Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

poruka: 559
|
čitano: 153.915
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron".
7 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
veseli007 kaže...

 Ne citas sa razumjevanjem. Bog je kaznio svijet potopom u vrijeme Noe, jel tako? ..... Ociti znak tog Bozjeg saveza je duga na nebu.


 

Ne - osim u deluzijalnim glavama.

Apsolutno nikakvi tragovi istoga NE postoje, dapače postoje dijametralno suprotne činjenice i zapisi - uz sve predhodne dokaze kako je judeo katoličanstvo samo kopija (kalodont) vjera iz drevnog Egipta

Samo ta vaša uvozna religija sa istoka vjeruje u sranja poput potopa i sl.

 

16 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Duga je obično prelamanje svjetla na kapljicama vode, ali se neobrazovanima

čini da je neka magija u pitanju

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
CrniPero kaže...
veseli007 kaže...

 Ne citas sa razumjevanjem. Bog je kaznio svijet potopom u vrijeme Noe, jel tako? ..... Ociti znak tog Bozjeg saveza je duga na nebu.


 

Ne - osim u deluzijalnim glavama.

Apsolutno nikakvi tragovi istoga NE postoje, dapače postoje dijametralno suprotne činjenice i zapisi - uz sve predhodne dokaze kako je judeo katoličanstvo samo kopija (kalodont) vjera iz drevnog Egipta

Samo ta vaša uvozna religija sa istoka vjeruje u sranja poput potopa i sl.

 

 

sjećam se kad sam bio student i imali smo jednom raspravu na tu temu, bila je jedna kolegica iz Duhosa (osječka udruga studenata katolika), lijepa ko slika, pametna ko točak, i pita ju jedan kolega baš za tu poplavu i baš spomene kako su druge civilizacije uredno živile u to vrijeme i još spomene kako je priča o Isusu zapravo vrlo slična onoj puno starijoj priči iz egipatske mitologije o Horusu (mislim da je Horus, možda je neki drugi njihov bog) i pita on nju kako ona to objašnjava. A ona na to mrtva ladna kako su to sve podvale i prevare Sotone, kako je on to sve iskreirao kako ljudi ne bi vjerovali u Boga.

 

I tu zapravo staje sva priča, kad takvi ljudi imaju ultimativni, konačni argument "to je maslo Sotone" i nema se šta više pričati na tu temu. I onda tebi prebace teret dokazivanja, kako da sad netko dokaže da to nije maslo Sotone. I opet mi nije jasno zašto svemogući Bog dopušta Sotoni takve pizdarije, ja da sam svemoguć držao bi sotonu na lancu ispod svog prijestolja i pišao po njemu.

7 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Cansee kaže...
CrniPero kaže...
veseli007 kaže...

 Ne citas sa razumjevanjem. Bog je kaznio svijet potopom u vrijeme Noe, jel tako? ..... Ociti znak tog Bozjeg saveza je duga na nebu.


 

Ne - osim u deluzijalnim glavama.

Apsolutno nikakvi tragovi istoga NE postoje, dapače postoje dijametralno suprotne činjenice i zapisi - uz sve predhodne dokaze kako je judeo katoličanstvo samo kopija (kalodont) vjera iz drevnog Egipta

Samo ta vaša uvozna religija sa istoka vjeruje u sranja poput potopa i sl.

 

 

sjećam se kad sam bio student i imali smo jednom raspravu na tu temu, bila je jedna kolegica iz Duhosa (osječka udruga studenata katolika), lijepa ko slika, pametna ko točak, i pita ju jedan kolega baš za tu poplavu i baš spomene kako su druge civilizacije uredno živile u to vrijeme i još spomene kako je priča o Isusu zapravo vrlo slična onoj puno starijoj priči iz egipatske mitologije o Horusu (mislim da je Horus, možda je neki drugi njihov bog) i pita on nju kako ona to objašnjava. A ona na to mrtva ladna kako su to sve podvale i prevare Sotone, kako je on to sve iskreirao kako ljudi ne bi vjerovali u Boga.

 

I tu zapravo staje sva priča, kad takvi ljudi imaju ultimativni, konačni argument "to je maslo Sotone" i nema se šta više pričati na tu temu. I onda tebi prebace teret dokazivanja, kako da sad netko dokaže da to nije maslo Sotone. I opet mi nije jasno zašto svemogući Bog dopušta Sotoni takve pizdarije, ja da sam svemoguć držao bi sotonu na lancu ispod svog prijestolja i pišao po njemu.

Sve ide od Horusa (također izmišljeni lik) no drveni Egipćani su imali drugačije poimanje bogova i stvari oko sebe i to je skroz prihvatljivo za ta vremena.

Ali sva ta sranja oko 3zvijezde koje su pratile rođenje, sljedbenika, uskrsnuća, i svih je horus 100%

Samo kršćani (kao i sve druge izmišljene religije) nevole educirane ljude, nego žele ovce. Razlog zašto im je i biblija toliko prožeta ovčicama

 

ps: Bitno je za nadodati da sotona postoji samo u kršćanskoj religiji (mitologiji)

     Sve dobro bog, sve loše sotona - 100% win win situacija za sve dobro/loše da se desi

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 14:26 (CrniPero).
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Ovo me baš zanima, ali ajd potrudi se, daj nam neke konkretne linkove, ne ovu sliku, to mi nema nikakvu težinu, dapače izgleda neuvjerljivo.
7 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
SaintGriz kaže...
Ovo me baš zanima, ali ajd potrudi se, daj nam neke konkretne linkove, ne ovu sliku, to mi nema nikakvu težinu, dapače izgleda neuvjerljivo.

Dobio si temelje da sam dođeš do informacija te počneš koristiti mozak !

Ja nisam crkva da tebi i drugima serviram ono što hoću.

 

Ante Tomić je prije 4-5god napisao odličnu kolumnu na ovu temu

https://www.jutarnji.hr/naslovnica/pise-ante-tomic-snaga-crkve-je-u-neukosti-ljudi-zato-se-i-toliko-boji-obrazovanja-9245309

 

17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Ne, ne, ne ide to tako, bacaš argumente kao ovi fundamentalisti. Ti nešto tvrdiš, na tebi  je da dokažeš. Slika je prilično smiješna kao dokaz...

14 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Ja sam se danas triješio još jednog demona, izbacio sam ga iz sebe. aleluja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

a brate mili, čovjek vam je lijepo dao imena, a vi bi još da vam naiđe na kućna vrata sa stručnom literaturom i  to da još bude svuda označeno sa markerima najbitniji dijelovi

 

dao vam je imena pa guglajte, ja evo upravo guglao ovu Mithru, nikad čuo za to božanstvo, ispada da je povezano sa kršćanstvom, evo jedan od linkova: 

 

https://www.iranchamber.com/religions/articles/mithraism_influence_on_christianity.php

 

 

Također jedan od citata na tom linku:

The Birth of Mitra was on the Holy day of December 25, the longest night of the year, in the darkest cave. Symbolizing birth of the light and hope and renovation of the nature. Christ's holy birth is also on the same night in the solar calendar.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Cansee kaže...

a brate mili, čovjek vam je lijepo dao imena, a vi bi još da vam naiđe na kućna vrata sa stručnom literaturom i  to da još bude svuda označeno sa markerima najbitniji dijelovi

 

dao vam je imena pa guglajte, ja evo upravo guglao ovu Mithru, nikad čuo za to božanstvo, ispada da je povezano sa kršćanstvom, evo jedan od linkova: 

 

https://www.iranchamber.com/religions/articles/mithraism_influence_on_christianity.php

 

 

Također jedan od citata na tom linku:

The Birth of Mitra was on the Holy day of December 25, the longest night of the year, in the darkest cave. Symbolizing birth of the light and hope and renovation of the nature. Christ's holy birth is also on the same night in the solar calendar.

 Samo što Isus nije rođen 25.12, crkvena izmišljotina kako bi se skrenula pozornost sa paganstva, stari kelti kad su odrubljivali glave i stavljali na zimzelena drveća. Crkva je žarko željela istrebiti paganstvo i tok dana su proglasili Kristovo rođenje iako to nije točno niti približno. Svi ti Božićni običaji kićenje bora i slično nemaju nikakve veze sa samim rođenjem Isusa nego su to paganski običaji starih naroda i onda ti je crkva to željelja promjeniti ajmo stavit taj datum rođenja Isusa. Točan datum rođenja nemamo. Isto kao što nemaš točan datum Isusovog uskrsnuća, svake godine je neki drugi datum otprilike između 25.3 i 25.4... 

 

Nigdje nema zapisan datum Isusovog rođenja, to možeš samo nagađati... 

16 godina
online
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Ne samo da im je dao vise nego dovoljno, nego i previse informacija. Pazi ti to, kao da je netko njima duzan nesto dokazati.

Gle stari, ako zelis biti neinformiran i glup i zivjeti na nacin da te lazu, to je tvoj izbor. Nitko ti nije nista duzan dokazivati, niti te uvjeravati. Citaj i uci sto zelis i koliko zelis i vjeruj u sto zelis, to je samo tvoja stvar.

Ali nemoj ocekivati da te netko nece poklopiti kad krenes okolo siriti lazi i gluposti kao istinu.

Gledam te!
16 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Veliki Brat kaže...

Ne samo da im je dao vise nego dovoljno, nego i previse informacija. Pazi ti to, kao da je netko njima duzan nesto dokazati.

Gle stari, ako zelis biti neinformiran i glup i zivjeti na nacin da te lazu, to je tvoj izbor. Nitko ti nije nista duzan dokazivati, niti te uvjeravati. Citaj i uci sto zelis i koliko zelis i vjeruj u sto zelis, to je samo tvoja stvar.

Ali nemoj ocekivati da te netko nece poklopiti kad krenes okolo siriti lazi i gluposti kao istinu.

 

Ali krivo razmišljaš, vjernici upravo to očekuju, da neko razmišlja umjesto njih

i širi među njima "istinu" i "božju riječ"

 

Kad bi mislio svojom glavom, ne bi bio vjernik

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 23:20 (segregator).
12 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
SaintGriz kaže...
Ovo me baš zanima, ali ajd potrudi se, daj nam neke konkretne linkove, ne ovu sliku, to mi nema nikakvu težinu, dapače izgleda neuvjerljivo.

 

SaintGriz kaže...

Ne, ne, ne ide to tako, bacaš argumente kao ovi fundamentalisti. Ti nešto tvrdiš, na tebi  je da dokažeš. Slika je prilično smiješna kao dokaz...

 Ovo za Horusa je općepoznata stvar i ima podataka o tome koliko hoćeš. Pretpostavlja se da je prilikom pisanja biblije napravljena greška pa je Isus božji sin dok je u originalu Isis, Horusova majka.

15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Fizer se provlači dok se sranja događaju malom čovjeku ali kad se dogodi princezi. Nakon indije i Thailand će da ih odjebe.

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2023 15:19 (dery).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Ko će reć, evo pederi najavili Koronu još prije 14 godina!

 

Ostavka FAUČIJA!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
BeLLicus kaže...
Cansee kaže...

a brate mili, čovjek vam je lijepo dao imena, a vi bi još da vam naiđe na kućna vrata sa stručnom literaturom i  to da još bude svuda označeno sa markerima najbitniji dijelovi

 

dao vam je imena pa guglajte, ja evo upravo guglao ovu Mithru, nikad čuo za to božanstvo, ispada da je povezano sa kršćanstvom, evo jedan od linkova: 

 

https://www.iranchamber.com/religions/articles/mithraism_influence_on_christianity.php

 

 

Također jedan od citata na tom linku:

The Birth of Mitra was on the Holy day of December 25, the longest night of the year, in the darkest cave. Symbolizing birth of the light and hope and renovation of the nature. Christ's holy birth is also on the same night in the solar calendar.

 Samo što Isus nije rođen 25.12, crkvena izmišljotina kako bi se skrenula pozornost sa paganstva, stari kelti kad su odrubljivali glave i stavljali na zimzelena drveća. Crkva je žarko željela istrebiti paganstvo i tok dana su proglasili Kristovo rođenje iako to nije točno niti približno. Svi ti Božićni običaji kićenje bora i slično nemaju nikakve veze sa samim rođenjem Isusa nego su to paganski običaji starih naroda i onda ti je crkva to željelja promjeniti ajmo stavit taj datum rođenja Isusa. Točan datum rođenja nemamo. Isto kao što nemaš točan datum Isusovog uskrsnuća, svake godine je neki drugi datum otprilike između 25.3 i 25.4... 

 

Nigdje nema zapisan datum Isusovog rođenja, to možeš samo nagađati... 

 Evo u manje od 3 minuta objašnjenje kad je rođen Isus: 

Malo duže tumačenje iz Biblije (oko 20-e minute se spominje da se Isus rodio najvjerovatnije u jesen): 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2023 8:47 (simontemp).
12 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Evo u manje od tri sekunde:

 

Nije rođen.

 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Uf, mislim da su Bogu ovi ljudski problemi ljubavi, spasenja, molitve  više pošteno dopizdili. Mislim, ono; stvara univerzume i nove dimenzije, a da se bavi tamo nekim trivijalnostima o cjepivima i nevoljama tipičnog homo sapiensa. Pf.

(p) & (c) Dario
 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
BlueMax kaže...

Evo u manje od tri sekunde:

 

Nije rođen.

 

pa mislim da zapravo je poprilično visoka šansa da je osoba s tim imenom na tom prostoru djelovala i imala određenog utjecaja, barem mislim po tu i tamo kojem dokumentarcu koji sam pogledao, mislim da se povjesničari većinom slažu da Isus je stvarno postojao.

 

E sad drugi je par rukava vjerovati da je on bio utjelovljeni Bog jel.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice