Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

poruka: 126
|
čitano: 86.054
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Kad ces imat isplatu 2 BTC-a javi mi se, pogledaj si ostale teme na redditu o vezi njih kad su ljudi htjeli isplacivat svoje pare i kolike fee su im trpali, a imali referal preko +50... sve piše crno na bijelo, nije ni binance savršen ali prvo gledam fee onda drugu najvazniju stavku sigurnost mojih para i stranice. Jedino ko tu koga diže si ti sa svojim nerealnim postom, sorry al to je istina.

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 23:55 (plavi_medved).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
plavi_medved kaže...

Kad ces imat isplatu 2 BTC-a javi mi se, pogledaj si ostale teme na redditu o vezi njih kad su ljudi htjeli isplacivat svoje pare i kolike fee su im trpali, a imali referal preko +50... sve piše crno na bijelo, nije ni binance savršen ali prvo gledam fee onda drugu najvazniju stavku sigurnost mojih para i stranice. Jedino ko tu koga diže si ti sa svojim nerealnim postom, sorry al to je istina.

 

identične teme imaš i na binance subredditu. u mojem postu su činjenice.. a po stilu pisanja rekao bih da nemaš više od 13 godina 

 

koristi šta misliš da ti je super, nije mi samo jasna potreba da dođeš u temu nečega što ti se ne sviđa pa kakaš.. 

 

binance ima visoki fee, ima hidden fee, ne isplacuju pare, burza pada kad cijena leti u nebo i nemožeš prodati kripto.. i na futuresima imaju wickove gdje likvidiraju shortove,longove..po potrebi.. 

 

tako bi izgledalo kad bi ja tebe citirao samo u drugoj temi.. 

 

sretno 

12 godina
neaktivan
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Ja sam dosad doista naučio mnogo o kriptovalutama samim izmjenjivanjem tokena iz jednog u drugog. A tu je još uvijek i poklon za korištenje metalnih kartica. Dovoljno je 350€ za najosnoviju verziju, a dobijete i 25$ u CRO tokenima, koje se sad definitivno isplati imat za budućnost - kod je 53ux5ua68x. Tako fee ispadne 1 posto, jer je CashBack na karticu 2$ što i nije puno u odnosu na ostala mjestsa - Coinbase npr... 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
GrimReaperKC kaže...
plavi_medved kaže...

Kad ces imat isplatu 2 BTC-a javi mi se, pogledaj si ostale teme na redditu o vezi njih kad su ljudi htjeli isplacivat svoje pare i kolike fee su im trpali, a imali referal preko +50... sve piše crno na bijelo, nije ni binance savršen ali prvo gledam fee onda drugu najvazniju stavku sigurnost mojih para i stranice. Jedino ko tu koga diže si ti sa svojim nerealnim postom, sorry al to je istina.

 

identične teme imaš i na binance subredditu. u mojem postu su činjenice.. a po stilu pisanja rekao bih da nemaš više od 13 godina 

 

koristi šta misliš da ti je super, nije mi samo jasna potreba da dođeš u temu nečega što ti se ne sviđa pa kakaš.. 

 

binance ima visoki fee, ima hidden fee, ne isplacuju pare, burza pada kad cijena leti u nebo i nemožeš prodati kripto.. i na futuresima imaju wickove gdje likvidiraju shortove,longove..po potrebi.. 

 

tako bi izgledalo kad bi ja tebe citirao samo u drugoj temi.. 

 

sretno 

 

Hahah, zasto vrijeđaš odmah... sad cu nabrojit negativne strane crypto.bot koje toliko hvalis, to sto si rekao za binance ima istine imali su probleme, naravno ali uvijek u minimalnom opsegu, ali opet su najjaci po sigurnosti i imaju SAFU. Pogledaj si sve reviewe na google pa usporedi.

A sad cu ljudima nabrojiti negativne strane tvojeg posta, jer bit ce mi žao da šutim ako neko izgubi tamo bezveze novce...

 

Disadvantages

-2.4-star Trustpilot rating (750+ reviews).

-You need to stake a lot of CRO to unlock the highest rebates.

-Users report that the Crypto.com Visa Card isn’t being issued for months after ordering.

-Crypto Earn offers lower interest rates if you don’t lock-up your cryptocurrency deposit for 3 months.

- Dont have Secure Asset Fund for Users (SAFU) account like Binance.So mean if they would be hacked you lost all money forever because Crypto.com dont have a big capital money.

 

Evo vecina ljudi zna engleski, a najvazniji podatak je ovaj zadnji po meni. Lako je sad biti pametan i tamo stajkat i imas bla bla bla, samo kad opali neko hakerski napad na njih razmisli dali ces dobiti sve to natrag... zao mi je sto ideš tako nisko i pokušavaš od mene debila napraviti ali ja sam rekao i napisao sve iskrene argumente. Hvala i sretno tebi ;)

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
plavi_medved kaže...

 

Hahah, zasto vrijeđaš odmah... sad cu nabrojit negativne strane crypto.bot koje toliko hvalis, to sto si rekao za binance ima istine imali su probleme, naravno ali uvijek u minimalnom opsegu, ali opet su najjaci po sigurnosti i imaju SAFU. Pogledaj si sve reviewe na google pa usporedi.

A sad cu ljudima nabrojiti negativne strane tvojeg posta, jer bit ce mi žao da šutim ako neko izgubi tamo bezveze novce...

 

Disadvantages

-2.4-star Trustpilot rating (750+ reviews).

-You need to stake a lot of CRO to unlock the highest rebates.

-Users report that the Crypto.com Visa Card isn’t being issued for months after ordering.

-Crypto Earn offers lower interest rates if you don’t lock-up your cryptocurrency deposit for 3 months.

- Dont have Secure Asset Fund for Users (SAFU) account like Binance.So mean if they would be hacked you lost all money forever because Crypto.com dont have a big capital money.

 

Evo vecina ljudi zna engleski, a najvazniji podatak je ovaj zadnji po meni. Lako je sad biti pametan i tamo stajkat i imas bla bla bla, samo kad opali neko hakerski napad na njih razmisli dali ces dobiti sve to natrag... zao mi je sto ideš tako nisko i pokušavaš od mene debila napraviti ali ja sam rekao i napisao sve iskrene argumente. Hvala i sretno tebi ;)

 nigdje nisam nikoga uvrijedio, ako te vrijeđa što se ponašaš ko da imaš 13 a vj imas puno više,to je tvoj problem ne moj

 

kripto je nova grana industrije pa je normalno da ima puno negativnih komentara pošto ne radi sve uvijek kako ljudi očekuju. najvise prigovora je radi spore korisničke sluzbe i dugog čekanja kartica.

 

reviewi meni ništa ne znače, mogu ih pisati botovi,binance zaposlenici, vjerujem da i ti pišeš po načinu na koji ovdje nastupaš. korisnik sam točno godinu dana,oko mene barem 40-tak ljudi koristi njihove usluge i svi su zadovoljni.

problemi koje sam gore naveo postoje,al ne postoji osoba u mom krugu da je imala problem i da joj nije bio riješen,a da ne pričam o kako ti pričaš krađi i neznam šta.

 

Meni je super kad ljudi poput tebe dolaze ovdje blatit... znači da crypto.com vrijedi nešto kao konkurencija

 

ne branim tu CDC niti blatim Binance, pokušavam samo ljudima ukazati da netreba vjerovati kojekakvima SAFUIMA i "isplati si 2btc pa mi se javi" ljudima

 

da se manimo moje i tvoje filozofije, svakome preporučam da odradi DYOR u vezi SVAKOG projekta..

 

 

 

 

5 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Sve pet, ja nikoga ne favoriziram , za sve pišem realne probleme i iskrene... tebi i tvojima frendovima je sad super , sve pet... ja sam samo hteo priču okrenut na to da crypto.com nije toliko siguran koliko se diže u nebo... review puno znači, ne od mene ne od tebe, nego službenih stranica koje se bave time time trusta itd... tebi ako ne smeta što crypto nema safu super, samo razmisli radi se o tvojim novcima ne mojim... a vjeruj mi oni ti neče isplatiti te novce, imaš po redditu i trustu sve te komentare... ja sam ih čitao i svi su pokrijepeni sa slikama. Drago mi što tebi dobro tamo, neka ostane jer vjerujem da imas jako dobre koristi od svojeg referal programa stoga i branis toliko crypto... ali razmisli pomalo o svemu... nemoj druge radi istine i iskrenih komentara sputavat i omaložavat kako si mene , jer svako ima svoje mišljenje... ja svoje iznio, ti svoje iznio... i međusobno smo podijelili komentare , a dalje ti želim srecu i da bog da oba zaradimo ljepe pare svako na svoj način 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
plavi_medved kaže...

Sve pet, ja nikoga ne favoriziram , za sve pišem realne probleme i iskrene... tebi i tvojima frendovima je sad super , sve pet... ja sam samo hteo priču okrenut na to da crypto.com nije toliko siguran koliko se diže u nebo... review puno znači, ne od mene ne od tebe, nego službenih stranica koje se bave time time trusta itd... tebi ako ne smeta što crypto nema safu super, samo razmisli radi se o tvojim novcima ne mojim... a vjeruj mi oni ti neče isplatiti te novce, imaš po redditu i trustu sve te komentare... ja sam ih čitao i svi su pokrijepeni sa slikama. Drago mi što tebi dobro tamo, neka ostane jer vjerujem da imas jako dobre koristi od svojeg referal programa stoga i branis toliko crypto... ali razmisli pomalo o svemu... nemoj druge radi istine i iskrenih komentara sputavat i omaložavat kako si mene , jer svako ima svoje mišljenje... ja svoje iznio, ti svoje iznio... i međusobno smo podijelili komentare , a dalje ti želim srecu i da bog da oba zaradimo ljepe pare svako na svoj način 

 pišeš da si htio priču okrenut da cdc nije toliko siguran i da ih se prestane dizat u nebo..a sam si dao reviewe gdje ih se zapravo pljuje..

 

neznam dal se praviš, ili jesi

 

slažem se, svako nek radi kak misli da treba, opet napominjem, svako nek odradi istraživanje prije nego igdje uloži

5 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Ne pravim se hehe, od prvog posta pisao i napisao sve, popljuvao jesam i to je istina jer sam rekao da od njih bjezim cim sam skužio da nemaju SAFU i imaju kapital samo 200m$... znači nemaju pokrića za eventualni napad i gubitak naših novaca.

 

Svako ima google pa nek istraži... meni žao sto početnike vecinom navuku bajkama na crypto a ne objasne im osnove i koje koristi ima od referal programa itd.

 

Zato i imaš zadnje vrijeme po fejsu milijun postova oko cryrpta.com i referala... svi su odjednom postali pametni i pohlepni a neznaju izracunit osnovni apy godisnji... 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Burze kriptovaluta koristiš ako hočeš ostvariti određene benefite, a ne radi "uskladištenja". Zbog toga ja stavljam znak jednakosti između Crypto.com-a i Binance, i ostalih.

 

Najsigurniji je privatni offline wallet gdje ovisiš samo o sebi i svojoj pedantnosti ili šlampavosti. Kao npr. Ledger, ili neke opensource aplikacije.

 

Ovo sa burzama je zgodna stvar za koristiti određene pogodnosti, kao npr povrat novca korištenjem Visa kartice, ili povrat plaćene pretplate na spotify, netflix, i tako to, ali na kraju mjeseca, stavite na papir koliko je to financijski, i da li su to uistinu argumenti za oročiti milijun eura, ili više?

A da ne govorim o tome koliko je uistinu bitno od kojeg materijala je kartica?

Nije ni Binance bolji; Ako dođe do PRAVOG "hakerskog napada", zaboravi da ćeš ikada vidjeti svoje bitcoine, jer jednostavno više nisu tvoji. Nema te burze koja će ti vratiti milijun eura, ili više.

 

Nevezano za burzu, ali;

Ono što sam u zadnje vrijeme primjetio, aplikacije za plaćanja i "izdavanje" kartica niču kao gljive poslije kiše. (Crypto.com, Revolut, KEKS pay, Aircash, da sad ne nabrajam dalje)

 

Ali pitanje je psihološko; Koliko si siguran da, kada uđeš negdje i nešto kupiš, da tvoja takva kartica neće biti odbijena? Da ti neće stopirati jer eto, nekakav tamo algoritam misli da "pereš novac"? Ili jednostavno neki ne dopuštaju plaćanje "stranim" karticama (kao npr. Hrvatska Lutrija).

Zar meni uistinu treba da mislim hoću li doživjeti neugodnost negdje zbog toga?

 

Druga stvar, to su sve DEBITNE karice. Ako vam je takav princip u redu, zašto onda niste na Simpi? Ili Tomatu? Meni osobno je puno komotnije plaćati, na kraju mjeseca platiš račun što si potrošio, i to je to. Usporedimo to sa npr. Visa Premium Gold od PBZ-a.

 

Zaključak je; DA, lijepo je to, u nekoj mjeri i korisno, ali Binance ili Crypto.com, apsolutno nisu za oročenja, ili nedajbože pohranu većeg iznosa kriptovaluta. - Može, ali samo onaj iznos za koji ja kao vlasnik tog novca mogu reći ; "Pih, to je ionako bio višak viška, pa neka su ga i ukrali".

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
plavi_medved kaže...

Ne pravim se hehe, od prvog posta pisao i napisao sve, popljuvao jesam i to je istina jer sam rekao da od njih bjezim cim sam skužio da nemaju SAFU i imaju kapital samo 200m$... znači nemaju pokrića za eventualni napad i gubitak naših novaca.

 

Svako ima google pa nek istraži... meni žao sto početnike vecinom navuku bajkama na crypto a ne objasne im osnove i koje koristi ima od referal programa itd.

 

Zato i imaš zadnje vrijeme po fejsu milijun postova oko cryrpta.com i referala... svi su odjednom postali pametni i pohlepni a neznaju izracunit osnovni apy godisnji... 

 al ni to ti ne drži vodu:

⬢ Sigurnost na prvom mjestu. Uvijek.
Povjerenje je jedan od najbitnijih elemenata Crypto.com-a; sigurnost i privatnost podataka temelj su za postizanje usvajanja kriptovaluta⭐️ Što nas ističe:
» 100% kripto sredstava čuva se offline na cold pohrani
» Koristimo tehnologiju Ledger Vault.
» Naše ukupno osiguranje na kriptovalute iznosi $360M
» Fiat iznosi čuvaju se na bankovnim računima
» Koristimo sve snage Amazon Web servisa
» Imamo stalne zaposlenike koji nadgledaju kvalitetu i logiku koda

 

 

5 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
GrimReaperKC kaže...
plavi_medved kaže...

Ne pravim se hehe, od prvog posta pisao i napisao sve, popljuvao jesam i to je istina jer sam rekao da od njih bjezim cim sam skužio da nemaju SAFU i imaju kapital samo 200m$... znači nemaju pokrića za eventualni napad i gubitak naših novaca.

 

Svako ima google pa nek istraži... meni žao sto početnike vecinom navuku bajkama na crypto a ne objasne im osnove i koje koristi ima od referal programa itd.

 

Zato i imaš zadnje vrijeme po fejsu milijun postova oko cryrpta.com i referala... svi su odjednom postali pametni i pohlepni a neznaju izracunit osnovni apy godisnji... 

 al ni to ti ne drži vodu:

⬢ Sigurnost na prvom mjestu. Uvijek.
Povjerenje je jedan od najbitnijih elemenata Crypto.com-a; sigurnost i privatnost podataka temelj su za postizanje usvajanja kriptovaluta⭐️ Što nas ističe:
» 100% kripto sredstava čuva se offline na cold pohrani
» Koristimo tehnologiju Ledger Vault.
» Naše ukupno osiguranje na kriptovalute iznosi $360M
» Fiat iznosi čuvaju se na bankovnim računima
» Koristimo sve snage Amazon Web servisa
» Imamo stalne zaposlenike koji nadgledaju kvalitetu i logiku koda

 

 

 

» Naše ukupno osiguranje na kriptovalute iznosi $360M

 

A sad napiši promet i koliko imaju vrijednosti stajka i držanja valuta na svojoj stranici, tj dali imaju pokriće? 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
12 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Biste li preporučili crypto.com za stakanje binance coina?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
joeyjordinson kaže...

Biste li preporučili crypto.com za stakanje binance coina?

 kamate su od 1-3%.

 

4 ili 5% ako se ima tier 4 ili jaca kartica..

 

ovisi, trebalo bi vidjet kako nudi konkurencija. 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
GrimReaperKC kaže...
ZdravacVZ kaže...

Evo, mislim da čak niti ne treba preko PM, neka bude vidljivo i ostalima a radi pojašnjenja ZAŠTO kriptovalute nisu još popularnije, i nikada neće biti;

 

Dakle, uzeo sam si danas vremena da malo proučim kak to funkcionira, i mislim da sam savladao osnove, da krenem u šoping (bar sam tako mislio).

 

Za početak, instalirao sam Electrum wallet na Mac, registrirao se na coinbase gdje traže više osobnih podataka nego da ideš uzimati kredit u banci.

Nakon toga, dodatno čitajući, vidim da imaju dosta velike naknade, a dosta ljudi preporuča krypto.com, kao jednostavnu platformu s malim naknadama i pouzdanu. I reko, idem se registrirati i tamo. I uistinu, sve je to lijepo zvučalo kod čitanja "EULA", ALI;

 

Nakon registracije, uplatio sam cca 20 EUR kreditnom karticom uz naknadu 0d 1,46% što je ok i prihvatljivo. Dakle, do ovoga koraka (uplate im novca), sve je prošlo ok, ALI SADA počinje sranje.

 

 

Kao i milijuni drugih, htio sam obaviti jednostavnu kupnju bitcoinima online (radi se o pretplati za app Syncler+), 6 USD je iznos.

Dakle, nemože biti jednostavnije i do ovoga trenutka ništa ilegalno. Od resellera sam dobio kripto adresu i iznos koji trebam platiti (6 usd preračunato u BTC)

 

- krypto.com nema opciju plaćanja na kripto adresu, samo QR code

- da bi "platili na adresu" morate napraviti "povlačenje" novca s njihove platforme uz skoro 8 jebenih eura naknade ! ! !

 

Eto, tu sam zapeo, jer čak i da zaboravim sva sranja oko inicijalnog učenja, oko komplicirane registracije gdje te traže osobne podatke kao da si na evaluaciji za tajnog agenta SOE, oko nekompatibilnosti raznih platformi iako se radi o jednoj valuti (npt. BITCOIN), ovo stvarno odbija korisnike.

 

Pa kvragu, čak ni banke nisu toliki lihvari da toliko deru s naknadama.

 

 

Inaće, alternativa mi je paypal, ali eto, sad bi baš htio ovo dovršiti, Imaš li ideju kako dalje?

 crypto.com je zaista friendly, ali treba biti upucen. bitcoin nije način za plaćanje/provođenje malih transakcija. to nema veze sa crypto.com

svugdje su naknade iste/slične. 

za topup kartice s koje ces placat kešom na POS mjestima koristiti direktno topup sa kartice ili sepa transfer na fiat wallet pa s njega filati karticu. sepa je besplatna.

za kupnju kriptovaluta na platformi, također sepa sa bankovnog računa na fiat wallet i kupiš kripto bez naknade uz mali spread koji se javlja. 

za slanje kriptovaluta. privatni novčanik s mogućnoštću podešavanja gasa/fee-a ti je najbolje i najjefitnije rješenje. 

 

ps. 

onak tko prebacuje milijon usd ili čak milijardu, ce isto platit 8usd za transakciju. njemu se itekako isplati 

 Može li se fiat wallet puniti i sa kunskog računa ili baš mora preko deviznog? Je li preko oba načina naknada 0?

3 godine
neaktivan
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Zanima me dali tko koristi crypto com aplikaciju i dali mi može dati neke savjete.

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Pitaj i biti će ti odgovoreno :D

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
3 godine
neaktivan
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Bez određenog problema sam kupio određenu količinu xrp , nakon nekoliko dana sam dio htio prebaciti na karticu Erste banke, skinulo mi 50 eura ali nema uplate na Erste karticu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Miškec123 kaže...

Bez određenog problema sam kupio određenu količinu xrp , nakon nekoliko dana sam dio htio prebaciti na karticu Erste banke, skinulo mi 50 eura ali nema uplate na Erste karticu.

 pojasni malo..

 

prodao si xrp za eure i imao si eure na fiat walletu?

 

te eure si slao na erste? devizni u eurima?

 

Dal si prije slao s tog racuna eure na fiat wallet?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Otišao sam na popis valuta i odabrao xrp i platio ga preko kunskog računa keksicom Erste banke. Prikazalo mi iznos kupljenih xrp. Nakon nekoliko dana išao sam prodati xrp i prikazalo mi da je prodan ali novac nije uplaćen na Erste karticu. Sad me zanima gdje sam pogriješio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 18:03 (Miškec123).
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Miškec123 kaže...

Otišao sam na popis valuta i odabrao xrp i platio ga preko kunskog računa keksicom Erste banke. Prikazalo mi iznos kupljenih xrp. Nakon nekoliko dana išao sam prodati xrp i prikazalo mi da je prodan ali novac nije uplaćen na Erste karticu. Sad me zanima gdje sam pogriješio.

 novac ti je vjerojatno u fiat walletu.

 

odi u appu pod fiat wallet,tamo bi ti trebalo pisati da imas eure za koje si prodao xrp.

3 godine
neaktivan
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Da u fiat walletu se nalazi. Kako ih sada prebaciti na karticu tekućeg računa?

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 18:26 (Miškec123).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Miškec123 kaže...

Da u fiat walletu se nalazi. Kako ih sada prebaciti na karticu tekućeg računa?

 ideš u fiat walletu na withdraw i upises podatke od računa na koji želiš prebaciti novac.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

To i je problem što nemogu naći withdraw . Kada odem na fiat otvori mi se ova stranica, kuda dalje?

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 19:04 (Miškec123).
14 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Transfer pa na Withdraw.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Ljudi moji ja sam se totalno izgubio sa tom aplikacijom, withdraw jednostavno ne mogu naći. Znam da sam glup ,ali ne ide.

 

Ako ima netko živaca da mi objasni korak po korak kako se dođe do toga bit ću mi jako zahvalan.

12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
GrimReaperKC kaže...
Miškec123 kaže...

Da u fiat walletu se nalazi. Kako ih sada prebaciti na karticu tekućeg računa?

 ideš u fiat walletu na withdraw i upises podatke od računa na koji želiš prebaciti novac.

 Moze i na card wallet ako ima visa karticu ili virtualnu i prebaci bez fiata i izbjegne fee, ili sa card walleta na revolut pa na tekuci.

14 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Miškec123 kaže...

Ljudi moji ja sam se totalno izgubio sa tom aplikacijom, withdraw jednostavno ne mogu naći. Znam da sam glup ,ali ne ide.

 

Ako ima netko živaca da mi objasni korak po korak kako se dođe do toga bit ću mi jako zahvalan.

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Hvala ti puno, idem probati.

15 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Jel danas netko pokušao nešto kupiti i da nije uspio? Govorim o kartici, ne kriptovalute.

Znači hoću platiti, ima sredstava na računu i previše, i kad treba poslati sms kod...ništa...tajac...

Pisao sam službi, naravno brzi su po tom pitanju...pa čisto da vidim jel do mene ili njih...

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice