Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 660.026
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cryogenic kaže...

Ja probao jučer i umro skoro do dosade, uninstall nakon jedno sat vremena, pa kolko ima jahanja to nisu istine, konj spor, lik sporo hoda, drzi R za skupljanje svega i svačega, mali milion iritatnih stvari i animacija, svaka vam čast na čeličnim živcima.

 u to vrijeme i na tom području konj je bio klasično prijevozno sredstvo i ljudi su jahali ili se vozili u zaprežnim kolima. 

11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ma igra baš vapi za dobrim fast travel sustavom.
Daj zamisli da u Skyrimu ili AC Odysseyu moraš svuda hodati ili jahati.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pa imaš fast travel, ali nije da se odmah preseliš, nego samo kroz gradove

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
To nije pravi fast travel
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
Ma igra baš vapi za dobrim fast travel sustavom.
Daj zamisli da u Skyrimu ili AC Odysseyu moraš svuda hodati ili jahati.

 Misliš kao u najboljoj od svih Elder Scrolls igrica, Morrowindu? Da, jadni mi da nam igre postanu malo teže i realnije.

 

To je prvo na šta sam se nasmijao Oblivionu, uveli su fast travel, hahahaha... Totalno anti hard core.  

 

Da u Red Deadu ima fast travel, ja ga ne bi koristio. Nisam ni ove cinematic sheme koristio, nego bi jahao, ko pravi kauboj. 

Live long and prosper.
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Na početku mi je bilo čudno da nema fast travela, ali kasnije nije smetalo, otključao sam ga i koristio par puta.

 

Hint, otvoriš kamp i iz nejga fast travelaš u gradove i otkirvena naselja.

 

prvo moraš kupiti novi tent sebi i dutchu u ledgeru za nekih 500 mislim sveukupno.

I onda rokaš, ako ti smeta jahanje toliko.

 

Meni je jahanje baš shema jer upoznaješ svijet, neke stare kuće pa stanem a unutra dva lika pijani spavaju itd...to su te čari rdr2 koje sterilni cybertrash nema.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
Ma igra baš vapi za dobrim fast travel sustavom.
Daj zamisli da u Skyrimu ili AC Odysseyu moraš svuda hodati ili jahati.

 to bi onda bio neki vudu divlji zapad iz neke pete dimenzije. hokus/pokus

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni jedino sto zaista ide na quraqc je craftanje hrane..

Jbte nisu mogli napravit da si mos jednim klikom sve crafatt a ne ovako komad po komad mesa.. 

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

Meni jedino sto zaista ide na quraqc je craftanje hrane..

Jbte nisu mogli napravit da si mos jednim klikom sve crafatt a ne ovako komad po komad mesa.. 

 A kad doma kuhaš, jel i onda sve skupa režeš i stavljaš ili ideš po redu, komad po komad?

 

 

Live long and prosper.
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

Meni jedino sto zaista ide na quraqc je craftanje hrane..

Jbte nisu mogli napravit da si mos jednim klikom sve crafatt a ne ovako komad po komad mesa.. 

 Ma ne moraš ništa craft. Donesi s vremena na vriejme Pearsonu u kamp kakvu lešinu imaš džaba čušpajz.

Jedi konzerve i to sta će ti treba za HP.

 

I imaš u birtijama za 3-5$ fino kuhano.

 

Nisam iskraftao niti jedan metak ni komad hrane nit skupljao recepte i biljke nije moja shema.

 

Išao sam main misije ali si uvijek čistio bijele misije i zabavljao se ponekad na stagecoach heist ili homestead itd.

 

Sad su mi ostali još legen huntovi i neke sitnice.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

lneki valjda više vole interaktivne filmove😂

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pa fast travel postoji i kada digneš kamp. Dakle bilo gdje iz divljine, naložiš vatricu i deri.

Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

kamp apgrejdovi su mi uzas. Apsolutno mi nisu ništa donijeli, baš ono reda radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
fila2208 kaže...

 Upravo to!

predivno napisan lik, fantastično mi je kako od početnog bullya, lagano okreće se i traži svoj redemption. Pomaže ljudima kasnije.,..skupio sam oko 6k love i spiskao sve pred kraj, maltene djelio ljudima.

Osjećao sam se loše kao i sam Arthur. I onda kasnije epilog, i to kad da ne spoilam...predivna je igra.

 

Volio sam sa tatom gledati vesterne, ali igrati jedan 60+ sati je dream come true. 

Likovi su sjajno napisani, odrađeni, odglumljeni...glazba, u tim najbitnijim scenama, praktički knedla u grlu dok igraš.

 

Nisam fanboy, jednostavno sam oduševljen.

 

Ja sam uživao, od prve do zadnje minute. Bilo mi je iskreno žao što sam došao do kraja, pa sam i nakon epiloga i svega još jahao okolo i odmarao dušu. I onda sam je kupio još jednom na PC-ju, ali je nažalost nisam mogao proći opet zbog tehničkih problema i trzaja koje nisam uspio riješiti.

 

Igra mi je jednostavno sjela u svakom pogledu, bez obzira što ima neke mušice koje nisam zamjerio. Nema savršene igre. Fast travel mi nije nedostajao ni u jednom trenutku, onaj koji postoji nisam iskoristio nijednom jer sam želio odjahati gdje god je trebalo.

 

Od svih igara koje sam odigrao u 30+ godina igračkog staža, spada mi u top 5 i vjerojatno će tu i ostati. Isto sam kao klinac obožavao westerne, crtao sam svoje stripove s kaubojima i indijancima, igrao se figuricama, čitao i gutao nekadašnju Zlatnu seriju i Lunov magnus strip. Da mi je netko tada rekao da ću u ovim godinama napokon dočekati da taj život virtualno i živim, vjerojatno mu ne bih vjerovao. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ja više ne znam jel' se tu ekipa zahebava ili mrtvi ozbiljni pričaju o nekakvom hard core igranju single player rpga.
Ako vam je super većinu vremena u igri jahati ili rezati luk na kockice, imate onu Scum igru. Možete tamo brojati uzdahe i izdahe i čekat 10 minuta da se lik posere.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
2 5 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

hard core je zakon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ovo je bilo najbolje doba gaminga , danas rezemo luk na kockice , palimo cheatove i bacamo pare i drkicu na grafiku.

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
Ja više ne znam jel' se tu ekipa zahebava ili mrtvi ozbiljni pričaju o nekakvom hard core igranju single player rpga.
Ako vam je super većinu vremena u igri jahati ili rezati luk na kockice, imate onu Scum igru. Možete tamo brojati uzdahe i izdahe i čekat 10 minuta da se lik posere.

 

Ne znam tko je spominjao hard core niti što to uopće znači. Moje osobno iskustvo s igrom je odlično, nekome drugome nije. I to je sve OK. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

hard core ti je kad se prije igranja RDR 2 obučeš u kaubojsku obleku, pustiš bradu i ne pereš zube dok igraš igru. žvakanje duhana se podrazumjeva.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cryogenic kaže...

Ja probao jučer i umro skoro do dosade, uninstall nakon jedno sat vremena, pa kolko ima jahanja to nisu istine, konj spor, lik sporo hoda, drzi R za skupljanje svega i svačega, mali milion iritatnih stvari i animacija, svaka vam čast na čeličnim živcima.

 Vjerovatno onda za tebe nije ova igra.

I am a man who walks alone And when I'm walking a dark road
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
MGloc kaže...

Ovo je bilo najbolje doba gaminga , danas rezemo luk na kockice , palimo cheatove i bacamo pare i drkicu na grafiku.

 I tad je bilo isto tako.uvijek je bila grafika i tko to moze vrtit.po meni je sve zapoceo prvi far cry 2004god

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Potpisujem, a hvala ti za ovo što me podsjeti na zs i lms :) Pripadnik sam malo starije generacije koja je furala stripove, skupljali razmjenjivali, još kad se sjetim onih "starih" od npr 2 dinara pa za njeg dobiješ 30 kojih god hoćeš :D
Stvarno genijalna igra koja me baš vratila u to vrijeme, rdr ko neki dobar strip tex vilera hahah.
Samo, ja sam tek na 3 poglavlju, ima puno do kraja, a i ne žurim,polako istražujem.
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Vjerovali ili ne, neki od nas jednostavno vole sve te stvari raditi u RDR 2. Ne mora svaka radnja biti instant da bi bilo dobro i zanimljivo. Ova igra ima čar i ljepotu kakva se rijetko viđa u igrama. Naravno ne mora se svatko složiti niti moraju svakome odgovarati "interaktivni filmovi" ali igra je objektivno remek djelo u onome što je pokušala prikazati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Sitnica koja pokazuje razinu detalja,

 

Jašeš sa nekim npc-em. Pričate. Imaš bržeg konja i stigneš ga. On viče, ali čekaj me. Dotad ste pričali nešto. Kad te stigne, kaže: you were saying before... i onda reicmo Arthur kaže, yea, I was saying...

 

takva sitnica, ali tako bitna.

 

Ima masu takvih sitnica i to čini igru velikom, detalji su bitni.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
fila2208 kaže...

Sitnica koja pokazuje razinu detalja,

 

Jašeš sa nekim npc-em. Pričate. Imaš bržeg konja i stigneš ga. On viče, ali čekaj me. Dotad ste pričali nešto. Kad te stigne, kaže: you were saying before... i onda reicmo Arthur kaže, yea, I was saying...

 

takva sitnica, ali tako bitna.

 

Ima masu takvih sitnica i to čini igru velikom, detalji su bitni.

 

Da to je dobro napravljeno. Al sam ju odigrao i nikad poslije više upalio.

Mogli su singleplayer nadograđivati godinama s novim pričama, DLCovima, season passovima, u istom svijetu, ali ne. 

Ovako odigraš, zaboraviš i ideš dalje.

 

TBH, Desperadosi su mi bili zabavniji kao western od priče u RDR2. I više sam se povezao s likovima nego u RDR2.

RDR je potpuno precijenjena igra u svim aspektima osim vizualnog dijela, voice actinga i nešto malo story-tellinga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 17:50 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
error_666 kaže...
Potpisujem, a hvala ti za ovo što me podsjeti na zs i lms :) Pripadnik sam malo starije generacije koja je furala stripove, skupljali razmjenjivali, još kad se sjetim onih "starih" od npr 2 dinara pa za njeg dobiješ 30 kojih god hoćeš :D
Stvarno genijalna igra koja me baš vratila u to vrijeme, rdr ko neki dobar strip tex vilera hahah.
Samo, ja sam tek na 3 poglavlju, ima puno do kraja, a i ne žurim,polako istražujem.

 

Polako, nema žurbe. 

 

A sve sa stripovima sam i ja prošao. Kad se sjetim koliko sam tražio neke brojeve i čuvao ih kad bi ih nabavio. Danas ih sve imam poskidane s interneta i na tabletu ih čitam iz jedne aplikacije. Da mi je neki Delorean da odem u prošlost i samom sebi pokažem "gle, ne brini, ovako će ti biti u budućnosti, sve ćeš ih imati". 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Baš je super igra, moram priznati.  Zadovoljan sam i s grafičkom karticom isto. RX 580 4GB i igram na 1440p s "AMD DLSS" tehnikom te radi odlično. Oko 45fps prosjek, ne pada ispod 40fps. Za ovakav tip igre je super. 

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Sto je to AMD DLSS ? nisam upucen.

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Sniziš neke opcije i dobiješ fps boost. Ja sam boostao recimo s oko 30-ak fps s početnih Ultra postavki na spomenutih oko 45fps. Super igra radi s obzirom na zahtjevnost te grafu koju imam. 

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
itomic009 kaže...

Baš je super igra, moram priznati.  Zadovoljan sam i s grafičkom karticom isto. RX 580 4GB i igram na 1440p s "AMD DLSS" tehnikom te radi odlično. Oko 45fps prosjek, ne pada ispod 40fps. Za ovakav tip igre je super. 

 

 

 

inače kada govorimo o optimizaciji igre na pcu preporučio bi videe hardware unboxeda. Uvelike pomogli maksimizirat fps.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2020 21:18 (Del_Boy97).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice