PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

poruka: 34
|
čitano: 9.551
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa".
15 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
JozoBozo121 kaže...

Kako je veća zajebancija otići do pošte i poslati njima paket? Mislim, i ja sam prije bio skeptik oko toga garancija vani i to, ali sad vidim da mi je to čak jednostavnije nego se prepirat s našim u dućanima i servisima koji pokušavaju prebaciti odgovornost na tebe. 

 

Jednostavnije ti je otići do pošte i platiti parsto kuna da bi poslao paket u Njemačku i vratio ga nazad? Pa osiguranje paketa, pa se dogodi da se paket u transportu ošteti ili jednostavno nestane. Sve su to realne mogućnosti koje sam iskusio u zadnjih desetak godina. Ne znam, meni je jednostavnije otići svojim autom do ovlaštenog servisa, ostaviti konzolu i otići po nju kada me nazovu. Sve je bilo gotovo u tri dana. Za tri dana paket niti ne stigne na odredište...

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
movie kaže... 

 Jednostavnije ti je otići do pošte i platiti parsto kuna da bi poslao paket u Njemačku i vratio ga nazad? Pa osiguranje paketa, pa se dogodi da se paket u transportu ošteti ili jednostavno nestane. Sve su to realne mogućnosti koje sam iskusio u zadnjih desetak godina. Ne znam, meni je jednostavnije otići svojim autom do ovlaštenog servisa, ostaviti konzolu i otići po nju kada me nazovu. Sve je bilo gotovo u tri dana. Za tri dana paket niti ne stigne na odredište...

 Da. Kao i desecima tisuća ljudi koji naručuju konzole kroz Amazon, Alzu, Zavvi i sl. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
JozoBozo121 kaže...

 

 Da. Kao i desecima tisuća ljudi koji naručuju konzole kroz Amazon, Alzu, Zavvi i sl. 

Samo bih te podsjetio da naša prepiska nije počela zbog kupovine konzole preko neta već zbog slanja takve konzole na popravak. Velika razlika.

Dakle, jedno je naručiti a nešto sasvim drugo poslati na popravak. Preko neta kupujem od 1997 godine i nikada nisam imao problema. No slati robu poštom u drugu državu zahtjeva trošenje određenih novčanih sredstava, dosta sreće u transportu i na kraju puno vremena. No iz tvog odgovora je očito kako nešto takvog do sada nisi iskusio, niti želim da iskusiš jer kako sam rekao to košta, traži dozu sreće i puno strpljenja...

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2016 11:33 (movie).
6 mjeseci
neaktivan
offline
PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

Pozdrav svima treba mi jedna pomoc...moj ps4 je radio normalno al vec neko vreme u toku igre dzostik mi se sam iskljuci i nemoguce se povezati dok ne ugasim celu konzolu,ponekad mi je potrebno 2-3 puta tako da ga gassim  a nekad se desi isto to dok ocitava igricu...dali neko zna zasto to radi i koj je problem??

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice