Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

poruka: 353
|
čitano: 98.364
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s".
11 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
all_or_nothing kaže...
Entry Point kaže...

Gdje su ovi koji su govorili da auto ne postoji? Baš me zanima o čemu će sad laprdati.

 čekamo da ga netko konačno kupi i napravi pošten unboxing i review. 

 

Hammond mu je skoro napravio i delidding na proslome.

6 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Hahahahahaha, mucice jadne su zašutile. Vjerojatno se iživljavaju negdje... Back on track, Top Gear.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
0 2 hvala 1
14 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ako ništa drugo bar je ime odlično. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

Mogel mu je bar dati rvacko ime, tipa Jure, Sime, Tomislav, Franjo, a ne serbska tipa Nevera, Stojanka, Jovana, Fatima i kaj vec ne.

 Baš me zanima dal bi tak hejt imao, kao austrijski rvat, da je umjesto porchea, u Rimca uložila toyota, ili lexus.

 

#scottyKillmerAlaBalkano

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Svejedno mi je tko bi ulagao, i dalje ostaje lopina sa automobilom bez rvackog imena!

 

Mogao ga je nazvati Bura, pa kad VW nije progurao Bora, bar bi imao rvacki naziv, a ne serbijski.

 

Mozda slijedeci nazove Ceca, Brena il sta vec... zna se, domace je... al sve se cini da ce mu naziv biti Stojadin.

 

Sa svih 100 jada... Ak nista bit ce kolektorski primjerak i to je to.

 

Ako me netko uvjeri da je zeleno voziti automobil koji bi trebao kostati 2mil €, svaka cast.

Zeli napraviti cestovno legalan automobil za cijeli svjet... prvo nek napravi vise od jednog.

 

PS - Prije ce izaci Star Citizen, nego Limac spakirat 300 kineskih motora i 150 kineskih baterija u 150 rvackih afta.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2021 22:11 (Čitatelj).
Moj PC  
0 27 hvala 0
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

Svejedno mi je tko bi ulagao, i dalje ostaje lopina sa automobilom bez rvackog imena!

 

Mogao ga je nazvati Bura, pa kad VW nije progurao Bora, bar bi imao rvacki naziv, a ne serbijski.

 

Mozda slijedeci nazove Ceca, Brena il sta vec... zna se, domace je... al sve se cini da ce mu naziv biti Stojadin.

 

Sa svih 100 jada... Ak nista bit ce kolektorski primjerak i to je to.

 

Ako me netko uvjeri da je zeleno voziti automobil koji bi trebao kostati 2mil €, svaka cast.

Zeli napraviti cestovno legalan automobil za cijeli svjet... prvo nek napravi vise od jednog.

 

PS - Prije ce izaci Star Citizen, nego Limac spakirat 300 kineskih motora i 150 kineskih baterija u 150 rvackih afta.

 Ma jesi li ti baš toliki totalni redikul? Kakvo srpsko ime neuki čovječe, NEVERA se govori u Dalmaciji za olujno nevrijeme. Ajde malo se obrazuj, pa onda piši gluposti, nemoj bit opsjednut Srbijom.

 

nevera – Wiktionary

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2021 8:30 (Filox).
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 12 hvala 0
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

 Izvoli pročitaj objašnjenje Mate Rimca i nemoj ispadat još gluplji. U Hrvatskoj se nevera ne koristi za nevjeru, nego za jako olujno nevrijeme. Znam, ja to koristim, jer živim u Dalmaciji. 

 

Šta ima više smisla za jako brzi auto, nevjera ili olujno nevrijeme? Mene bi bilo sram da se ovako sramotim po forumu...

Live long and prosper.
3 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn

Čitatelj je u pravu, to je srpska riječ i dobro oslikava auto koji ne postoji.

14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

 NHF ali meni se čini "poremećeno" da se netko prije sjeti nevjere na srpskom nego nèvēre kao našeg imena za meteo fenomen. Meni je ime odlično, problem je možda jedino što na Španjolskom znači frižider.

 

P.S. stvarno ne znam jel trolate... čovjeku bude neugodno čitat te gluposti. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2021 8:24 (jozef).
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
jozef kaže...
Čitatelj kaže...

 NHF ali meni se čini "poremećeno" da se netko prije sjeti nevjere na srpskom nego nèvēre kao našeg imena za meteo fenomen. Meni je ime odlično, problem je možda jedino što na Španjolskom znači frižider.

 

P.S. stvarno ne znam jel trolate... čovjeku bude neugodno čitat te gluposti. 

 Ma naravno da trolaju, jer više nemaju što reći o Rimcu. Do jučer je bilo da taj auto ne postoji, sad kad ipak postoji, sad je to srpsko ime. Moraju nešto izmislit, a tako će i prisilit moderatore da još jednu temu zaključaju, da se ne bi slučajno napisalo nešto istinito o tehničkim mogućnostima vrhunskog automobila.

 

Stvarno čovjeku bude neugodno čitat ovakve gluposti.

Live long and prosper.
3 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
jozef kaže...

P.S. stvarno ne znam jel trolate... čovjeku bude neugodno čitat te gluposti. 

 Jedina glupost je priča da će se taj auto ikad proizvodit.

Baš kao i sa concept one, ostat će koncept, nikad ga nitko neće kupiti jer jednostavno ne moze.

15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
jozef kaže...

Ako ništa drugo bar je ime odlično. 

 ipak se vidi oklen je mali i koliko su geni kameni: švabo se odavno sjetio aute nazivati po vjetrovima (još ne iz dupeta), jugo da ne spominjem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
uniball kaže...
jozef kaže...

P.S. stvarno ne znam jel trolate... čovjeku bude neugodno čitat te gluposti. 

 Jedina glupost je priča da će se taj auto ikad proizvodit.

Baš kao i sa concept one, ostat će koncept, nikad ga nitko neće kupiti jer jednostavno ne moze.

 Ajde, živi bili pa vidjeli. Vrijeme će pokazati. Ajmo se strpit pa ćemo vidit i mi i vi.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

Svejedno mi je tko bi ulagao, i dalje ostaje lopina sa automobilom bez rvackog imena!

 

Mogao ga je nazvati Bura, pa kad VW nije progurao Bora, bar bi imao rvacki naziv, a ne serbijski.

 

Mozda slijedeci nazove Ceca, Brena il sta vec... zna se, domace je... al sve se cini da ce mu naziv biti Stojadin.

 

Sa svih 100 jada... Ak nista bit ce kolektorski primjerak i to je to.

 

Ako me netko uvjeri da je zeleno voziti automobil koji bi trebao kostati 2mil €, svaka cast.

Zeli napraviti cestovno legalan automobil za cijeli svjet... prvo nek napravi vise od jednog.

 

PS - Prije ce izaci Star Citizen, nego Limac spakirat 300 kineskih motora i 150 kineskih baterija u 150 rvackih afta.

Sad si fakat ispao glup ko stup :)

Ajde mogu ti eventualno kao olakotnu okolnost pripisati da nisi nikad bio u Dalmaciji pa jednostavno ne znaš šta znači taj naziv.

Čak i ja koji jednom godišnje ode na more znam šta znači nevera u dalmatinskom slengu :)

5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

 Neka, neka... Mislio sam da sam bodul a kad ono ja srbin koji za nevere govori da su nevjerne. A niš, odričem se Thompsoa... Srbija do Tokija!

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

.. jedino je slab rezervoar, pred kraj kad 'curi gorivo' pojavi se munja.. :))

 

edit: ali ništa što traka izolirdbanda ne bi riješila...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2021 9:41 (ihush).
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Sta mislim o tom automobilu? Dok ga ne vidim na cesti, neverujem - a kad ga vidim na cesti onda verujem... cekaj malo...

 

 

Sountrack za Rimca!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ja nikad nisam vidio Kinu, dakle ne vjerujem da postoji. I nitko me ne može slikama i videom uvjeriti da postoji.

 

Eto, vaša logika ukratko.

Nadglednik dina
Moj PC  
5 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Nisam ni ja vidio da politicari kradu, dakle po tome ne postoje lopovi politicari. Whats the point?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
2 4 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

Nisam ni ja vidio da politicari kradu, dakle po tome ne postoje lopovi politicari. Whats the point?

 Sam sebi si odgovorio na pitanje.

Nadglednik dina
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Zapravo si ti sebi odgovorio.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 6 hvala 0
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

Zapravo si ti sebi odgovorio.

 Logika ti je jača strana. Svaka čast.

 

Live long and prosper.
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Kao i tebi. Nesto fizicki dokazano i nesto sto je tek planirano nije isto.

 

Nit je to serijski automobil, nit je proizvedeno vise od jednog komada u voznom stanju.

 

Trla baba lan da joj prodje dan.

 

Sjetimo se samo da je Rimac rekao da ce 2020. godisnje proizvoditi 800 komada.

Prosla 2020., sta je problem, korona? Po tome ni drugi proizvodjaci nebi trebali proizvoditi nista.

 

https://www.netokracija.com/mate-rimac-startup-addventure-zagreb-101882

 

Kud vece srece da je 2020. proizveo ne 800 nego 8000 komada, tad bi bar mogao drzavi kroz porez mogao vratiti pokradene pare.

(ako i to nebi oprao kroz njemacku firmu koja vrijedi 1000€)

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2021 10:36 (Čitatelj).
Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

Kao i tebi. Nesto fizicki dokazano i nesto sto je tek planirano nije isto.

 

Nit je to serijski automobil, nit je proizvedeno vise od jednog komada u voznom stanju.

 

Trla baba lan da joj prodje dan.

 

Sjetimo se samo da je Rimac rekao da ce 2020. godisnje proizvoditi 800 komada.

Prosla 2020., sta je problem, korona? Po tome ni drugi proizvodjaci nebi trebali proizvoditi nista.

 

https://www.netokracija.com/mate-rimac-startup-addventure-zagreb-101882

 

Kud vece srece da je 2020. proizveo ne 800 nego 8000 komada, tad bi bar mogao drzavi kroz porez mogao vratiti pokradene pare.

(ako i to nebi oprao kroz njemacku firmu koja vrijedi 1000€)

 Da, da...

 

Nije jedan, nego 16 komada. Nije još postao serijski jer su se još vršila ispitivanja, sad počinje serijska proizvodnja i bit će serijski automobil.

 

Očito ti znaš bolje od svih ovih pustih novinara koji su zapravo testirali vozila, 3 komada u ovom slučaju.

 

Da, daaa...

 

I još ne znaš što znači nevera... Sramota.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2021 10:39 (Filox).
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Nevera je neocekivana oluja koja nastane neocekivano kad ti cale izvuce pare iz drzavne blagajne koju si napunili porezni obaveznici.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
3 5 hvala 0
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

Nevera je neocekivana oluja koja nastane neocekivano kad ti cale izvuce pare iz drzavne blagajne koju si napunili porezni obaveznici.

 Eto ga, samo sam čekao opet ovu priču. Šta je, ponestalo ideja?

Live long and prosper.
14 godina
online
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Evo odakle ime... Zaluto je jedne subote u neki poznati klub....i sutradan kad se probudio ostala sjecao se samo "nevera moja bio si ti, zabluda moje mladosti...."
🤣🤣

VenAtoR#2231
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

 

Upisao u google "nevera moja metal edition" i nisam ostao razocaran:

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
jocommb kaže...
Evo odakle ime... Zaluto je jedne subote u neki poznati klub....i sutradan kad se probudio ostala sjecao se samo "nevera moja bio si ti, zabluda moje mladosti...."
🤣🤣

 E nije istina, nego iz pisme Tramuntona od Šo! Mazgoon:

 

Žicu sviri, kabel spoji
Pa sa pomnjon u glas dere
Pa sa pomnjon u glas dere
Voodoo
Postirske nevere

Kereke, kereke, kereke, kereke, kereke, ke
Kereke, kereke, kereke, kereke, kereke, ke

 

Ne slušaju svi srpsku muziku...

Live long and prosper.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice