IPhone 6S - Rasprava izdvojena tema

poruka: 1.068
|
čitano: 226.581
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Pozdrav,

 

Nedavno mi je puknuo ekran na iPhoneu (baš je ekran crn i ne radi, ne samo staklo). Model je SE, ali vjerujem da je isti postupak. Da li je nekako moguće izvući podatke (slike, kontakti itd.) s njega, bez popravljanja samog ekrana? 

 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
markom63 kaže...

Pozdrav,

 

Nedavno mi je puknuo ekran na iPhoneu (baš je ekran crn i ne radi, ne samo staklo). Model je SE, ali vjerujem da je isti postupak. Da li je nekako moguće izvući podatke (slike, kontakti itd.) s njega, bez popravljanja samog ekrana? 

 

 

Hvala

 Možes pokusati preko njih https://www.infolab.hr/spasavanje-podataka/spasavanje-podataka-sa-telefona-smartphone/ 

 

 

14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Prije nekoliko dana dobio sam na poklon iPhone SE. Ovo je moj prvi iPhone. Uređaj je kupljen u USA, T-mobile mreži, skoro da nije niti korišten, uredno otplaćen kod operatora a sa uređajem mi je isporučen i kod za otključavanje koji je uredno poslan od samog T-mobile. Prije nego što sam stavio svoju SIM, preko kućnog računara kreirao sam Apple ID. Međutim, kada sam ubacio SIM (BH Telecom), uključio telefon, on je radio normalno a nije niti tražio otključavanje sa kodom koji sam dobio od T-mobile. kada je tražio Apple ID, to sam upisao i uređaj se nadogradio na iOS 12. jedino je tražio da se prebaci na HR Store. Želim da pitam da li je ovo sa otključavanjem normalno? Nisam baš imao priliku da koristim iPhone tj. Apple proizvode uopće. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

uživaj i ne opterećuj se sa glupostima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ma neobično je da se tako ponaša ozbiljan uređaj kupljen u ozbiljnog operatera. Čak ni u kinesko smeće kupljeno u BH Telecom ne možeš ubaciti drugu SIM...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Koliko se sjecam, kod iPhonea nema upisivanja koda za otkljucavanje nego oni po IMEIu otkljucaju dok ga spojis na itunes.
14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Bio je zaključan od strane operatora (T-mobile) koji je na zahtjev poslao e-mail sa kodom za otključavanje. Kad sam ubacio svoju SIM i Apple ID telefon se aktivirao a da nije tražio kod već samo SIM kod. Ma nije ni bitno, samo mi neobično.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
IPhone 6s - Rasprava

Jel stavio ko ios 12?

11icu sam preskočio, a za 12icu čitam dosta pozitivnih reviewova..ponajviše me brine lagg, baterija usporavanje itd..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Stavi, sve je ok
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Zin8 kaže...

Jel stavio ko ios 12?

11icu sam preskočio, a za 12icu čitam dosta pozitivnih reviewova..ponajviše me brine lagg, baterija usporavanje itd..

 Mobitel radi ko podmazan, meni je jedino krepao zvucnik drugi dan nakon stavljanja ios 12. Jedva cujem nekoga kad imam poziv, neznam sta se desilo tak da moram mjenjati uredaj. 

PSN:Tomislav025
14 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
phoenix2003 kaže...

Bio je zaključan od strane operatora (T-mobile) koji je na zahtjev poslao e-mail sa kodom za otključavanje. Kad sam ubacio svoju SIM i Apple ID telefon se aktivirao a da nije tražio kod već samo SIM kod. Ma nije ni bitno, samo mi neobično.

 Detaljno sam pročitao e-mail koji je poslao T-mobile i shvatio da su ga oni sami otključali i da nije bilo potrebe upisivati nikakav kod.

omomomomoomm kaže...
Zin8 kaže...

Jel stavio ko ios 12?

11icu sam preskočio, a za 12icu čitam dosta pozitivnih reviewova..ponajviše me brine lagg, baterija usporavanje itd..

 Mobitel radi ko podmazan, meni je jedino krepao zvucnik drugi dan nakon stavljanja ios 12. Jedva cujem nekoga kad imam poziv, neznam sta se desilo tak da moram mjenjati uredaj. 

Sve OK nakon update-a na iOS 12. Već je izašao i update 12.0.1 koji rješava probleme sa punjenjem na XS i XR te neke bluetooth bugove. Ova mala stvar (SE) je jak u tri mačke piterine! Prijatno sam iznenađen....

14 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

bok,pokusao sam prebaciti sve sa iphonea5 na 6s pomocu itunesa i misli m da sam mozda i sustav krivi prebacio ili neznam sta jer nakon sto se 6s pokrene nakon loga imam bijeli ekran i pise pritisnite home tipku za nadogradnju ta na displeju ne reagira a ova normalna ne funkcionira,sad ne mogu napraviti hard reset zbog te tipke koja ne radi,inace mob je od frenda i nisam zna da tipka ne radi tek poslje mi je rekao. postoji li kakav nacin drugi ili moramo odnjeti mob na popravak home tipke?pomocu usb vise ne mogu uci.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 21:57 (ASIMILATOR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 6S - Rasprava

Odnedavno mi se telefon naglo iskljucuje, nekada sa 90% baterije, ako prezivi do 60% onda pocinje nenormalno stopati tj. neupotrebljiv je....

Sve se pocelo odjednom desavati, baterija stara 5 mjeseci, Health 100% (mada mislim da on to ne registruje...=

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6S - Rasprava
Mijenjao si bateriju? Rekao bi da je u njoj problem..
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
IPhone 6S - Rasprava

Znaci kao neko tko ISKLJUCIVO koristi androide, prodao sam mi8 i cekam da mi dodje xr. Znatizelja. Uglavnom nisam imao zamjenski android pa sam karticu stavio u iphone 6s. 
Ne bi ulazio u druge aspekte da ne ispadnem provokator, ali tri stvari MORAM pohvalit:

- dobio odmah update na ios 13.1 (to je kao da sams s6 dobije update na android 10, znaci ne zamislivo)

- telefon je baš brz za svakodnenve radnje

- kamera, mogu slobodno rec da bolje snima 1080u60fps bolje nego mi9 

 

Kao nekakav minus najveci je baterija i to sto ga punim 3 put dnevno, al ajd izdrzat cu jos koji dan. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: IPhone 6S - Rasprava
thebatman kaže...

Znaci kao neko tko ISKLJUCIVO koristi androide, prodao sam mi8 i cekam da mi dodje xr. Znatizelja. Uglavnom nisam imao zamjenski android pa sam karticu stavio u iphone 6s. 
Ne bi ulazio u druge aspekte da ne ispadnem provokator, ali tri stvari MORAM pohvalit:

- dobio odmah update na ios 13.1 (to je kao da sams s6 dobije update na android 10, znaci ne zamislivo)

- telefon je baš brz za svakodnenve radnje

- kamera, mogu slobodno rec da bolje snima 1080u60fps bolje nego mi9 

 

Kao nekakav minus najveci je baterija i to sto ga punim 3 put dnevno, al ajd izdrzat cu jos koji dan. 

 Nadam se da si čitao po ostalim temama kako se pljuje nas, jabučare i naše telefone.
Baterija jest boljka iPhone uređajima, ali sve ostalo je totalna perfekcija, a najviše me fascinira fluidnost i lakoća sustava.

10 godina
offline
Re: IPhone 6S - Rasprava
playjob kaže...
thebatman kaže...

Znaci kao neko tko ISKLJUCIVO koristi androide, prodao sam mi8 i cekam da mi dodje xr. Znatizelja. Uglavnom nisam imao zamjenski android pa sam karticu stavio u iphone 6s. 
Ne bi ulazio u druge aspekte da ne ispadnem provokator, ali tri stvari MORAM pohvalit:

- dobio odmah update na ios 13.1 (to je kao da sams s6 dobije update na android 10, znaci ne zamislivo)

- telefon je baš brz za svakodnenve radnje

- kamera, mogu slobodno rec da bolje snima 1080u60fps bolje nego mi9 

 

Kao nekakav minus najveci je baterija i to sto ga punim 3 put dnevno, al ajd izdrzat cu jos koji dan. 

 Nadam se da si čitao po ostalim temama kako se pljuje nas, jabučare i naše telefone.
Baterija jest boljka iPhone uređajima, ali sve ostalo je totalna perfekcija, a najviše me fascinira fluidnost i lakoća sustava.

 Ma dobro toga prepucavanja ce uvijek bit (intel vs amd, nvidia vs amd, iphone vs android, mac vs win, bmw vs merc).

To je neizbježno.

 

IOS zbilja je fluidan i pouzdan, ali ima svojih mana, evo npr par stvari koje sam ja uocio samo kod kamere:

- kamera nema nekakav nocni nacin (ovo je dodano tek na iph11, a realno mogu to dat i x/xs/xr modelima, ali neće)

- kamera nema manualni nacin (dakle ne mogu kad sam na selu puknit iso 400, 30sec i uhvatit zvjezdano nebo)

- kamera nema u sebi postavke, nego treba ici u postave sistema, pa tamo u kameru, pa tamo mijenjat fps ili rezoluciju, ovo mi je užasno. Npr snimam nocu 60fps video, vidim da je pretaman, želim prebaciti u 30fps moram izlazit iz kamere, ic u postavke itd.

 

Mogao bi tako sada ulazit u aplikaciju po aplikaciju pa tražit mane, npr. telefon aplikacija nema smart dial, nema automatsko ili ikakvo snimanje razgovora itd.

File manager npr ne dozvoljava da otvorim torrent file preko neke aplikacije i skinem film ili seriju bla bla ba...

 

Tako da bih rekao da je ios možda za nekoga tko onako dosta bazično koristi telefon i kao takav je super i to odrađuje vrhunski.

16 mjeseci
neaktivan
offline
IPhone 6S - Rasprava

Lijepo molim pomoć i savjet:

Kako spojitii iphone 6s Plus  s televizorom

SONY Digitalni LCD prijemnik KDL-32S200 (ima HDMI i Scart priključak).

Unaprijed hvala!

Rusan
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice