Wo Long: Fallen Dynasty

poruka: 62
|
čitano: 25.271
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Jesam li sam u ovome ili su svi na pew-pew-pew Hogwartsu?

Prošao sam demo oko 10-tak puta i bit će ovo odlična igra. Možda malo lakša nego što sam očekivao. 

Izvodi se odlično na PS5, performance + HDR je moj odabir. Grafika ljepši i upgradeani Nioh 2 stil.

Combat fluidan, jako brzo se uđe u štos.

Hibrid Sekira i Nioha, sa manje Sekira nego što mislite. Osim razlike u combatu, ovo je čistokrvni Nioh. Malo modificirano, ali opet imamo leveliranje statsa, martial arts, spellovi, divine beasts, deflect zamjenjuje burst counter, weapon tierovi, upgradeanje oružja i armora, set bonus armore, acessories, consumables, ranged i throwables, čak i neku vrstu prestige pointsa. Što znači da će se opet dosta vremena provoditi u meniju, a ne samo u akciji. 

3 dlc-a upućuju na nove 3 težine i dodavanje novih tiera oružja, a nekako sam mislio da će ova igra biti lišena grinda, više kao Sekiro style. Kad se samo sjetim rushanja nekih levela u Niohu preko 500 puta. Al dobro, one thing at the time, ionako ovo nije igra za jedan prolaz.

Kome nisu sjele gore navedene igre neće se zabaviti, mada su iz demoa vidljive mogućnosti OP buildova, a i co-op.

Ja sa super zadovoljan i jedva čekam petak.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Meni je igra vrh zasada, 55% nekih 24 sata u igri

 

Na pocetku sam se zalio sta su bossevi prelagani, al bogami sada me dobro rokaju hehe

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Ja sam na ng+, sad farmam grace i 5***** opremu. Ovaj parry-deflect sistem mi je prirastao k srcu. Bossevi su super zabavni, bolji nego u Niohu. Za prvi prolaz 45h, sve side misije, sve zastave. Od toga možda 3-4h potrošeno na švrljanje po inventaru, ali na kraju sam sve u salvage osim npc setova, njih u storehouse, završio igru s početnim 3*** oružjem, jer nije bilo bitno. Prava roba je tek u ng+. Trenutno na 64h. 10/10 za gameplay, a 8.7/10 realno zbog nekih stvari tehničke prirode.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty
Igram Ghost of Tsushima trenutno pa možda nakon toga probam ovo. Izgleda zabavno na prvu, a možda i riješe neke tehničke probleme do onda. Nioh mi je bio li-la, dvojku nisam ni probao, pa nije da me pretjerano vuče, ali ako je slično Sekiru moram barem probati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty
Hexfire kaže...
Igram Ghost of Tsushima trenutno pa možda nakon toga probam ovo. Izgleda zabavno na prvu, a možda i riješe neke tehničke probleme do onda. Nioh mi je bio li-la, dvojku nisam ni probao, pa nije da me pretjerano vuče, ali ako je slično Sekiru moram barem probati.

 Probaj obavezno, meni igra predobra, zarazna, mehanika borbe izvrsna, raznolikost neprijatelja ma sve pet

 

@Nathan koje oruzje si koristio u prvom prelazu igre?

7 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty
Marcek555 kaže...

 

@Nathan koje oruzje si koristio u prvom prelazu igre?

 Glavno mi je Ring Pommel Sabre 3*. I još ju koristim. Brza je i ima mali spirit cost za deflect. Jedino što na ovoj koju imam su bezvezni martial artsi. Interesantno da još nisam dobio niti jednu s 4 ili 5 zvijezdica, ali i ova sa 3 statsa roka. A Halberd od Lu Bu-a je drugo, jer Lu Bu je faca 

8 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Mene sad on ceka (bar tako mislim) jer sam na part 5 xd

 

Nista mi nije dalo tolko glavobolje nego ona trojica pedera na subbattlefield 4 kada se istovremeno moras borit protiv njih hehe

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty
Marcek555 kaže...

Mene sad on ceka (bar tako mislim) jer sam na part 5 xd

 

Nista mi nije dalo tolko glavobolje nego ona trojica pedera na subbattlefield 4 kada se istovremeno moras borit protiv njih hehe

Stvarno su agresivni. Najveći problem je što kamera divlja pa prebacuje s lika kojem trebaš zadati critical blow. Ali kad je jedan gotov, borba je praktički gotova. Nerfani su u zadnjem patchu od jučer, trebao si malo pričekati 

8 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

A jbg haha da sam znao

 

To si u pravu za kameru, koliko me to zivciralo, taman se zacrveni a on meni prebaci kameru na drugog

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2023 18:42 (Marcek555).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty

Nathan koje statove si dizao? Ja rokam vecinu u wood

7 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Isto. Wood 80, Fire 40, Earth 14, Metal 10, Walter 10 (level 150). Uz Ring Pommel Sabre sad koristim King Yufu Staff 5*, brz je i ima odličan heavy attack. Čak mi je i puno bolji. Oni veliki neprijatelji sa 2 mača ili hammerom i tigrovi su gotovi u jednom combu (pommel ligth-light-R1+O weapon switch-staff light-light-heavy-critical blow). Ali sam napucao opremu sa statsima samo za napad i elemente.

Svi npc setovi su ti 4* i imaju otključana sva 4 statsa, pa možeš svakog promjeniti po volji uz to kaj dobiješ set bonus, to si napravi čim prije. I padne ti daju 5* accessories ako im daš 10 jewel fragmenta.

Jesi završio ng?

 

 

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Hvala za info

 

Sada sam na 84% 6 zona, lvl 83

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Ja sam završio ng+ i sad igram samo side misije bez zastavica (boss misije) jer imam 8 mil Qi-a, a tu ih nemreš izgubiti. Imam još oko 4 mil u kristalima, do dlc-a ću imati valjda odmah za 100 levela upucati 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty

Hehe , sta je 150 max lvl?

7 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Da 150 + 4 s kojima startaš. Mislim da će za prvi dlc biti dignuti na 300.

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Upravo prešao Lu Bu-a.

Ubio me valjda 50 puta dok nisam digao lvl na 55 i speccao se Earth/Wood.

Ne sjećam jesam li ikad imao toliko problema sa nekim Souls bossom.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Misliš na onog prvog u ljudskoj formi? Da on je vjerojatno u top 5 najtežih u Wo Longu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty

I meni je on (to je onaj na konju jel tak) davao dosta problema, sigurno petnaestak puta sam pokusavao dok ga nisam roknuo

 

Sve dalje bossove nije mi trebalo vise od 4 5 puta

 

11 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Da, ma užas živi.

Prvi boss u igri je neugodan i treba malo da se čovjek ufura.

Ali s tim Lu Bu-om su su stvarno pretjerali. Moraš imati ispeglani tajming za deflectanje svih napada, ne samo crvenih i igrati bez grešaka skoro 5 minuta.

Ne znam kako će biti kasnije.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty
DeniZg kaže...

Da, ma užas živi.

Prvi boss u igri je neugodan i treba malo da se čovjek ufura.

Ali s tim Lu Bu-om su su stvarno pretjerali. Moraš imati ispeglani tajming za deflectanje svih napada, ne samo crvenih i igrati bez grešaka skoro 5 minuta.

Ne znam kako će biti kasnije.

 Imaš još u part 6 side misiju s lightning bossom i final bossa od težih koji bi ti mogli stvarati probleme, svi drugi su maks. do 5 pokušaja. Lu Bu je bio stvarna osoba i smatra se kao jedan od najjačih ratnika u povijesti, mora biti badass . On je Wo Longov Genichiro, test skilla na pola igre, da vidimo di smo 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 15:26 (NathanDrek).
8 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty

Lol prezdanji boss na chapter 6 je pisurija hehe

7 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty
Marcek555 kaže...

Lol prezdanji boss na chapter 6 je pisurija hehe

 Sigurno onaj sa štitom. Jebiga ima agility D, nije investirao u Earth 

13 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Je probao netko na Series X? Kakve su performanse? Vidim da se dosta žale u recenzijama na tehnički dio, posebno na PC-u. Da ne skidam bezveze ako zasad nije ispolirano kako treba. Vjerojatno će ostati jedno vrijeme na Gamepassu pa da ne žurim ako baš nije sila.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty

Ja igram i radi mi glatko na obje platforme.

PC na 2560x1440 mi radi na 60 fps i nisam primijetio dropove. 4K igra već malo štuca na mojoj konfi.

XSX ima nešto manju rezu (2240x1260), ali meni na oko izgleda jednako dobro. 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
8 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty

Sta je moguce da je zadnja borba tako lagana? Iz prve sam rjesio, ako je to to onda sam razocaran skroz

 

Edit:Jebeni slijepac je ocito zadnja xd

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2023 12:04 (Marcek555).
7 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

 Ajde imaš ti to.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty

Jesi platinirao igru? Jel teska platina xd

7 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty
Marcek555 kaže...

Jesi platinirao igru? Jel teska platina xd

 Evo baš provjerio, fale mi dva trofeja:

1. U part 5, glavna misija di je Lu Bu boss trebam pucati s balistom i ubiti 5 neprijatelja - to je odmah kraj početnog battle flaga

2. U part 4 treba prisiliti onog zmaja koji dosađuje munjama da odleti - znači pod krov i spellovima po njemu

Ostali trofeji su samo vezani uz kompletiranje tipa sve misije i sub misije, sve zastave, pande, heal upgradei, svi tekstovi, svi npc-i itd. Znači poprilično lagano.

 

 

7 godina
offline
Wo Long: Fallen Dynasty

Inače u partu 4 ng+ baš u toj misiji sa zmajem desno blizu njega je škrinja s najvažnijim itemom u igri, repeater crossbow koji može imati stat sa -1 za set bonuse, znači ko yasakani iz Nioha. Ja sam ga dobio iz prve, ali sam probao još 30 runova i dobio još 2 komada, znači nije prestrašno, dobar je to drop rate, za jedan run do škrinje treba oko minuta i pol. Ali dosta će vam biti jedan komad jer uvijek ima isti zaključani stat i uvijek je 4*

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Wo Long: Fallen Dynasty

Evo ja uspio rjesit onog iz 7 pokusaja xd

 

A one zastave , jel se moraju i one male zastave rjesit ili samo one glavne?

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2023 23:15 (Marcek555).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice