Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix

poruka: 11
|
čitano: 1.274
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix

Jel ima netko ideju koliko bi mogao tražiti za ovu gpu? Kupio sam ju u srpnju 2016., istekla je garancija, i ja zaista nisam ništa rudario (iako to neću nigdje pisati jer će svi misliti da muljam), klokao sam tu i tamo

 

jel se one i dalje koriste za rudarenje? ako da onda vjerojatno i dalje ima neku vrijednost

6 godina
offline
Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix

1000kn

14 godina
protjeran
offline
Re: Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix
3dfx kaže...

1000kn

12 godina
protjeran
online
Re: Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix

Probaj za 2 k pa spustaj ako ne ide...Ne znam dal ima na njuskalu ijedna ispod 2 k, no ako tvoja bude jedina otici ce brzo...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix
3dfx kaže...

1000kn

 800

9 godina
offline
Re: Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix
Tomo53nja kaže...

Probaj za 2 k pa spustaj ako ne ide...Ne znam dal ima na njuskalu ijedna ispod 2 k, no ako tvoja bude jedina otici ce brzo...

 

čeka, znači ozbiljno bi mogao tražiti oko 2000? prvo sam mislio da je ekipa minusirala ovog kolegu što je stavio 1000 kn kao da je stavio previše

11 godina
offline
Re: Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix

probaj sa 2.200kn pa pomalo spustaj svaki tjedan, od 1.300-1.500kn idu gtx1070, od 1.500-1.800kn idu gtx1070ti tako da je 2.000kn okej za gtx1080 mada ja osobno nebi nikada dao tolike pare za grafu bez gare, pogotov pokraj nove rx5600xt za oko 2.200kn

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 9:49 (ibme74).
12 godina
offline
Re: Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix
2 soma, spusti koju stoticu eventualno. Ispod 1,5 keka ne daj.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
9 godina
offline
Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix

 

Hvala puno ekipa.

 

Samo još jedno pitanje, inače nemam baš iskustva s takvim prodajama, znao sam pordavati mobitele preko njuške i tu nema šta, nađeš se s tipom, on pogleda telefon vidi da radi i sve ok. Kak da ja sad to izvedem sa grafičkom, kome god predam ili pošaljem može poslije tvrditi da nešto ne valja. Možda da stavim samo osobno preuzimanje i tko hoće nek dođe kod mene vidjeti da sve radi, ali onda moram s njim to vaditi i jebavati se s time. Jel ima netko nekakav prijedlog kako se to inače radi?

16 godina
offline
Re: Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix
Cansee kaže...

 

Hvala puno ekipa.

 

Samo još jedno pitanje, inače nemam baš iskustva s takvim prodajama, znao sam pordavati mobitele preko njuške i tu nema šta, nađeš se s tipom, on pogleda telefon vidi da radi i sve ok. Kak da ja sad to izvedem sa grafičkom, kome god predam ili pošaljem može poslije tvrditi da nešto ne valja. Možda da stavim samo osobno preuzimanje i tko hoće nek dođe kod mene vidjeti da sve radi, ali onda moram s njim to vaditi i jebavati se s time. Jel ima netko nekakav prijedlog kako se to inače radi?

 Bitno je samo da si iskren i da sve sto kazes stojis iza toga. Hrpa ekipe po njusci prodaje pecene graficke, uzme lovu i bjezi.

Svatko tko kupuje rabljenu grafu bez garancije svjestan je da riskira da mu svaki cas ode i da je doslovno skurio pare upaljacem. Ne moras se brinuti kaj se bu desilo posle jer moze biti svakaj. Mozda ce mu trajati jos 3 godine bez beda, a mozda za dva meseca ode u elektronicki otpad.

 

Da i, zaboravil sam reci, pozuri se sto prije. Dok vidimo konacne cijene novih serija otprilike se bude moglo predvidjeti i za 3060, sto bi moglo ozbiljno uzdrmati cijene rabljenih grafickih kartica cak i samo generaciju starih.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 10:31 (ukay1000).
9 godina
neaktivan
offline
Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix

Ja bih ti preporucio primopredaju,proba kartice kod tebe ili kod osobe koja kupuje.

Ako nije opcija primopredaja nego slanje postom onda ti preporucujem prodaju ovdje na forumu ili njuska ako uplati novce unaprijed.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice