Vacom - Iskustva

poruka: 14
|
čitano: 8.103
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Vacom - Iskustva
Vidim da nema tema. Dost zgodan webshop imaju, ispisuju odmah i cijenu na rate i za keš. Fino se skače iz kategorije u kategoriju.

U poslovnici u Osijeku danas uzimao legi kompletan komp, dečko koji tamo radi ugodan, ne uštogljen, zna šta priča, hoće pomoć, radi mu se.

Zbog njega sam najviše i otvorio temu. Treba pohvaliti kad netko zasluži.

Kad stigne sve sljedeći tjedan javim kako je zapakirano i jel bilo problema.

U svakom slučaju ugodno iskustvo kupovine, naručeni svi djelovi u OS poslovnicu, plaćanje kad stigne!
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vacom - Iskustva

Isto vrijedi za poslovnicu u Garesnici. Kupovao u par navrata nikad nikakvih problema.

16 godina
offline
Vacom - Iskustva

Također potvrda za Osijek. Sve dosad uzimano tamo došlo u redu i kako je dogovoreno. Djelatnici vrlo uljudni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Vacom - Iskustva

Također imam pozitivna iskustva s OS trgovinom za nekoliko kupovina kod njih, a prije nekoliko mjeseci sam naručivao s weba za preuzimanje u poslovnici i narudžba je bila obrađena isti dan (u 8 h je naručeno, u 14 h javljeno da se proizvodi mogu preuzeti). Tako da su im informacije o dostupnim proizvodima u poslovnicama točne, barem u mom iskustvu.

 

Dosad nisam ništa imao za reklamacije pa ne znam kakvi su što se toga tiče.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Vacom - Iskustva

takoder pohvala za poslovnicu u Kutini...decki uljudni, razumni, susretljivi i puni ideja/prijedloga...kupovao par puta tamo i apsolutno nikakvih zamjerki...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Vacom - Iskustva

Također pohvala za poslovnicu u Osijeku. Nekoliko puta kupovao, i više nego zadovoljan, odnos prema kupcima im je super

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Vacom - Iskustva

Još jedna pohvala za Osijek, jako uljudni i kuže se. Kupovao sam do sada samo sitnice doduše, ali svakako ubuduće jedna od prvih adresa.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vacom - Iskustva

Virovitica ista stvar. Svi uljudni i sta god treba pomoci ce. Cak su im i cijene realne, a neke stvari (neke i nisu) su jeftinije od ostalih poznatijih trgovina.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Vacom - Iskustva

Pohvale Ivanić-Grad. Dečki uvijek preporuče najpovoljniju opciju i otvoreno kažu ako smatraju da se nešto ne isplati kupovati.

 

Kupujem jako dugo kod njih, kojih 7 godina i uvijek sam imao pozitivna iskustva. Članovima obitelji koji redovno gube račune su izlazili u sisret nekoliko puta i rično tražili račun u sustavu kako bi im mogli poslati uređaj na servis pod garancijom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vacom - Iskustva
Po mojoj procjeni jedino da prošire ponudu proizvoda tj asortiman. Npr. Tražio synology pa nemaju... samo qnap
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Vacom - Iskustva

Imaju i synology u ponudi ide po narudžbi, nedavno kolega uzeo preko njih. Ako trgovci u poslovnici nemaju info probaj poslati mail na kontakt od webshopa.

 

16 godina
offline
Vacom - Iskustva

Za Viroviticu mogu potvrditi da su stručni, komunikativni i susretljivi te da je trgovina dobro opremljena, kupujem kod njih već dulje vrijeme.

Ok, poneki artikli jesu malo skuplji nego u trgovinama tipa Futura-It, ADM ili sličnima, ali je isto tako i prednost lokalne kupnje (možeš vidjeti/isprobati, reklamacije rješavaš lokalno bez slanja dostavom, ...) te pouzdanost.

Također, potvrđujem da se reklamacije neispravnosti dijelova/opreme rješavaju vrlo brzo i bez većih teškoća.

Što se poslovnice u Osijeku tiče, posjetio sam samo jednom i stekao sam sličan dojam, pa pretpostavljam da je slično i u ostalim poslovnicama odnosno da se zapošljavaju kompetentni ljudi, vrlo vjerojatno računalni entuzijasti, geekovi ili gameri.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2021 23:58 (191x7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Vacom - Iskustva

Takodjer za vt mogu reci samo rijeci hvale, prije par god uzeo modularno thermaltekovo napajanje, kada sam slagao konfu, stajalo mi doma mjesec dana, onda sam odlucio da  i treba jace , otisao u poslovnicu i pitao dal mogu ovo vratiti i uzeti jace i bez ikakvih prigovora mi uslisili molbu. Ljubaznost, profesionalnost sve na svom mjestu

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vacom - Iskustva
Reklamacija za Kingston NVME prošla bezbolno, nakon dva mjeseca rada u više PCa isprobano, sustav ga nekad vidi, nekad ne, dečki preuzeli, za tjedan dana stigao novi.

5+
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 9:09 (Srkee).
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice