Supernet.hr

poruka: 32
|
čitano: 39.684
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Supernet.hr iskustva

 

Ima li ko iskustva s ovon firmom http://www.supernet.hr/ gledan cijene laptopa,cine mi se najjeftinije,al za njih nisan nikad cuja ,pa ako je neko kupovao kod njih preko interneta,nek napiše svoja iskustva

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Supernet.hr iskustva

S njima imam dobra iskustva, čine se kao ozbiljna firma. Imaju povoljne cijene zato što robu nemaju na skladištu, već je nabavljaju nakon narudžbe. Brzi su i pouzdani, laptop sam čekao 2 dana nakon narudžbe, a neke manje stvari (memorija i tipkovnica) su dobili isti dan - ako naručiš kroz jutro, onda obično stignu nabaviti robu do kraja radnog vremena.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
14 godina
neaktivan
offline
Re: Supernet.hr iskustva

mozes mi rec kojin si naćinom plaća

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2011 21:48 (ivan159).
15 godina
neaktivan
offline
Supernet.hr

kako im ide postarina?

karamba!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Supernet.hr
Omega_vu kaže...

kako im ide postarina?

postarina je uracunata u cijenu .znacu cijena proizvoda + postarina  ...dostava je 24 sata od uplate ....a cijena postarine ovisi o kilaži proizvoda 2 kg -33 kn,5 kg -40 kn,10 kg -55 kn ....

16 godina
neaktivan
offline
Re: Supernet.hr iskustva
ivan159 kaže...

mozes mi rec kojin si naćinom plaća

Karticom, prilikom osobnog preuzimanja kod njih.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
14 godina
neaktivan
offline
Supernet.hr

Jek ko mozda naruciva i placao uplatnicom...sve me je to strah,ja uplatim i sta onda,ako zeznu nesto ??

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Supernet.hr
ivan159 kaže...

Jek ko mozda naruciva i placao uplatnicom...sve me je to strah,ja uplatim i sta onda,ako zeznu nesto ??

i mene je toga strah vidim da imaju najjeftinije SE xperie

13 godina
neaktivan
offline
Supernet.hr

ja sam kupio svoj laptop kod njih i sve je prošlo ok. plačao sam gotovinom (otišao sam u zg kod preuzimanja). također, moj bratić si je naručio isto laptop kod njih te je naručio dostavu i odmah sljedeći dan su mu ga dostavili ... nisam siguran kako je platio al znam da je i kod njega sve prošlo u najboljem redu. stvarno nemam zamjerki na njih te mislim da se nebi trebao ničeg bojati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Supernet.hr

Nikad brži, juče naručila oko 11h danas pozvonili u 11h na vrata, sve ok, velika preporuka

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Supernet.hr

Samo da podijelim svoja iskustva, jer vidim da nema puno poruka tu pa vjerojatno ljudi izbjegavaju ovaj webshop jer nisu sigurni.

Ja sam tamo kupio telku, zvucnike i tipkovnicu prije mjesec-dva i sve je super proslo. Racun nije bio mali, i sve je bilo korektno, a i koliko vidim imaju dosta dobre cijene(sto je naravno jedan od razloga sta sam uzimo kod njih). Samo je vazno da pogledate sta imaju raspolozivo jer ja dosad nisam uzimo nista sta nisu imali pa ne znamo koliko im treba da naruce i isporuce robu u tim slucajevima. Ako neko zna nek javi.

Eto toliko od mene 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Supernet.hr

Obavio dve kupovine u zadnjih mjesec dana i sve prošlo ko bog,cijene su odlične a naručeno danas dobio dostavom sutradan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Supernet.hr

Kupio cijeli komputer 2009. godine kod njih, 

brzi su, usluzni, nikakvih problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Supernet.hr

Da vas pitam posložio sam si pc kod njih i jel su oni stavrno tako jeftini???

 

A ono šta nije raspoloživo toga više neće imati uopće ili samo moraju naručiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Supernet.hr
hrčak kaže...

Da vas pitam posložio sam si pc kod njih i jel su oni stavrno tako jeftini???

 

A ono šta nije raspoloživo toga više neće imati uopće ili samo moraju naručiti

Uglavnom neće ni imati. To ti je stanje sa skladišta od dobavljača, sad jedino ako nekom srećom dobavljač nabavi još tih stvari, ali čak i onda je pitanje dali će biti pod tom cijenom. Naši herojski dobavljači imaju običaj malo podignuti cijenu onome što se dobro prodaje...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Supernet.hr

Znači gledam x3 450 i piše nerapoloživo to onda više neće imati ili ako ja naručim oni to nabave???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Supernet.hr

Pozitivno iskustvo sa ovom trgovinom, platio sam nemalu cifru pouzećem, dostava unutar 24h, usluga na nivou, sve 5.

WordPress ❤
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Supernet.hr
Evo dns sam narucio. Bas me zanima kad ce mi doci posto sam ja iz Zagorja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Supernet.hr

LP, zaboravio sam se javit. Monitor mi je dosao drugi dan ujutro. Zadovoljan sam i uslugom i brzinom. Sve pohvale SUPERNETU-u

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Supernet.hr

ljudi vidim da hvalite ovu trgovinu, jeli se sto promijenilo od prije 2 god? LP!

I Love Milka
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Supernet.hr

Najbolji web shop ikad, kupujem kod njih i za doma i za firmu. Pošto mi je blizu po sve idem tamo, a plačam e-bankingom. Do sad sam kupio tamo 3 televizora, frižider, fotoaparat, male kućne aparate, par ekrana za PC, laptope, stotinjak komponenti za računala. Za 80% stvari cijene su im najniže na tržištu. Usluga je super.

 
0 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Supernet.hr

 Jel ima ko kakva friška iskustva, dal su još uvijek korektni?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Supernet.hr
Evo da malo doprinesem novim iskustvima.
Nisam do sad vidio ovako dobro uslugu. Narucio proizvod u subotu navecer, a vec u ponedjeljak oko 13h sam dobio e-mail da je spremno za preuzimanje. Stvarno prva liga, jedino bi im web stranica mogla bit malo modernija, ali na kraju bitno je ono sto nude. Tople preporuke!
10/10
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Supernet.hr

Narucio kod njih CPU, MBO i RAM u nedjelju, stiglo mi na adresu u srijedu. Dostava izasla 50kn, Zagreb. Sve uredno stiglo sa dokumentacijom i bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Supernet.hr

I od mene preporuka.

 

Jako cijenim što brzo odgovaraju na mail o statusu narudžbe, dostupnosti robe i sl. Dobar dućan, jedino je malo zbunjujuće prvi put doći do njih ako se osobno preuzima roba. Kasnije je uvijek sve išlo glatko, dosad sam 4 puta kupovao kod njih.

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Supernet.hr

Dosta povoljna cijena dostave, kao da namještaj naručujem. :)

Edit: korigirali su na 38 kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 9:02 (tandara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Supernet.hr

Odlični su, profesionalni, brzi i komunikativni i spremni pomoći. Jako ugodno iskustvo kupnje i preporučam svakome.

 

Prije koji dan sam nešto uzimao i jako sam zadovoljan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Supernet.hr
ZenGuru_1337 kaže...

Odlični su, profesionalni, brzi i komunikativni i spremni pomoći. Jako ugodno iskustvo kupnje i preporučam svakome.

 

Prije koji dan sam nešto uzimao i jako sam zadovoljan.

Hvalite me usta moja 

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
offline
Supernet.hr

Izbjegavati u širokom luku. Prevaranti, lažne reklame, lažne cijene, lažne raspoloživosti. Mogu misliti kakva im je tek usluga kad je potrebna garancija

 
1 5 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Supernet.hr

Ne serendaj.

Na paše ti trgovina jer nisi uspio kupiti jako jeftinu grafičku pa su sad odma prevaranti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice