Altcoins - Pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 506
|
čitano: 243.683
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
5 godina
protjeran
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Razmišljam o kupovini riga pošto se sad trenutno daju ubost jako jeftino.

Nekako sam mišljenja da će se to opet zahuktat. Šta kažete

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Ako si isplačujem na račun manje nek što sam uplatio za kriptovalute tada netreba prijavljivati porez, jel tako? 

Također kod jedne valute imam nekih 50-tak kn više zarade ali mislim da kad mi naplate transkaciju itd. da neče biti ništa, tako da onda ni to netreba prijavljivati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Captain kaže...

Pozdrav,

ja sam svježi verge holder, pa bi vas zamolio da izdvojite minutu vremena i glasate za Verge.

Ako bude prvi moguć je skok u cijeni jer će biti izlistan na dosta popularnoj mjenjačnici.

http://contest.gonetcoins.com/

 

 Oooo novi Vergin. Dobrodošao u klub.

Nisam siguran da je to dobra investicija i nadam se da nisi preinvestiran u verge.

Svaki shitcoin ima svojih 5 minuta. Verge je imao svojih s pronom, ali nikad se nezna. Možda imaju još kojeg asa u rukavu.

Sretno s bags.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 8:54 (axos).
6 godina
protjeran
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
walentkane kaže...

Ako si isplačujem na račun manje nek što sam uplatio za kriptovalute tada netreba prijavljivati porez, jel tako? 

Također kod jedne valute imam nekih 50-tak kn više zarade ali mislim da kad mi naplate transkaciju itd. da neče biti ništa, tako da onda ni to netreba prijavljivati?

 Prilično sam siguran da trebaš predati JOPPD obrazac ali s nulama jer nisi ništa zaradio. Iz razloga da opravdaš uplatu sredstava iz inozemstva. Porezna je u jeku kriptoludila izdala detaljno mišljenje pa ga potraži.

15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Paolo Maldini kaže...
walentkane kaže...

Ako si isplačujem na račun manje nek što sam uplatio za kriptovalute tada netreba prijavljivati porez, jel tako? 

Također kod jedne valute imam nekih 50-tak kn više zarade ali mislim da kad mi naplate transkaciju itd. da neče biti ništa, tako da onda ni to netreba prijavljivati?

 Prilično sam siguran da trebaš predati JOPPD obrazac ali s nulama jer nisi ništa zaradio. Iz razloga da opravdaš uplatu sredstava iz inozemstva. Porezna je u jeku kriptoludila izdala detaljno mišljenje pa ga potraži.

 

Uspio sam pronači ovo :

 

https://www.kriptovaluta.hr/vijesti/porez-na-kriptovalute-hrvatska/

 

Ako je zarada manja od 112 kn godišnje, ne morate obračunavati i plaćati porez. 

14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
walentkane kaže...

 

Uspio sam pronači ovo :

 

https://www.kriptovaluta.hr/vijesti/porez-na-kriptovalute-hrvatska/

 

Ako je zarada manja od 112 kn godišnje, ne morate obračunavati i plaćati porez. 

 Evo detaljno objašnjenje. LINK

13 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Sumnjao sam u Bitcoin prije 10 godina, pa nisam ulozio.

Sumnjam i u ovo, ali nema nikakvog uloga, pa cemo vidjeti za par godina mozda bude koja kn :)

 

Link za registraciju
https://initiativeq.com/invite/S4bOOS4pX[initiativeq.com]
Mozda potencijalni novi Bitcoin.
Cak je i autor s moj novac usao. Potrebno se samo registrirati, mail adresa i ime i prezime.

https://novac.jutarnji.hr/specijali/…zvoda/8040845[novac.jutarnji.hr]

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Ako već stavljaš linkove sa svojim invate-om onda barem napiši, ovako ispadaš scam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Isprika, nisam nista lose mislio.

Cak i ne znam da to treba i naglasiti.

Mislim da je ovo prvi put da nesto ovako i radim :)

Skeptican sam na ovakve stvari. Registrirao sam se prvenstveno zbog Bitcoina, sto sam ga slicno promatrao prije 10ak godina. Sam sebi sam govorio, koje su ovo gluposti, neki Bitcoin :)))

13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
nalet kaže...

Sumnjao sam u Bitcoin prije 10 godina, pa nisam ulozio.

Sumnjam i u ovo, ali nema nikakvog uloga, pa cemo vidjeti za par godina mozda bude koja kn :)

 

Link za registraciju
NOPE

 

 Nalet, kao što je pisalo u temi nekoliko puta, invite linkovi nisu dobrodošli, tako da bih te zamolio da urediš post. :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Ne vidim opciju gdje mogu urediti komentar.
Ako moderator moze, slobodno neka brise.
Link vise nije u funkciji, ne moze se preko njega registrirati (postoji ogranicenja u broj osoba koje se moze pozvati)
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Trgujem kriptovalutama na binance i preporučam istu

imam referral link pa mi pošaljite pp ako se idete regat za bonus

ili ako trebate pomoć oko nečega.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 14:39 (Mariokt).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Pozdrav ekipa,

 

ima li kakvih vjesti o tronu. Imam oko 60 000 novcica. 

Da poraste na 30 centi opet prodao bi. 


Hvala 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Mariokt kaže...

Trgujem kriptovalutama na binance i preporučam istu,pa tko želi neka iskoristi referral link za registraciju na obostranu dobit :

 

pm,ako trebate pomoć oko nečega.

 

 

Trebam pomoć, u pogledu brisanja refferal linkova jer sam dva posta prije već opomenuo zbog toga :)

Bloodraven kaže...

Pozdrav ekipa,

 

ima li kakvih vjesti o tronu. Imam oko 60 000 novcica. 

Da poraste na 30 centi opet prodao bi. 


Hvala 

 

Iskreno mi se taj tron uvijek činio kao teški šitcoin, pa nisam previše ni vrtio oko njega. Sumnjam da će to biti u dogledno vrijeme (vraćanje na ATH), kako za Tron tako i za ostale. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Šta se nesmije referral stavljati?Tek sad vidim,ali zašto ne iskoristiti i onaj koji ga stavi i koji se registrira dobe bonus,mislim glupost aj da je to reklama jbt
Tron imam i ja po meni ima dobru budućnost,ja ga ne prodajem tako skoro.Dugoročna investicija po meni..

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 10:32 (Mariokt).
 
0 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Mariokt kaže...

Šta se nesmije referral stavljati?Tek sad vidim,ali zašto ne iskoristiti i onaj koji ga stavi i koji se registrira dobe bonus,mislim glupost aj da je to reklama jbt
Tron imam i ja po meni ima dobru budućnost,ja ga ne prodajem tako skoro.Dugoročna investicija po meni..

 Nije glupost jer je nemali broj puta po forumima bilo svašta s refferalima. 

Kad imaš refferal, napiši da imaš link i da ti pošalju PP za njega. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Komplicirate ali ok, vidi se za što je i na čemu referral,ako mogu drugi forumi možete i vi neke dopustiti,čemu cenzura,a i zašto ne pomoći ljudima ali ok to je vaš odabir...nego vratimo se na temu:

Trejdanje na binance je slično kao i na burzama ,olakšano,upišeš što u što trejdaš odmah ti upisuje cijenu sadašnju(sastrane imaju ponude prodaje i kupnje) koju možeš povećati ili smanjiti i upisuje ti koliko komada možeš kupiti i sve kao na ozbiljnijim burzama.

Imaju ogroman broj kriptovaluta,čak i svoju bnb listiranu na coinmarketcap i na nju daju bonuse  razne

mala je provizija,dobro osigurana stranica(kada sam radio istraživanje gdje trejdati prije 2 god pisalo je da je jedna od mislim rijetkih nenapadnuta od strane hakera)

uglavnom kupujem tj mjenjam na pandi iz eura u btc i šaljem na binance wallet gdje dalje trgujem.

Portfolio: xrp,btc sv,trx, moeda.

 

 

6 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Mariokt kaže...

Komplicirate ali ok, vidi se za što je i na čemu referral,ako mogu drugi forumi možete i vi neke dopustiti,čemu cenzura,a i zašto ne pomoći ljudima ali ok to je vaš odabir...nego vratimo se na temu:

Trejdanje na binance je slično kao i na burzama ,olakšano,upišeš što u što trejdaš odmah ti upisuje cijenu sadašnju(sastrane imaju ponude prodaje i kupnje) koju možeš povećati ili smanjiti i upisuje ti koliko komada možeš kupiti i sve kao na ozbiljnijim burzama.

Imaju ogroman broj kriptovaluta,čak i svoju bnb listiranu na coinmarketcap i na nju daju bonuse  razne

mala je provizija,dobro osigurana stranica(kada sam radio istraživanje gdje trejdati prije 2 god pisalo je da je jedna od mislim rijetkih nenapadnuta od strane hakera)

uglavnom kupujem tj mjenjam na pandi iz eura u btc i šaljem na binance wallet gdje dalje trgujem.

Portfolio: xrp,btc sv,trx, moeda.

 

 

 Zapravo napadnuta je, ali nisu uspjeli probiti zaštitu.

12 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Ima li tko i dalje aktivan da se intezivno bavi istrazivanjem/ ucenjem / trgovanjem valutama? Mozete mi poslati broj u PM da vas dodam na whatsapp/viber volio bih stvoriti krug sa kojim mogu imati razgovore o valutama . Pozdrav iz Dublina sve najbolje vam zelim. Hvala na citanju komentara . 

 

 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Damir1908 kaže...

Ima li tko i dalje aktivan da se intezivno bavi istrazivanjem/ ucenjem / trgovanjem valutama? Mozete mi poslati broj u PM da vas dodam na whatsapp/viber volio bih stvoriti krug sa kojim mogu imati razgovore o valutama . Pozdrav iz Dublina sve najbolje vam zelim. Hvala na citanju komentara . 

 

 

 E ovo me nasmijalo. Kad svi padnu u depresiju nađe se jedan hrabrog srca i vodi napad

Ali istina je, najbolje se profitira u takva vremena.

6 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Pozdrav molim vas POMOĆ!!

Prodao sam laptop za London,kupac je uplatio novac preko Bmce banke.

Banka je zadrzala novac dok on nije primio posiljku i vidio da je sve u redu

Isti taj dan kad je kupac primio posiljku dosla mi je e-mail poruka od Bmce banke:

Note: We have added the PSD/Inter-Bank TAX of  €376 to your Credit Amount already and you will be receiving a sum of  €1411.00 

PSD Fee
visit and create Account, Link your Bank or Debit card to buy bitcoin on www.coinbase com then pay to our Official Bitcoin Wallet below and we shall not hesitate to credit your Account within 2 hours

I dolje su napisali kao neki link.

Sta da radim dalje reg. Sam se na Coinbase i dalje nzn kako platit koji coinsi sta kako :// i dali je ovo sigurno.molim korak po korak i dali postoji koji drugi nacin da s bankom da mi isplate.

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Gatex kaže...

Pozdrav molim vas POMOĆ!!

Prodao sam laptop za London,kupac je uplatio novac preko Bmce banke.

Banka je zadrzala novac dok on nije primio posiljku i vidio da je sve u redu

Isti taj dan kad je kupac primio posiljku dosla mi je e-mail poruka od Bmce banke:

Note: We have added the PSD/Inter-Bank TAX of  €376 to your Credit Amount already and you will be receiving a sum of  €1411.00 

PSD Fee
visit and create Account, Link your Bank or Debit card to buy bitcoin on www.coinbase com then pay to our Official Bitcoin Wallet below and we shall not hesitate to credit your Account within 2 hours

I dolje su napisali kao neki link.

Sta da radim dalje reg. Sam se na Coinbase i dalje nzn kako platit koji coinsi sta kako :// i dali je ovo sigurno.molim korak po korak i dali postoji koji drugi nacin da s bankom da mi isplate.

 

 Zaboravi na pare. Milion puta se ovdje pisao o toj prevari i jos uvijek pusite istu foru...Banka ne posreduje u prodaji. NIKAD!!!!  Banka ne zadrzava  novac niti ju interesuje nikakva roba....

Pare neces dobiti nikad.....

Poslao lap i sad se pitas kako naplatiti?????? Boze........

13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Preko čega si prodao laptop? Ebay? Ili "privatno"? 

Nisam u životu čuo za banku koja isplaćuje novce u kriptovaluti, a kamoli da ih šalje na exchange (i da šalju, slale bi u privatni novčanik, ne na exchange). Jesi provjerio mail adresu? Da li si se javio banci u vezi transakcije? Možeš li pisati malo čitljivije, da se bolje razumije tekst? Koliko razumijem, na novce možeš zaboraviti, jer kao što je kolega rekao, banka nije posrednik u prodaji, tako da mi to sve ne drži vodu. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Pa bilo je ovdje na forumu more takvih slucajeva... 

3 godine
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Pozdrav ekipa,

 

Safemoon

Je li netko istrazivao dublje?

 

Ukratko ima zanimljivu pricu jel, kod svake transkakcije se gubi 10% tokena, 5% se djeli na sve ostale hodlere a drugih 5% u liquidity pool.

Prvo je malo šok kad se prebaci na wallet i nestane ti 10 % tokena.

 

Ali opet je zanimljivo jer se dobivaju reflections od drugih i ako hodlaš cijelo vrijeme ti raste broj token na walletu.

 

Kupio sam ga preko pancake swapa i drzim ga u safemoon walletu.

Dobivao je epitete shitcoina, ali mislim da to nije.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
DominikPlus kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Safemoon

Je li netko istrazivao dublje?

 

Ukratko ima zanimljivu pricu jel, kod svake transkakcije se gubi 10% tokena, 5% se djeli na sve ostale hodlere a drugih 5% u liquidity pool.

Prvo je malo šok kad se prebaci na wallet i nestane ti 10 % tokena.

 

Ali opet je zanimljivo jer se dobivaju reflections od drugih i ako hodlaš cijelo vrijeme ti raste broj token na walletu.

 

Kupio sam ga preko pancake swapa i drzim ga u safemoon walletu.

Dobivao je epitete shitcoina, ali mislim da to nije.

Ne isključujem mogućnost da Safemoon naraste u idućih par tjedana i ti uspiješ zaradit novce, ali moraš bit svjestan da smo pri kraju ovog ciklusa, i po meni ako ćeš već nešto držat idućih xx mjeseci dok se tržište ispuše i onda ponovno zaleti, zadnja stvar koju bih ja htio držati je nešto što se zove "Safemoon". 

 

Drugim riječima, mislim da veći potencijal ima prema dolje nego prema gore.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice