja transakcija i trgovanja Etherom jer ako nije do mene baš je dosta pao.

Koliko ste vi zaradili u zadnja 24h?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Jurassic Park kaže...

Dečki,ja imam oko 94Mh/s prosječno i u proteklih 27h sam zaradio jedva $3.

Da li je to do mene ili je do broja transakcija i trgovanja Etherom jer ako nije do mene baš je dosta pao.

Koliko ste vi zaradili u zadnja 24h?

 Ja sam sa nekih 70-75 mhs zaradio 6.36e u zadnjih 26 sati. Na onom minerall.io

11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
JohnnyBlaze kaže...
Jurassic Park kaže...

Dečki,ja imam oko 94Mh/s prosječno i u proteklih 27h sam zaradio jedva $3.

Da li je to do mene ili je do broja transakcija i trgovanja Etherom jer ako nije do mene baš je dosta pao.

Koliko ste vi zaradili u zadnja 24h?

 Ja sam sa nekih 70-75 mhs zaradio 6.36e u zadnjih 26 sati. Na onom minerall.io

Opa,dobar score i dalje.

Meni je na Ethermineu valuta u dolarima,tako da bi ta 3 dolara ispala 2,5€ u 27h

Što je još gore,pisalo mi je da mi je average hushrate tokom zadnjih 6 sati bio 97Mh/s sa spajkovima i do 120Mh/s.

Ja sam razmišljao o promijeni poola,ali dok ne dobijem prvu isplatu na Ethermineu ništa od toga.

Taj Minerall.io sam jučer malo gledao i gotovo nigdje nisam našao informacija o njemu,ono jedna tema na Redditu u kojoj se spominje (iako nije o njemu bila tema nego je samo spomenut) i to je sve.

 

EDIT:također mi piše na estimated da bi trebao zaraditi $8.7 dnevno.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 18:45 (Jurassic Park).
13 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Jurassic Park kaže...
JohnnyBlaze kaže...
Jurassic Park kaže...

Dečki,ja imam oko 94Mh/s prosječno i u proteklih 27h sam zaradio jedva $3.

Da li je to do mene ili je do broja transakcija i trgovanja Etherom jer ako nije do mene baš je dosta pao.

Koliko ste vi zaradili u zadnja 24h?

 Ja sam sa nekih 70-75 mhs zaradio 6.36e u zadnjih 26 sati. Na onom minerall.io

Opa,dobar score i dalje.

Meni je na Ethermineu valuta u dolarima,tako da bi ta 3 dolara ispala 2,5€ u 27h

Što je još gore,pisalo mi je da mi je average hushrate tokom zadnjih 6 sati bio 97Mh/s sa spajkovima i do 120Mh/s.

Ja sam razmišljao o promijeni poola,ali dok ne dobijem prvu isplatu na Ethermineu ništa od toga.

Taj Minerall.io sam jučer malo gledao i gotovo nigdje nisam našao informacija o njemu,ono jedna tema na Redditu u kojoj se spominje (iako nije o njemu bila tema nego je samo spomenut) i to je sve.

 

EDIT:također mi piše na estimated da bi trebao zaraditi $8.7 dnevno.

 

 Ja sam izlistao sve one poolove i nasao ovaj njemacki pool. Nigdje nikakvih informacija nisam ni trazio nego sam probao da vidim kako ide buduci da nema previse ljudi na njemu. Treba 0.1 eth za isplatu pa ce se malo duze cekat, al nema veze.

9 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo

@Jurassic Park: Nešto ti to krivo gledaš... gledaš balance na walletu ili količinu izrudarenog coina×trenutna cijena? Ovo drugo bi trebao gledati, jer evo ja danas za cca 12-13h 1€ a oko 30 mi je mh/s.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 18:50 (miki_the_pirat).
13 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
miki_the_pirat kaže...

Nešto ti to krivo gledaš... gledaš balance na walletu ili količinu izrudarenog coina×trenutna cijena? Ovo drugo bi trebao gledati, jer evo ja danas za cca 12-13h 1€ a oko 30 mi je mh/s.

 Total Mined:

0.00570

 

 
9 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
JohnnyBlaze kaže...
miki_the_pirat kaže...

Nešto ti to krivo gledaš... gledaš balance na walletu ili količinu izrudarenog coina×trenutna cijena? Ovo drugo bi trebao gledati, jer evo ja danas za cca 12-13h 1€ a oko 30 mi je mh/s.

 Total Mined:

0.00570

 

 

 Ma ja jurassicu odgovarao ali nisam citirao

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice