iPhone 11 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 561
|
čitano: 198.805
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
naravno da će naplatiti, bez obzira imao garanciju ili ne. ali ako odneseš u ovlašteni bar će ti ostat garancija
23 mjeseca
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

Pozdrav svima, imam iphone 11 vec 2.5 godina. da li preporucujete zamenu baterije? ranije je trajala po dva tri dana a sada jedva jedan dan

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
iPhone 11 - Rasprava

ženče kupilo iphone 11 sa sporim punjačem...

 

gdje kupiti punjač 18 w i kažu, treba i kabel za brži punjač.

 

hvala.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Neki dan sam kupio MaxMobile punjac od 27w sa kabelom u paketu za 149 kn u Vacomu. Kabal je deblji i cvrst pa mislim da nece puknuti tako lako kao originalni. Uglavnom, puni i ja zadovoljan.
2 godine
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
siljo90 kaže...
Neki dan sam kupio MaxMobile punjac od 27w sa kabelom u paketu za 149 kn u Vacomu. Kabal je deblji i cvrst pa mislim da nece puknuti tako lako kao originalni. Uglavnom, puni i ja zadovoljan.

 je li to ovaj https://vacom.hr/proizvod/punjac-maxmobile-iphone-5-6-7-8-x-11-tr-013-2-1a-mfi-apple-bijeli/

 

..da se ne zyebem pa kupim neodgovarajući.

zamolio bih te da staviš link ako nije taj...

 

ima i ovaj 18W na koliko je brzi punjač iphone 11 i deklariran https://vacom.hr/proizvod/punjac-maxmobile-tr-207-pd-18w-qc-3-0-2u1-type-c-kabel-mfi-apple/

 

ovaj je 27w https://vacom.hr/proizvod/punjac-maxmobile-pd-super-fast-charge-set-2u1-type-ckabeltr-286c-27w-eco/

 

...e sad, buni me to, što kažu na webu da neće raditi s kabelom koji nije certificiran od Apple-a  (USB-PD certificirani punjač. )

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2022 11:00 (Zaporožac).
12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ovaj je: https://vacom.hr/proizvod/punjac-maxmobile-pd-fast-charge-set-2u1-type-ckabel-mfi-apple-tr286cl-eco/

Samo vidim da vise nije 149 kn.

Radi mi normalno na XR i 13 Pro.
2 godine
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
siljo90 kaže...
Ovaj je: https://vacom.hr/proizvod/punjac-maxmobile-pd-fast-charge-set-2u1-type-ckabel-mfi-apple-tr286cl-eco/

Samo vidim da vise nije 149 kn.

Radi mi normalno na XR i 13 Pro.

 hvala brate..

sutra ću naručiti... 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
2 godine
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
siljo90 kaže...
Ovaj je: https://vacom.hr/proizvod/punjac-maxmobile-pd-fast-charge-set-2u1-type-ckabel-mfi-apple-tr286cl-eco/

Samo vidim da vise nije 149 kn.

Radi mi normalno na XR i 13 Pro.

 platio sam ga jučer 179 kn a danas košta 129 kn  https://vacom.hr/proizvod/punjac-maxmobile-pd-super-fast-charge-set-2u1-type-ckabeltr-286c-27w-eco/

 

 

 

 

zar mi ne bi za iphone 11 bolje odgovarao ovaj od 18w s 3 A

 

https://vacom.hr/proizvod/punjac-maxmobile-tr-207-pd-18w-qc-3-0-2u1-type-c-kabel-mfi-apple/

 

opsss..zeznuo sam se...ovaj što sam kupio ima 3A i košta 179 kn i dalje,,, https://vacom.hr/proizvod/punjac-maxmobile-pd-fast-charge-set-2u1-type-ckabel-mfi-apple-tr286cl-eco/

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2022 9:38 (Zaporožac).
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

Pozdrav

Pitanje vezano za iphone 11 128gb

Sestra je zapela iskljucivo za iphone 11 128gb, kupila bi ga novog u sancta domenici..

Znam da je bedasto sad kupovat 11 novog, ali nemozes joj dokazat, hoce tog i amen...

Zanima me malo sto se tice baterije, kako se nosi sa ios16 itd

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Imam ga 3 godine, taj od 128 gb obicna verzija. Koristi se u prosjeku 4-5 sati dnevno. Baterija nije na razini pro modela, ali onako. Mozda moze i bolja. Meni je sada na 85%, punim ga svaki dan. Punjenje je dosta dugo ako ne koristis brze punjace, ali kraj sebe cesto imam bezicni punjac pa ga samo na to spustim. Sto se tice ios 16, rekao bi da mi je ovaj 16.1 bolji nego sto je bio ios 15. Mozda subjektivno, ali kao da se sada brze puni ili da je baterija nesto bolja. Inace smetalo mi je sto % se ne vidi od baterije, ali sa 16.1 i to su ubacili.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
LukaSokol1 kaže...

Pozdrav

Pitanje vezano za iphone 11 128gb

Sestra je zapela iskljucivo za iphone 11 128gb, kupila bi ga novog u sancta domenici..

Znam da je bedasto sad kupovat 11 novog, ali nemozes joj dokazat, hoce tog i amen...

Zanima me malo sto se tice baterije, kako se nosi sa ios16 itd

U principu i nije (još uvijek) uzeti iPhone 11, ovo su moja viđenja zbog čega kolega 

Osobno imam iPhone XS Max od 10 prosinca 2018, a frend iPhone X od nekog mjeseca 2017, i oba dva su na iOS 13.1 vezijama. 
IPhone koji hoće vaša sestra je godinu mladi, i sasvim sigurno će još dvije godine dobivati update, minimalno, ZA broj 01. 

Čak je i iPhone X sa ”Face recognition” sustavom, koji po meni funkcionira sasvim perfektno, i ne bih ga mijenjao sa niti jednim sustavom otvaranja. 
Želja mi je u svoj mojoj skromnoj subjektivnoj perfekciji da taj standard traje do u nedogled, jer stvar na iPhone gadgetu radi, ZA broj 02. 

Đe će suza nego na oko, zar ne?! Ćerati vraga do duvara je često kontra produktivno, pa čak i kada se radi o količini memorije u mobitelu, ako njoj nije malo 128GB, najmanji problem. 
U mojem slučaju, gruntam za iP14 Pro Max čak na 1TB, ali to sam ja. Ako sestra nije heavy user, govorim o memoriji, slike sprema negdje drugdje, olakotna okolnost, ZA broj 03. 

U razlozima ”Protiv”, samo ću ih staviti u niz, kao recimo ”Lightning port i kabel”, ali to ima i iP14 serija pa je nekako manji razlog po meni, punjač i brzina koji su meh meh moglo bi to uber bolje, ali stvar malo popravlja uzeti neki jači punjač, do 20W snage max, kvaliteta samog displaya, evidentno je da su svake godine sve bolji, a ovdje je u pitanju ”vrlo prvi OLED” u  porodici mobilnih gadgeta! 
Moguće bih mogao pronaći još pokoji razlog ZA i PROTIV, ali oni su sve minorniji po mojem kutu gledišta i viđenja problema, ako ga uopće ima, ali da bi jedan mogao biti ”Krupniji” je, postoji, pronaći kvalitetnu maskicu za njega, danas je to skorom pomalo lutrija, velika lutrija sa velikom V i L. 

U svakom slučaju, svako dobro seki i njezinom novom komadu mobilnog gadgeta, ma koji na kraju balade bio 

U prilogu, slika punjača iPad Air tableta iz 2013, uz koje još uvijek koristim oruđiđi njegov kabel isporučen sa njim. 

ATJ Lučko
14 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

gdje kupiti original bateriju za 11promax?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Kill Frenzy kaže...

gdje kupiti original bateriju za 11promax?

U ovom dućanu vjerujem se možete pomoći kolega! 

 

LINK; https://iducan.hr/servisni-centar/

ATJ Lučko
14 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Poštovanje,

 

imam pitanje vezano za monitoring korištenja Iphone djeteta.

 

Naime, roditelji su Andorid, dijete je od prije koji dan ponosni vlasnik Iphone 11. 

Dosada smo koristili Family link i bili smo oduševljeni mogućnostima, no dolaskom Iphone-a, izgleda da je to palo u vodu.

 

Postoji li uopće mogućnost da dakle na daljinu kontroliramo Iphone sa Android telefona? Postoji li aplikacija koja je slična Family link ili jednostavno mora netko od roditelja preći na iOS?

 

Hvala Vam puno!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
djdino0402 kaže...

Poštovanje,

 

imam pitanje vezano za monitoring korištenja Iphone djeteta.

 

Naime, roditelji su Andorid, dijete je od prije koji dan ponosni vlasnik Iphone 11. 

Dosada smo koristili Family link i bili smo oduševljeni mogućnostima, no dolaskom Iphone-a, izgleda da je to palo u vodu.

 

Postoji li uopće mogućnost da dakle na daljinu kontroliramo Iphone sa Android telefona? Postoji li aplikacija koja je slična Family link ili jednostavno mora netko od roditelja preći na iOS?

 

Hvala Vam puno!

 Nisam osobno koristio, ali pronasao sam ovo. KLIK KLIK 

Nadam se da ce pomoci...

13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
djdino0402 kaže...

Poštovanje,

 

imam pitanje vezano za monitoring korištenja Iphone djeteta.

 

Naime, roditelji su Andorid, dijete je od prije koji dan ponosni vlasnik Iphone 11. 

Dosada smo koristili Family link i bili smo oduševljeni mogućnostima, no dolaskom Iphone-a, izgleda da je to palo u vodu.

 

Postoji li uopće mogućnost da dakle na daljinu kontroliramo Iphone sa Android telefona? Postoji li aplikacija koja je slična Family link ili jednostavno mora netko od roditelja preći na iOS?

 

Hvala Vam puno!

 U kontekstu iPhone to android sistemski ne vjerujem da je moguće kao iPhone na iPhone! 

Ukoliko se pronađe aplikacija (čini mi se da je kolega iznad stavio linkove) vjerojatno se može učiniti nekakav bypass! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Hvala puno, ovo je mali dio monitoringa.

Ono što nam je najpotrebnije nema, naprimjer praćenje lokacije, blokiranje aplikacija svake zasebno uključujući i one s appstore-a te određivanje vremena korištenja, odnosno, ograničavanje maksimalnog vremena korištenja telefona.

 

Kažem, Family link je bio idealan, no, nažalost ne funkcionira... Probao sam Kaspersky Safe Kids, također ništa, Family time, nula bodova...

13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
djdino0402 kaže...

Hvala puno, ovo je mali dio monitoringa.

Ono što nam je najpotrebnije nema, naprimjer praćenje lokacije, blokiranje aplikacija svake zasebno uključujući i one s appstore-a te određivanje vremena korištenja, odnosno, ograničavanje maksimalnog vremena korištenja telefona.

 

Kažem, Family link je bio idealan, no, nažalost ne funkcionira... Probao sam Kaspersky Safe Kids, također ništa, Family time, nula bodova...

Obzirom sam bio razapet na xyz strana i još sam hodao po ovom zvizdanu i odgovarao vam kolega na poruku, budem si dao truda i Pokušat ću pronaći nešto što bi vama odgovaralo i moglo pomoći! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Pozdrav ekipa, jedan poznanik ima problem s iPhone 11.

 

iPhone je kupljen u Americi. U njemu je bila Hrvatska sim kartica. Nakon povratka u USA to se pojavilo i sad ništa više ne može s njim.

 

 

Da li netko zna što napraviti? Hvala!

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
NoOne1 kaže...

Pozdrav ekipa, jedan poznanik ima problem s iPhone 11.

 

iPhone je kupljen u Americi. U njemu je bila Hrvatska sim kartica. Nakon povratka u USA to se pojavilo i sad ništa više ne može s njim.

 

 

Da li netko zna što napraviti? Hvala!

 Nek proba napraviti hard reset moba prek iTunesa (ak ima Mac računalo može i direkt sa njega), gledo na netu davno da je nekim ljudima resetiranje pomoglo unlockat mob ili šta je to već...

 

Ak ne pomogne, probaj ga otpeljat u neki neovlašten servis pa onda vidi u čem je problem..

 

P.S. mob kupljen u US, a OS na hrvatskom, veoma čudna kombinacija (weird combination)

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2023 19:18 (Vavoom).
14 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Pozdrav, prestao mi je raditi hotspot na mobitelu, sve ostalo mi na mobitelu radi najnormalnije, ali kad upalim hotspot ne očitava mi ga nigdje. Probam s drugim mobitelom upaliti hotspot i normalno ucita. Radi se iPhone 11 pro, u čemu bi mogao biti problem?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice