Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava izdvojena tema

poruka: 695
|
čitano: 237.137
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
11 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Novi problemi za kripla sto je rezultiralo novim padom od 20%. Kao sto rekoh ranije, treba se rijesiti ovog smeca dok se moze.

 

https://blog.coinbase.com/coinbase-will-suspend-trading-in-xrp-on-january-19-2e09652dbf57

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
geronimo4661 kaže...

Novi problemi za kripla sto je rezultiralo novim padom od 20%. Kao sto rekoh ranije, treba se rijesiti ovog smeca dok se moze.

 

https://blog.coinbase.com/coinbase-will-suspend-trading-in-xrp-on-january-19-2e09652dbf57

Ajoj, šteta.

Meni nekako draga valuta jer sam na njoj prvi put digao neku lovu kad je krajem 2017te narasla so oko 0.2$ dolara na preko 3$. Po whitepaperu koliko se sjecam imali su dobru pricu, čak su i neke banke podržavale/koristile XRP. Što se u međuvremenu dogodilo nemam pojma jer sam prestao pratiti. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
geronimo4661 kaže...

Novi problemi za kripla sto je rezultiralo novim padom od 20%. Kao sto rekoh ranije, treba se rijesiti ovog smeca dok se moze.

 

https://blog.coinbase.com/coinbase-will-suspend-trading-in-xrp-on-january-19-2e09652dbf57

 Zasto.. svi seru po xrp-u, a do sad je sve bilo ok. Ja sam reko sebi sve ili nista, a vjerujem da ce se sve na kraju dobro zavrsit. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
11 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Dudu kaže...
geronimo4661 kaže...

Novi problemi za kripla sto je rezultiralo novim padom od 20%. Kao sto rekoh ranije, treba se rijesiti ovog smeca dok se moze.

 

https://blog.coinbase.com/coinbase-will-suspend-trading-in-xrp-on-january-19-2e09652dbf57

 Zasto.. svi seru po xrp-u, a do sad je sve bilo ok. Ja sam reko sebi sve ili nista, a vjerujem da ce se sve na kraju dobro zavrsit. 

 XRP je izrazito centraliziran i meni kao takav nema smisla. Sve je u rukama kompanije koja može raditi šta hoće. Pa čak i validatori moraju biti potvrđeni od strane kompanije, što dovoljno govori koja je to razina centraliziranosti.

 

Kužim ja da ga ekipa koristi za špekulacije, ali XRP predstavlja ono što kriptovaluta ne bi trebala biti.

Bit će još pumpova i dumpova ali generalno ocekujem još veći pad, negdje prema $0.1

15 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
geronimo4661 kaže...
Dudu kaže...
geronimo4661 kaže...

Novi problemi za kripla sto je rezultiralo novim padom od 20%. Kao sto rekoh ranije, treba se rijesiti ovog smeca dok se moze.

 

https://blog.coinbase.com/coinbase-will-suspend-trading-in-xrp-on-january-19-2e09652dbf57

 Zasto.. svi seru po xrp-u, a do sad je sve bilo ok. Ja sam reko sebi sve ili nista, a vjerujem da ce se sve na kraju dobro zavrsit. 

 XRP je izrazito centraliziran i meni kao takav nema smisla. Sve je u rukama kompanije koja može raditi šta hoće. Pa čak i validatori moraju biti potvrđeni od strane kompanije, što dovoljno govori koja je to razina centraliziranosti.

 

Kužim ja da ga ekipa koristi za špekulacije, ali XRP predstavlja ono što kriptovaluta ne bi trebala biti.

Bit će još pumpova i dumpova ali generalno ocekujem još veći pad, negdje prema $0.1

 Doduse istina o ovome ko kontolira sami coin.

No, svi mi koji holdamo ocekujemo pozitivan rasplet, s obzirom da ovo nije "prva" tuzba protiv XRP-a. Tako da vjerujem da ce se sve dobro zavrsit, makar po nas holdere. Plus jos, cekamo sta ce se izdesavati sa airdropom, sve mi je to nekako muljavo, no preostaje nam cekati da dobijemo neke konkretne informacije. 
Za cijenu XRP-a nebi se htio mjesati, niti nagadjati, ali isto tako vjerujem da se pad sve do 1 centa nece desit. Sve i da se desi, lova je pokraj mene, upadam u igru! Opet! 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
11 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Dudu kaže...

No, svi mi koji holdamo ocekujemo pozitivan rasplet, s obzirom da ovo nije "prva" tuzba protiv XRP-a. Tako da vjerujem da ce se sve dobro zavrsit, makar po nas holdere. Plus jos, cekamo sta ce se izdesavati sa airdropom, sve mi je to nekako muljavo, no preostaje nam cekati da dobijemo neke konkretne informacije. 
Za cijenu XRP-a nebi se htio mjesati, niti nagadjati, ali isto tako vjerujem da se pad sve do 1 centa nece desit. Sve i da se desi, lova je pokraj mene, upadam u igru! Opet! 

 Evo i Binance ce suspendirati trejdanje XRP od 13.1 sto znaci dodatan potop. Bolje sada prodat sve pa uci ako opet hoces kad bude jeftinije. Hodlanje altcoina je jako skup sport, tu lekciju sam naucio na vlastitoj kozi.

 

https://support.binance.us/hc/en-us/articles/1500000956801

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 22:38 (geronimo4661).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
geronimo4661 kaže...
Dudu kaže...

No, svi mi koji holdamo ocekujemo pozitivan rasplet, s obzirom da ovo nije "prva" tuzba protiv XRP-a. Tako da vjerujem da ce se sve dobro zavrsit, makar po nas holdere. Plus jos, cekamo sta ce se izdesavati sa airdropom, sve mi je to nekako muljavo, no preostaje nam cekati da dobijemo neke konkretne informacije. 
Za cijenu XRP-a nebi se htio mjesati, niti nagadjati, ali isto tako vjerujem da se pad sve do 1 centa nece desit. Sve i da se desi, lova je pokraj mene, upadam u igru! Opet! 

 Evo i Binance ce suspendirati trejdanje XRP od 13.1 sto znaci dodatan potop. Bolje sada prodat sve pa uci ako opet hoces kad bude jeftinije. Hodlanje altcoina je jako skup sport, tu lekciju sam naucio na vlastitoj kozi.

 

https://support.binance.us/hc/en-us/articles/1500000956801

 Zasto je holdanja altcoina skup sport? ne kuzim.. pa na holdanju najvise i zaradis. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
14 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Airdrop za Bitcny - stablecoin za kineski yuan (potreban twitter, telegram i eth20 wallet (metamask ili nešto slično))
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Dudu kaže...

 Zasto je holdanja altcoina skup sport? ne kuzim.. pa na holdanju najvise i zaradis. 

Zato sto se jako puno njih nikada ne vrati na nekadasnji ATH. A to se za BTC ne moze reci.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
geronimo4661 kaže...
Dudu kaže...

 Zasto je holdanja altcoina skup sport? ne kuzim.. pa na holdanju najvise i zaradis. 

Zato sto se jako puno njih nikada ne vrati na nekadasnji ATH. A to se za BTC ne moze reci.

 Iskreno, ne vidim i dalje zasto je glupo, ali ajde.. po tebi je  

 

Idemo dalje..

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
10 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Ethereum probio 1000€!

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Što mislite do kolko bi mogao ETH rast i u kojem roku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Avensac kaže...

Što mislite do kolko bi mogao ETH rast i u kojem roku?

 ako pitas ivana liljequista.. kazao je zadnja 2 dana 20-50k.

 

danas je bio vise oko 20k..tipa da se eth ponaša kao btc u prošlom ciklusu.

9 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
GrimReaperKC kaže...
Avensac kaže...

Što mislite do kolko bi mogao ETH rast i u kojem roku?

 ako pitas ivana liljequista.. kazao je zadnja 2 dana 20-50k.

 

danas je bio vise oko 20k..tipa da se eth ponaša kao btc u prošlom ciklusu.

 Ne znam tko je to  Pretpostavljam da je šala neka..

 

Ne pratim kripto detaljno, ne trejdam, samo držim nešto sitno već godinama, pa eto, tu i tamo bacim pogled da vidim jel možda dobro vrijeme za prodati..

12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Avensac kaže...
GrimReaperKC kaže...
Avensac kaže...

Što mislite do kolko bi mogao ETH rast i u kojem roku?

 ako pitas ivana liljequista.. kazao je zadnja 2 dana 20-50k.

 

danas je bio vise oko 20k..tipa da se eth ponaša kao btc u prošlom ciklusu.

 Ne znam tko je to  Pretpostavljam da je šala neka..

 

Ne pratim kripto detaljno, ne trejdam, samo držim nešto sitno već godinama, pa eto, tu i tamo bacim pogled da vidim jel možda dobro vrijeme za prodati..

 nije šala..

svi imamo svoje neke projekcije na temelju određenih faktora i indikatora, fundamenata..

 

ono što ti pitaš je ravno gledanju u kuglu ..

 

nitko ti to nemože reći..

9 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Ima li tko od vas NEO, sto mislite o tome coinu/ projektu?
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Imam ja nesto sitno, prosjek ulaska mi je oko 30 usd tako da ne mislim prodavat za manje od toga, ali definitivno izlazim kad se ukaze prilika. Po meni ih je konkurencija prestigla, a i nema vise onog hypea kao u 2017. kada su bili 5. po velicini altcoin.

12 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

rijetko koji altcoin koji je postojao u boomu 2017 ce se vratiti na ATH ili više.

 

Ivan on Tech je danas govorio o NEO-u, kaze da nisu mogli course za njega napraviti kolko je loše izveden,i nema na njemu developera ni korisnika.

 

"Kineski ethereum", pumpat ce samo zato sto je kineski,al ne vjerujem da ce imat cijenu visu od ATH

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
jzrskc kaže...
Ima li tko od vas NEO, sto mislite o tome coinu/ projektu?

 Ja sam drzao NEO neko vrijeme, al to njegovo 13,14- 16,17€ me je natjeralo da ga roknem u nesto drugo. Tad sam sav NEO prebacio u ripple. I nisam pozalio 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
6 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

ako ste ludi and or imate volje, ja zadnjih 7 dana trade-am 24/7, i pattrern je da oko 7-13 BTC taman fino padne pa...  razlika je oko 2-3k$

 

also, ltc bi unutar 10ak dana mogao biti na 300$

 

 

 

just sayin'

 

 

ja mogu rec da mi je zadnjih 7 dana bilo.... well... nice things....

 

:D

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
VladRi kaže...

ako ste ludi and or imate volje, ja zadnjih 7 dana trade-am 24/7, i pattrern je da oko 7-13 BTC taman fino padne pa...  razlika je oko 2-3k$

 

also, ltc bi unutar 10ak dana mogao biti na 300$

 

 

 

just sayin'

 

 

ja mogu rec da mi je zadnjih 7 dana bilo.... well... nice things....

 

:D

 Ja sam za cca 5-7 dana od 1.7k€ izvukao 5.5k od SwissBorga. Ako se ko zeli pridruziti u app, nek javi da roknem referal privat. Svatko ko se joina i uplati 50 ili vise€ dobi free btc u rasponu od 1 do 100€. Ovisi koje ste srece. (ugl. bez referala ako se join ovako, preko sitea, ne dobije se free btc.) 

Ugl ja sam sa coinom mega extra zadovoljan, doneo mi je kao nikoji do sad u tako kratko vrijeme  

 

just sayin' 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 23:37 (Dudu).
15 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Evo da se malo ubacim i ja, pošto su svi počeli komentirati sad kad bitcoin svako malo napravi ATH.
Ja sam primarno u Chainlinku i Ethereumu još od početka korone, šteta je baš što nisam digao neki kredit i uložio tad značajno više, pogotovo u LINK, bilo je u planu ali je bilo previše straha u zraku, iako sad gledam da iziđem jednim postotkom na svaki veći jump ili ATH, pa taj dio uložim kad bude korekcija.
Bila su pitanja kakva su očekivanja za ETH, očekujem da bi mogao ići do 1700$ pa čak i do 3000$ kroz iduća 3 mjeseca. LINK očekujem da bi sad idućih dana/tjedana mogao ići do 23-24$. Altcoini su sad u nekoj sideways ili laganoj bullish fazi i sigurno će biti koji jači "shakeout".

Od ove godine su velika očekivanja, trebalo bi to dosta podići cijenu, samo nikad se ne zna, treba oprezno, iako manji rizik je kupiti nego shortati.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

greed je vec odavno na 95% bojim se za sve....

 

Iako, due to cornaVirus stampa se fiat ludjacki.... mozda sve jos ne faila tako brzo.... odoh spat.... treba se dignuti u 7 :)

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Jel ne pojedu feejevi od mijenjacnica dobit?

 

9 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

VladRi Moze pojasnjenje za ovo " pattrern je da oko 7-13 BTC taman fino padne pa..."

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 11:28 (jzrskc).
6 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
jzrskc kaže...

VladRi Moze pojasnjenje za ovo " pattrern je da oko 7-13 BTC taman fino padne pa..."

 pa obicno od 7 ujutro do negdje 12-13 ili pocne padati ili rasti, pa recimo ako kupujes 50/50 (znaci 50% imas recimo BTC / 50% USDT) imas zaradu kakogod

 - ako pocne padat kupis, ako pocne rast prodas :D

 

--- sa time da trebas gledat kako raste - cisto da ne prodas na n a ono naraste na n+20 :D (isto tako i za pad)

 

recimo frend digao 150k$

NULL!=NULL
15 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
VladRi kaže...
jzrskc kaže...

VladRi Moze pojasnjenje za ovo " pattrern je da oko 7-13 BTC taman fino padne pa..."

 pa obicno od 7 ujutro do negdje 12-13 ili pocne padati ili rasti, pa recimo ako kupujes 50/50 (znaci 50% imas recimo BTC / 50% USDT) imas zaradu kakogod

 - ako pocne padat kupis, ako pocne rast prodas :D

 

--- sa time da trebas gledat kako raste - cisto da ne prodas na n a ono naraste na n+20 :D (isto tako i za pad)

 

recimo frend digao 150k$

Pics or it didn't happen.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
6 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Dudu kaže...
VladRi kaže...
jzrskc kaže...

VladRi Moze pojasnjenje za ovo " pattrern je da oko 7-13 BTC taman fino padne pa..."

 pa obicno od 7 ujutro do negdje 12-13 ili pocne padati ili rasti, pa recimo ako kupujes 50/50 (znaci 50% imas recimo BTC / 50% USDT) imas zaradu kakogod

 - ako pocne padat kupis, ako pocne rast prodas :D

 

--- sa time da trebas gledat kako raste - cisto da ne prodas na n a ono naraste na n+20 :D (isto tako i za pad)

 

recimo frend digao 150k$

Pics or it didn't happen.

 yeah, mislim da nece ici :))))

NULL!=NULL
15 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
VladRi kaže...
Dudu kaže...
VladRi kaže...
jzrskc kaže...

VladRi Moze pojasnjenje za ovo " pattrern je da oko 7-13 BTC taman fino padne pa..."

 pa obicno od 7 ujutro do negdje 12-13 ili pocne padati ili rasti, pa recimo ako kupujes 50/50 (znaci 50% imas recimo BTC / 50% USDT) imas zaradu kakogod

 - ako pocne padat kupis, ako pocne rast prodas :D

 

--- sa time da trebas gledat kako raste - cisto da ne prodas na n a ono naraste na n+20 :D (isto tako i za pad)

 

recimo frend digao 150k$

Pics or it didn't happen.

 yeah, mislim da nece ici :))))

 Onda je sve jasno... 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
13 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Kolko bi to para trebalo gore ubaciti da ti je isplativo?. Ovak ti samo fee kod konverzije uništi zaradu. Bez 3-5k$ niš

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice