Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

poruka: 15
|
čitano: 11.330
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla".
14 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

Nedostaje odgovor: da kad poludim

Brkoni
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

Nemam fejs acc, tako da...

Gledam te!
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

Instagram sam ugasio a i fejs cu kako izgleda a na njemu ni ne boravim precesto osim kad mi se gledaju oni filmici o reparaciji auta, motocikala i slicno a to je 1 ili 2x mjesecno.

veni vidi didici
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

Nedostaje odgovor - "Obrisat ću korisnički račun".

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

LOL ziher.

marching up and down the squaaare
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

Facebook imam zbog ni sam ne znam kojeg razloga. Kada odem tamo, 90% feeda mi čine grupe u koje nisam učlanjen i reklame. Tu i tamo iskoči nešto što je netko od prijatelja postao. Užas od platforme. 

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pre
Vandit kaže...

Facebook imam zbog ni sam ne znam kojeg razloga. Kada odem tamo, 90% feeda mi čine grupe u koje nisam učlanjen i reklame. Tu i tamo iskoči nešto što je netko od prijatelja postao. Užas od platforme. 

 Ja odem tamo svakih 4-5 mjeseci, i iznova se šokiram nepreglednošću sučelja, dizajnerskim promašajima i naupotrebljivošću. Ne shvaćam zašto to netko uopće koristi, i to svakodnevno. Sjećam se fejsa od prije desetak godina, puno upotrebljivija platforma je bila. Ovo sad je slično androidu, milijardu nepotrebnih opcija i menija koji vode u nepregledne kutke programskog koda.

10 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

Oglase smo imali i do sada pa ne vidim problem osim ako ih po novome ne bude debelo previše ..

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pre
Ne
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

Instagram account nemam, samo facebook na kojemu sam jednom mjesečno (nemam pojma, da li je facebook account radi i na instagramu? 🤔) tako da im sigurno neću plaćati.

Nekada sam svakodnevno bio na FB-u, no kako su oni povećavali spamanje sa "Suggested for you" grupama, nekim kratkim filmićima i inim glupostima koje nisam tražio da mi pokušavaju podturiti kao ono na što sam se pretplatio. I mic po mic sam izgubio naviku otvaranja FB-a da pratim te "moje" 3D print i retro tech grupe jer je u zadnjoj fazi došlo do toga da 50% sadržaja na stranici bude iz tih "suggested" sranja koja me ne zanimaju...

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

kad ce uvest opciju da platim da ne gledam fb content. oglasi su mi zanimljiviji od sranja koje sama stranica suggesta

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

Nemam acc

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pre
Na desktopu sve to riješi fb purity.
Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla

Isplai se platit nešto za uštedjet dragocjeno vrijeme od doomscrollinga

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Jeste li prihvatili ponudu Facebooka da se pretpla
XBOX: RENZOR GT 01
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice