Stranice za usporedbu cijena igara

poruka: 19
|
čitano: 5.200
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Stranice za usporedbu cijena igara

Znaci, kao sto i sam naslob govori.

Recimo kod nas je nabava.net ili jeftinije.hr za razlicite proizvode, zanima me postoji li nesto tako za PC igre, neka stranica za usporedbu cijena?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara
Allkeyshop na primjer. Imaš odmah i legalne i upitno legalne stranice.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara
Hexfire kaže...
Allkeyshop na primjer. Imaš odmah i legalne i upitno legalne stranice.

 Budem provjerio, hvala ti. Naletio sam i na Kinguin, mislim da se tako zove, isto ima nesto ponuda.

Kovačić
16 godina
offline
Stranice za usporedbu cijena igara

Ja koristim https://gg.deals/

Takodjer imas legalne i upitne stranice, imas kretanje cijene kao i historical low, mozes izabrati dal hoces cijene samo igre ili u nekom paketu (tipa goty edition), mozes importirati steam wishlistu i dobit mail kad je igra na wishlisti na popustu i jos dosta korisnih stvari

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara
Hexfire kaže...
Allkeyshop na primjer. Imaš odmah i legalne i upitno legalne stranice.

 

macgyver kaže...

Ja koristim https://gg.deals/

Takodjer imas legalne i upitne stranice, imas kretanje cijene kao i historical low, mozes izabrati dal hoces cijene samo igre ili u nekom paketu (tipa goty edition), mozes importirati steam wishlistu i dobit mail kad je igra na wishlisti na popustu i jos dosta korisnih stvari

 Evo pronasao sam neke stvari pa me zanima.

 

Jel tko kupovao ista sa stranica cdkeys ili g2play? FIFA 21 za PC je tamo izgleda puno jeftinija, samo da ne bi bio neki scam. Dobije se key pa se igra aktivira na originu i skida onda.

 

Radi se o ova 2 linka: prvi gdje je 39,89€ (znaci ispod 300kn!) i drugi gdje je 327kn pa trazim samo neki savjet jel je to sve okej i legit. Kod nas je najniza cijena 399kn sa besplatnom dostavom i to fizicka kopija. Hvala!

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 16:18 (acmilan2).
13 godina
odjavljen
offline
Stranice za usporedbu cijena igara

Ja sam hrpu stvari kupio na cdkeys, odlična je stranica i instant delivery je.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara

Znaci bilo bi legit i sve ok za PC igra ako bih sad narucio na cdkeys? To bi bilo najnize trenutno ikad.

Kovačić
13 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara
acmilan2 kaže...

Znaci bilo bi legit i sve ok za PC igra ako bih sad narucio na cdkeys? To bi bilo najnize trenutno ikad.

 Te stranice su u nekakvoj sivoj zoni jer nije uvijek jasno kako imaju tako jeftine ključeve. U pravilu se radi o keyevima koji su bili predviđeni za neku regiju gdje je cijena niža tipa Brazil, Indija, Rusija..., ali uredno rade i kod nas. Taj dio po meni nije toliko problematičan, koliko problem gdje je key koji ti dobiješ kupljen ukradenom kreditnom karticom pa se može dogoditi da ti naknadno oduzmu ključ. Onda nadrapa i sam developer igre što je u slučaju manjih studija problem. Pošto je ovdje EA, koga briga. Ali koliko znam tako nešto je rijetko, a oni kojima se i dogodilo su dobili refund ili nove keyeve.

 

Kad sam aktivno igrao FIFU, sve iteracije sam kupovao sa takvih stranica i nikad nije bilo problema. Mislim da nemaš razloga za brigu, ali recimo da kupnja nije 100% sigurna kao direktno za Origina.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Stranice za usporedbu cijena igara

Dobar agregator site je IsThereAnyDeal ako vas je strah "sivih" prodavača jer ih tamo nema (npr. nemaju Kinguin).

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Stranice za usporedbu cijena igara

Al evo gdjegod gledam, nema tako niske cijene za novu fifu pre order nigdje, svugdje se vrti oko 50-60€, dok je ovdje ispod 40€. Malo sam skeptican za kupnju na cdkeys da nije neka greska ili nesto.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara
 acmilan2 kaže...

Al evo gdjegod gledam, nema tako niske cijene za novu fifu pre order nigdje, svugdje se vrti oko 50-60€, dok je ovdje ispod 40€. Malo sam skeptican za kupnju na cdkeys da nije neka greska ili nesto.

 Za cdkeys ti garantiram da je legit stranica. Još je sad pala cijena na 38.49€  Ja sam kupio preko te stranice više igara i nikada nisam imao problema. Pre-orderao sam overwatch dok je bila igra aktualna jel, i dobio key odmah na isti dan release-a (tako neš). Nemaš brige  Edit: tek sam sad vidio da si pred 7 dana objavio post. Malo kasnim 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 3:12 (Baldurion).
14 godina
offline
Stranice za usporedbu cijena igara
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara
Baldurion kaže...
 acmilan2 kaže...

Al evo gdjegod gledam, nema tako niske cijene za novu fifu pre order nigdje, svugdje se vrti oko 50-60€, dok je ovdje ispod 40€. Malo sam skeptican za kupnju na cdkeys da nije neka greska ili nesto.

 Za cdkeys ti garantiram da je legit stranica. Još je sad pala cijena na 38.49€  Ja sam kupio preko te stranice više igara i nikada nisam imao problema. Pre-orderao sam overwatch dok je bila igra aktualna jel, i dobio key odmah na isti dan release-a (tako neš). Nemaš brige  Edit: tek sam sad vidio da si pred 7 dana objavio post. Malo kasnim 

 Da, pala je, u funtama ako placam me izaslo 296kn, jeftinije nego igdje drugdje. Sad samo cekam release datum da dobijem kod.

Ma nema veze, ima vremena, gledam samo isplativost kupovine kodova ovako vani, kad aktiviram, skinem i igram bez problema.

Hvala!

SolidSnakeCRO kaže...

 Budem pogledao i to, hvala na prijedlogu.

Kovačić
11 godina
offline
Stranice za usporedbu cijena igara

HRKGame.com

 

Ima tko iskustva s njima mozda?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara

Ja sam kod njih uzeo dvije igre i zasada odlično iskustvo. Također support se brzo javlja.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 20:08 (Alfredo nr.2).
11 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara
Alfredo nr.2 kaže...

Ja sam kod njih uzeo dvije igre i zasada odlično iskustvo. Također support se brzo javlja.

 Za support sam primjetio, to svakako, cak i nedjeljom. Okej, hvala!

Kovačić
11 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara

Evo takodjer po reviewima ok stranica, Eneba.com, ima koga da je također odavde narucivao?

Kovačić
4 godine
offline
Stranice za usporedbu cijena igara

Znate li preporuku gdje je najbolje uzeti slijedeće:

 

Battlefield 3
Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2019
Call of Duty: Black Ops II
Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Ghosts

 

Treba mi zapravo samo ključ za steam. Na steam-u je dosta skupo. Npr. Battlefield 3 je na Steam-u 40€. Na cdkeys (https://www.cdkeys.com/catalogsearch/result/?q=battlefield%203) je 12 funti. Ne znam može li se taj kod od cdkeys iskoristiti za steam?

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stranice za usporedbu cijena igara
Ja sam tamo kupovao. Sve je prošlo bez problema.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice