Rx vega 64

poruka: 9
|
čitano: 1.360
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Rx vega 64gamin OC 8GB

Ako moze mala pomoc..

nisam toliko u toku sa ovim RX-icama, ali npr ova: https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-radeon-rx-vega-64-gaming-oc-8g-oglas-32352683

 

jeli ovo puno, malo?! U cemu je kvaka..

imam  gtx 1660ti 6gb, jeli ova bolja?

14 godina
offline
Rx vega 64

Kvaka je vjv sto garancija nije iz RH (moguce da je dobivena na reklamaciji jer se vise ne mogu kupit).

Jaca je od 1660ti, a i cijena je skroz korektna.. naravno ne kosta te nista pitat za jos 100-200kn popusta ako mislis uzimat

14 godina
offline
Rx vega 64

Ja osobno ne bih uzimao, ali pazi si i potrosnju, vega 64 ti trosi oko 250w dok 1660ti 150w da ne bi morao i napajanje mijenjat zbog vege 64, onda radije nadji polovnu 2060 / 2060super sada ionako svi prodaju zbog izlaska novih ako vec zelis mijenjat graficku. Usput ako igras na 1080p ta 1660ti ti je dovoljna...

14 godina
offline
Re: Rx vega 64

Pa Vega 64 mu je jaca od 2060, pogotovo kad se undervolta i overclocka, a i tesko da ce nac RTX za te novce... ja svoju Vegu 56 (undervoltanu i overclockanu) pogonim sa 550w 80+ Bronze napajanjem.

Vega je po meni, najbolji bang for buck.

11 godina
offline
Rx vega 64

Solidna cijena, a i ostat će dok ne popune mid i low end s novim generacijama.

4 godine
neaktivan
offline
Rx vega 64

Hvala svima na savjetima..

jos cekam "priliku"..svega ima, ali nitko bas ne spusta cijenu..

racunao sam uzeti jacu graficku od moje ali do 2500kn i da ne bude samo jedan zarez jaca.. vecinom mi treba za gaming..

 

inace, imam napajanje 650w, jeli to dovoljno za neko vrijeme?

i jos jedno pitanje, koliko npr na njuskalu mogu traziti za moju 1660ti-cu koja ima garanciju jos nekih 1.5g

14 godina
offline
Re: Rx vega 64

Napajanje ti je dovoljno za karticu do 2500kn.

1660ti nova kosta oko 2200kn ( 2100kn dodju ovi itx modeli ) ja bi probao sa 1800kn na njuskalu pa onda spustao.

11 godina
offline
Rx vega 64

Imaš solidnu grafičku. Ne znam na kojoj rezi igraš i kakvo ti je trenutno iskustvo igranja, no ako se strpiš par mjeseci trebao bi puno više za svoj novac dobiti, ali isto tako bi i tvoja trenutna grafa trebala manje vrijediti. 

 

Pazi ovo: 

With a $200 gap in prices between RTX 3080 and RTX 3070, both in pre-launch speculations and after the announcement, it’s fair to assume that RTX 3060 will cost $299. Although this may seem like a wild guess, it feels like it would be weird seeing only a $100 difference between the mid-range and budget options.

 

...a bit će blizu u performansama s današnjim high-end grafama. Nemam pojma koliko će to kod nas koštati, no i npr. AMDova alternativa u cjenovnom rangu ispod buduće RTX 3060 bi trebala biti avion za ovo što se trenutno nudi.

Pokušavam reći da je trenutno loše vrijeme za kupovinu grafičke, a dobro za prodaju. 

11 godina
online
Rx vega 64

GTX1660Ti ti je out of box negdje blizu GTX1070, Vega64 ti je u rangu GTX1080, uz to Vege su "čudo" što se tiče undervoltanja, s njime snižavaš potrošnju, temperature i automatski performanse idu gore (jer iz nekog razloga Vege imaju po defaultu jako agresivne profile) i još ako ti se da "zezati" sa overklokanjem da vidiš koliko još klok ide gore uz undervolt i možeš narpaviti fin skok naspram GTX1660Ti.

E sada ono "ALI", ovakav upgrade ti ima smisla jedino ako imaš 144Hz monitor pa ganjaš svaki frejm, ako se igraš na 60/75Hz onda i nema nekog smisla nikakv upgrade, rađe prvo mjenjaj monitor pa onda tek nadograđuj računalo.

Što se tiče nove serije grafi, te preporučene cijene uvećajte barem za 20-25% i dobit ćete cijene u RH.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice