Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Windowsa 1

poruka: 9
|
čitano: 2.885
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Windowsa 1".
14 godina
offline
Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Windowsa 1

Windows 95/98/2000 - useful

Windows XP/Vista/7 - useful and beautiful

Windows 8/8.1/10 - spyware

Windows 11 (mid) - adware

Windows 11 (now) - ransomware

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2024 22:46 (Robert_84).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Windowsa 1

.

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Window
Robert_84 kaže...

Windows 95/98/2000 - useful

Windows XP/Vista/7 - useful and beautiful

Windows 8/8.1/10 - spyware

Windows 11 (mid) - adware

Windows 11 (now) - ransomware

 Windows 98, 2000, Me (!!), XP bez SP2 su bili teško smeće od Windowsa. Ljudi ne kuže u današnje vrijeme u to doba koliko su bili problematični. Trebalo je svega par sekundi biti spojen na internet da bi se pokupio malware. IE 6.0 najgori browser ikada. 

 

Windows Me je mogao potrajat par tjedana bez potrebe za reinstalacijom cijelog Windowsa jer je bio toliko nestabilan. 

 

Jedini koliko-toliko upotrebljivi Windowsi su bili Windows 2000 sa SP3 ilI SP4 i Windows XP SP2. 

 

Čak ni Vista se ne može staviti u istu rečenicu sa navedenim. 

15 godina
online
Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Windowsa 1

Ja obično ne instaliram update odmah, nego pričekam tjedan ili dva kako bih vidio reakcije i iskustva drugih korisnika. 

Have you tried turning it off and on again?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Window
Vista je bila bomba od OS-a, samo je po izlasku imala pojačane zahtjeve koje korisnici nisu pratili pa je bilo bičanja, a svi su masovno hvalili sedmicu koja je Vista SP 2 sa boljim aero izgledom.
Halo Bing! Kako bratac?
2 godine
online
Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Windowsa 1

Damn, ja instalirao iako je bio označen kao preview, nervira me kad nešto stoji nedavnlodirano, neinstalirano... morat ću prekinuti s time, inače sve normalno radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Window
Apachy kaže...
Vista je bila bomba od OS-a, samo je po izlasku imala pojačane zahtjeve koje korisnici nisu pratili pa je bilo bičanja, a svi su masovno hvalili sedmicu koja je Vista SP 2 sa boljim aero izgledom.

 Točno to. Vista je mrvicu preuranjen OS bila, već sa SP1 i par revizija drivera je bila čisto solidan OS. 

 

Ljudi su se žalili na zahtjeve, performanse, probleme sa nedostatkom podrške drivera i sl. a očekivali su bolji OS na hardveru starom 3-4 i više godina u vrijeme izlaska. 

16 godina
offline
Re: Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Window
Ivan M. kaže...

Ja obično ne instaliram update odmah, nego pričekam tjedan ili dva kako bih vidio reakcije i iskustva drugih korisnika. 

Ti si ipak avanturista, ali ja i dalje preporučam da truli Windows Update treba skroz sasječi sa Turskim mačem.

 

https://www.sordum.org/9470/windows-update-blocker-v1-8/

 

 

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
offline
Microsoft povukao najnoviju nadogradnju Windowsa 1

pozdrav iz sedmice (x64). nema ažurke, njema probljem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice