Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, utor z

poruka: 9
|
čitano: 6.233
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, utor z".
15 godina
offline
Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, utor z

baš čitam, e ne bih li pronašao koliko je velika ta baterija no dimenzije joj se ne navode. vjerojatno ipak nije veća od kućišta u kojem je. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, utor z

Neloše, ali jeftiniji model od 128gb ne bi trebao biti kod nas ispod 1200 eura... tako da ipak too much.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, utor z

dobar mob po speckama, ali npr. mr mobile ima recenziju na yt, mobitel se pregrijava pri fotkanju i snimanju, te postepeno gasi određene funkcije, tipa ovaj eyetracking autofokus, a pri snimanju preko 15min na čak i jesenskih 28 stupnjeva samo ugasi kameru uz poruku da se mob mora hladiti.

 

oderu kožu za 1000+ eura i onda još ne možeš koristiti sve te značajke kamere. dok god uvijek imaju takav šlampav pristup telefoniji, nikad neće postat mainstream proizvođač mobitela. a možda ni ne žele...

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, utor z

Xperia nikako da se makne od bezela. I preskupo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 10:24 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, ut
Pored S22 ultre za skoro manje pare...nema se što misliti...Stvarno ti njihovi manageri...kao da ih je hdz školovao...želiš dio kolača..budi bolji od konkurencije za istu cijenu(ili manju)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 10:50 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, ut
Apachy kaže...

dobar mob po speckama, ali npr. mr mobile ima recenziju na yt, mobitel se pregrijava pri fotkanju i snimanju, te postepeno gasi određene funkcije, tipa ovaj eyetracking autofokus, a pri snimanju preko 15min na čak i jesenskih 28 stupnjeva samo ugasi kameru uz poruku da se mob mora hladiti.

 

oderu kožu za 1000+ eura i onda još ne možeš koristiti sve te značajke kamere. dok god uvijek imaju takav šlampav pristup telefoniji, nikad neće postat mainstream proizvođač mobitela. a možda ni ne žele...

 

Sad si me prisjetio moje dobre stare Xperie Z3. Nekoć je to bio velik mobitel sa compact verzijom 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, ut
Tražeći što manji "premium" mobitel, završio sam na Sony Xperia 5. Još uvijek zadovoljan koristim verziju II. Kome su što manji gabariti prvi kriterij, a procesor drugi, sony modeli su bez konkurencije.

Zbog takvih zahtjeva bio sam par godina dio Apple ekosistema, oni opslužuju ovakve kao ja sa svojim "mini" modelima. Krasni uređaji, nema šta, ali im je ekosistem krut i uzak.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, ut
Cryogenic kaže...

Xperia nikako da se makne od bezela. I preskupo.

 

Meni se baš sviđa klasični dizajn bez onih izbočina i rupa po ekranu kao što imaju novi mobiteli.

 

Malene dimenzije, dobre kamere, 3.5mm utor za slušalice, utor za sd kartice i normalni izgled su stvari koje tražim od mobitela.

Bez obzira na višu cijenu, jedna od Xperia će definitivno biti moj novi mobitel za koju godinu kada mi S9 ode u mirovinu.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
12 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 IV ima 6,1-inčni OLED zaslon, ut
Shamrock kaže...
Cryogenic kaže...

Xperia nikako da se makne od bezela. I preskupo.

 

Meni se baš sviđa klasični dizajn bez onih izbočina i rupa po ekranu kao što imaju novi mobiteli.

 

Malene dimenzije, dobre kamere, 3.5mm utor za slušalice, utor za sd kartice i normalni izgled su stvari koje tražim od mobitela.

Bez obzira na višu cijenu, jedna od Xperia će definitivno biti moj novi mobitel za koju godinu kada mi S9 ode u mirovinu.

 Naravno, svakome svoje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice