iPhone 11 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 561
|
čitano: 198.754
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Što se tiče obavijesti, odi u Postavke > Obavijesti > Prikaži preglede i uključiš "kad je otključan". 
Kad odeš u obavijesti, možeš i za svaku aplikaciju odabrati kako hoćeš da ti se prikazuje. U prilogu ću ti staviti slike zaslona pa možeš vidjeti konkretno za Whatsapp kako su mi postavke. Ja sam si stavio da kad mi prepozna lice onda mi se pokaže cijela poruka. A dok je zaključan mi samo piše od koga je poruka. Javi jesi li uspio :)

12 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

ima itko problema sa originalnim punjacem da su pinovi pocrnili,kao da su spaljeni?

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Stari punjač sam potrgao ali koda je je bilo nešto pocrnilo, bas gledam na ovom novom originalnom star cca 1g pocrnio je jedan pin sa jedne i druge strane.
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
10 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Ej ekipa,kako ste zadovoljni sa mobitelom nakon nekog vremena?

Gledam uzeti sebi i zeni mob,to ce biti iphone 11 ili samsung s20.

Najvise me baterija i kamera zanimaju,ja osobno koristio sam iphone i android,sad trenutno sam na samsungu.

Iphone dosta drzi cijenu i kasnije ga mogu prodat opet za ok cifru.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 11:24 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ako misliš na običan 11, ja sam svog riješio nakon dva mjeseca. Zaslon ipak nije razina OLED-a i nešto deblji bezeli su uglavnom bili razlog zašto sam odustao. Ostalo je sve ok. Kamera je dobra. Baterija odlična. Sad sam na XS Max i iako su te dvije stavke ipak lošije nego na 11, zadovoljniji sam općenito.
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Sil kaže...
Ako misliš na običan 11, ja sam svog riješio nakon dva mjeseca. Zaslon ipak nije razina OLED-a i nešto deblji bezeli su uglavnom bili razlog zašto sam odustao. Ostalo je sve ok. Kamera je dobra. Baterija odlična. Sad sam na XS Max i iako su te dvije stavke ipak lošije nego na 11, zadovoljniji sam općenito.

 Najvise me baterija zanima,znam da to s vremenom i nadogradnjama useru...a ekran mi je osobno cak i bolji na samsungu,ali vidit cu jos.Ovde mi je ok sto nece spusit na cijeni puno i nakon nekog vremena lako se prebacim na nesto drugo,dok kod ostalih to nije slucaj.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
To je točno. iPhone uvijek možeš prodati za relativno pristojne novce. Drži cijenu. Što se baterije tiče, iPhone 11 je iznad prosjeka rekao bih. Plus je što dobiješ klasično vrhunski standby kod iPhone. Ravna crta ako ne koristiš uređaj. Skoro. Ali opet ponavljam... Ako si navikao na OLED mogao bi biti problem LCD na 11.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Iskreno vuce me Samsung,lakse mi je radi spajanja na racunalo,na tv,mreza i server u stanu,a di jos brzo punjenje,bolji ekran,mozda cak i kamera,samo sto pozelio sam se promjene,a iphone nisam imao od 8ce,a i to sto drzi cijenu znaci da ga lako posle kad dopizdi mogu zamjenit i uzet s20.

 

Jesi zadovoljan s kamerom?

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Video je najbolji koji možeš dobiti na mobitelu. Fotografije su odlične. Prednost u odnosu na Samsung je što puno lakše dobiješ portrait mode fotografije. Kod Samsunga se trebaš malo potruditi.

Što se tiče spajanja na razno razne uređaje, sam trebaš odlučiti kako i što. Meni se Airplay pokazao izuzetno stabilnom opcijom. Naravno, ako imaš uređaje koji podržavaju Airplay. Chromecast također radi ali nije tako pouzdan. Nije mi bio niti na Androidu.
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Taj lcd na ip 11 je daleko bolje kalibriran i svijetliji ekran od prosječnih oleda koji dolaze u mid rangeu do 500 eura.

Baterija je najbolja koju sam imao na bilo kojem uređaju do sada, a kamere su odlične. Prvi put da su oba modula kamere daju jednake fotke kad su boje u pitanju. Trenutni oneplus 7t daje mi drukčiji profil boja na sve 3 kamere.

Jedino zašto sam prodao ip11 je moja blesava želja da mijenjam mobitele svakih 3-4 mj... I mogu reći da mi je žao zamjene.

Moja preporuka je da svakako ideš na ip 11 i uložiš u brzi punjač ako ti je to bitno. Imat ćeš jedan fino zaokrižen uređaj.
Halo Bing! Kako bratac?
 
5 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Eee nabavio sam ga samo me zanima da ga updateam na 13.6 ili da ostanem na 13.3.

Ako si ga updatea na 13.6 imas li problema ikakvih?

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Možeš i na betu ako si znatiželjan. 14 kod mene radi bez problema za sad.
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Sil kaže...
Možeš i na betu ako si znatiželjan. 14 kod mene radi bez problema za sad.

 Ma prije kad sam ih imao znao sam se zajebat pa poletit s nadogradnjom pa se desi da su sjebli bateriju ili nesto zato ne bih zurio ako ima nekih sranja.Nisam pratio nista sto se iphona od 8ce.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

Pozdrav! 

 

Razmisljam o iPhone 11 pa me zanimaju vasa iskustva.

 

Trenutno imam S20 i imam gadnih problema s pregrijavanjem i izdrzljivosti baterije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Svi modeli 11 serije imaju odličnu autonomiju. Pro Max najbolji, a ostala dva su podjednaka. Ako dolaziš sa S serije, gledaj Pro modele zbog OLED zaslona. Na kraju biraš između većeg ili manjeg modela.

Ali za kraj... Sad se ne kupuje iPhone. Pričekaj malo 12. Ako ti se ne svidi vjerojatno ćeš za mjesec, dva platiti jeftinije 11.
10 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Zec_94 kaže...

Pozdrav! 

 

Razmisljam o iPhone 11 pa me zanimaju vasa iskustva.

 

Trenutno imam S20 i imam gadnih problema s pregrijavanjem i izdrzljivosti baterije.

Evo da ti se i ja javim posto sam zadnji ovdje koji je komentirao,a i uzeo sam ga neki dan.

Samo da napomenem koristio sam dosta iphona prije do tamo 7-8ce i posle samo samsung ili neki drugi android,zadnjse s9 ali radi lose baterije i kamera koda se sjebla u zadnje vrime odlucio sam ga prodat i uzeo iphone 11.

 

Planira sam uzet s20 ili s20+ samsung ali vidio sam sta komentiraju najvise tako da sam odusta od toga...iskreno najvise radi tog neda mi se zajebavat,podesavat milijun stvari da bi baterija koliko toliko mogla izdrzat,gasit sve moguce itd...jos koji ce mi model potrefit sta cu dobit nemam zivaca za to,a druga stvar radi koje sam isao na iphone je to sto dugo drze cijenu,dok za radliku od njeg samsungu pane brzo cijena.

Iphone 11 ces uvik moc za 20ku zamjenit,a nakon nekog vremena moc ces dobit 20ku i nesto doplate.

 

Sto se tice mobitela,baterija extra 2 dana,7-7ipo sati SOT,kamera stvarno top,izvuces iz dzepa i slikaj bez podesavanja ikakvih,a prednja kamera mada je ne koristim inace je stvarno odlicna(ako ti je bitno eto da znas),a ios ko ios pre jednostavan i brz sustav koristio sam ga i prije pa mi nije problem navikavat se.

 

Sto se tice ekrana,da ima razlike ali nije tolika ni meni osobno bitna razlika jer i na ovom sve izgleda odlicno,sinoc sam usporedjivao sa modelom 11pro i iskreno nikakva pre velika razlika da mi vrijedi skoro 2000kn razlike,11pro je manji i malo tanji to je sad vise stvar osobnog ukusa i primjetio sam razliku samo sto se kamere tice ima veci zoom.

Jbga kod 11ke nije OLED i to je razlika u cijeni kod mene je bila cca. 1700-2000kn razlike,a na izgled nista strasno,boje su odlicne,ekran je stvarno dobar i 11ka ima bolju autonomiju od 11pro.

 

To ti je moje ovako na brzinu opazanje,a sto se tice cijene ako i padne za 2mj nece past puno sigurno.

 

Origin_Steam: hrka11
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
hrka11 kaže...
Zec_94 kaže...

Pozdrav! 

 

Razmisljam o iPhone 11 pa me zanimaju vasa iskustva.

 

Trenutno imam S20 i imam gadnih problema s pregrijavanjem i izdrzljivosti baterije.

Evo da ti se i ja javim posto sam zadnji ovdje koji je komentirao,a i uzeo sam ga neki dan.

Samo da napomenem koristio sam dosta iphona prije do tamo 7-8ce i posle samo samsung ili neki drugi android,zadnjse s9 ali radi lose baterije i kamera koda se sjebla u zadnje vrime odlucio sam ga prodat i uzeo iphone 11.

 

Planira sam uzet s20 ili s20+ samsung ali vidio sam sta komentiraju najvise tako da sam odusta od toga...iskreno najvise radi tog neda mi se zajebavat,podesavat milijun stvari da bi baterija koliko toliko mogla izdrzat,gasit sve moguce itd...jos koji ce mi model potrefit sta cu dobit nemam zivaca za to,a druga stvar radi koje sam isao na iphone je to sto dugo drze cijenu,dok za radliku od njeg samsungu pane brzo cijena.

Iphone 11 ces uvik moc za 20ku zamjenit,a nakon nekog vremena moc ces dobit 20ku i nesto doplate.

 

Sto se tice mobitela,baterija extra 2 dana,7-7ipo sati SOT,kamera stvarno top,izvuces iz dzepa i slikaj bez podesavanja ikakvih,a prednja kamera mada je ne koristim inace je stvarno odlicna(ako ti je bitno eto da znas),a ios ko ios pre jednostavan i brz sustav koristio sam ga i prije pa mi nije problem navikavat se.

 

Sto se tice ekrana,da ima razlike ali nije tolika ni meni osobno bitna razlika jer i na ovom sve izgleda odlicno,sinoc sam usporedjivao sa modelom 11pro i iskreno nikakva pre velika razlika da mi vrijedi skoro 2000kn razlike,11pro je manji i malo tanji to je sad vise stvar osobnog ukusa i primjetio sam razliku samo sto se kamere tice ima veci zoom.

Jbga kod 11ke nije OLED i to je razlika u cijeni kod mene je bila cca. 1700-2000kn razlike,a na izgled nista strasno,boje su odlicne,ekran je stvarno dobar i 11ka ima bolju autonomiju od 11pro.

 

To ti je moje ovako na brzinu opazanje,a sto se tice cijene ako i padne za 2mj nece past puno sigurno.

 

 Upravo to sto si napisao, 1394 stvari promjenit da bi baterija drzala, nisam uzeo mob da bi to radio.

Samo evo iskreno malo me strah uzimat preko njuskala da nebi naletio na pol kile krumpira :D

10 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Zec_94 kaže...
.....

 

 Upravo to sto si napisao, 1394 stvari promjenit da bi baterija drzala, nisam uzeo mob da bi to radio.

Samo evo iskreno malo me strah uzimat preko njuskala da nebi naletio na pol kile krumpira :D

 Ja sam u Bih i ne znam kako je na njuski,ali vamo sam milijun puta kupio nesto preko oglasa,a i prodao nikad problem...iphone 11 sam kupio u trg nova,ali inace nikad problema na oglasu,ako je prodavac provjeren to se vidi po komentarima nema se sta mislit.

Mozda nema tih komentara na njuskalu nezz.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ekipa koji lightning kabel koristite kad vam rikne orginal!Ja nemam srece ni s orginalom ni sa zamjenskim!Orginal mi je trajao pola godine i prestao radit,od tada sam kupovao sve i svasta od 30-100 kn i sve traje po mjesec a nekad i manje!

Jel moguce da je orginal od 220 kn i iStyla najbolje rijesenje?!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Imaš na Aliexpressu Anker-ovu trgovinu. Naručio od njih već nekoliko kablova za supruzin i svoj telefon i puno su kvalitetnije izrađeni, a koštaju manje, i što je najvažnije, imaju Apple certifikat. Preporuka.
Jurica Gregurović
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 13:04 (jurica_m).
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
volegradele kaže...
Ekipa koji lightning kabel koristite kad vam rikne orginal!Ja nemam srece ni s orginalom ni sa zamjenskim!Orginal mi je trajao pola godine i prestao radit,od tada sam kupovao sve i svasta od 30-100 kn i sve traje po mjesec a nekad i manje!

Jel moguce da je orginal od 220 kn i iStyla najbolje rijesenje?!

U mojem slučaju, imao sam kabele od iP 8 Plus, iPad Air, sada iP Xs i jedan sam dobio onako na lijepe oči, i nikada se nisam našao u takvoj situaciji! 

Uglavnom, kada bih nabavljao nešto bolje, dao bih prave novce, ali samo za pravu stvar, pravi kabel! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Koristim iz IKEAe, nemam primjedbi. Ali ni original nisam uništio niti je prestao raditi.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ima ko pouzdanog njuškalo dilera za iPhone 11 ili baš trebam sestru poslat do dućana?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Pa svi su pouzdani koji imaju račun. Usporediš IMEI sa računa na kutiji i telefonu i to je to.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ma kad nisam iz ZG pa mi je to problem (uzeo od tebe pixel 2 🙂)
A sestru poslat da sama proučava, ne bi riskirao. Ali kolega batman se javio s top ponudom tak da nemam kaj razmišljat.
8 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Da, sjećam se za Pixel. Ja hoću pobjeći od iOS-a a ti ideš na iPhone 😀
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Zasad sestra bježi 😀
Ja ću možda iduće godine i to najviše zbog kompaktnosti, dosta mi je cigletina od 15+ cm. iPhone 11 pro je taman, a obični 12 bi trebao biti još manji. Osim ako Pixel 5 ne iznenadi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 21:04 (kbenzema).
14 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ajmo ljudi novi ajos je vani
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Kill Frenzy kaže...
Ajmo ljudi novi ajos je vani

 Budem ga danas instalirao...jučer je pušten oko 19h.

 

Baš me zanima kako će izlgedat i radit...

13 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Pozdrav ekipa,

 

brat mi ima iPhone 11 Pro Max, te su u školi sa neke stranice kao skidali u 6mj bete iOSa 14.  (to im je bilo fora)

 

Sada kada je izašla službena nadogradnja, neda mu u postavkama da napravi nadogradnju a recimo aplikacije mu ne rade sve kako treba...

 

ono što mene zanima je to kako se radi "povratak" na iOS 13, znači da se obriže 14 i vratio inačica 13, te da onda se onda kroz postavke odradi "normalna" nadogradnja na 14

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice