Firefox 3.6 final

poruka: 31
|
čitano: 5.866
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final
... ovoliki je bija, majke mi...
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2010 18:28 ((s)izgoreo).
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

A vidi ti to. Napokon, da vidim da li su ga poboljsali. Najvise se nadam da su poboljsali brzinu, jer mi u zadnje vrijeme radi dosta sporo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Firefox 3.6 final

Čini se bržim.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

Vidno brži.

 

Preporučam zamjenu za staru verziju.

Random chance seems to have operated in our favor.
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

prvi put vidim razliku u brzini s ovom nadogradnom na 3.6
preporuka također..

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

Isto instalirao juce i daleko je brzi od prethodne verzije. Ugodno iznenadjen. Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

za divno čudo svi add-onsi rade po difoltu osim "paste and go" kojeg je trebalo modificirat, subjektivno brži je i nekako više smooth..

jeste ga "uljepšali" s personas?

... ovoliki je bija, majke mi...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2010 16:02 ((s)izgoreo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

ja ne,ko bi izabrao od tih silnih persona..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox 3.6 final
seneka kaže...

ja ne,ko bi izabrao od tih silnih persona..

uff.. još od doba kad su naše zvjezde i selebriti počele intenzivno iskorištavati "personality" u svrhe isticanja svojih kretenizama bježim od raznoraznih persona ko vrag od tamjana Smijeh

... ovoliki je bija, majke mi...
15 godina
offline
Firefox 3.6 final

Nisam ni ja, dovoljan mi je i ovaj default izgled. Osmijeh

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

Evo upravo se instalira,pa moram gasiti firefox....nadam se da je  brzi!Belji se

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

Ja imam problem sa tom verzijom. Recimo kad otvaram neli link sa srednjom tipkom miša onda mi otvori novi tab ali ne i stranice, Upiše adresu ali ne ode na nju nego moram stisnuti onu strelicu u adress baru da ode na tu stranicu.

Ima tko još takav problem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

stvarno za preporuku fino stabilna puno brza i ima svakojakih dodataka veoma korisnih

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

Znali neko dobar add-on rapidshare downloader,imao sam Rdown ali neradi sa ovom novom verzijom.Ova 3.6 je jako cool i puno brza od prethodnika!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

JDownloader. Nije add-on, ali je odlican program za skidanje preko RapidShare-a.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

Zacudo ovo je prvi put otkad koristim FF da mi se nije srusio u prvom danu koristenja. Evo vec par dana radi ko urica. Sve pohvale Mozilli.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox 3.6 final

Al se zato cudne stvari desavaju ovdje na forumu. Procitam poruke izadjem i vratim se kad ono prikazuje da nisam procitao. I ne pamti dokle sam citao kao prije.

15 godina
offline
RE: Firefox 3.6 final
logic kaže...

Al se zato cudne stvari desavaju ovdje na forumu. Procitam poruke izadjem i vratim se kad ono prikazuje da nisam procitao. I ne pamti dokle sam citao kao prije.

Također, ista situacija i kod mene.

14 godina
offline
Firefox 3.6 final

skinuo sam ga ali je prespor,trebali bi se ugledati na chrome i safari,ta dva preglednika lete,ovaj apleov preglednik je stvarno odličan,mozilla je sve gora i gora ,pretroma je

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
RE: Firefox 3.6 final
blackalbum kaže...

skinuo sam ga ali je prespor,trebali bi se ugledati na chrome i safari,ta dva preglednika lete,ovaj apleov preglednik je stvarno odličan,mozilla je sve gora i gora ,pretroma je

Imaš problema sa vidom očito...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
offline
RE: Firefox 3.6 final
Hyperion kaže...
blackalbum kaže...

skinuo sam ga ali je prespor,trebali bi se ugledati na chrome i safari,ta dva preglednika lete,ovaj apleov preglednik je stvarno odličan,mozilla je sve gora i gora ,pretroma je

Imaš problema sa vidom očito...

dobro ja vidim,imam na starom kompjutoru sva tri,ff treba godinu da se podigne i učita a google chrome i safari su već na početnoj stranici

14 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox 3.6 final
blackalbum kaže...
Hyperion kaže...
blackalbum kaže...

skinuo sam ga ali je prespor,trebali bi se ugledati na chrome i safari,ta dva preglednika lete,ovaj apleov preglednik je stvarno odličan,mozilla je sve gora i gora ,pretroma je

Imaš problema sa vidom očito...

dobro ja vidim,imam na starom kompjutoru sva tri,ff treba godinu da se podigne i učita a google chrome i safari su već na početnoj stranici

pa i ne bas, imao sam chrome ali sam ga uninstall kad sam instalirao FF 3.6, a safari jos koristim samo zato jer su mi na njemu bookmarksi sa PrivatnihTrackera i raznih stranica, ali oba su dosta sporija i od FF 3.6 i Opere 10.50 alpha

16 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox 3.6 final
blackalbum kaže...

dobro ja vidim,imam na starom kompjutoru sva tri,ff treba godinu da se podigne i učita a google chrome i safari su već na početnoj stranici

da bi bila "gora i gora" mora se uspoređivati sa predhodnim verzijama, ne sa chromeom i safarijem...

... ovoliki je bija, majke mi...
14 godina
offline
RE: Firefox 3.6 final
(s)izgoreo kaže...
blackalbum kaže...

dobro ja vidim,imam na starom kompjutoru sva tri,ff treba godinu da se podigne i učita a google chrome i safari su već na početnoj stranici

da bi bila "gora i gora" mora se uspoređivati sa predhodnim verzijama, ne sa chromeom i safarijem...

ja ff pratim odkad je izašla,postaje sve tromija,dok google chrome leti

16 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox 3.6 final
blackalbum kaže...

ja ff pratim odkad je izašla,postaje sve tromija,dok google chrome leti

kako postaje sve tromija kad je to jedna od unaprijeđenih stvari u ovoj verziji, brže pokretanje, brži rad sa JSom...

... ovoliki je bija, majke mi...
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 18:03 ((s)izgoreo).
15 godina
offline
RE: Firefox 3.6 final
F1-IVO kaže...

Zacudo ovo je prvi put otkad koristim FF da mi se nije srusio u prvom danu koristenja. Evo vec par dana radi ko urica. Sve pohvale Mozilli.

Meni se jučer srušio jednom. Vidit ćemo kako će dalje raditi.

Nema nikakvih addona.

It's good to be smart - It's smarter to be good
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

ja neznam kako se to svima ruši, meni je stabilna da stabilnija nemože biti (nijednom se nije srušila) i to je upgreadana i ima tonu addonova brža je od bilo koje predhodne verzije i pokretana isključivo u sandboxu (dva ili tri puta na "pravom" sistemu radi obnavljanja addona i kod prvog pokretanja)

... ovoliki je bija, majke mi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

(s)izgoreo nemoj izazivat vragaNamigiva
i ja sam imao fazu nerušenja od jedno 6mj..onda rušenje jedno vrijeme,pa reinstaliranje nekoliko puta..
ovo kad se sruši nakon nadogradnje je zanemarivo..
kao što je netko rekao ima karizmu taj browser,opera je dosadna šminkerica,chrome ogoljen do besmisla,na IE neću ni trošit riječi..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox 3.6 final
seneka kaže...

(s)izgoreo nemoj izazivat vragaNamigiva
i ja sam imao fazu nerušenja od jedno 6mj..onda rušenje jedno vrijeme,pa reinstaliranje nekoliko puta..
ovo kad se sruši nakon nadogradnje je zanemarivo..
kao što je netko rekao ima karizmu taj browser,opera je dosadna šminkerica,chrome ogoljen do besmisla,na IE neću ni trošit riječi..

 

ma koristim ff od 0.xx verzija, ako mi se srušila 10 puta ja režem glavu...

... ovoliki je bija, majke mi...
15 godina
neaktivan
offline
Firefox 3.6 final

Kod ranijih verzija znao mi se FF srusit i ustanovio sam (bar u mom slucaju) da se to znalo desavat zbog teme. Cim sam temu obrisao nikakvih problema. Cim ju opet instaliram-random rusenje.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice