Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Snapdr

poruka: 14
|
čitano: 5.378
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Snapdr".
14 godina
offline
Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Snapdr

Jbt kad pogledas sto izbacuju Xiaomi, Samsung i ostali sto se dizajna telefona tice, i onda pogledas na cemu je Apple ostao s iphoneima, zaista djeluje tuzno...  

 
14 2 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Snapdr

Ma uglavnom je sve to slicno... u globalu previse za gro korisnika. Mobiteli stari 2-3 godine su zvjerke

 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn
=XFX=PlayHard kaže...

Jbt kad pogledas sto izbacuju Xiaomi, Samsung i ostali sto se dizajna telefona tice, i onda pogledas na cemu je Apple ostao s iphoneima, zaista djeluje tuzno...  

 Da se razumijemo koristim Android telefon i nisam neki fan jabuke ali sta fali dizajnu iPhone 12 serije, meni su bas lijepi i mocno izgledaju. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn

nažalost djelomično se slažem, ali je iOS godinama ispred Androida (pitanje može li Android uopće postići razinu jer ima previše uredaja). Potrebne su temeljne promjene oko Androida.

14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn
QuadroZG kaže...

nažalost djelomično se slažem, ali je iOS godinama ispred Androida (pitanje može li Android uopće postići razinu jer ima previše uredaja). Potrebne su temeljne promjene oko Androida.

 Koristim Ipad pro godinama, i ne vidim po cemu je to nekad ios, danas ipad os, "godinama ispred androida" lol. Zato ti mogu reci u kojim sve kategorijama je moj Note 20 Ultra svjetlosnim godinama ispred bilo kojeg iphonea... 

15 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn
Ili se ja nisam naspavao ili moje oči boje oceana i leda vide trenutno najljepši uređaj na svijetu.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn
Mobiteli sa zaobljenim rubovima su stvoreni za lom. Daš soma eura da bi ga gledao kasnije strganog. Svi mobiteli bi trebali imati certifikat da se neće raspasti/razbiti nakon pada s 1.5m.
 
3 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn
dd.inc kaže...
Mobiteli sa zaobljenim rubovima su stvoreni za lom. Daš soma eura da bi ga gledao kasnije strganog. Svi mobiteli bi trebali imati certifikat da se neće raspasti/razbiti nakon pada s 1.5m.

 

Imam Samsung Galaxy Note 9 koji ima zaobljen ekran i nije strgan ni jednom u ove dvije godine inenzivnog korištenja te nema zastitnu foliju te je obucena straznjica mobitela u silikonsku zastitu, sve ovisi tko koristi mobitel i kako ga koristi jer ako iole malo pazis ne vidim razloge zasto bi se trgao ekran.

 

Vezano uz usporedbu iPhonea i Androida nebrojeno puta sam pisao u svojim komentarima oko usporedbe IOS-a i Androida te IOS ima svojih prednosti kao sto Android ima svojih prednosti, bitna razlika je sto IOS nije napunjen svakakvim smecem od proizvodjaca koji to tretira kao poboljsanje uz hardware koji isporucuje te se jedino kod serija Note pazi da uredjaji izadju na trziste sa optimiziranim softwareom koji prati hardware dok kod ostalih uredjaja to nije tako a posebno ako se osvrnemo oko low cost uredjaja.

 

Nekada davno je postojao Cyanogen koji je od uredjaja koji se nakon 832-og updejta jedva pokretao od strane proizvodjaca stvarao zvjer koja je radila kos dugi niz godina, da bitna razlika je bila da je Cyanogen bio imao samo osnovno potrebne aplikacije bez svakojakog nepotrebnog smeca kojeg u osnovnim verzijama  nije moguce deinstalirati, eventualno se moze disable-ati updejt ili sam komad softwarea.

 

Kada bi se napravio pandan IOS-a na Androidnom mobitelu i da je univerzalan onda nitko od nas ne bi imao potrebe kupovati novi mobitel jer bi mu stari radio slijedecih 10-ak godina bez problema sa i oko softwarea i baterija uredjaja. Ovako se raznim forsiranim updejtovima smanjuje vijek uredjaja i polako ubija baterija da bi bili prisiljeni kupiti drugi uredjaj. Naravno znam sto govorim jer godinama koristim iPhone SE i Galaxy Note seriju mobitela te sam svoj iPhone prije 9 mjeseci vratio na bazni firmware (mislim da je bila 12-ica) te baterija traje da boli glava a uredjaj je brz samo tako dok sam na starijem Note-u isto vratio bazni Android (mislim da je 8) bez raznog smeca i uredjaju baterija uz normalno koristenje traje po 2 do 3 dana te uz intenzivnije koristenje je baterija na kraju dana od aktivnog koristenja ujutro u 6 do 23 sata na 20 do 25% kapaciteta.

 

Definitivno je zakljucak ove price da svi proizvodjaci namjerno ubijaju svoje uredjaje raznim updejtovima te bi uvijek trebali prije nadogradnje nabaviti originalni firmware uredjaja te kada jednog dana uocite da je uredjaj u komi vratiti ga na stari firmware i ostali bi jako iznenadjeni kako uredjaj radi (molim na stranu sa sigurnosnim patchevima i slicnime sto se prodaje kroz update).

veni vidi didici
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 12:43 (dagoberhr).
16 godina
offline
Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Snapdr

Da sumiram....

 

Najljepsi mobitel je onaj, kojem je ukljucen selfie kamera.!!

ni slovo vise....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn
dd.inc kaže...
Mobiteli sa zaobljenim rubovima su stvoreni za lom. * * *

Nikada mi u životu nije ispao telefon! Od Ericssona GH-388 do današinjih čuda. NIKADA! 

 

<cut>

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 12:49 (Miro).
16 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn
Evo jedan primjer padanja mobitela na pod, a nije ni ruka kriva. Friend svojevremeno kupio Samsung S8, stavio ga u džep od gornjeg dijela trenirke i prilikom izlaska ga je nogom malo podigao i sklizne iz džepa na asfalt s manje od metra visine. Rezultat: uništen ekran

Mobitele ne držim ko svetinju, pa su mi pali u zadnjih 20+ godina nebrojeno puta. Nijednom se nije uništio ekran, jer sam i tražio da su kvalitetni. Neki od njih su bili Nokia 8850 i 8910 - neuništivi!
15 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn
dd.inc kaže...
Mobiteli sa zaobljenim rubovima su stvoreni za lom. Daš soma eura da bi ga gledao kasnije strganog. Svi mobiteli bi trebali imati certifikat da se neće raspasti/razbiti nakon pada s 1.5m.

 

Ne znam kako drugi to rade ali osobno ako je nešto od stakla onda sa time pažljivo rukujem i nema problema (jer staklo je po defaultu lomljivo jel').

Tretiraj mobitel od soma eura kao krhku skupu kinesku vazu pa da vidiš koliko će ti trajati :-) Spomenuta vaza nema certifikat a izdrži i po par stotina godina :-) Možda bi na mobitelima trebalo napisati "treat with care"

11 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn
Obelix kaže...
dd.inc kaže...
Mobiteli sa zaobljenim rubovima su stvoreni za lom. Daš soma eura da bi ga gledao kasnije strganog. Svi mobiteli bi trebali imati certifikat da se neće raspasti/razbiti nakon pada s 1.5m.

 

Ne znam kako drugi to rade ali osobno ako je nešto od stakla onda sa time pažljivo rukujem i nema problema (jer staklo je po defaultu lomljivo jel').

Tretiraj mobitel od soma eura kao krhku skupu kinesku vazu pa da vidiš koliko će ti trajati :-) Spomenuta vaza nema certifikat a izdrži i po par stotina godina :-) Možda bi na mobitelima trebalo napisati "treat with care"

 Vazu trpaš u džep, vučeš svuda sa sobom, svako malo izvučeš vazu iz džepa da provjeriš koliko je sati, odgovoriš na poziv, poruke, i to sve još uz recimo hendlanje djece, staraca, vrećica sa živežnim namirnicama 

15 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Mix 4, prvi telefon sa Sn
Jebodiah kaže...

Da sumiram....

 

Najljepsi mobitel je onaj, kojem je ukljucen selfie kamera.!!

ni slovo vise....

 Još kad bi preveo šta si htio ovim da kažeš.

Ovako ne znam da li se slažem ili ne slažem s tobom. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 22:32 (Widowmaker).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice