PC > konzole

poruka: 43
|
čitano: 6.855
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PC > konzole".
13 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole
bubimir5 kaže...
Danyel kaže...

Svaka čast na komentaru! Tvoj post je razlog zašto sam se priključio ovoj temi i ukratko je jedan od najboljih osvrta na današnju industriju igara. Igre bez duše. Nisu samo igre u zadnje vrijeme "prazne", prazni su i filmovi i glazba... Tu i tamo pokoji bljesak ali sve je to nekako umorno, zamrlo i glupavo ili pak izvrnuto i reciklirano.

 

A kako je sve više-manje prazno, guraju u sve to raznorazne spec. efekte, međutim to više ne pali ni kod današnje mlađarije...

Nisu igre bez duše nego smo mi stari. Probao sam nedavno igrati nekoliko igara "sa dušom" koje sam obožavao sa 17 a danas su mi katastrofa i grafički i gameplay (ff7 HD remake, rtcw, soldier of war, warcraft 2...). Filmovi su bez duše? Opet ista priča, ono šta gledaš do 20 godina ti pruža potpuno drugi utisak od onoga šta gledaš kasnije. Na primjer sa 12 sam svaki dan skoro gledao film "opsada" sa segalom i to ne ja sam nego sa ekipom, to nam je bio najbolji film. Danas kada vidim taj film.. ok ništa posebno film kao film.

 

Na žalost današnjoj dijeci nije problem šta su igre "loše" nego to šta imaju svega previše.

Ima dio istine u tome, ali samo mali dio. Ja nikad nisam volio Seagalove filmove pa ih ne volim ni sad. No zato sam u proteklih mjesec dana odigrao i s gustom zavrsio: Age of Empires, Half Life, Doom 3, Commandos - Behind Enemy Lines i vise sam se izgustao u ponovnom prelasku tih igara nego u svemu novom (Day Z ne racunam, uz sve svoje mane to je jedina igra u protekle 2 godine koja je ponudila nesto novo i zabavno).

Sda namjeravam ponovo proci Witchera, Sacred i Diablo II. Ne pada mi na pamet ponovo zaigrati igrati Diablo 3, Witcher 2 i sl.

16 godina
offline
PC > konzole

ja neki dan odigrao solider of fortune {#}

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Soldier_of_Fortune_%28video_game%29

 

odlicna igra koju igram svakih par godina uz system system schok i HL serijal {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2014 13:50 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PC > konzole
Smiješno je čitati rasprave koje ovakve novosti redovito povuku za sobom. Već sutra ćemo čitati o tome da je igra X ostvarila višestruko bolju prodaju na konzoli, a preksutra da je MMO Y rasturio svemir prodajnim rezultatima.

Sve je zapravo stvar perspektive, jednom će se izdavaču više isplatiti raditi s konzolma, dok drugi tamo nema publiku.

Nekako sam se nadao da smo prerasli rasprave o tome gdje se bolje igrati i zaključili da je to nebitno. Bitno je da se igramo.

P.S. Netko je gore spomenuo da se rađe ne bi igrao nego da igra na Viti... Vita rula i to možeš skužiti tek kad je imaš. Pogotovo na godišnjem, u viksi ili u posjeti ženinoj obitelji koja dosađuje. ;)
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
13 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole

Vidim da ste spomenuli igre bez duše, pa da se ubacim, puno igrica ima sličnu priču.

Kada sam igrao igrice s 7 godina bile su mi napete, malo me bilo strah dok sam igrao pucačine, nisam htio samo tako izletiti iz svog skloništa da me ne ubiju itd, u svakoj misiji sam bio napet. Dok danas imam 17 i bmk ak izletim i ako me ubiju. Jedino sam napet kada igram MP jer onda i moj tim zna vršiti pritisak na mene.

 

Kod SP je sve slično i tako stalno samo dolazi bolja grafika i bolji gameplay. A teme se ne mjenjaju tako puno.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
10 godina
protjeran
offline
Re: PC > konzole
I mene isto bmk ako izletim i ubiju me, i to sa 30
13 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole
Danny_HR kaže...
 u viksi ili u posjeti ženinoj obitelji koja dosađuje. ;)

blago tebi.{#}

xfact
13 godina
neaktivan
offline
PC > konzole

Pa Sinatra ce se ubit kad ovo vidi...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC > konzole

Pred desetak dana mi je promakla ova tema, no nikad nije kasno za kvalitetnu diskusiju.

 

DFC je plaćeno Nvidia istraživanje i svakako je zanimljivo vidjeti promjenu trenda tek u 2014., kad Nvidia više nema svoje grafičko rješenje niti u jednoj konzoli nove generacije.

Slično je istraživanje bilo i s grafom prošle godine koji je pokazivao značajan skok snage PC grafičkih kartica tek s novim konzolama, a nikako dok je to pokrivala Nvidia.

 

E3 će pokazati da su konzolaške ekskluzive ipak nedostižne. Kasnije i prodajni rezultati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 11:29 (Sinatra).
 
1 3 hvala 0
16 godina
offline
PC > konzole

Evo.

- Psiho246
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
PC > konzole

Nikad mi nije bilo jasno to uzdizanje vlasnika trgovine igara od strane PC igrača.

 

Kao da netko uzdiže Todorića jer mu je ukusna Coca-Cola ili Gavrilovićeva pašteta.

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PC > konzole
Sinatra kaže...

Nikad mi nije bilo jasno to uzdizanje vlasnika trgovine igara od strane PC igrača.

 

Kao da netko uzdiže Todorića jer mu je ukusna Coca-Cola ili Gavrilovićeva pašteta.

pogotovo kaj ta trgovina pretvara pc u konzolu :D

http://www.snabbox.org/
11 godina
offline
Re: PC > konzole
Sinatra kaže...

Nikad mi nije bilo jasno to uzdizanje vlasnika trgovine igara od strane PC igrača.

 

Kao da netko uzdiže Todorića jer mu je ukusna Coca-Cola ili Gavrilovićeva pašteta.

ajd sad vrati film (učitaj sve svoje stare poruke) i pogledaj što si dosad pisao o gavrilović konzolama...

13 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole
picajzla0707 kaže...
Sinatra kaže...

Nikad mi nije bilo jasno to uzdizanje vlasnika trgovine igara od strane PC igrača.

 

Kao da netko uzdiže Todorića jer mu je ukusna Coca-Cola ili Gavrilovićeva pašteta.

ajd sad vrati film (učitaj sve svoje stare poruke) i pogledaj što si dosad pisao o gavrilović konzolama...

 

Ti zapravo ne razumijes da Sinatra ima nekoliko licnosti...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice