Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

poruka: 41
|
čitano: 18.901
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi".
5 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Je nešto prije podne...za božu pendreka...spremni

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Nije je dobio nitko u obitelji u ZG, ni na A1, Telemach ili HT

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Ništa mi nije došlo... mislim da je manje od 80 posto...
...potpis nije potreban...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Trenutno dislociran od doma ali nitko okolo mene, čitaj barem desetak ljudova, dobio poruku nije! 

Neznam tko tu koga ____ ali izvjesno je da šema ne funkcionira! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

fala bogu (i hrvatima) - nisam.   moja susjeda jest (na a1), cum bajšpil.  a najozbiljije ovo smatram spamiranjem. (elaborirano je u različitim komentarima u prijašnjoj temi o tome). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Dobio SMS na sekundarnom broju Dual sim.

Slanje SMS je sporo za veliku količinu, pa zar ne postoji neki drugi način alarma. Koliko vidim u postavkama telefona ima opcija alarmi na bazi lokacije…
 
1 0 hvala 0
12 mjeseci
protjeran
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Dual sim: bonbon pretplata + simpa prepaid. Došlo na oba broja. U kući je još bonbon prepaid, na njega poruka nije došla.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Tijekom dana radio sam u tri županije. Imam dvije simice u mobu. Bonbon i Tcom, dobio ukupno 6 (šest) poruka istog sadržaja, koje sam promptno izbrisao.
najdix
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

3 SIM kartice (A1, tomato, inozemni broj u roamingu a koji je većinu vremena na HT-u) = 0 dobivenih testnih poruka.

 

Sjajno odrađen posao za sustav koji navodno košta €8.3m... 👏

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

4 a1 broja i nista.

Linux, Arch Linux.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Telemach nikakva poruka nije došla Zg

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Mi koji smo dobili smo znači probrani - cvijet nacije? Lijepo su to odradili, diskretna selekcija...

...
Moj PC  
15 0 hvala 1
7 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

HT stigla poruka

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Meni je stiglo s kasnjenjem od 20 min. Tako da termin "rano upozorenje" bas i ne sljaka, prije cu za nesto saznati na nekom od portala uz "Prijelomnu vijest".

Bas me zanima kako ce se sad ovo opisati od strane odgovornih, garant kao uspjesno testiranje.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Nego,jel itko dobio poziv za vojsku?
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Da, dobio sam. Dobio sam SMS

 

@Spacecraft 

 

Ne. Sada to nije bilo obuhvaćeno ovim SMS-om. Obično se poziv za vojsku ne šalje SMS-om.

Međutim, prije nekog vremena, ekipa kaj je odslužila dragovoljno, bili su pozvani da se jave na raport.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Isto kao još jedan komentator, 1 broj u roamingu na HT mrežu spojen, taj nije dobio SMS, a 2 domaća broja bonbon bonovi i HT pretplata uredno, ali sa kašnjenjem od skoro sat i pol za bonbon a sat i 20 za HT jer je službeno trebala poruka doći u 11:30

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
meni došlo na vrijeme u 10 sati tj 10:04 minute. Dali je to normalno ili ne smije kasniti 4 minute?


Moglo bi biti jako loše, ako dolazi ICBM, i vlast primjeti da imamo manje od 15 minuta do ekplozije, ako njima treba 5 minuta da odluče da će upozorit javnost. Ostade nam 10 minuta. Meni je kasnila 4 minuta to znači da imam samo 6 minuta da nađem sklonište, da natočim pitku vodu u neke spremnike jer će voda biti kontaminirana, i moram si pripremiti hranu za duži rok jer se ne smije izlazit u početnoj fazi kad je radijacija najjača.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
moguče je da nisi na popisu kao osoba koju treba uzbunit, možda si nesto napravio pa te vladajući ocijenili kao nepoželnim. Kopaj mini nuklearni bunker, za svaki slučaj :D
7 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Prije 10 godina, ja prvi put u Japanu. Krene na mobitelu neki cudni alarm i 10 sekundi nakon toga krene potres.
Stigla mi je slicna poruka, koja nije SMS i kad sam pitao Japanca da mi prevede bilo je nesto u stilu “dolazi potres, pripremi se i skloni od potencijalnih padajucih objekata”.
 
10 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Imam bonbon i tomato, bonbon stigao pola sata(i minutu) kasnije tomato nikad nije stiga
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Prema informacijama koje tijekom dana kruže društvenim mrežama, nekim korisnicima (dakle, onih 20%) poruke nisu uopće bile isporučene. Mnogima su stigle i kasnije od izvorno najavljenog termina, a neki su dobili i po tri identične testne poruke.

 

 

Testiranje je, kažu, proteklo uspješno. Ravnateljstvo civilne zaštite dalo je nalog za slanje poruka prema mobilnim uređajima svih operatora

 

 
1 0 hvala 0
2 godine
online
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Samo bonovi telemach, nikakvi ugovori, prepaid i slično, nikome nisam dao ime i prezime, vjerujem da je to razlog da nisam primio sms.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Na privatni (Telemach) sam dobio, na službeni (A1) nisam...

notloB kaže...

Samo bonovi telemach, nikakvi ugovori, prepaid i slično, nikome nisam dao ime i prezime, vjerujem da je to razlog da nisam primio sms.

 Pa ne šalje se to na "ime i prezime", taj sms bi trebali dobiti i stranci u roamingu. Tj. šalje se na sve uređaje prijavljene na baznu stanicu...

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Solo761 kaže...

Na privatni (Telemach) sam dobio, na službeni (A1) nisam...

notloB kaže...

Samo bonovi telemach, nikakvi ugovori, prepaid i slično, nikome nisam dao ime i prezime, vjerujem da je to razlog da nisam primio sms.

 Pa ne šalje se to na "ime i prezime", taj sms bi trebali dobiti i stranci u roamingu. Tj. šalje se na sve uređaje prijavljene na baznu stanicu...

 U čemu je problem, zašto ja i 20% nismo primili SMS?

12 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Krapinsko-zagorska županija - 10:00

 

SMS dobio točno u 10:30. Nema nam spasa...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Meni stigao SMS točno u podne da u krugu od 3km ima 7 usamljenih žena koje me željno iščekuju. Živjele geolokacijske usluge 

LOL: Crobrother
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p

Ako dobro čitam na jugu je kasnilo jer su imali povećanje broja mobilnih klijenata.

Sva sreća pa smo turistička zemlja koja na vrhuncu sezone ima viša turista nego domaćih. Specijalci Kinga još jednom odradili vrhunski posao.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
6 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

ja nis...2 sim kartice u mobu, 0, nada, zilch! :D

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Najbrži kaže...

Meni stigao SMS točno u podne da u krugu od 3km ima 7 usamljenih žena koje me željno iščekuju. Živjele geolokacijske usluge 

 Mislim da to nije od SRUUK-a. Imam jedan mob s prepaid karticom kojoj je istekla valjanost, na njega mi je došla poruka isto za zakašnjenjem sadržaja: "Surađujte s okupacijskim vlastima i ne pružajte otpor". Možda to ima veze s rodovima u vojsci, ja sam bio "taoc".

 

VladRi kaže...

ja nis...2 sim kartice u mobu, 0, nada, zilch! :D

 Vjerojatno su po nečemu pretpostavili da si pao. Ili te nešto zatrpalo ili voda odnijela. Možda živiš blizu klizišta. Treba štedjeti resurse. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2023 13:11 (ante_etna).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice