Bitcoin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 2.092
|
čitano: 891.543
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
11 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
MV player kaže...

Bolje ležat i ne radit bitcoinom muda ladit.

Sviđa mi se bitcoin jer ne treba radit ništa, a svaki dan si bogatiji. Na kraju si bogatiji od bilo kojeg inžinjera, liječnika, profesora i kupiš si vilu na otoku Poyaisu i naručuješ kavijar avijonom na svoju pisticu.  Poslije višak love daješ u dobrotvorne svrhe. To je to.

 Ili igraš profi futbal od kojeg nema nikakve koristi društvo i bogatiji si od ing-a, dr. i prof. zajedno.Trenutni poredak je naopako nasadjen.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
11 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Kako loše trolanje ovog MV playera.. 

 
2 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
geronimo4661 kaže...

Kako loše trolanje ovog MV playera.. 

 koji je motiv za "imati" bitcoin.

Brzo i lako i višestruko bogaćenje ili ?

Npr. Uložiš danas 100 tisuća eura i imaš 50 ili 100 milijuna eura za recimo 3 ili 5 godina. 

 

Objasni 

 

16 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Svi Vi koji mislite da će bitcoin rasti do neslućenih razina morate se malo preispitati.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Bestija kaže...

Svi Vi koji mislite da će bitcoin rasti do neslućenih razina morate se malo preispitati.

 

 

Što su to po tebi neslućene razine? Već ovo sad što vidimo su neslućene razine, s obzirom da mu se ne tako davno predviđao pad na 1000$, a neki stručnjaci su tvrdili i da će pasti na nulu i nestati.

 

BTC će uvijek biti prva svjetski poznata kriptovaluta. Ima ih ograničena količina. Velike institucije drže ozbiljne količine koje ne cirkuliraju i kod njih su na duge staze, što znači da ostaje relativno mali broj BTCa s kojim se trguje.

Bez problema ga vidim na oko 100-150k$.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
mzopg kaže...
Bestija kaže...

Svi Vi koji mislite da će bitcoin rasti do neslućenih razina morate se malo preispitati.

 

 

Što su to po tebi neslućene razine? Već ovo sad što vidimo su neslućene razine, s obzirom da mu se ne tako davno predviđao pad na 1000$, a neki stručnjaci su tvrdili i da će pasti na nulu i nestati.

 

BTC će uvijek biti prva svjetski poznata kriptovaluta. Ima ih ograničena količina. Velike institucije drže ozbiljne količine koje ne cirkuliraju i kod njih su na duge staze, što znači da ostaje relativno mali broj BTCa s kojim se trguje.

Bez problema ga vidim na oko 100-150k$.

 Vidis, ti.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
16 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
mzopg kaže...
Bestija kaže...

Svi Vi koji mislite da će bitcoin rasti do neslućenih razina morate se malo preispitati.

 

 

Što su to po tebi neslućene razine? Već ovo sad što vidimo su neslućene razine, s obzirom da mu se ne tako davno predviđao pad na 1000$, a neki stručnjaci su tvrdili i da će pasti na nulu i nestati.

 

BTC će uvijek biti prva svjetski poznata kriptovaluta. Ima ih ograničena količina. Velike institucije drže ozbiljne količine koje ne cirkuliraju i kod njih su na duge staze, što znači da ostaje relativno mali broj BTCa s kojim se trguje.

Bez problema ga vidim na oko 100-150k$.

 Po mome, ovde je vrlo brzo izgledno 41000 pa onda neki retest ovih sadašnjih razina a onda povrat na 20000 a onda ćemo viditi.

 

Pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2021 23:30 (Bestija).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Dudu kaže...

 Vidis, ti.

Vidiš da sam skroman, McAfee ga je vidio na 1mil.$ ima već neko vrijeme. 

 

Bestija kaže...

 Po mome, ovde je vrlo brzo izgledno 41000 pa onda neki retest ovih sadašnjih razina a onda povrat na 20000 a onda ćemo viditi.

 

Pozdrav

Bumo videli, analize su zgodna stvar, ali kod crypto često nisu od koristi. Nagledao sam ih se na stotine i naravno uvijek imaš 50% šanse pogoditi, ili će dole ili gore. Stagnacija se ne računa jer je rijetko trajna kod kriptovaluta.

Neka sutra Tesla objavi da je prodala svoju zalihu BTCa i kupila XRP i eto stampeda i onda zalud sve analize.

15 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Mislim, realno bilo bi svima dobro. Ali, veliko ali, nema sanse  

jbg, trazimo miliJone preko drugih pasmina 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

.

WoT IG: RavenHR_
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Koji je minimalan iznos za withdraw BTC sa binanca u drugi wallet.... pokušavam poslati btc u vrijednosti 3 eura ali mi izbaciju minimum 0.00100

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
joozza kaže...

Koji je minimalan iznos za withdraw BTC sa binanca u drugi wallet.... pokušavam poslati btc u vrijednosti 3 eura ali mi izbaciju minimum 0.00100

 Sam si sebi odg.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Intel&ATI kaže...

.

 Vedran Bađun?

15 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
joozza kaže...

Koji je minimalan iznos za withdraw BTC sa binanca u drugi wallet.... pokušavam poslati btc u vrijednosti 3 eura ali mi izbaciju minimum 0.00100

 Ako šalješ sa jedne burze na drugu,nemoj slat btc,zato da ne plačaš veliki fee.Kupi na burzi litecoin,onda pošalji Litecoin na drugu burzu,pa tamo onda kupiš nazad Btc.

Fee za slanje Litecoina ti je kakvih 0.2,0.3 usd.Znači skoro ništa.Ako šalješ Bitcoin,fee ti je oko 40 dolara (govorim na pamet).

14 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

mene binance sjebao sa visokim maržama slao eth na coinbase uzeli mi cca 16e nisam ni znao za ovu litecoin metodu, nisam ni mogao verificirat indentitet na binance niš im ne radi, najbolja mi dupla verifikacija na mobu i email živa paranoja,sad kako sve počelo padati prodao sve na coinbaseu još mi pojeli skoro 16 dodatnih eura tako da mi čitava pustolovina ulaganja i nije baš bila isplativa zapravo sam na nuli zaradio svega 77 centi u 2mj, marže većinom pojele profit, kad se market stabilizira možda bude prostora za novi pokušaj

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
danmega kaže...

sad kako sve počelo padati prodao sve na coinbaseu još mi pojeli skoro 16 dodatnih eura tako da mi čitava pustolovina ulaganja i nije baš bila isplativa zapravo sam na nuli zaradio svega 77 centi u 2mj, marže većinom pojele profit, kad se market stabilizira možda bude prostora za novi pokušaj

 

Pocinje padati vrijednot BTC ?? Ili opcenito kriptovaluta?

 

Nisam bas u toku, pa da vidim iz prve ruke od ekipe

5 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Overflow1984 kaže...
danmega kaže...

sad kako sve počelo padati prodao sve na coinbaseu još mi pojeli skoro 16 dodatnih eura tako da mi čitava pustolovina ulaganja i nije baš bila isplativa zapravo sam na nuli zaradio svega 77 centi u 2mj, marže većinom pojele profit, kad se market stabilizira možda bude prostora za novi pokušaj

 

Pocinje padati vrijednot BTC ?? Ili opcenito kriptovaluta?

 

Nisam bas u toku, pa da vidim iz prve ruke od ekipe

 Nadamo se da je to samo tretno, valjda će se vratit uskoro na staro. A sve zato jer je Musk twitao da se Tesla neće više kupovat s BTC-om.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Dobar zaron BTC-a i altova imate li neka predviđanja do kud.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Pitanje gdje je kraj, ali ovakvo snizenje se vec dugo ceka

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Filox kaže...

 Nadamo se da je to samo tretno, valjda će se vratit uskoro na staro...

nadam se da neće 

bio bi mi drugi rođendan u svibnju da se konačno strmopizdi doli to sranje, a kako je krenulo ne fali mu puno da krene panična rasprodaja

od 60 keka na 36 keka u desetak dana.... aaaaaajmoooooo 

12 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Ma sad je kasno za ikakve prodaje samo HODL i buy ako se ima od kud :P msm i za buy se može pričekat vjv će to još dole.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
picajzla0707 kaže...
Filox kaže...

 Nadamo se da je to samo tretno, valjda će se vratit uskoro na staro...

nadam se da neće 

bio bi mi drugi rođendan u svibnju da se konačno strmopizdi doli to sranje, a kako je krenulo ne fali mu puno da krene panična rasprodaja

od 60 keka na 36 keka u desetak dana.... aaaaaajmoooooo 

 Jesi se pripremio za investiciju??

 

Do kolko mora "pasti" da kupuješ?

15 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Over(C)lock kaže...

Ma sad je kasno za ikakve prodaje samo HODL i buy ako se ima od kud :P msm i za buy se može pričekat vjv će to još dole.

Moj strat je kod ovakvih situacija polako svaki dan kupiti malo.

Znas da je panika kad su mjenjacnice down, ali lako se to i okrene.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 15:19 (Dojitza).
11 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Overflow1984 kaže...

 Jesi se pripremio za investiciju??

 

Do kolko mora "pasti" da kupuješ?

 recimo da jedna rtx 3070 padne na cca 6k kuna u trgovini, još bolje da postanu dostupne 3060ti za cca 5k, odmah kupujem

ako bude sreće, ići će ove majnerske i puno niže 

15 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
picajzla0707 kaže...
Overflow1984 kaže...

 Jesi se pripremio za investiciju??

 

Do kolko mora "pasti" da kupuješ?

 recimo da jedna rtx 3070 padne na cca 6k kuna u trgovini, još bolje da postanu dostupne 3060ti za cca 5k, odmah kupujem

ako bude sreće, ići će ove majnerske i puno niže 

Fuckaj grafulje, pridruzi se pravim gejmerima koji se kockaju pravim parama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 15:33 (Dojitza).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
picajzla0707 kaže...
Filox kaže...

 Nadamo se da je to samo tretno, valjda će se vratit uskoro na staro...

nadam se da neće 

bio bi mi drugi rođendan u svibnju da se konačno strmopizdi doli to sranje, a kako je krenulo ne fali mu puno da krene panična rasprodaja

od 60 keka na 36 keka u desetak dana.... aaaaaajmoooooo 

Brzo pada, ali još i brže raste, tako da se ne bi ja previše nadao na tvom mjestu. 

15 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
mzopg kaže...
picajzla0707 kaže...
Filox kaže...

 Nadamo se da je to samo tretno, valjda će se vratit uskoro na staro...

nadam se da neće 

bio bi mi drugi rođendan u svibnju da se konačno strmopizdi doli to sranje, a kako je krenulo ne fali mu puno da krene panična rasprodaja

od 60 keka na 36 keka u desetak dana.... aaaaaajmoooooo 

Brzo pada, ali još i brže raste, tako da se ne bi ja previše nadao na tvom mjestu. 

Brzo se oporavlja, ali meni ovo pinkicu smrdi na pocetak mede.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Dojitza kaže...

Brzo se oporavlja, ali meni ovo pinkicu smrdi na pocetak mede.

 Ne bi smjelo biti, po statistikama smo tek na početku bulla, mada kod kripto se nikada ne zna. Jesen će biti dobra. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Dojitza kaže...
mzopg kaže...
picajzla0707 kaže...
Filox kaže...

 Nadamo se da je to samo tretno, valjda će se vratit uskoro na staro...

nadam se da neće 

bio bi mi drugi rođendan u svibnju da se konačno strmopizdi doli to sranje, a kako je krenulo ne fali mu puno da krene panična rasprodaja

od 60 keka na 36 keka u desetak dana.... aaaaaajmoooooo 

Brzo pada, ali još i brže raste, tako da se ne bi ja previše nadao na tvom mjestu. 

Brzo se oporavlja, ali meni ovo pinkicu smrdi na pocetak mede.

 Ako u iduća dva mjeseca cijena ne prijeđe ah, onda smo vjerojatno na putu prema dolje. Ali ovo je prenagli pad, da ne bi uskoro bilo rasta. I previše umjetnih udara na cijenu crypto u poslijednje vrijeme. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
picajzla0707 kaže...
Filox kaže...

 Nadamo se da je to samo tretno, valjda će se vratit uskoro na staro...

nadam se da neće 

bio bi mi drugi rođendan u svibnju da se konačno strmopizdi doli to sranje, a kako je krenulo ne fali mu puno da krene panična rasprodaja

od 60 keka na 36 keka u desetak dana.... aaaaaajmoooooo 

 Nemoj ni spominjati trend pada :D ja sam još bio ambiciozan pa uzeo neki manji dio na 300k mislim da je to najgora poslovna odluka u životu, iako bilo je dobro kad je varirao od 200k do 230k jer se dalo okrenuti u tjedan dana po par tisuća kuna ali vidjet ćemo kud će otići, danas je u trenu bio na 188k pa je otišao opet na preko 220k govorim u kunama, ne pratim dolare.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice