AMD Wraith Prism

poruka: 18
|
čitano: 1.427
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
AMD Wraith Prism RGB cooler (za procesor)

Cooler je bio u paketu s procom (kupljen prije tjedan-dva) i nikad nije korišten.

4 godine
offline
AMD Wraith Prism

150kn njuskalo

11 godina
suspendiran
offline
Re: AMD Wraith Prism
Andy Whitfield kaže...

150kn njuskalo

 

nadam se da trolaš 

4 godine
offline
Re: AMD Wraith Prism

niti najmanje...u roku 2 dana ce otici za 150kn

11 godina
suspendiran
offline
Re: AMD Wraith Prism

tko pri zdravoj pameti bi dao 150kn za stoc cooler kraj LC-CC-120 170kn nov i Arctic Freezer 34 200kn nov? 

4 godine
offline
Re: AMD Wraith Prism

pa mamlazi na njuskalu xD,koje pali RGB lampa

6 godina
offline
Re: AMD Wraith Prism
mislim da bi i za wraith spire led 100kn zatvorenih očiju dobio, led pravi čuda ;)
15 godina
offline
AMD Wraith Prism

Ja sam kupio na njusci za 150kn, novi zapakiran. U čemu je problem?
Rađe sam dao 150kn na njušci za taj hladnjak nego za 5 godina star mugen 2 koji nema brackete za intel i neoriginalni ventilator.

Realno, koji klinac će ti garancija na hladnjak 

11 godina
suspendiran
offline
Re: AMD Wraith Prism
WithSkill kaže...

Ja sam kupio na njusci za 150kn, novi zapakiran. U čemu je problem?
Rađe sam dao 150kn na njušci za taj hladnjak nego za 5 godina star mugen 2 koji nema brackete za intel i neoriginalni ventilator.

Realno, koji klinac će ti garancija na hladnjak 

 

bravo, uspiješno si bacio lovu 

Freezer 34 košta 50kn više NOVI u trgovini a daje neuporedivo bolje rezultate

 

10 godina
offline
Re: AMD Wraith Prism
Andy Whitfield kaže...

pa mamlazi na njuskalu xD,koje pali RGB lampa

 Sve cova rekao 

15 godina
offline
Re: AMD Wraith Prism
ibme74 kaže...
WithSkill kaže...

Ja sam kupio na njusci za 150kn, novi zapakiran. U čemu je problem?
Rađe sam dao 150kn na njušci za taj hladnjak nego za 5 godina star mugen 2 koji nema brackete za intel i neoriginalni ventilator.

Realno, koji klinac će ti garancija na hladnjak 

 

bravo, uspiješno si bacio lovu 

Freezer 34 košta 50kn više NOVI u trgovini a daje neuporedivo bolje rezultate

 

 Bravo! Uspješno si dao svoje mišljenje ;)

 

Ne znam kakvi su to rezultati temperatura, ali FX6300 na 4.1GHz u full loadu drži ispod 50°C.. Meni dovoljno 

11 godina
suspendiran
offline
Re: AMD Wraith Prism

to što tebi drzi taj cpu i dalje ne mjenja činjenicu das i mogao uzeti neuporedivo bolji cooler za iste pare - ponavljam ČINJENICA ne MIŠLJENJE 

14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Wraith Prism
WithSkill kaže...
ibme74 kaže...
WithSkill kaže...

Ja sam kupio na njusci za 150kn, novi zapakiran. U čemu je problem?
Rađe sam dao 150kn na njušci za taj hladnjak nego za 5 godina star mugen 2 koji nema brackete za intel i neoriginalni ventilator.

Realno, koji klinac će ti garancija na hladnjak 

 

bravo, uspiješno si bacio lovu 

Freezer 34 košta 50kn više NOVI u trgovini a daje neuporedivo bolje rezultate

 

 Bravo! Uspješno si dao svoje mišljenje ;)

 

Ne znam kakvi su to rezultati temperatura, ali FX6300 na 4.1GHz u full loadu drži ispod 50°C.. Meni dovoljno 

 

Kažeš bolje ispast glup nego iz aviona a

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
Re: AMD Wraith Prism
Pa nemaju svi iste potrebe i kriterije, meni je trebao malo bolji hladnjak sa rgbom za dječji komp u kojem je apu 2400g i tu bi mi ovaj prism dobrodošao da sam ga našao za 150 kuna. Što mi vrijedi arctic kad mi ne treba tako jak hladnjak i još nema rgb, al ti si upro ko si sivonja u 'činjenice' i čabe takvima objašnjavat
11 godina
suspendiran
offline
Re: AMD Wraith Prism

činjenica je da taj cooler ne vrijedi 150kn, usporedba je čisto da se vidi zašto ne vrijedi 150kn, a to što vi preplaćujete rgb je vaš problem i guess 

11 godina
offline
Re: AMD Wraith Prism
Ljudi preplaćuju puno toga, pa ako zbog rgba dam 50 kuna više nego hladnjak vrijedi svojih kapacitetom hlađenja, jel to toliki problem? Ako mi ne treba veći kapacitet hlađenja, nije li onda još veća glupost kupiti arctic samo zato jwr ću bespotrebno imati još koji stupanj niže temperature?
Ali to je stvar osobnog izbora, ja ću za dječji komp dati 50 kuna više da svijetli, ti ćeš dati još 50 kuna da bolje hladi. Oba smo u pravu, svak po svojem kriteriju, ne kriteriju onog drugog. Valjda toliko možeš shvatiti
15 godina
offline
Re: AMD Wraith Prism
picajzla0707 kaže...
Ljudi preplaćuju puno toga, pa ako zbog rgba dam 50 kuna više nego hladnjak vrijedi svojih kapacitetom hlađenja, jel to toliki problem? Ako mi ne treba veći kapacitet hlađenja, nije li onda još veća glupost kupiti arctic samo zato jwr ću bespotrebno imati još koji stupanj niže temperature?
Ali to je stvar osobnog izbora, ja ću za dječji komp dati 50 kuna više da svijetli, ti ćeš dati još 50 kuna da bolje hladi. Oba smo u pravu, svak po svojem kriteriju, ne kriteriju onog drugog. Valjda toliko možeš shvatiti

 ne kužiš, "nagovara" nas da dođemo u futuru kupit novi hladnjak.. 

Edit: znam ja što dobro hladi, ali za potrebe trenutnog PC-a mi je bio dovoljan ovaj "stock" hladnjak. Da sam htio bolji hladnjak kupio bi si NH-D14 ili 15

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 15:14 (WithSkill).
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Wraith Prism
WithSkill kaže...

 ne kužiš, "nagovara" nas da dođemo u futuru kupit novi hladnjak.. 

Edit: znam ja što dobro hladi, ali za potrebe trenutnog PC-a mi je bio dovoljan ovaj "stock" hladnjak. Da sam htio bolji hladnjak kupio bi si NH-D14 ili 15

 U Futuri čak možeš preko Ibme dobiti Arctic Freezer 34 na više rata, nije to mala stvar.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice