Najbolji hrvatski forumi

poruka: 38
|
čitano: 38.214
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Najbolji hrvatski forumi

Ne znam zasto su ljudi zaboravili news-e?

 

Ocito "neki novi klinci" priznaju samo forume i sl.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

Aj strongli disagri da je forum.hr loš, ko što neki kažu. Al, dobro, ukusi su različiti...

 

Mislim, ima tamo svega mogućega - od mjuze, filmova, LJES-a (ljubav, erotika, sex), viceva, IT tehnologija, književnost, jezikoslovlje... Za svakoga ponešto.

 

Doduše, ima i ovakvih slučajeva. Napišem ja da tražim jednu lokaciju u Zagrebu, napomenem da dolazim vlakom te pitam kako je najbolje doći - busom, tramvajem do dotičnog mjesta.

Dobijem odgovor: pa parkiraš auto u garaži tamo i tamo i onda prošetaš u tom i tom smjeru.

 

Ja to čitam i vidim da mi je netko htio 'pomoći', ali nije dobro pročitao moj post jer ja auto nikakav nisam spominjao. Pa ponavljam upit, ovaj put boldam ono najbitnije - dolazim vlakom itd.

E, onda sam dobio točan i precizan odgovor.

 

Volim kad su podforumi lijepo organizirani, poput glazbe - podijeljen je na 'Općeniti' dio, na dio gdje se raspravlja o pojedinim izvođačima te ima dio 'Stvaranje glazbe' gdje možete tražiti članove benda, pokazati svoje uratke itd.

 

Dakako da IT dio nije ni sjena specijaliziranom forumu kao ovome - pa stoga uvijek navratim ovdje ako sam u problemu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

www.bug.hr/forum je stvarno prepun korisnih informacija i obicno prvo ovdje potrazim rjesenje za IT probleme :)

http://taxikrk.com/
 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji hrvatski forumi
Postoje li nekakvi forumi gdje ja mogu napisati jer trazim part-time posao kao setanje/cuvanje kucnih ljubimaca na podrucju Velike Gorice,imam 16 godina i skolujem se ali bi htjela zaraditi svoj deparac
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

Isprintaj i polijepi letke po onih desetak autobusnih stanica u Gorici, nešto po haustorima i sl. Zgodan tekst, slika peseka i eto...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji hrvatski forumi
A jer ima ovako nekakvih foruma ili grupa,vidjela sam ja na forum.hr ali mi se ne zeli prijaviti,a isto tako i na cuvalica.hr da traze puno ovdje u gorici
6 godina
neaktivan
offline
Najbolji hrvatski forumi

Samo bug, jedan i jedini!

https://bit.ly/2z4Nc6Q
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Najbolji hrvatski forumi
Svi forumi služe svrsi, da se na njima uči i da se uči druge. Treba odstraniti ekstreme, svaki forum ima određene teme gdje imaju specijaliste za pomoć. Treba
samo biti normalan što u ovim uvjetima nije lako.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice