Youtube premium

poruka: 629
|
čitano: 248.054
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Youtube premium

taman sam dosao ovdje javit se hahahah

 

turska iduca destinacija?

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2023 20:08 (Del_Boy97).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Youtube premium
dado16 kaže...
nek nam kolege sa indije jave, jeste li dobili kakav mail? da znamo jel globalno ili samo pojedine države

 Ja sam na Indiji bio prije Argentine, a onda se tamo dogodila slična stvar kao ovdje s Argentinom. Navodno zbog indijskih pravila uplata više nije prolazila. Možda se treba probat vratiti nazad.

Kako je ovima koji su "u Turskoj", ima li kakve cenzure?

15 godina
offline
Youtube premium

Ja sam jucer po prvi put preko turskog vpna uzeo yt premium za 30 maraka! Iznenadilo me da mi nista nije trazilo samo broj kartice i to je to...😁

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Youtube premium

Kak to funkcionira, upalim neki free vpn, odaberem Tursku server... odem na yt.. i tamo uzmem preplatu na moj acc... onda posle kad god zelim mogu surfat normalno a da ne moram palit vpn ili stalno mora biti vpn na Turskom serveru?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Youtube premium
vpn samo za kupnju, ako prođe dio sa karticom...taj dio je najkriticniji
battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Re: Youtube premium
plavi_medved kaže...

Kak to funkcionira, upalim neki free vpn, odaberem Tursku server... odem na yt.. i tamo uzmem preplatu na moj acc... onda posle kad god zelim mogu surfat normalno a da ne moram palit vpn ili stalno mora biti vpn na Turskom serveru?

 

 

dado16 kaže...
vpn samo za kupnju, ako prođe dio sa karticom...taj dio je najkriticniji

 Za sada sve prolazi uredno....

14 godina
offline
Youtube premium

Ima li neko neku Telegram grupu gdje prodaju YT/VPN i slične acc? Može poruka na PP.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Youtube premium

Taman danas došlo, Argentina blokira kartice uskoro. Upalio Surfshark (imam pretplatu na 2 god već par mjeseci, dijelim sa svojima), prebacio se na Tursku i stavio novi Family subscription. Ako bude zezalo, idemo dalje, Ukrajina je isto povoljna za Family plan (149 UAH što je manje od 4€/mj za Family plan)

https://idzan.eu
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Youtube premium
X18x05x imas pp
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Prošli tjedan yt india idalje ide kao Švicarski sad, dok ide ide..
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Youtube premium

To samo Visa ? 

Ja imam revolut master

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube premium
jozef kaže...

Baš sam ovo za Argentinu i ja sad vidio u mailboxu pa došao ovdje objaviti. Koja nam je sljedeća destinacija?

 

 Turska. Ja sam se neki dan prebacio s Indije, prošlo bez frke.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2023 9:14 (Chronosus).
11 godina
offline
Re: Youtube premium
Santana kaže...

To samo Visa ? 

Ja imam revolut master

 da samo za vise zasad.nama sa masterima nikakvih mejlova jos nema

13 godina
offline
Youtube premium

Meni Turska nije radila pa sam uzeo u komadu godinu dana preko Indije za €14.90 i radilo je bez problema (Crypto kartica je bila u pitanju).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtube premium
Da, ni ja ni kolega nismo dobili mail na maestru.
2 godine
offline
Youtube premium

Revanced je $0 i radi bez greške.

 
0 5 hvala 0
5 godina
offline
Re: Youtube premium
El Torro kaže...

Revanced je $0 i radi bez greške.

 Na tvu?

15 godina
offline
Re: Youtube premium
nemoj ga izazivati, sad ce reci nabavi si android box ili stick gdje mozes instalirati...ugl youtube premium se uzima da ne moras nista updejtirat, nemas nikakve frke, plus tu je music i ostale prednosti...rađe bi platio tih 10 20 kn nego se jendečio za tu piratsku verziju koja je više puta bila prestala raditi pa dok ne izade patch nema ništa
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Youtube premium
dado16 kaže...
nemoj ga izazivati, sad ce reci nabavi si android box ili stick gdje mozes instalirati...ugl youtube premium se uzima da ne moras nista updejtirat, nemas nikakve frke, plus tu je music i ostale prednosti...rađe bi platio tih 10 20 kn nego se jendečio za tu piratsku verziju koja je više puta bila prestala raditi pa dok ne izade patch nema ništa

 Ko koristi svakodnevno i gleda satima YT,svakako nije skupo a ko pogleda dnevno 1 ili nijedan video (kao ja),onda je skupo da je 4 kune ili ti pola eura po novom :D

 

5 godina
offline
Re: Youtube premium
dado16 kaže...
nemoj ga izazivati, sad ce reci nabavi si android box ili stick gdje mozes instalirati...ugl youtube premium se uzima da ne moras nista updejtirat, nemas nikakve frke, plus tu je music i ostale prednosti...rađe bi platio tih 10 20 kn nego se jendečio za tu piratsku verziju koja je više puta bila prestala raditi pa dok ne izade patch nema ništa

 Sto je najgore imam to ;) Imam Fire tv i dok sam bio mladji uzivao sam u tim hackovima creckovi i sl ali sa godinama cijenim jednostavnost i comfor pogotovo kad to kosta mizeriju od para....

11 godina
offline
Youtube premium

Meni turska kako sam namjestio prije 2 mjeseca se naplati dvaki mjesec.

3e za obiteljski je džabe.

 

Da se osvrnem na vanced i ostale free opcije.

Vanced sam koristio godinama, na svaki mobitel sam ga stavio, ne bih mogao zamisliti mobitel sa Youtube koji ima reklame.

Ali...

Ako je origigi app 20kn mjesecno, plus mogu na TV, na fire stick, gdje god, koristiti bez reklama Youtube, ne razmišljam o tp aplikacijama koje su siva zona i pitanje što skupljaju od podataka.

Ko je cicija i plače za svakom kunom nek si uzme vanced ništa loše u tome.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 23:21 (Silent horror1992).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Youtube premium
evo prebacio se na turski, funkcionira
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
online
Youtube premium

Ne znam za vas ali ja upravo pokušao bezuspješno. Danas mi istekla Argentina, idem se probat vratiti na Indiju (ako prođe-prođe), probao sam s 5 kartica 2xmaster, 3x visa i niti jedna nije prošla. Onda sam išao na Tursku probao s jednom visom, nije prošlo pa sam odustao.
Jel netko uspio nadoplatiti ovih dana? Griješim li negdje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Youtube premium
jozef kaže...

Ne znam za vas ali ja upravo pokušao bezuspješno. Danas mi istekla Argentina, idem se probat vratiti na Indiju (ako prođe-prođe), probao sam s 5 kartica 2xmaster, 3x visa i niti jedna nije prošla. Onda sam išao na Tursku probao s jednom visom, nije prošlo pa sam odustao.
Jel netko uspio nadoplatiti ovih dana? Griješim li negdje?

 Meni je crklo na Tursku, probao sam opet nije islo, probao sam vratit na Argentinu, izbacuje da ne moze potvrditi drzavu, na PH(Philippines) mi je proslo(VISA El. Zaba), prije 2 dana.

10 godina
offline
Re: Youtube premium

nije ni meni turska prosla sa visom dok nisam odabrao godišnju opciju, tad je proslo odmah

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2023 19:02 (Del_Boy97).
2 godine
offline
Re: Youtube premium
Meni argentina radi vec duze vremena. 1.2 dolara mjesecno
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Youtube premium
gnautix kaže...
Meni argentina radi vec duze vremena. 1.2 dolara mjesecno

 argentina ti sigurno nije za te novce jer su poskupili svima

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
online
Re: Youtube premium
Del_Boy97 kaže...

nije ni meni turska prosla sa visom dok nisam odabrao godišnju opciju, tad je proslo odmah

nažalost godišnja je samo pojedinačna. Meni treba obiteljski account :-(

2 godine
offline
Re: Youtube premium
dado16 kaže...
gnautix kaže...
Meni argentina radi vec duze vremena. 1.2 dolara mjesecno

 argentina ti sigurno nije za te novce jer su poskupili svima

 Placam individualni. Naplatilo mi je za 2. mjesec 1.08 eura

15 godina
offline
Re: Youtube premium
yea right
battletag:MasnaKrvavic#2275
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice