Sve više šuškanja o ovogodišnjem nasljedniku Ninte

poruka: 6
|
čitano: 4.795
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve više šuškanja o ovogodišnjem nasljedniku Ninte".
10 godina
suspendiran
offline
Sve više šuškanja o ovogodišnjem nasljedniku Ninte

ja sam također čuo (neprovjereno naravno) da switch igre neće raditi na novom uređaju, te će se već kupljene igre morati ponovno kupiti. Npr. imate Mario Kart za wii u, on nije radio na switchu pa se morao kupiti ponovo. Sada ćete ponovno istog morati kupiti ako želite igrati na switch 2.
Ovo je uobičajena politika Nintenda, i nema nekog razloga da se drugačije očekuje.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sve više šuškanja o ovogodišnjem nasljedniku N
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

ja sam također čuo (neprovjereno naravno) da switch igre neće raditi na novom uređaju, te će se već kupljene igre morati ponovno kupiti. Npr. imate Mario Kart za wii u, on nije radio na switchu pa se morao kupiti ponovo. Sada ćete ponovno istog morati kupiti ako želite igrati na switch 2.
Ovo je uobičajena politika Nintenda, i nema nekog razloga da se drugačije očekuje.

 

 

 GBC, GBA, DS, 3DS, Wii, Wii U imaju BC. Ne vidim razoga zašto Switch 2 ne bi imao BC. Switch nije imao BC jer su prijašnje igre bile na blu rayu ili DVD-u.

15 godina
offline
Sve više šuškanja o ovogodišnjem nasljedniku Ninte

na jubituu je snimka tog sve više šuškanja: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 mjeseci
offline
Sve više šuškanja o ovogodišnjem nasljedniku Ninte

Suska se da ce dodati extra 0.5 GB RAMa. Cijena ce biti samo 50% skuplja. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sve više šuškanja o ovogodišnjem nasljedniku Ninte

da korisnici ne dožive vizualni šok...najbolje da nasljednik bude 1080p rezolucije

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sve više šuškanja o ovogodišnjem nasljedniku Ninte

Doktor Serkan...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice