Iskustva s trgovinom Zavvi

poruka: 757
|
čitano: 297.730
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi

Zavvi.de isporučuje samo unutar Austrije, Njemačke i Švicarske... tako da - nula bodova.

 

Slijedeci prijedlog molim lijepo.

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
6 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
Mailboxde.com?
najdix
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2022 16:23 (najdix).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi

Hvala na korisnoj informaciji. To je jedna od opcija sigurno.

 

Btw poslao upit kod zavvi.com zašto vise nema Hrvatske za dostavu i saznao sam da je RH izbačena sa Zavvi-a.

 

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
14 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
J-man kaže...

Hvala na korisnoj informaciji. To je jedna od opcija sigurno.

 

Btw poslao upit kod zavvi.com zašto vise nema Hrvatske za dostavu i saznao sam da je RH izbačena sa Zavvi-a.

 

 Da li su mozda naveli koji je razlog tome?

16 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
Razlog je da nemaju puno narudžbi iz RH pa zbog trenutno ukinuli dostavu.
To mi zvuci kao smiješan razlog pogotovo kad se vidi da dostavljaju na Pitcairn otok…
U prvome pitanju su upotrijebili glagol “restricted” tako da mislim da je nešto ozbiljnije u pitanju - tipa “gubitak” pošiljki HP-a ili nešto slično…
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
8 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi

Dobro, na Pitcairn dostavljaju zato kaj je u Velikoj Britaniji/UK-u.

Budući da su njihova kolonija to spada pod britansku poštu i redovito im dostavljaju avionom.

Znači, to je isto kao da je netko iz Londona naručio.

Inače, Pitcairn otočani normalno i glasaju na britanskim izborima i imaju sva prava kao i ostali građani Velike Britanije/UK-a.

 

круха и игала...
16 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
Ma sve je to krasno, divno i logično. Međutim ja sam bio na Pitcairn-u i ne mogu ti opisat kolika je to vukojebina, na koju se možeš iskrcati jedino ako ti vremenski uvjeti dopuste. Zapravo je to jedna velika sika i ako želiš pobjeći od tada najmoćnije mornarice svijeta iznimno je logičan izbor.

However argument otkazivanja narudžbi RH je sto sa svojih 3.8 milijuna ljudi ne generiraju dovoljno narudžbi, dok Pitcairn otok sa nekih otprilike 37 stalnih stanovnika to apsolutno uspijeva.

To je apsolutno smiješno pa makar bio na britanskom teritoriju.
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice