Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

poruka: 21
|
čitano: 11.044
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba ".
12 godina
offline
Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

Neka ga

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

Ako nista drugo bar je zanimljivo na twitteru 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

😂😂😂😂🔥🔥🔥🔥💯💯💯🎯🎯🎯

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

ma opet mulja s cijenom dionica... 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

Odabrao je on novog CEO prije nego je kupio twitter. Ovo je sad samo ruganje. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

Tko to koristi? Ne znam osobno nikoga tko koristi tviter. 

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

Neka ga, neće li više propasti i to smeće.


Neka kupi i Facebook, i sve isto neka uradi. Dobar je on, uspješan, pametan lik. On treba da vodi ovo ovakovo čovječanstvo ka njegovom krajnjem stadiju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

Kad shvatis da ti hobi (Twitter) oduzima previse vremena, stavlja previse fokusa razno-raznih woke/antifa ludjaka na tebe, sto cini tvoju obitelj potencijalnom metom (npr. incident s pracenjem auta i sl), onda se zelis povuci iz fokusa... a ne zelis dati ociti signal da se povlacis jer ne zelis vise sudjelovati u tim ludostima, onda povlacis par totalno blesavih poteza (zabrana linkanja na druge socijalne mreze, samo da zakuhas situaciju) i onda ponudis ostavku ako je - vox populi, vox dei. Odlicno igranje saha s budalama koje misle da nema pojma sto radi. Samo da ne vrati wokeJacka koji "nije nista znao".

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 15:40 (jacob33).
 
3 3 hvala 0
3 godine
offline
Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

Pretpostavljam da niti sam u početku nije bio svjestan koliko je twitter duboko povezan s politikom. 

Naivno je zagazio u tu močvaru, misleći da je plića.

Možda je imao je namjeru da platformu iskoristi kao kockicu u nekom budućem projektu (Neuralink+OpenAI ?!?), a sada je sve ugroženo jer kako i sam kaže ide prema bankrotu.

 

E, tu mi sad nije ništa jasno....pa koliko mu mogu biti problem mjesečni troškovi (pretpostavljam nekoliko desetaka milijuna!?) ako je dao 44 milijarde?  

 

 

 

 

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr

Možeš li mi objasniti kako je baniranje CEOa Y Combinatora jer je ovaj postavio link na svoju stranicu, na kojoj je bio link na Mastodon genijalan šahovski potez?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše treba

Neka ostane. Čim novinari šize znači da radi dobar posao.

Moj PC  
7 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr
wyks kaže...

Možeš li mi objasniti kako je baniranje CEOa Y Combinatora jer je ovaj postavio link na svoju stranicu, na kojoj je bio link na Mastodon genijalan šahovski potez?

 

Vjerujem da nije EM osobno stisnuo ban tipku, vec je odobrio glupa pravila. I onda se desilo sto se desilo, a bilo je pogodno jer se prica o tome, jer se cini da ne zna sto radi (evo i ti to tvrdis), te ce puno lakse biti izglasan njegov odlazak u omiljenim mu anketama... bez takvih poteza bi malo teze dobio gotovo 60% glasova za odlazak.

 

Uz to, Twitter dobiva publicitet (negativan, ionako je od preuzimanja vise-manje negativan, a svaka reklama je - reklama), kuha se juhica, a skupa s njom i woke ekipa koja je pocela s tim mastodon linkovima u svom imenu prije par tjedana. Tko zeli na Mastodon (ako ga uspije podesiti), neka mu. Ovo nije obicna partija saha, vise podsjeca na Battle Chess s DOS-a.

12 godina
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr
dejo6 kaže...

Neka ostane. Čim novinari šize znači da radi dobar posao.

 Ne šize novinari nego on sam traži rikverc. Polako postaje predmet sprdnje a i ostale mu lađe lagano tonu pa je malo nervozan.

8 godina
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr
Jacob33:

Incident je izmišljen. Nekome, tko je planetarno poznat, je svakodnevnica da ga ljudi prepoznaju, pozdravljaju, gledaju i slično. Izvukao je sitnicu iz svakodnevnice da opravda bananje lika koji mu je, opravdano, ukazujući na njegovo licemjerje, stavio link na poziciju aviona kojeg koristi za 150 km dugo putovanje, gotovo svakodnevno. A što je sa apsolutnom slobodom govora? Može dok se njemu sviđa?
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr
BlueMax:

Itekako. Dioničari su počeli s prozivkama i traženjem smjene. Pad dionica Tesle ne odgovara nikome pa ni njemu.
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr

Ali ako čovjek igra šah - što je mat, pobjeda?

 

Koji je to kraj igre u kojoj ćeš ti reći da je Elon Musk pobjedio? I koga je pobjedio?

 

Što nas to nakon genijalnih Muskovih poteza čeka na kraju?

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
3 godine
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr
Feudalac kaže...
BlueMax:

Itekako. Dioničari su počeli s prozivkama i traženjem smjene. Pad dionica Tesle ne odgovara nikome pa ni njemu.

Zar twitter nije delistiran? 

 

8 godina
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr
JozoOkidach:

Tesline dionice.
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr

Tko ne koristi tviter je platonski idiot.

14 godina
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr
@feudalac:

Trebao bi možda prvo istražiti što je PIA u zrakoplovstvu i čemu služi. Muskovi podaci nisu bili javni.
8 godina
offline
Re: Nastavlja se show: Musk sada pita tviteraše tr
Freddie:

Evo, otišao na ADS-B i čas posla našao njegovu pilu, leti iznad ilinoja. Tako da ti je teorija i praksa za onu stvar.

Privatnost se dobiva rentanjem tuđeg zrakoplova. Sirovine kao on, inzistiraju da drugi okrenu glavu dok on prolazi
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2022 0:25 (Feudalac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice