Zabrana za Hrvatsku

poruka: 32
|
čitano: 2.989
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku
fkb kaže...
the_tux kaže...

Nije mi jasno što njih boli da li ja posjećujem njihovu stranicu iz Hrvatske ili sa Svemirske postaje MIP. Užasno me živcira kada naiđem na tako nešto.

 

Jeste li vi culi za nesto sta se zove "autorska prava". Ako je stvar samo za US onda blokiraju ostale IP-ove. Tako je za gotovo sve video servise koji legalno nude gledanje filmova i serija.
Neznam kakve veze imaju autorska prava sa gledanjem nečega što je dostupno na Internetu. Zar se počelo sadržaj na Internetu dijeliti na regije kao sa DVD-om? Ne zanima mene što je za US of A, Kinu ili Sjevernu Koreju ako je to javna stranica ima da je pogledam milom ili silom, pa da je i privatna, njihov problem što je vidljiva na Internetu. Nije ovdje riječ o intranetu. Sve što je ponuđeno na Internetu ima svrhu da bude dostupno ljudima a to ne uključuje kršenje nečijih autorskih prava.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku
the_tux kaže...
Neznam kakve veze imaju autorska prava sa gledanjem nečega što je dostupno na Internetu.
 
Ako je to nešto američka televizijska serija koju je producirao WB, onda autorska prava itekako imaju veze.
They're funny that way and they've got lawyers...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice